Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) #94529552 válasza ruan (#650) üzenetére


#94529552
törölt tag

Én meg 50 Hz-es tévét nem vennék, de nem vagyunk egyformák. YT

(#652) Hooper


Hooper
őstag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani 40"os TVt? a következő lenne:
Volt egy LE40C650es samsungom amit imádtam (szerintem a legjobb képe volt anno), de sajnos panelhibás lett. csak a teljes csere segítene az meg 100+.
Régóta itt porosodik de mostmár hiányzik a TV a szobából.
Nagy igények nincsenek mert projektorozunk 90%ban, de lightosabb sorozatra, háttérzajnak néha nem lenne rossz egy TV.. aki projektorozik tudja hogy az elé leülni kisebb fajta szeánsz :D
Nagy elvárások nincsenek, 3D nem kell, ultra szuper smart se - hálózatról tudjon lejátszani mkv-t esetleg avit, meg felíratot (srt), az se baj ha nem wifis, mert a mozifal mögött van a router.
legyen rajta 1-2 usb, hdmi vagy optikai, vagy valami ami tudja a hangot az erősítőnek küldeni.
képminőségben meg a C650 szintjét szeretném, mást nem kell tudnia.
Ja igen: szeretnék 100 alatt maradni (különben inkább panelt cserélek.. ha lehetetlen küldetés akkor ezvan)
Köszönöm!

(#653) #94529552 válasza Hooper (#652) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ennél gyengébbet ne vegyél a C650 helyett. 40H6200 Kicsivel több, de megéri. 4-5 éves tévén panel csere? Utána majd teljes elektronika, és máris 2x több lesz mint egy új tv. :N 5-ös belépő modellt semmiképp, még ha olcsó is.

(#654) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Sziasztok!
Kollégám szeretné lecserélni a Pioneer plazmáját, és aki ismeri a márkát, tudja milyen volt azoknak a képminősége. Ennek tükrében szeretné megvenni a legjobb tévét. Ár nagyjából nem számít, méretben nem kell 2méter, a mostani 1méteresnél ne legyen sokkal nagyobb...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#655) Dave567 válasza elfelejtette (#654) üzenetére


Dave567
addikt

AZ OLED elfogja érni azt a minőséget!!! De az marha drága....
Ne haragudj, de ebben nem tudok segíteni.
Max a SONY /PHILIPS kategória, de még az se nagyon, Esetleg Samu de az is horror áron.
Itt szerintem többen tudnának segíteni ebben. [link]
Vagy használt Plazma, azzal se lő mellé, csak oda kell figyelni, rá, ha veszel egyet.

(#656) elfelejtette válasza Dave567 (#655) üzenetére


elfelejtette
veterán

Köszi.
Oledet néztem én is, de ha lehet ne ívelt legyen. LG-t láttam 1misi alatt, de az is ívelt volt, és arra írták, hogy sport nem néz ki rajta jól, pedig nagyrészt arra lenne...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#657) #94529552 válasza elfelejtette (#654) üzenetére


#94529552
törölt tag

Szerintem egy OLED tévét érdemes vennie. [link] 5 év garanciával. Kezdenek normális ársávba esni az OLED tévék, és hamarosan érkeznek a 4K-s OLED ek is. Vannak már 2015-ös USA-beli bevezető árak is, szokás szerint magasról indul, legalább lesz mit megfelezni az év során. [link]
Használt tévét használt után ne vegyen semmiképpen sem. Ez csak természetes.

(#658) Dave567 válasza #94529552 (#657) üzenetére


Dave567
addikt

Vettél Plazmát használtan? Mert nem hinném.
Ki lehet jókat fogni, még akár gari is van hozzá, az màr más kérdés, elnézve a használt piacot, nem sok jó van.
De ha sok pénz van, akkor persze, hogy OLED, csak nem sokan tehetik ezt meg. :(

(#659) saltanus


saltanus
aktív tag

sziasztok

Szerintetek ?

[link] ??

ekkora meretben nem talalok olcsobbat habar midenki az LGket ajalja....

[link] ez ultra hd meg 900 Hz letezik?

[link] ez meg joval olcsobb es 500 Hz ...

a samsung amit mondasz az meg csak 400... szal nem ertem

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#660) #94529552 válasza saltanus (#659) üzenetére


#94529552
törölt tag

Nem tudom, UHD-kat nem ismerem, tartalom még pár évig biztos nincs hozzá, nézd meg esetleg, ha az érdekel.
650V-t ekkora méretben nem vennék, talán nézd meg ezt, elég jó áron van, 3 év(igaz, bolti) garancia, [link] Én most lehet hogy ezt venném.
A múltkor kértél rá, és küldtem is privit, de nem tudom minek kérted.

[ Szerkesztve ]

(#661) ttwepinefrin


ttwepinefrin
tag

Üdv mindenkinek! Szokásos kérdés: milyen tv-t vegyek? Kinéztem pár tipust aminek a mérete és az ára megfelel,de nem tudok dönteni. A 3D nem szempont. Amire használnám: Természetesen fílm nézés abbol is általában a tömörítetebb lenne előnybe a méretük miatt,konzolos játék. Inkább a szebb képet szeretném mint,hogy legyen mögötte tartalom. Philips 47PFH5609/88 SMART
Philips 47PFH6309/88 3D SMART Panasonic TX-50AS600E Samsung UE50H5303AWXXH

(#662) elfelejtette válasza Dave567 (#658) üzenetére


elfelejtette
veterán

A srác mostani Pioneer plazmája 10+ éves, azt mondta ha nincs más, keres a legutolsó szériából ugyanezt, csak az is már kb. 5 éves...
Tavaly látott Pesten 1db-ot újonnan elfekvő készletként maradt, az volt elvileg az utolsó az országban.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#663) mobilizmo válasza ttwepinefrin (#661) üzenetére


mobilizmo
addikt

Szebb kép a fontos, de tömörítettebb tartalmakat néznél rajta?

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#664) #94529552 válasza ttwepinefrin (#661) üzenetére


#94529552
törölt tag

Hát ezek közül a Samsungot, de van jobb változat belőle [link], pl a Samsung UE48H6200 [link], vagy várnék hétfőig erre a kuponakcióra :Sony KDL-48W605B , ha még belefér a keretbe.

(#665) ttwepinefrin válasza #94529552 (#664) üzenetére


ttwepinefrin
tag

Kösz a választ ,de már elkapkodtam és rendeltem 1 Panasonic TX-48AS640E 3D Full HD LED -et. Ráadásul most olvastam utánna még szemüveg sincs hozzá. De azért 1 CRT után nagy áttörés lesz. :) Még1×kösz.

(#666) #94529552 válasza ttwepinefrin (#665) üzenetére


#94529552
törölt tag

Hát ahogy olvasom [link], nem is nagyon kell hozzá. Egyébként a játék szempontjából nem akartam AS600, és AS640-est ajánlani, mert nagyon magas az input lagja, nem is javasolják a tesztelők játékra. Mindegy is, majd látod hogy válik be, ha túlzottan nem tetszene akkor 14 napig meggondolhatod magad, mivel online rendelés.

(#667) Dave567 válasza elfelejtette (#662) üzenetére


Dave567
addikt

Ne féljen használtat venni, de előtte gondosan vizsgálja át.
Van Plazma topic is, nézzetek be oda, és ha kell ott szívesen informálnak titeket, vagy téged. :R

(#668) ttwepinefrin válasza Dave567 (#667) üzenetére


ttwepinefrin
tag

Üdv. Mégis Samu 6200 lett. Viszont a képernyő felsőrészén mikor sötét a háttér kicsit oldalnézetből bele világit valami. Teljesen oldalrol több helyen is beleszűrődik a fény,viszont szemből nemlátom. Hibás lehet,mert ha az még van kétnapom,hogy visszavigyem. Ha van ötlet annak örülnék. Előre is kösz. Pumma:neked szántam

[ Szerkesztve ]

(#669) #94529552 válasza ttwepinefrin (#668) üzenetére


#94529552
törölt tag

Azt neked kell eldönteni hogy tévézés, filmezés, vagy játék közben van-e olyan ami zavaró, vagy pedig csakis üres háttérképnél látod azt a jelenséget.

(#670) Rocsipeti


Rocsipeti
újonc

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni a következőben:
Két tévé közül kell választanom:
LG 42lb650v
Vagy Philips 42Pfh6309

Előre is köszi a segítséget!

(#671) ttwepinefrin válasza #94529552 (#669) üzenetére


ttwepinefrin
tag

Filmnézésné,l p.l mikor nem tölti ki a képet a film és a felső fekete csikban látni világosabb részeket .Nem egyszerű elmagyarázni . Ha pont szemből nézem a tv-t nem látszik,de ha jobra vagy balra elmegyek-elnézek már látható és most nézem nem csak a fekete tartományban látható. Ezek a világosabb foltok kb. 2-3 ncm-esek amik a tv felső részén a kerettől lefelé világítanak.

(#672) #94529552 válasza ttwepinefrin (#671) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ha nem felel meg akkor hívd az üzletet, még ma. Beszéld le, hogy ugyanolyan újat kérsz, vagy másik típust, vagy a pénzt vissza.
Rocsipeti Ha mód van rá az LG 42LB671V-t venném, az egyik legjobban bevált tévé abban a kategóriában. A Philips a szervizháttér miatt sem javasolt.

(#673) ttwepinefrin válasza #94529552 (#672) üzenetére


ttwepinefrin
tag

Kösz a választ. Képzeld megtörtént lett helyette 6400-es (UGYANOLYAN) Felülről beszűrődik a fény persze általába fekete háttérnél látszik. Nemhiszem,hogy 2 darab hibás tv-t hoztam el. Pedig eddig képcsöves tv-t néztem és nekem is feltünt. Nem tudom mittegyek :((

(#674) jayjay


jayjay
tag

Sziasztok!

Panasonic 46gw10-es plazmáról váltanék nagyobb TV-re. 55-65Zollig nézegetek TV-ket.
Elsősorban csak filmeket néznék rajta. Media Markt-ban lebeszéltek a 4K-s TV-ről és elsősorban Panasonic és Sony TV-ket ajánlottak. Ti ajánlanátok 4K-s TV-t? A jelenlegi Tv-met 3év után cserélem le és úgy gondolom a nagyság, ill. minőség a későbbiekben is fontos szempont lesz a vásárlásnál. Mindenképp jó ár/minőség mutatóval kell hogy rendelkezzen.
A Panasonic-nál maradva az AS szériában a 640, 650 és 654,655-ös készülékek csak a beépített tunerekben különböznek és a képminőség azonos, ill. a 754,804-es széria milyen minőséget képvisel?

Lehetőségem lenne jó áron egy 55w829-es Sony-t vásárolnom. Ez milyen minőséget képvisel a 805,815,855, 828-as modellekhez képest.
A Sony 60w605-ös modell rendkívül jó áron fut, de 3D hiányban szenved. Ezt ajánlanátok?

Szívesen várok konkrét modelleket, tipusokat pro kontra érveket 4k full hd kérdésekben.

HTPC: XFX HD4830 512MB, 400W Corsair, 2x2048MB Kit OCZ, E5200,Scythe Slip Stream, GIGABYTE GA-G31M-ES2L, Scythe Shuriken, APLUS CS-GL3

(#675) #94529552 válasza ttwepinefrin (#673) üzenetére


#94529552
törölt tag

Miért nem próbáltad ki az üzletben? Honnan vetted? Be lett állítva a tévé az optimálisra? A topikban van rögtön egy összefoglaló, amit lenyitsz, és le van írva, hogy kb milyen értékek a jók. [link]
A helyzet ugyanaz, ha használat közben zavar a jelenség, akkor jöhet a következő. Ha több kérdésed lenne, írj privátot, ne offoljuk szét teljesen ezt a fórumot.

(#676) ttwepinefrin válasza #94529552 (#675) üzenetére


ttwepinefrin
tag

Ok. Igazad van .

(#677) Dave567 válasza Rocsipeti (#670) üzenetére


Dave567
addikt

Semmi gond a Philipsel, van Topicja is, kérdezz rá ott.

(#674) jayjay: Nézd meg nyugodtan a Sonyt, vagy a Samu h6500-ast, ezek mennek most, a Sony elvileg 3d-ben gyengébb, ha az is kell akkor maradj a Samunál.
Csak tudd olyan minőséget mint a Plazma, nem fogsz kapni, azt majd csak az OLED tudja.

(#678) #94529552


#94529552
törölt tag

Már leírtam, hogy a Philipsnek pl nincs országos szervizhálózata, ha netán elromlik, akkor akár hetekig is tévé nélkül maradhat. A másik, hogy a komolyabb tesztoldalakon avful minősítést kapott a menüje. Igen a topicjában a drágább 7-es széria ami többek szerint jobban ajánlott, ott meg lehet nézni. Utána lehet nézni mindennek, mert sajnos van aki összevissza javasolgatja a tévéket.

(#679) Dave567


Dave567
addikt

HA valaki tv-t akar venni, akkor általában a képminőséget hozzuk előnybe, nem a szervizt, és nem a menüt.
Mert általában azt nézi az ember, és nem a menüvel játszik, de akinek az a fontos, akkor vegyen gyors menüset. Minden tv-nek van hibája, ennek ez, annak az. El kell dönteni mi a fontosabb.
De azért mert a menüje szar, én nem áldoznám fel a képminőséget. De ha jobb tv-t akar venni akkor mélyebben a zsebébe kell nyúlni.
Általában olyan tv-ket szoktam ajánlani amiket mások ajánlanak, és több TAPASZTALATTAL rendelkeznek, mint pár ember, aki nem rég jött ide, és a rangját TOMBOLÁN nyerte.
Van tapasztalatuk, tesztelik, és több órán ár olvasgatnak róla.

(#680) #94529552


#94529552
törölt tag

Csak szimplán ide írom, nem válaszként. Nem fogok vitatkozni olyannal a tévékről, akinek nincs LCD tévéje, a régi plazmás tapasztalata pedig csak arra jó, hogy használt tévéket ajánlgasson. Nálam két különböző márkájú és más jellegű panellel (VA, IPS) szerelt tévé van most is, és követem a fórumokat és teszteket rendszeresen. Nem elég mások, megint másoknak adott tanácsait és véleményét lesni hébe-hóba. Off.

(#681) Dave567


Dave567
addikt

Nem fogok én se olyan emberrel vitatkozni, aki nem tudja mit jelent a képminőség, és az agyon vakított LEDEKET természetes színnek nevezi.
Leáll olyannal vitatkozni aki több éve itt van, és meg akarja magyarázni neki, hogy mi a jó, nem tud vereséget szenvedni.
Négy éve keresgéltem a tévéket, láttam LG LW LM LA sorozatokat, halottam jókat ,rosszakat róluk, és még az LB-ről is, inkább veszek használtan egy ugyan annyiba kerülő tv-t, mintsem felhős, nézhetetlen legyen, és vissza keljen cipelnem. Ezért is esett ki nálam az LG, Samuról is halottam rosszakat, jókat, de inkább vettem volna VA paneles Samut, mint hogy szürke legyen a fekete, és rosszabb a kontrasztja.
Ha ugyan azokat a rosszakat hallom az adott márkáról minden évben, és itt a képminőségről beszélek, akkor az nálam ki esik.
Miért van az, hogy a másik fórumokon senki se ajánlja az LG-t, főleg azok akik több éve itt vannak, és segítenek másoknak, esetleg tesztelték is őket.
Én inkább rájuk támaszkodok.
Nincs LED tévém valóban, de van Lg IPS monitorom, ami ugyan olyan rossz mint ha tévé lenne, sajnos ennyi volt a keret, és nem is akartam monitorért többet ki adni, és sírok mikor ránézek.
Nem véletlen nem ajánlják a tapasztalt emberek az LG-t.

(#682) szimeonov


szimeonov
tag

Sziasztok,

szerintetek melyiket erdemes valasztani KDL50W805B vagy TX-50AS650E (megeri a rafizetni a 815B vagy a 740E-re)?
Esetleg tudtok hasonlo (230k) aron ajanlani 47-50" meretben?

Elore is koszonom.

(#683) #94529552 válasza szimeonov (#682) üzenetére


#94529552
törölt tag

A kettő közül a Sony-t. Most választhatod a W828B-t is [link] , ami alapból még drágább a W805, és W815-nél is. Ha megfelel, akkor ne sokat várj, mert nem tudni meddig tart az akció.

(#684) mzsolty


mzsolty
tag

Sziasztok. Szerintetek milyen tévét érdemes venni?
Olyat ami képes 3D-s képi megjelenítésre viszont "csak" Full HD-s felbontású, vagy olyan ami már 4K-t, Quad HD-t is tud viszont nem 3D-s.
Melyiket éri meg jobban? Max 200.000 Ft-ot tudnék rászánni.

[ Szerkesztve ]

(#685) #94529552 válasza mzsolty (#684) üzenetére


#94529552
törölt tag

Szia! Szerintem még nem jött el a 4K-s tévék ideje, mert alig van még hozzá megfelelő tartalom, még kell neki pár év mire lesz. A tévé szolgáltatásnál még rosszabb a helyzet. Ettől függetlenül van itt is néhány elégedett UHD tulaj. Nem írtad, hogy mekkora tévét vennél, és a fő felhasználási kört. Tévézés+ filmek? Vagy inkább játék? Vagy egyéb szempontok.

(#686) ruan


ruan
tag

Sziasztok,

Létezik a nagyobb gyártók repertoárjába olyan típus, ami az olcsóbb kategóriába tartozik, jó ár-érték aránnyal bír, viszont nincs tele felesleges feature-ökkel?
Ahogy olvasgattam egy Samsung (szépek mélyek a feketéi, ha jól tudom?) 32"-os, HD-tvk tetszenek, az 5-6000 es kategóriából, szóba jöhet használt is, 2-3 éves, nagyobb 40"-ig (LG vagy Sony is)

A 3D teljesen felesleges, a Smart nem téma, mert egy Raspberry Pi-t kötnék rá (HDMI CEC támogatás kritérium, így a tv távirányítójával egyedül tudom a pi-t is vezérelni :R ), mik jöhetnek szóba?
Van ilyen, 40"-os olcsóbb, akár 2-3 éves, de jó képminőségű tv?

-= StarIICraft =- Hell, it's about time!

(#687) #94529552 válasza ruan (#686) üzenetére


#94529552
törölt tag

A hardveraprón találsz használt tévéket, de elég drágák. Láttam egy garancia nélküli 32-es Samsungot 50-ért. Ha vállalod a rizikót... , de 2 év jótállás nélkül én nem mernék tévét venni. Újat meg ezeket érdemes megnézni: Full HD-s tévék: LG 32LB5610 + Samsung UE32H5000

(#688) yossarian14 válasza #94529552 (#687) üzenetére


yossarian14
tag

A Samsung esetén nincs feltüntetve a HDMI-CEC támogatás. Az LG viszont elvileg tudja.

(#689) #94529552 válasza yossarian14 (#688) üzenetére


#94529552
törölt tag

Köszi a javítást, valóban a Samsungnál csak a Smart tévéknél van ilyen funkció, a H5000 pedig nem az.

(#690) zozy84


zozy84
senior tag

A 42G20 Panám helyett keresek egy 55" utódot ami legalább olyan képpel rendelkezik mint a G20. Sajnos a használt piacon nem találtam eladó Pana plazmát. Ezért nézegetem már az LCD-ket (hányok) mert nincs más.
Ha már LCD akkor azt hallottam, hogy a Sony W8... már elfogadható. (persze tudom, hogy egy LCD minőség nem lesz soha plazma szintű)
Szerintetek?

(Samsungok valamiért nem szimpatikusak)

(#691) #94529552 válasza zozy84 (#690) üzenetére


#94529552
törölt tag

Sony KDL-55W805B és KDL-55W829B [link] . Pedig egy felső kategóriás Samsung UE55H7000 vagy UE55H8000 is nagyon jó, csak egy kicsit drága.

(#692) zozy84 válasza #94529552 (#691) üzenetére


zozy84
senior tag

Köszi. :)

(#693) Gebriel


Gebriel
veterán

Üdv Urak!

Érdeklődnek, hogy a smart tv-hez a gyártó nyújt olyan applikációt (nem univerzális) amivel a telefonon keresztül lehet a tv-t irányítani?
Ha igen melyik márkát amivel ez elérhető?
Köszönöm előre is a válaszokat? :R

(#694) #94529552 válasza Gebriel (#693) üzenetére


#94529552
törölt tag

Nem ismerem mindet, de pl. az LG Smart tévéi tudják ezt és van app is hozzá, a gyártó oldalán az adott tv Müszaki adatainál, itt a SMART TV TULAJDONSÁGOK-nál látható. [link] Ennek a tévének van két távja is, a normál mellett adnak hozzá egy Magic Remote-ot is, ami rajta lévő gombokkal, vagy egy légegérhez hasonlóan is használható.

(#695) Gebriel válasza #94529552 (#694) üzenetére


Gebriel
veterán

Remek, köszönöm. :R

(#696) villmoska


villmoska
tag

sziasztok 3d tv-t szeretnék vásárolni mivel még nem volt szerencsém ilyenhez tapasztalatból meiket ajánlanátok inkább aktív vagy pasziv tv-nél igazán jó :F a 3d?

Érdeklődőből lesz a vásárló

(#697) #94529552 válasza villmoska (#696) üzenetére


#94529552
törölt tag

Mindkettő változatnak vannak előnyei és hátrányai, olvasd át ezt a cikket, vagy még többet is találhatsz a keresőddel: [link] Kinek milyen van, általában olyant fog neked javasolni ezen a fórumon.

(#698) villmoska válasza #94529552 (#697) üzenetére


villmoska
tag

nos az öcsémnek aktiv 3d tv van és agyon dicséri ráadásul nagyobb távolságról is élvezhető a 3d ö nem tapasztalt villódzást sem pedig szellem képet .amúgy sok cikket olvastam és ott azt irták hogy a pasziv 3d nem full hd de a te cikkedben pont az ellenkezőjét írták söt kifejezetten jobb a pasziv 3d új fpr technológia hát nem tudom talán valaki ír nekem akinek lg fpr 3d tv van hogy ők mit tapasztaltak amúgy kösz a linket :R

[ Szerkesztve ]

Érdeklődőből lesz a vásárló

(#699) #94529552 válasza villmoska (#698) üzenetére


#94529552
törölt tag

Néztem filmeket passzív 3D-vel és nagyon jól adja, egy élmény volt. Majd a filmeknél vigyázni kell, mert nem minden 3D-s film jó, van jó néhány utólagosan összecsapott, fake változat is.
Az aktív vibrálását sokan nem szeretik, de az előnyöket-hátrányokat biztos olvastad. Ha Samsungja van lehet hogy Full HD, de a Pana és Sony aktívról is írják a tesztoldalak hogy felezi a felbontást és zavaróan szellemképesek is lehetnek.

(#700) villmoska válasza #94529552 (#699) üzenetére


villmoska
tag

samsung van az öcsémnek és ő azt dicséri nagyon :K

Érdeklődőből lesz a vásárló

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.