Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52555) convar válasza Fancy-boy (#52554) üzenetére


convar
csendes tag

Az az igazság hogy azt már megtettem még jóval az 52553-as elküldése előtt, csak aztán az eladó nem válaszolt rá (ezért mondhatni pánikreakcióból próbáltalak legalább téged megkérdezni róla).

Mármint egy ideig. Mert vasárnap aztán visszaírt, miszerint "Yes, it supports magyar language" :)))

Na gyorsan rá is ugrottam arra az uccsó darabra mint gyöngytyúk a takonyra :))))

És azóta megint írt, miszerint "We usually dispatch your order within 48 working hours in our working days ( Monday to Friday )." Szóval 2 munkanapon belül akár itt is lehet a teló. Ezek aztán nem vacakolnak :)))

Így már csak egy kis félsz maradt bennem: mi van ha esetleg hamisított lesz a teló? Honnan fogom BIZTOSAN tudni hogy valóban egy eredeti Samsung telefont vettem?

Bár lehet ha felhívom majd a Samsung magyarországi képviseletét ők tudnak ebben segíteni nem? Mondjuk azzal hogy beolvasok neki a telóról vmi számot, aztán az ügyfélszolga meg megnézi a gépben hogy van-e vele vmilyen egyezés.

Meg mondjuk az is igaz hogy egyrészt 97,5%-os elégedettségi rátája van az eladónak, másrészt 1 év eladói garanciát is vállal rá, szóval tény hogy szinte minden ezen félelmem ellen szól.

[ Szerkesztve ]

Beszélt nyelvek: magyar, és csak a magyar!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.