Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97151) Evil Snowman válasza PROTRON (#97076) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Tudom, az egészből azt szerettem volna kihozni, hogy sokak esetén azért marad(hat) a fix vezetékes verzió, mert az jóval olcsóbb, mint ugyanaz a modell wireless verzióban, amit tudnak a kábellel vezetékesként is használni.

Példának okáért:
- Glorious Model D vezetékes verzió 17k-tól indul itthon
- Glorious Model D vezetékes nélküli verzió 32k-tól indul itthon

(#97152) Synthwave válasza Zaied (#97146) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Netezni veszi.

Teljesen decens a Prime, újonnan 10k-ért meg kb. ajándék, nem tudom, hogy miért vagytok ennyire ellene. Még Corepad tappanccsal is feleannyi, mint egy Xlite V2.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#97153) ferni válasza Synthwave (#97152) üzenetére


ferni
őstag

Semmi baja nincs a gyári egértalpnak emlékeim szerint.

Én Prime Mini Wirelesst teszteltem, szerintem jó egér volt kábelen használva, wireless nálam gyenge volt, éreztem a delayt a wireless meg mikor vezetékes mód között. Kábeles verziókat belőle tudom ajánlani, updatelni kell rajta a firmwaret, azt nem szabad elfelejteni.

Ezt leszámítva én szerettem, mondjuk én Zowie klikkek miatt hozzászoktam a heavy klikkekhez.

Vezetékesen a Prime Mini 61 gramm.

[ Szerkesztve ]

(#97154) Synthwave válasza ferni (#97153) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

I know.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#97155) Zaied válasza ferni (#97153) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Nekem valami fekete utánzat van rajta gyárilag.

Haragszom a gyártóra :)) .

[ Szerkesztve ]

(#97156) Synthwave válasza Zaied (#97155) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Úgyis váltja a Hyperglide MX-2, nem?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#97157) Zaied válasza Synthwave (#97156) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Váltaná, ha használnám :D

(#97158) [CS]Blade2 válasza Synthwave (#97142) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Csak kíváncsi voltam, hogy esetleg átsiklottunk-e valami felett. Gondolom a két M4 és a mm710-ből talán 2 elég hosszú és könnyebb, ha azoknak vállalnám a takarítgatását, de ezt leszámítva végül is az van, hogy 2x ennyiért van jobb, de ez kb. majdnem mindenre igaz a világon. Kb. ugyanennyiért jobbat, az a kunszt. Pedig a feladat miatt nincs magasan az elvárás. 10K alatt gyakorlatilag csak netezésre is kompromisszumot kell kötni, hogy akkor nehéz lesz, kényelmetlen lesz, gagyi lesz, jó eséllyel legalább a gombja hamar elpatkol, stb.

(#97159) ferni válasza Zaied (#97155) üzenetére


ferni
őstag

Prime Mini-n fehér van, lehet a sima Prime az amire feketét raktak.

Én se ajánlanám alapból, de maga a forma jó, azt eltalálták, minőségi az egér, vezetékes verzióban a Prime Mini könnyű is, annyi amennyinek lennie kell.

Ha a klikkek megfelelnek az embernek ennyiért ez egy jó egér.

Wireless az amit kerülni kell, nem értem azt hogy gondolták, nálam az nagyon rossz volt.

(#97160) nyunyu


nyunyu
félisten

Keychron M6-ot ki fogja forgalmazni itthon?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#97161) 4nick8 válasza nyunyu (#97160) üzenetére


4nick8
őstag

ugyanaz aki a többi Keychron-t is.

(#97162) PROTRON válasza nyunyu (#97160) üzenetére


PROTRON
addikt

Ahogy nézem az űrlényes, meg a négybetűs ződ bótocskának elég széles a palettája Keychron termékekből, de főképp a nagyobb számban gyártott US billzetek, tehát az egerekből nem mindent forgalmaznak, vagy inkább csak 1-2 típust, pl a most akciós M1 vezetékest.

Azért bízom benne hogy felfogják az MX mastershez hasonló(de jobb lehetőségnek tűnő) igényt, de lehet nem akarnak összeveszni Logitech-el...vagy csak bombázni kell őket elég embernek.

#971614 nick8
Kiskerek közül ez megtévesztő, mert elég sok kisebb bótocska forgalmaz 1-2 Keychront a nehezebben eladható kategóriából, tehát benne van a kínálatukban, közben meg valójában alig pár típus.

[ Szerkesztve ]

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#97163) koxx válasza nyunyu (#97160) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

After Hours

(#97164) dqdb válasza nyunyu (#97160) üzenetére


dqdb
nagyúr

14 dollár a szállítási költség 1 darabra, 25 dollár két darabra, ha nem akarsz várni.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#97165) PROTRON válasza koxx (#97163) üzenetére


PROTRON
addikt

Köszi a tippet, sose tudom melyik számomra névtelen bolt megbízható, de ha ilyen totyikban ajánlják, mert kipróbált, akkor azért adok a szóra.
Mert látom hogy igyekeznek hosszú í-vel szerelt billeket intézni, ami lehet ciki nem ciki, de nekem is szempont.

Meg azért a nagyobb entert is szeretem.

De egerek terén nem látok Keychront.

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#97166) koxx válasza PROTRON (#97165) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Eleinte én is ódzkodtam tőlük mert nem ismertem. Tőlük vettem 2 varmilo billt és 2 lamzu egeret is valamint az Artisan padomat. Mindent nagyon korrekten intéztek, (sajnos) elállásom is volt, rendben ment.

(#97167) nyunyu válasza dqdb (#97164) üzenetére


nyunyu
félisten

Ja, néztem, hogy 63$ (~22.5k fabatka) lenne a Keychron webshopból, de nem találtam, hol lehetne megadni a cégem adószámát a számlához.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#97168) koxx


koxx
MODERÁTOR

WLMouse Beast review [link]

(#97169) Evil Snowman válasza koxx (#97168) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Egész pofás. :K És nem is drága.

(#97170) Szellem. válasza koxx (#97168) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Jól néz ki ez az egér. Tetszik.
Az meg külön frankó, hogy a csomagban a gripek, plusz Te döntöd el, hogy az extra talpakból mit raksz fel. Nagyon zsír!
De én maradok a Glorious Model D2 Pro 4K/8K kiadásnál. :)

[ Szerkesztve ]

(#97171) koxx válasza Evil Snowman (#97169) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem drága? :) €160. Egy másik reviewt néztem eléggé nyekereg a fém.

(#97172) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Itt is egy review róla: [link]
Meg egy másik: [link]
Ez így nagyon tetszik:

[ Szerkesztve ]

(#97173) FireKeeper válasza -FreaK- (#97172) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ezen már több a luk mint az egér :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#97174) Evil Snowman válasza koxx (#97171) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Viper V2 Pro-t 75-ért vettem anno. Szóval ahhoz képest nem sok.

(#97175) Synthwave válasza Evil Snowman (#97174) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

De amúgy meg nagyon nem kevés. HATVANEZER egy egérért. :D

Egy lila mondjuk jöhetne, bár a tervezett gearhez jobban passzolna a fekete/kék limited.

Még szimpibb lenne üvegtalp és 4K dongle nélkül 120 euróért.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#97176) Evil Snowman válasza Synthwave (#97175) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Lehet meg leszek kövezve, de nekem a dzsukeló devla árányfekete is bejön. De mivel méretre egy Viper Mini Signature Edition ezért ki is esett nálam. :/

(#97177) Evil Snowman válasza Synthwave (#97175) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

(#97178) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

a Thorn-t már meg lehet valahol itthon tapogatni? mielőtt berendelem az R1-et, jó lenne kipróbálni azt is, mert az optikai switchek miatt csábító.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#97179) koxx válasza FireKeeper (#97178) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ajanlom a postanak, hogy holnaptol nalam :DDD

(#97180) FireKeeper válasza koxx (#97179) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ment PÜ :)

dragonfly valakit érdekelhet? már megvenni, nem csak kipróbálni :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#97181) ferni válasza koxx (#97171) üzenetére


ferni
őstag

Én egerem hivatalosan 169$ plusz szállítás.

Itt hardveraprón vettem meg a G-Wolves HSK Plus 4k-t 40ezerért.

Igazából ha volt már elég egered és tudod mire van szükséged és nem havonta veszel egeret, annyira nem vészes dolgok ezek, főleg ha leosztod egy hét alatt mennyit van a kezeid közt.

[ Szerkesztve ]

(#97182) Synthwave válasza ferni (#97181) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Itt még mindig 27k volt a legtöbb, amit valaha egérre kiadtam, a Hati S Classic a Pixelből, még 2021 májusában. A 1,5 hetes HTX Ace is megállt postával 26,5k-ban. :D

Rádobtam a gripeket, meg a gyatra gyári tappancsokat hat Hyperglide MX-2 váltotta, és máris barátságosabb a történet.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#97183) gbela


gbela
senior tag

Sziasztok,

Van mostanság értelmezhető upgrade Logi GPW-ről balkezes usernek? Balkezesség a szimmetrikusságon kívül abban merülne ki, hogy az egér jobb oldalán (is) legyen két gomb.
Nézegetem az utóbbi hetekben itt ajánlott jobbnál jobb új csodákat, de minden jobbkezes :(.

(#97184) FireKeeper válasza gbela (#97183) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

X2-ből van ambi változat két gombbal mindkét oldalon

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#97185) Molydeus


Molydeus
senior tag

Sziasztok,

Átnéztem az összefoglalót, az ajánlott listát és a HA-t, de megakadtam. Szeretnék ajánlást kérni:

1. Mennyi a keret? ~25eFt
2. Használt piac játszik? Igen.
3. eBay, külföldi rendelés játszik? Igen, most elsősorban EU-n belül.
4. Mire használnád az egeret? Általános célra (irodai munka, böngészés, nem kompetitív játékok).
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? Fingertip, 1-2-2, jobbra döntve, a tenyerem kisujj felüli oldalával támasztom az egér jobb oldalát.
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középső ujj végéig, cm-ben. 18cm
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? 1600-2400dpi, kis területen, csuklóból mozgatva.
8. Egyéb igények:
- Wireless-t keresek, a 2.4GHz elég.
- Éjszaka is használnám notebook mellett, ezért halk fő kapcsolókat és görgőt szeretnék. Utóbbi nem baj, ha nem hangsúlyosan akad.
- Aszimmetrikus, alacsony formában gondolkodom, ha lehet, akkor kis méretben. A háta lehet középen vagy a hátrafelé, mindkettő jó, viszont nem szeretem a felülnézetben hátrafelé csúcsos formát.
- A fő gombok lehetőleg legyenek leválasztva és nem bánom, ha van bennük egy kis mélyítés. Nem szeretem, ha nagyon előrebuknak (mint mondjuk egy Xtrfy M8-on) és ha van is káva mellettük, legyen minél kisebb és lekerekített.
- Nem szeretnék kivágásokat a felső burkolaton és semmiféle bevonatot sem.
- Ha esetleg van belőle színválaszék a szokásos fekete/fehéren kívül az plusz pont.

Jelenleg két egeret használok itthon, egy vezetékes "D-"-t és egy Helios XD3-t. Elvagyok a szimmetrikus formával is, de a D- nekem lényegesen kényelmesebb, az anyaga is jobban bejön. Valami ilyesmi lenne jó, csak vezeték és sajtreszelő nélkül.
A Pulsar Xlite V2 mini valószínűleg jó lenne, ha nem lenne a rács.
Valami extra mini, control pad is jó lenne hozzá a noti mellé, mert a bambusz asztalom zabálja a tappancsokat.

Előre is köszönöm az ajánlásokat,
M.

(#97186) Vesa válasza Evil Snowman (#97151) üzenetére


Vesa
veterán

Engem pl. egyáltalán nem érdekel az ár, nem azért akarok vezetékeset. Vagy ha már az árat nézzük, akkor fogalmazhatnék úgy is, hogy egy számomra teljesen felesleges fícsörért minek fizessek plusz pénzt?

A tudomány a valóság költészete!

(#97187) Synthwave válasza Vesa (#97186) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az 50 dollár majdhogynem budget. Csak mondom. Nem fogsz jobb lapátot találni olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#97188) Vesa válasza Synthwave (#97187) üzenetére


Vesa
veterán

Nem a konkrét termékről volt most szó, csak általában arra reagáltam, hogy azért keres valaki vezetékest, mert az olcsóbb.

A tudomány a valóság költészete!

(#97189) ferni válasza gbela (#97183) üzenetére


ferni
őstag

Konkrétan ez az egy opciód van, amit FireKeeper is írt, nincs más értelmes, tényleg csak a Pulsar X2A. Van belőle egy X2A Mini verzió is, de az már fix kicsi lenne, ez az X2A is azért kisebb, mint a GPW.
Meg könnyebb is jóval, ami még fontosabb.


Én próbáltam nem rég GPW-t, nagyon jó egér még mindig, wireless technológia mai napig megállja a helyét.

Sajnos a súly az ami kérdésessé teszi, mert a 80 gramm már nehéznek számít, de azt leszámítva korrekt teljesítményt nyújt ha nem dupla klikkel.

[ Szerkesztve ]

(#97190) Tequila86


Tequila86
tag

Sziasztok!

Korábban olcsóbb egereket használtam, most valami jót is ki akarok próbálni. Egy Redragon Dagger-t cserélnék most le.

1. 20e a keret, de nyúlfarknyival meg tudom tolni, ha ezen múlik.
2. Csak új.
3. Csak itthonról is rendelhető.
4. Játékok, többnyire single player, de kb. minden, fps, rts, moba, stb.
5. Fingertip a fogásom.
6. 19 cm a tenyerem.
7. Az érzékenységet pontosan nem tudom, a váltógombbal szoktam kikísérletezni, hogy melyik számomra a legjobb, általában középtájt.
8. Egyéb igényeim: Ne legyen unalmas ha ránézek, ne legyen lukacsos. Legyen RGB-s, hüvelykujjnál legalább 1 gomb, optikai és USB csatis.

Már hosszú ideje nézelődök, összehasonlító oldalakat böngészek, teszteket nézek. Jelenleg 3 olyan van, ami eddig elnyerte a tetszésemet:
Asus M3 gen2, Rezer Basilisk v3, Razer Mamba elite.
Szerintetek valamelyik illene a képbe? Illetve ha nem, mi mást tudnátok ajánlani. Az egérajánlót átnyálaztam, de a legtöbb ott található termék külsőleg nem nyerte el a tetszésemet.
Előre is köszi a tippeket! :R

i5 13400f/Asus TUF B760M-Plus wifi/Asus TUF 3060Ti/2x16Gb Kingston DDR4 3600Mhz/500Gb Samsung 980 Pro m.2 SSD/500Gb Samsung 970 Evo sata3 SSD/1Tb WD Green HDD/Alpenföhn Ben Nevis Black RGB/Seasonic 750W gold modular/Deepcool D-shield v2/Arctic F12 value pack/Samsung C24FG73FQU Monitor

(#97191) nyul105 válasza Tequila86 (#97190) üzenetére


nyul105
senior tag

úgy látszik a fekete, seggnél nonfiguratív logos egerek a zsánered :)

(#97192) Mephike


Mephike
senior tag

The hype is real. Érkezik a Keychron M3 mini Metal Edition.
99 dollár, 4k, 64g, PAW 3395 sensor, Magnesium Alloy Body, full fekete, Huano 80M Micro Switch, 600mAh aksi

(#97193) gbela válasza ferni (#97189) üzenetére


gbela
senior tag

Köszi a részletes választ, és Firekeepernek is!
Ránézek erre, bár úgy látom technikailag nem feltétlen upgrade, "csak" súlyban. Jól látom?

thanks mégegyszer

[ Szerkesztve ]

(#97194) FireKeeper válasza Mephike (#97192) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ezt nem is értem, magnézium, mégis "nehéz" - nyilván nem tégla, de amikor lyuk nélküli műanyag egerek le tudnak menni 50g alá, akkor miről beszélünk? vagy itt a tartósság lenne a fő selling point a műanyaghoz képest? mondjuk nálam az alapból kiesik a lyukas dizájn mellett ahol minden retek bele tud menni az egérbe. de lehet én vagyok maradi, nekem már a méhsejtes kivágás is gáz, de ez a viper mini sig edition féle még nagyobb kivágásos dizájn meg full vállalhatatlan.

de az ára ahhoz képest tényleg jó, a legtöbb magnézium, még a kínaiak is 1,5-2x áron mennek.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#97195) -FreaK- válasza Mephike (#97192) üzenetére


-FreaK-
veterán

Én sem teljesen értem, hogy mi volt itt a koncepció..

(#97196) FireKeeper válasza gbela (#97193) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

papíron igen, a 3395 meg nordic kombó jobb specifikációkat tud, de a hero+logitech wireless van olyan jó hogy nem veszed észre a különbséget. súlyban nyilván jobb a pulsar, viszont teljesen más forma, ami megszokást igényelhet.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#97197) Mephike válasza FireKeeper (#97194) üzenetére


Mephike
senior tag

Őszinte leszek még nem volt ilyen magnézium vázas egér a kezemben. Szóval nem alkotnék véleményt róla látatlanba. Ugyanakkor azt gondolom, hogy ez az irányzat most éppen csak egy felhypolt dolog, szerintem pár év múlva kikopik. (Lehet most totál mellé tippeltem, majd az idő megadja a választ.)
A méhsejtes kivágás engem nem zavar, csak akkor ha ráteszem a kezem az egérre és érzem azt. Tehát a Pulsaromnál nem zavart itt ennél az M3 minim Metal Editionnál már lehet zavarna, fene tudja.
Ugyanakkor az is látható, hogy egyre többen hagyják el az egereknél ezt a méhsejtes kivágást, szóval idővel szerintem ez is el fog tűnni.

(#97198) Tequila86 válasza nyul105 (#97191) üzenetére


Tequila86
tag

Egyébként :DDD

[ Szerkesztve ]

i5 13400f/Asus TUF B760M-Plus wifi/Asus TUF 3060Ti/2x16Gb Kingston DDR4 3600Mhz/500Gb Samsung 980 Pro m.2 SSD/500Gb Samsung 970 Evo sata3 SSD/1Tb WD Green HDD/Alpenföhn Ben Nevis Black RGB/Seasonic 750W gold modular/Deepcool D-shield v2/Arctic F12 value pack/Samsung C24FG73FQU Monitor

(#97199) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

maxgaming-en elég jó kis akciók lettek, thorn, X2H, X2V2 85 EUR

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#97200) koxx válasza FireKeeper (#97199) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Kíváncsi leszek a hamarosan megjelenő V3-ra

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.