Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97101) Trailblazer válasza ferni (#97098) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nekem meg egy se, pedig 23 éve használok pc-t, előtte pedig más mikroszámítógépeket, ahol szintén volt egér használatban (Commodore Amiga).

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#97102) Mephike válasza hfrankee (#97100) üzenetére


Mephike
senior tag

Szia! erre nehéz lesz válaszolni, főleg azért, mert a halk/hangos kapcsoló mindenkinek más jelent. Egyik megoldás, hogy veszel egy egeret, és a hardveraprón keresel valakit, aki némi pénzért cserébe kiforrasztja a gyári kapcsolót és silent kapcsolót tesz be helyette. De erősen kétlem, hogy erre vágynál.
Szóval marad az egyszerűbb megoldás, hogy beviszed az asszonyt a MédiaMarktba, odaviszed az egerek elé, és megmondod, hogy nyomkodja végig őket és válaszon valamit, mert addig nem mentek haza, amíg ő onnan nem választ valamit, ami tetszik neki.
Onnantól az ő hibája lesz ha rosszat választ és Te le leszel védve végig. Minden más esetben azt kell majd hallgatnod, hogy ez nem elég halk és jobbat is választhattál volna neki. :DDD

(#97103) ferni válasza Trailblazer (#97101) üzenetére


ferni
őstag

Rendes, jó minőségű szövetkábeleknél ahol tényleg az van már hogy alig érzed hogy kábeles, ez a hátránya hogy picit sérülékenyebb és bizony nagy ritkán tönkre tud menni.

(#97104) Trailblazer válasza ferni (#97103) üzenetére


Trailblazer
addikt

De akkor ez az új idők szele úgymond, nem? Úgyis silányul minden általánosan.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#97105) hfrankee válasza Mephike (#97102) üzenetére


hfrankee
senior tag

Ultimate life hack! :D
Rendben, kösz a választ!

(#97106) Bélabácsi


Bélabácsi
tag

Sziasztok!

Nem tudom jó helyen járok-e ezzel a témával, de nem találtam megfelelőbb topikot. Egy Logitech Performance MX (M950) egérkéhez keresek tokot (travel case), táskába, utazáshoz hozni-vinni. Van esetleg valakinek tapasztalata ilyesmivel? Ki hogyan oldotta meg szükség esetén az egér szállítását?

Üdvözlettel: Bélabácsi

(#97107) FireKeeper válasza koxx (#97097) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

60+, tényleg nem tudom ki veszi ezt meg ennyiért (az meg is érdemli)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#97108) koxx válasza Bélabácsi (#97106) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Berakod egy zokniba, nem kell ezt túlgondolni.

(#97109) koxx válasza FireKeeper (#97107) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nagyon lomha az egér ezekkel a fos tappancsokkal, ezért a pénzért legalább egy corepad ptfe szettet vagy egy superglide talpat is rakhattak volna. A kábele meg olyan merev, hogy függőlegesen is megállna. A burkolat meg csúszik, gyorsan rádobtam 2 csík supergripet, egyből jó lett.

(#97110) Mephike válasza Bélabácsi (#97106) üzenetére


Mephike
senior tag

Felpiszkáltad a fantáziámat és utánanéztem, hogy van-e a kínaiaknál ilyen. Jó hírem van, igen lehet náluk venni ilyet. Itt is van. Az más kérdés, hogy megér-e ennyit. Találtam egy másikat és még egy csomó van fent.

(#97111) FireKeeper válasza Bélabácsi (#97106) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

MX master szériához lehet kapni 1-2 ezerért tokot aliexpressen, talán jó lehet hozzá, csak ki kell várnod a szállítást kínából.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#97112) ferni válasza Trailblazer (#97104) üzenetére


ferni
őstag

Nem silányul semmi, ha nem merev kábelt akarsz, akkor nem is tudod úgy védeni a benne futó szálakat.

De simán megéri cserébe, mert ritkán lesz baja, viszont a kábel olyan szintekkel kevésbé zavaró, hogy arra szavak nincsenek.

(#97113) Trailblazer válasza ferni (#97112) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nem tudom, milyen világban élsz, ha te nem látod az általános silányodást...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#97114) ferni válasza Trailblazer (#97113) üzenetére


ferni
őstag

Phúú veled beszélgetni... :DDD

(#97115) weri válasza ferni (#97114) üzenetére


weri
senior tag

Pedig a mai cuccok nagy reszere igaz :))

Nem hiszek a véletlenekben. Az események mögött - bárhogy fordulnak is - mindig van egy terv.

(#97116) Trailblazer válasza ferni (#97114) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nem tudom, mit nem lehetett érteni a felvetésen...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#97117) ferni válasza Trailblazer (#97116) üzenetére


ferni
őstag

Azt, hogy én csak az egérkábelekről beszélek, mert az a téma, a többi nem érdekel egy egér topikban :DDD

Amúgy összességében persze hogy igaz.

(#97118) [CS]Blade2 válasza [CS]Blade2 (#97099) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Ez [SteelSeries Prime Pro Series (62533)] az ami az ajánlóban van? Eléggé beesett az ára, és úgy nézem, hogy ez hosszabb, talán jobb lenne a 19cm-hez a Razer V2 mininél? Mondjuk a gyártója még ezt sem írja tenyeres fogáshoz?
[link] Ezen az oldalon beállítottam a kiszemelteket és a monitoron a méreteket a meglevő egerekhez, aztán már a monitorhoz téve hasonlítgatom, hogy melyik lenne jó.

Prime
Prime Mini (ez szerintem el van árazva a legolcsóbb helyen) (A régi MS egeremhez hasonló íve van)
MM710 még bent van, de koszolódás miatt lyukacsost kompromisszumosnak érzem
M4 Air szintén.
Razer-ből ez a Deathadder Essential 2021-es gondolom egy jóval gyengébb eresztés lenne a V2 mini-hez képest? Mégis, ha a V2 mini-n túllóg az ujjam, akkor az a sokkal rosszabb.

Csak netezésre, 0% játékra is érdemes nekem is ezekben gondolkodni, ugye? Valamint inkább legyen 50-60-70g, sok órán át jobban járok vele?

A legolcsóbbakat amit néztem cm110 kicsi, a 310-re már rádobja az ember az mm310 felárat, a régi Asus M3 ha jól rémlik nehéz, és árban már nem filléres, innen már nincs messze a fenti pár ajánlott.

Valami 5let? A bal gomb nem lenne rossz, ha bírná, nem tudom melyiknek jobb a gombja ezek közül. Nekem ugye a játékra fontos tulajdonságok nem számítanak.

[ Szerkesztve ]

(#97119) ferni


ferni
őstag

My dream gaming mouse is complete by optimum

Azt mondja ez a zeromouse jobb, mint a M2K.

Nov.16tól lehet venni.

Itt.

Ez egy ModKit a Viper v2 Pro-hoz, annak a belsejét használja, tehát nem árt ha van hozzá.... :DDD

De a Zaunkoenig M3K is érkezik lassan.

[ Szerkesztve ]

(#97120) FireKeeper válasza ferni (#97119) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ennyire elvetemült fingertipes nem vagyok. engem már a sajtreszelő dizájni is kikészít, nem hogy ez. plusz 70 dodó és ráadásul modkit, kell hozzá egy Viper is, szóval duplán kösznemkösz :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#97121) -FreaK- válasza FireKeeper (#97120) üzenetére


-FreaK-
veterán

Árat láttatok valahol hozzá? Én gondolkoztam rajta, de egy használt V2 pro is 50e Ft körül van, így viszont tényleg inkább az ULX-et választanám, végső árban kb ugyan ott lesznek, de az teljes egér, igaz 10gr-al nehezebb.

Szerk: inkább 35-ért ment használtan, 50-ert a 4k dongel-val volt.

[ Szerkesztve ]

(#97122) ADAM1337 válasza ferni (#97119) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én most ezt nyomtatom: [link] :DDD

(#97121) -FreaK-: ezek már abszolút fanatizmusról szólnak, nem a megérős kategóriáról.
Én is már tűkön ülve várom az ULX-emet, augusztus óta. (De azért van 2db 45gr-es egerem egy moddolt x2 mini, meg egy starlight-12 small poseidon)

[ Szerkesztve ]

(#97123) -FreaK- válasza ADAM1337 (#97122) üzenetére


-FreaK-
veterán

Azt tudom, a fanatizmus oldal még meg is van, de nagyon költeni azt már nem akarok rá :D

(#97124) 4nick8


4nick8
őstag

(#97125) [CS]Blade2 válasza [CS]Blade2 (#97118) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

El van írva ennek a magassága az ajánló doc-ban.

(#97126) Synthwave válasza Vesa (#97092) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Razer. A kábel is pont ugyanúgy megtörhet. Továbbra is azt mondom, hogy Keychron, de persze azt veszel, amit csak akarsz.

"Harisnyázott kábel nem könnyen törik meg"

Ne ez az, amit értelmes egéren szerencsére már nem találsz. A paracord korszakát éljük.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#97127) Synthwave válasza hfrankee (#97105) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha a forrasztgatósdi nem pálya, alternatívaként ott van még egy olcsó Wacom Bamboo tablet, mint kurzorirányító eszköz. Már ha nem játszani kell, persze.

------------------------------------------

(#97115) weri: Csak pont az átlagos egérkábelekre nem. :))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#97128) Synthwave válasza [CS]Blade2 (#97118) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Veszel egy Prime-ot, esetleg még egy vaskos Corepad talpszettet hozzá, oszt jónapot.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#97129) [CS]Blade2 válasza Synthwave (#97128) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Prime normál a doc-ban: 125,3 x 59 x 23
A valós: 125,3 x 59-67,9 x 42,4 mm

Valószínűleg ez lesz.

A mini: 120,3 x 66,2 x 40,7. Nekem lehet, hogy a mini is elég lenne. Mi van, ha a nagyobbikat veszem? Csak annyi, hogy feleslegesen lesz pár g-al nehezebb? Vagy ezzel a kattintás helye sem jó, ha nem találom el a méretet? Ha nagy, akkor lehet, hogy a görgő mellett fogok kattintani bal gombbal.:F
Ezt gondolom te tesztelted annó? "keze a csuklójától középső ujjának hegyéig 20,2 cm hosszú, tenyere hüvelykujjal együtt 10,5 cm széles, és pincer claw grip"
Nekem 19cm.

Látom, hogy ebben mágnes van a gomboknál. Az nem gáz, hogy nekem az egér előtt van egy mélynyomó az asztalon? Valamint akkor ez a Prime nem az a fajta amibe 500Ft-ért lehet venni másik kapcsolót és házilag cserélni?

Kingston HyperX MPFS-SM padom van, lehet azt is cserélném. Előtte QcK-im voltak, azoknak egy idő után felhajlott a sarka, elkezdett leválni a felülete a szélén. Ez a Kingston körbe van varva, ez tetszik benne. Ellenben már nem egységes fekete, van egy kis kopása amitől szürkés, foltos, szóval rögtön rendelném az utódját az egérrel.
Abból melyiket?

(#97130) koxx válasza 4nick8 (#97124) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ha tudtam volna, hogy ilyen hamar elérhető lesz itthon is... :o

(#97131) 4nick8 válasza koxx (#97130) üzenetére


4nick8
őstag

Mondtam előre.

(#97132) koxx válasza 4nick8 (#97131) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Addigra már leadtam : )

(#97133) 4nick8 válasza koxx (#97132) üzenetére


4nick8
őstag

Akkor most idejekorán szólok, Maya-ra is le van adva a rendelés. :)

(#97134) koxx válasza 4nick8 (#97133) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Maya engem annyira nem mozgat :)
De azt hittem a fnatic drágább lesz a 4K dongle és a special kiadás miatt.

(#97135) Synthwave válasza [CS]Blade2 (#97129) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Igen, az én tesztem.

Palmozni akarsz, azért írtam a normál méretűt, de 17-18 cm-es kézhez már talán szerencsésebb volna a Mini. Ha nagynak érzed a simát, akkor legfeljebb elállsz, és veszel egy Minit, de szerintem jó lesz.

"Valamint akkor ez a Prime nem az a fajta amibe 500Ft-ért lehet venni másik kapcsolót és házilag cserélni?"

Lehet, csak a választék lesz két nagyságrenddel kisebb, mivel csupán optikai kapcsolók mehetnek bele, bár ezeknek a szexepilje elvileg az volna, hogy nem lesznek duplaklikkesek.

"Látom, hogy ebben mágnes van a gomboknál. Az nem gáz, hogy nekem az egér előtt van egy mélynyomó az asztalon?"

Nem hinném, hogy az a picurka mágnes olyan mágneses térrel rendelkezik, hogy befolyással legyen a mélynyomódra.

Padok: Tőle egy Artisan Zero, mondjuk SOFT keménységgel (ha szereted a puhább, nyomásra picit süppedősebb padokat, akkor XSOFT-tal) és a neked kellő méretben. Boltban nem fogsz találni ennyikért olyat, ami akár csak a közelébe érne. Best buy, no contest, csak ne mosógépben tisztítsd!

A Classic a picit olcsóbb, varratlan peremű, a Ninja FX meg a varrott, de az előbbi sem hajlamos a rojtosodásra (nálam pl. fél év aktív használat után is olyanok a szélei, mint mikor először vettem ki a csomagolásából).

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#97136) Zaied válasza [CS]Blade2 (#97125) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Nem elírás, az eleje valóban ilyen magas, de a legmagasabb pontja az több :)
Szubjektíven én nem gondolkodnék egy SS egérben sem, az tény hogy elég olcsó magához képest, de a versenytársakhoz képest meg mondhatjuk árába van és eddig volt túlárazva...

[ Szerkesztve ]

(#97137) Synthwave válasza Zaied (#97136) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért vadi újonnan 10-11-ért elég jó vétel.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#97138) [CS]Blade2 válasza Synthwave (#97135) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Kösz.

Fordítva gondoltam. Nehogy elkezdjen az egér kattintani egyet magától filmezésnél, zenénél. Azóta ránéztem, szóval a téves kapcsoláshoz a rugó szárát kellene behúzni az optikához a saját kis mágnese ellenében.

Régebben nekem a QcK azt csinálta, ha jól emlékszem, hogy csuklónál talán az izzadtságtól vagy a mozgatásoktól vagy a kettőtől együtt, de elvált a szövet a szivacsról egy 0,5-1 cm-n, és ott felpöndörödött a szövet. Ez előbb bekövetkezett 2-3 példánynál, mint, hogy szürküljön amerre sokat jár rajta az egér. Akkoriban jöttek be ezek és ajánlottak voltak már akkor is. Akkoriban kellett volna varrott verzió, közben látom, hogy manapság már van nekik is.

(#97139) d@minator válasza hfrankee (#97100) üzenetére


d@minator
addikt

HP 280 Silent teljesen halk.

(#97140) Synthwave válasza [CS]Blade2 (#97138) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Fordítva gondoltam. Nehogy elkezdjen az egér kattintani egyet magától filmezésnél, zenénél."

Soha nem hallottam még olyanról, hogy azért kattintana az egér, mert a közelében van egy hangfal.


Az Artisan azért elég más minőségi szintet képvisel, mint egy SteelSeries, szóval nem tartanék a varratlantól, de persze ha ultrabiztosra akarsz menni, ott vannak a varrott verziók. A szövet egyébként nem is gumihoz van ragasztva, hanem poliuretán habszivacshoz; ezért is ragaszkodik úgy a helyéhez az asztalon.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#97141) [CS]Blade2 válasza Zaied (#97136) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Mit vennél helyette? 19cm kéz, palm, csak netezésre. Razer V2 mini-t néztem elsőre, de az kicsi lehet, M4 air lyukacsos, CM mm710 lyukacsos. Lehetőleg fekete, és kikapcsolható világítás sem lenne utolsó. A korábbi egereim duplakattosok lettek, szóval valszeg nekem a kapcsolóból kell jobb, a szenzor nem annyira szempont. Papíron a célnak elvileg minden megfelelő méretű jó lenne ideig-óráig.

(#97142) Synthwave válasza [CS]Blade2 (#97141) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azt a Prime-ot.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#97143) ferni


ferni
őstag

Razer v2 Mini kicsi/rövid nagyon, esélytelen full palmolni.

Nagyon-nagyon-nagyon jó egér, árához képest ingyen van, de a formája keveseknek jó.

Én még a 20cm-es tenyeremmel nagyon aggresszív claw grippel, úgy hogy a hátulját palmoltam még elértem pont a klikkek legtetejét.

Nagyon sokat fejlődött az aimon Valorantban ezen az egéren, de ez elég egyedi eset és ezt a fogást csak játék közben használtam, mert azért nem a legkomfortosabb.

Prime nem egy rossz egér, vezetéknélkülit senkinek nem ajánlom, de vezetékesen nem rossz ötlet. A kattintások kicsit kemények, de sok ember meg azt szereti. A többi része nagyon rendben van.

Én a vezetékes Prime Minit venném, már csak a súlykülönbség miatt is.
Minél kisebb az egér, annál jobb :DDD

Én szerettem a Prime Mini alakját nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#97144) Synthwave válasza ferni (#97143) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Minél kisebb az egér, annál jobb"

Kivéve, ha palmozni vagy clawozni akar az ember, mert akkor azt kell venni, ami passzol a kézméretéhez.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#97145) ferni válasza Synthwave (#97144) üzenetére


ferni
őstag

Majd rájön mindenki idővel.... :DDD
Én is megvilágosultam. :)) :C

(#97146) Zaied válasza Synthwave (#97142) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Lehet hogy dupla annyi, de szerintem annyival jobb is élménybe egy Pulsar Xlite. Akkor legalább nem kell használni az SS borzalmas programját.

[ Szerkesztve ]

(#97147) koxx


koxx
MODERÁTOR

A wlmouse akkor vegulis megsem scam mint ahogy eloszor hittek?

(#97148) ADAM1337 válasza Zaied (#97146) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nem tudom én ódzkodok még nem fogtam értelmes steelseries egeret, mind gagyi lekopós műanyag hatású valami, nem beszélve igen a GG softról ami egy ipari hulladék kategória.

(#97149) Zaied válasza ADAM1337 (#97148) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Plusz az a mágneses hibrid optikai kapcsoló sincs a helyzet magaslatán. Pulsaron nem kell azonnal talpat cserélni.

[ Szerkesztve ]

(#97150) Evil Snowman válasza PROTRON (#97075) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Sajnos a felhőbe mentett profilokat valóban nem lehet egyszerűen törölni, hogy tegyem őket a kopaszok közé. 3 lehetőséged van sajnos:

- írsz a supportnak, hogy az accountod alól töröljék ki a felhőbe mentett profilokat (szerintem ez a legcélszerűbb)
- csinálsz egy új profilt és azzal lépsz be a Synapsbe (fél megoldás számomra)
- offline módban használod, azaz lelövöd a net elérést (ez számomra nem lenne megoldás)

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.