Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44012) Peddy789


Peddy789
őstag

Hali, abszolut noobkent erdeklodnek.
Baratnom regota szeretne valami alap fenykepezo gepet, ami jobb mint a telo. Neki annyi lenne fontos hogy videokat is szeretne kesziteni youtubera, amin onmagat veszi ahogy beszel stb. (legyszi ne itelkezzunk) Nemtudom hogy kihajthato kijelzo pl vane. Illetve mikrofon jolenne ha lehetne csatlakoztatni hozza kesobb

Black friday alkalmabol nezelodtem, hogy van e valami jo deal, es bemasolnek parat.

CANON EOS 1300D + 18-55MM DC III OUTLET MODEL 250 euro

SONY CYBERSHOT DSC-RX10 629 euro (5ev gari)

SONY A7 + SEL 28-70MM OSS (ILCE7KB.CE) 899 euro (5ev gari)

NIKON D3400 + AF-P 18-55MM VR BLACK FRIDAY KIT 369 euro (tasi + mini tripod + 16gb memory)

Van ezek kozul olyan ami tenyleg jo ar most? Mert ahogy en neztem ezek nem valodi 50%os learazasok ahogy a weboldal kamuzik, de azert igyis akciosak.

talan az utolso kit tunik nekem jonak 369ert, de ha a akar a 900 euros valami eszmeletlen marhajo ar most akkor aztis megfontolom, de nehez igy fonteni hogy fogalmam nincs mit kell ezeken nezni :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.