Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30752) #31733248 válasza sanzi89 (#30750) üzenetére


#31733248
törölt tag

Nekem volt A5000-em és nagyon jó alapgépnek tartottam. Szép, telített színei vannak, pontosan állítja az expozíciót, a fehéregyensúlyt, DRO Auto módban a szemnek tetsző módon optimalizálja a dinamikatartományt is. Ha önmagában nézed, megér 115 ezret, csakhogy ez a gép az elmúlt időszakban általában 100 ezerért ment, míg én például egy 89 ezer forintos akcióban vettem a Mediamarktban - annyiért még jobban megérte. :)

Ha nem vonakodsz használt gépet venni, érdemes megnézni a NEX-5N (5T/5R) kínálatot is, ezek még jobb szolgáltatásokkal bíró minőségi, érintőképernyős gépek. Vagy itt van például egy kitobjektíves NEX-3N 49 ezerért, ezt a nyaralás végén akár el is adhatod ugyanennyiért, aztán majd csak kifogsz valami komolyabb akciót. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.