Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21923) MrChris válasza _tRebroN_ (#21920) üzenetére


MrChris
nagyúr

nekem G6-van, olyan mint a jó svájcibicska. Fotóhoz raw az ajánlott és azt utómunkázni. Videóban nagyon szép éles képet ad. Szerintem a Panának van erre a legjobb algoritmusa. Tartottam a 25mbps-tól, de pozitívan csalódtam. Ha jól beállítod a paramétereket szép éles nem élesített képe van. Tetmészetesen Panasonic színvilágú, ami van akinek tetszik, jó, másnak meg nem. Viszonylag jó áron hozzá lehet jutni. A m4/3 a milcek között messze a legkiforrottabb rendszer sok jó fényerős fixel. Ha meg régi obikkal manuálozol azokhoz van fókuszsegéd. Mivel ehhez nincs és szerintem nem is lesz hack ezért az eu-s vázak 'csak' 24, 25, 50p-t & i-t tudnak, 30, 60at nem.Legalábbis én nem tudtam beállítani. Kicsit műanyagos a fogása, a kijelző masszív de megtekerhető, csavarható amitől picit változik a bevilágítása. Viszont kis mérete ellenére jó fogású a váz. Videó alatt is használható szintű az AF.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.