Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17911) jjeahh válasza phedi77 (#17907) üzenetére


jjeahh
nagyúr

fröccsenő víz tuti, de az esti fényeknél szép képeket csak fényerős fixel tudod megoldani sztem bármilyen rendszerről legyen szó. de ennyi pénzért, az elvárásaidnak megfelelőbb gép ennél sztem nincs a piacon. esetleg valamelyik pana gf, ha belefér a keretbe. nézd meg ha gondolod az aláírásomban szereplő linket, azokat a képeket ennél sokkal gyengébb szenzoros oly-val lőttem, régi manuális obikkal...
ha fix obira is fejlesztesz majd, az nem lesz olcsó, a pana 20mm F1.7, meg az oly 45mm F1.8 ára pl. asszem 80k-130k között mozog

(#17908) phedi77: én is szeretem a samu cuccokat, de mindenben nem jók, ebben az árkategóriában a samsung fényképezői még elég kiforratlanok sztem

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.