Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1442) nofi válasza rumos14 (#1420) üzenetére


nofi
őstag

Igen, most hogy nagyjából minden márkához láttam átalakítót, már tényleg nem fő szempont.

Most már csak további infogyűjtés és gépfogdosás, minél kevesebb eladónak szánt kérdéssel, mert csak összezavarnak :((( . A Sonyval csak az az egy bajom, hogy igazából annyi apró kis plusz van benne, ami nekem nem feltétel egy fényképezőgépnél (pl. hajtogatható lcd, iphone szerűen állítódik az lcd képe, attól függően, h vertikálisan v horizontálisan fotózol). Ezek nagyon maszek kis extrák, de nekem ez a túlzott high tech valahogy furcsa egy ilyen "komolyabb" (mert azért mégsem az a kompakt kategória) fényképezőgépnél, valamint a tartóssága is elgondolkodtató. Lehet elmaradott vagyok, de minél több manuális, fapados beállítás van, annál tartósabb minden...
Emiatt egy árnyalattal inkább a Pentax fele húz a szívem, a pénztárcám már kevésbé, mert a K20D egy jókora csuklással többe kerül mint a sony A350K v a K200D, úgyhogy még bármi lehet...

Alap kittel venném mindenképp, bármelyik is lesz a végén, viszont egy dologban még segítséget kérnék:
Olyan objektív kellene majd hozzá, amivel apám szavaival élve: távoli fákon ücsörgő madarakat is lehet rendesen bezoomolni és lencsevégre kapni (mert így úton a nyugdíj fele a zenélés mellett rájött a madármánia :DDD ). Szóval egy elég masszív tele obira lenne szükség, ha esetleg tudnátok ajánlani (a szóbajöhető gép árfekvéséhez mérten - nem profi). :R

Xbox GT: nozsolt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.