Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16851) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Ha még nem láttátok volna.
Örökre eltiltanám a vezetéstől az ilyet!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#16852) Ricco_hun válasza rup1u5 (#16851) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Atyaúristen. 4 és fél percebe tellett neki megfordulni. Gratulálok. Azt bírtam, amikor előre ment, majd tolatnia kellett volna, de nem szedte vissza a kormányt a másik irányba, ezért ugyanazon az íven visszagurult a kiinduló helyzetbe. Meg nem merte kihasználni az utat teljes szélességében. Még volt vagy 3 méter a korlátig, de ő már azt hihette, hogy mindjárt nekimegy. Csak tudnám, hogy engedik át az ilyet rutin vizsgán. És a végén? Sikerült neki, de azért végig a záróvonalon ment.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#16853) biker válasza rup1u5 (#16851) üzenetére


biker
nagyúr

ma még nem láttuk :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#16854) Winner_hun válasza Ricco_hun (#16852) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ki mondta hogy van jogsija?:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#16855) Integra válasza rup1u5 (#16851) üzenetére


Integra
titán

ken block

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16856) Ricco_hun válasza Winner_hun (#16854) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Ja, én kérek elnézést. :D

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#16857) Calogero


Calogero
addikt

18-as karika
[link]

(#16858) kételkedem válasza Calogero (#16857) üzenetére


kételkedem
addikt

18++

Hihetetlenül soknak tűnt azaz 5-7 perc, míg kiér a tűzoltóság!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#16859) zsolt1129 válasza Calogero (#16857) üzenetére


zsolt1129
addikt

Ez tényleg durva. :K Ilyennek élőben nem szivesen lennék a tanuja.

(#16860) biker válasza kételkedem (#16858) üzenetére


biker
nagyúr

meg az a 2perc, amig kameráznak, de ba..ak segíteni.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#16861) fekeandras válasza kételkedem (#16858) üzenetére


fekeandras
őstag

Pedig ha 5-7perc alatt kiérnek az kifejezetten jónak számít.Gondolj bele ha mondjuk szerencsés esteben közel van (csak 3-4km-re) a tűzoltó laktanya megkapják a riasztást, mire továbbítják nekik, beöltöznek, kocsiba be, át a városon stb... nem rossz ennyi idő alatt kiérni.Bár itthon is mindenhová kiérnének ennyi idő alatt.5-7 perc egy lángoló kocsiban kurva hosszú időnek tűnhet.

#16860: Hát igen... :((( az idő alatt legalább megpróbálhatták volna kirángatni valahogy a hátra beszorult embert is (hogy tud az ilyen tükörbe nézni?).Még ha nem is sikerül, de legalább megpróbálta volna...

[ Szerkesztve ]

(#16862) AMD Power válasza Calogero (#16857) üzenetére


AMD Power
titán

Ez kicsit sokkoló volt... :( :(((

Nem kellett volna megnéznem....

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#16863) R válasza Ricco_hun (#16852) üzenetére


R
aktív tag

Hasonlítsd össze a 3p-nél lévő Toyota-sal

(#16864) AMD Power válasza rup1u5 (#16851) üzenetére


AMD Power
titán

Ez már volt 1x...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#16865) fekeandras válasza AMD Power (#16864) üzenetére


fekeandras
őstag

1x ? :DDD :))

(#16866) Ricco_hun válasza R (#16863) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Hát igen, pedig a toyota-s még meg is mutatta neki, hogy hogyan kellene.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#16867) fekeandras


fekeandras
őstag

Kocsikázni jogsi nélkül... Remélem előbb utóbb eljut majd a rendőrségig ez a felvétel.

Hát ja, a Citroenes nő nyomott volna egy ilyet és kész :D

(#16868) AMD Power válasza fekeandras (#16867) üzenetére


AMD Power
titán

Jól meg kéne rugdosni mindegyiket..

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#16869) R válasza AMD Power (#16868) üzenetére


R
aktív tag

(#16870) rup1u5 válasza Integra (#16855) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#16871) fekeandras


fekeandras
őstag

[link]
Én az ilyenektől elvenném a jogsit. :DDD

(#16872) R válasza fekeandras (#16871) üzenetére


R
aktív tag

miért adtad oda :P

[ Szerkesztve ]

(#16873) zsolt1129 válasza fekeandras (#16871) üzenetére


zsolt1129
addikt

Oda sem kellett volna adni. :D Nem gyenge.

[ Szerkesztve ]

(#16874) proof88 válasza Calogero (#16857) üzenetére


proof88
addikt

ez is jó lenne oktató videónak, hogy tényleg minden mp számít, ha megtörténik a baj. nagyon kemény, 4 perc alatt kb teljesen megváltozik az egész, de már mintha fél órája nézném a lángokat... mondjuk a tűzoltók sztem nem ilyen hamar értek ki, mert ott "ugrik" a videó

(#16875) jerry311


jerry311
nagyúr

Egy héten belül nem leszek az élők sorában. Ezt többször is hangsúlyozta egy másik autós. Tartós tejet már nem vettem.

(#16876) aphra2 válasza jerry311 (#16875) üzenetére


aphra2
aktív tag

Egy rajongód volt? :D

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#16877) jerry311 válasza aphra2 (#16876) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ha eddig nem is volt a rajongóm, már biztosan az.

(#16878) proof88 válasza jerry311 (#16877) üzenetére


proof88
addikt

Mi történt? :Y

(#16879) Versus82 válasza fekeandras (#16861) üzenetére


Versus82
aktív tag

hát baszki az én kis fejembe se fér bele hogy hogy a faszba nem rángatták ki a hátsó embert... ott állt már 6 ember, ez is odamegy videózgatni,közbe meg emberek égnek a kocsiban... ezek valami primitív állatok voltak. hihetetlen ez az egész videó nekem.

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#16880) jerry311 válasza proof88 (#16878) üzenetére


jerry311
nagyúr

Semmi extra, egyikünk sem volt teljesen szabályos, viszont esetleges baleset esélye kb. nulla volt. Ettől függetlenül úgy gondolta vélt vagy valós sérelmének legjobb rendezési módja, ha megállásra kényszerít és üvöltve fenyegetőzik egy kicsit.
Elég fiatalnak tűnt, szerintem kevesebb mint 20 éves. Tényleg jó ötlet az a jogsi korhatár emelés.

(#16881) fekeandras válasza jerry311 (#16880) üzenetére


fekeandras
őstag

Ennél már csak az a jobb ha egyértelműen a másik fél a hunyó és még neki áll feljebb... :DDD
Én nem adnék jogsit 21éves kor alatt :N .Bírják ki addig és kész :K .

(#16882) Calogero válasza Versus82 (#16879) üzenetére


Calogero
addikt

Kezdetben 2 porral tuti meg lehetett volna fogni a tüzet.
Csak egy közeli üzlet valamelyikébe kellett volna bemenni, falról leszedni....

(#16883) AMD Power válasza Calogero (#16882) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt akartam írni én is. Nekem is van a kocsiban tűzoltó készülék. Jó persze nem egy "állat" de biztos ráfújtam volna kocsira....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#16884) Calogero válasza AMD Power (#16883) üzenetére


Calogero
addikt

Az enyémbe is van 2 db 1kg-os töltet :)

(#16885) AMD Power válasza Calogero (#16884) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem minden autóban kéne lennie legalább 1-nek. 1500Ft volt. Sohasem lehet tudni...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#16886) biker


biker
nagyúr

Hángérienidiotsz @ szeged :)


a kib... rongyot ba...eg nehéz kitenni? inkább majdnem megöl valakit?

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#16887) Khelben


Khelben
nagyúr

Volt már?
Ez a rohadt fizika a lexusra is ugyanúgy hat, ciki.

(#16888) Khelben válasza fekeandras (#16861) üzenetére


Khelben
nagyúr

megpróbálhatták volna kirángatni valahogy a hátra beszorult embert is

Hát... Rakj otthon egy ekkora tüzet aztán próbáld meg akár csak 1-2 méterre megközelíteni.

(#16889) P4czy válasza fekeandras (#16881) üzenetére


P4czy
csendes tag

Nem sokat segítene, 25 és 40 éves barmok is vannak (70-80 éves söfőröket nem is említeném, bár ők legalább nem akarnak senkinek pattogni). Talán azon valamit segíthetne, hogy kicsit szűkülne a képességek nélküli versenyzőjelöltek (vagy vesedonorok:D) rétege, de szerintem egy iq + pszichológiai teszt sokkal hasznosabb lenne. Meg ha megtanítanák az embereknek, hogy ha megcsúszik az autó az nagyon nem olyan mintha tapadna, mert ezt sajnos a legtöbbje az első csúszásnál tapasztalja élőben. Vagy 20-l vagy rosszabb esetben 120-l.
Amúgy csak nekem olyan mintha folyamatosan romlana az amúgy sem túl jó közlekedés kultúra?
Szerk.: Lehet elfogult vagyok kicsit, mert még én sem vagyok 21:D

Égő kocsira: nagy lélekjelenlét kell ilyenkor segíteni, tudva, hogy ha rosszul sül el akkor te is ottmaradhatsz, de ha odamegy és utána csak néz és kameráz , na az a legnagyobb parasztság.

[ Szerkesztve ]

(#16890) Integra


Integra
titán

m1-en épp ilyet szólnak a riportban: bp-en átlag minden 5-ik fizetős parkoló helyen mozgáskorlátozott autó áll...
ilyen a világon máshol sehol nincsen, ez biztos, de ha csak minden 10-ik helyen parkolna, akkor is.. félelmetes ami itt megy

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16891) lorcsi


lorcsi
veterán

(#16892) jerry311 válasza P4czy (#16889) üzenetére


jerry311
nagyúr

Majd ha 21 leszel, gondolj vissza a mostani évekre. Hasonlítsd össze a mostani vezetésed az akkorival.

(#16893) Integra válasza lorcsi (#16891) üzenetére


Integra
titán

kemény:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16894) tomcsi23 válasza lorcsi (#16891) üzenetére


tomcsi23
veterán

Mennyi esélye van, hogy egyszerre ugrik le a 4 kerék? :U

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#16895) P4czy válasza jerry311 (#16892) üzenetére


P4czy
csendes tag

Nem hiszem, hogy az a pár hónap sokat változtatna már. Eddig ahogy tapasztaltam a km-ek sokkal többet alakítottak a vezetésemen mint az évek.

(#16896) dokar válasza tomcsi23 (#16894) üzenetére


dokar
addikt

mennyire valószínű, hogy egy idióta volt aki a kerekeket cserélte? :U

extra - SEXRay

(#16897) tomcsi23 válasza dokar (#16896) üzenetére


tomcsi23
veterán

Oh, értem.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#16898) AMD Power válasza tomcsi23 (#16894) üzenetére


AMD Power
titán

1 a 10000000 kb. De mint látod előfordulhat.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#16899) Sipi16 válasza P4czy (#16895) üzenetére


Sipi16
senior tag

És melyik irányba? :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#16900) P4czy válasza Sipi16 (#16899) üzenetére


P4czy
csendes tag

Szerintem jófelé, de ezt másnak kéne megmondani, magamról mondott vélemény nem túl objektív.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.