Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16052) lorcsi


lorcsi
veterán

német luxusautóm van, mit nekem a villamos ;] :DD a villamos meg becsukta ajtóit és vett egy kis lendületet és ráfeszített :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16053) tomcsi23 válasza lorcsi (#16052) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ide még én is elférek. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#16054) mezis válasza lorcsi (#16051) üzenetére


mezis
nagyúr

Jártam már néhányszor abban a kereszteződésben. Sajnos könnyű nem észrevenni azt a stoptáblát.

mezis

(#16055) dragonfx válasza t1 (#16050) üzenetére


dragonfx
veterán

nem ez beteg...
stoptábla >>ahhoz képest nem is ment szét annyira a 2 kocsi
villamos>>hát igen...enneka merdzsónaka javítása guriga feletti bőven...így járt.aki kötekszik 20x nagyobbal...

ja a bömi mögé simán be lehet férni még....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#16056) _seth_


_seth_
veterán

"Miért vezet mindenki úgy, mint egy állat?"

Miért???? :( :O :W

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#16057) Skót válasza mezis (#16054) üzenetére


Skót
aktív tag

Najó, könnyű nem észrevenni, de akkor is legalább lassítással közelítek meg egy kereszteződést, ha nem tudom eldönteni, hogy mi van, és nem átszabok rajta, lesz ami lesz alapon.
Itt valszeg az utóbbi történt.

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#16058) Calogero


Calogero
addikt

Öt autó ütközött Miskolcon
Miskolc - Anyagi káros baleset történt Miskolcon a József Attila utcán pénteken délután.

A belvárosi irányába állt a Ford szalon előtti úton két Nissan gépjármű egymás mögött, amikor mögöttük érkezett egy harmadik, Fiat típusú gépjármű. A Fiat nem tudott megállni, ezért nekiütközött a hátsó Nissannak, ami emiatt az előtte állónak koccant. Ezután egy Opel Kongo belehajtott a Fiatba, és hogy teljes legyen a kép, végül az Opelbe ment bele egy Toyota. Személyi sérülés nem történt, a baleset körülményeit a rendőrség vizsgálja.

(#16059) Winner_hun válasza _seth_ (#16056) üzenetére


Winner_hun
félisten

Megint nekedmentek?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#16060) _seth_ válasza Winner_hun (#16059) üzenetére


_seth_
veterán

Röviden, tömören: károkozó mindent bevetett... végülis őt is meg a 3 intézkedő rendőrt is kirúgnák hamar ha megtudnák, hogy hogyan jártak el, mindent bevetettek, hogy elveszik a jogsim, büntetést fizetek, szakértői díjat fizetek, a biztosító nem fog fizetni, az ügyészség azt állapítja majd meg, hogy nem tudják ki volt a tettes, a károkozó mondott mindent... majd amikor látták, hogy ez nem megy kitöltöttük a betétlapot, odaírta, hogy elsimeri a károkozást és mentem tovább.... sajnos már nem adnak be semmi ilyesmit... ilyen téren kár erőlködniük, hogy majd csak besz.rok és elismerem azt amit nem én okoztam... kárfelvétel megvolt, előzetes kárbecslés szintén már csak a kifizetés van hátra ami akár a jövőhéten meg is lesz... így egyszerre lesz megcsináltatva minden szegény autón... na meg nem tudnak semmit sem a nyakamba varrni mert ha egy rendőr megnézi, hogy mit vétettem eddig a kresz ellen nem talál semmit sem, se piroson áthajtás sem gyorshajtás sem semmi más vagy baleset okozás vagy feljelentés... ilyen ez...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#16061) lorcsi válasza _seth_ (#16060) üzenetére


lorcsi
veterán

ez a kadettel történt vagy az új opeleddel ?

(#16062) _seth_ válasza lorcsi (#16061) üzenetére


_seth_
veterán

Ez tegnap történt...

Komolyan áttérek buszra és leteszem a vectrát... unom már ezt a sok autókázást és még jobban a sok barmot az úton... megveszek egy szép autót, költök rá... elsőnek egy részeg jön nekem és hajt tovább és kerestetem meg a rendőrökkel most is nekem jönnek és ezután is menni kellett... jó kis ország ez, legalább ha csinál valaki valamit vállalja a felelősséget utána... Jó hát ha úgy nézem óriási sérülés nem történt de csak egy tükör 40e... a teljes kár 140e forint úgy, hogy pl ajtók nem is cserések...

Na de most már króm hűtőrács lesz rajta, újfajta fényszóró, minden színre lesz fújva, fehér index, stb... csak elkészül egyszer :) Eredeti irmscher szárny is megvan ami ugyan nem nagy de ha lehet még vágatok az aljából, hogy még laposabb legyen, a pótféklámpa a cél rajta +, hogy feldobja egy kicsit az autó nagy fenekét de nem akarom, hogy zavarjon bár lesz benne 8 szenzoros parkolóradar is színrefújt szenzorokkal... na de ha megint nekem jön valaki? :(

Na de pár napja is... mögöttem jött egy taxis majd előttem satuztak és fékeztem én is... de nem satuztam csak úgy komolyabban ráléptem a fékre... ez meg??? Villog és dudál rám mert alig tudott megállni mögöttem... most az ilyenre mit lehet mondani??? :( A másik meg sávot vált de nem vesz észre pedig már kb 2 kilométerrel előtte és ott voltam mellette... majd ő dudál rám... repülő kell vagy földalatti vagy az a daru a terminátorból még ha sokat is fogyaszt...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#16063) fekeandras válasza _seth_ (#16062) üzenetére


fekeandras
őstag

Lada Niva elöl-hátul gallyrács és kezdődhet a játék... ;]

(#16064) Mr X válasza _seth_ (#16062) üzenetére


Mr X
veterán

Baszki, neked az a kocsi balszerencsét hoz. Téged állandóan törnek, mióta azt vezeted. :W

(#16065) _seth_


_seth_
veterán

Lada niva sem rossz, végülis 4x4, 1.7i... mi kell még? Elmegy ott ahol sok terepjáró is elakad... :)

Hát jah... végül is eddig sok szerencsém nem volt ezzel az autóval, sajnos :(

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#16066) stichus


stichus
tag

(#16067) dragonfx válasza _seth_ (#16062) üzenetére


dragonfx
veterán

muti már képest vagy valamit mi történt a 2 szituba?mi károsodott??
egy tükör 40e??..az elég combos.... :U ..nem??

igaz lehet fényezve gyári lehet enyémre is hasonló lenne..de szerintem akkor már tégy fel sportükröt.a tuning jó ötlet egyben ha van rá de igen akkor még jobban fogod félteni.

amugy nyugi ez mindenkinél főleg pesten fennáll...nekem is ezért nem füllik fogam következőre e46ost venni még lenne is rá mert ott minden dolog 1.5x annyi mint e36hoz....elég ez is....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#16068) Zozzant válasza Calogero (#16058) üzenetére


Zozzant
addikt

Na itt ki fizet kinek:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#16069) _seth_ válasza dragonfx (#16067) üzenetére


_seth_
veterán

Opel Vectra B Erre sporttükröt? :))

Képet majd akkor csinálok ha már készen lesz :)

40e igen mert egy elem metál festése 15e, a tükör 25e és akkor a kasznis még ingyen tette fel. (elektromos és fűthető is).

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#16070) dragonfx válasza _seth_ (#16069) üzenetére


dragonfx
veterán

az ahol a mocitető nyulványa a tükör igaz??..akkor igen oda elég encces..alapól olyan M3 feeling szerű...mondjuk az 1 pár 20eből kijönne.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#16071) _seth_ válasza dragonfx (#16070) üzenetére


_seth_
veterán

Igen ez az :) Szebb ezen a tükör mint egy tucatdarab M3-as tükör ma már minden ladán M3-as tükrök vannak :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#16072) Dumb


Dumb
senior tag

Szomorú esemény történt tegnap, bátyám feleségét összetörték, egy fehér 190D. Nagybátyám vette újonnan, eddig törésmentes volt :O
[link]

A Ferihegy Central melletti Agip kút melletti felüljárón, szemből a szélső sávból valaki átlököte a mellette lévőt a szembejövőkhöz. Sógornőm volt a 2. autó, az oldalát kapta el főleg, aztán kicsit nekiment a korlátnak + hátulról nekiütköztek picit. Szerencsére semmi bajuk nem lett, egy éves gyerkőccel volt gyerekülésben.
Akit elkapott a szemből jövő, egy régi Stift, csúnyán összetört, gerincsérüléssel vitték el, + abban is volt gyerek (megúszta).
A két első ajtó nem nyílik, odanyomódott a sárvédő, a bal első kerék kb 7 cm-el hátrébb jött, két lámpa, lökös, motorház sarka stb. Kíváncsi leszek, hogy mikor és mennyit fizet a biztosító, 7 autó tört összesen asszem.
Egyszer volt már ilyesmi esete Nagypámnak, durván seggbe verték az M3-as végén. Akkor nem akartak fizetni, végül ügyvéddel 2,7M-át fizettek (totál lett az autó + pár hét kórház)

[link] [link] [link] [link]

Lehet hogy lesz lánglovagokon is.

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#16073) Winner_hun válasza stichus (#16066) üzenetére


Winner_hun
félisten

Százból harmincegyen nem tudták, hogy amennyiben 50 kilométeres sebességkorlátozásnál nyolcvannal mennek, hatvanezer forint pénzbírságra számíthatnak.

Én se tudom mert teszek rá hogy mennyinél mennyit büntetnek, nem fogom megjegyezni, nem a büntetés mértéke szerint autózok:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#16074) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Itt vannak az újabb öngyilkosjelöltek. :(

(#16075) tomcsi23 válasza zsolt1129 (#16074) üzenetére


tomcsi23
veterán

Az a baj, hogy ez inkább másra veszélyes. Szegény kombit (tán Volvo?) is majd letúrta. Ráadásul ott elég szar az út abban a sávban. A hülye állatja. Bár már az is árulkodó, hogy mekkora repedés van a szélvédőjén. :U

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#16076) stichus válasza Winner_hun (#16073) üzenetére


stichus
tag

nem is azzal van a baj, hanem azzal, h fele nem tudja, h a külső sávban kell menni. vagy hogy kereszteződés előtt nem lehet megállni, mert beláthatatlan

(#16077) Winner_hun válasza stichus (#16076) üzenetére


Winner_hun
félisten

Na igen, csak ez a tálalás:

Sokan nemhogy a szabályokkal, még a szankciókkal sincsenek tisztában

Mintha a szankciót kéne jobban tudni.:(

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#16078) _seth_ válasza Dumb (#16072) üzenetére


_seth_
veterán

Ha betétlap ki lesz töltve helyesen + egy jobb biztosítónál vagy akkor akár 1-2 hét alatt rendezhetitek is az egészet csak számolj 30-40-50% avultatással azaz ha 100e a károd (persze a képek alapján több) akkor csak 50-60-70e forintot adnak attól függően, hogy mennyire veszik az avultatást mivel öreg autó ezért 40% a minimum, az én 12 éves b vectrámra is minden 40%-kal van számolva sajnos... ugyanakkor... csütörtökön lezúzták az autóm bal oldalát, péntek délután 2-re már bejelentés, ügyintézés, kárfelmérés, kárbecslés, kifizetendő összeg megállapítása is megvolt már csak utalniuk kell... allianz, de pl a posta lassabb sokkal és mindenbe belekötnek, ha volt személyi sérülés főleg 8 napon túli mint pl a swift sofőrje akkor jó esetben nem kapsz pénzt belőle csak mire elfelejtetted.... kadettem okt 16-án lett totálkáros és egy forintot sem láttam belőle sőt... még tárgyalás sem volt ilyen gyorsan halad az ügy ha a rendőrség-szakértő-ügyészség-bíróság keretein belül zajlik le...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#16079) _seth_ válasza _seth_ (#16078) üzenetére


_seth_
veterán

"Egy jobb biztosítónál vagy akkor" azaz van a kárt okozó fél.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#16080) Dumb válasza _seth_ (#16078) üzenetére


Dumb
senior tag

A rendőr is azt mondta, hogy a sérülés miatt sok idő lehet. Az autó értéke kb 800.000. A kár, meg attól függ, hol csináltatjuk meg. A Kárpát utcában 400 E körül lehet a javítás. Ha nem akarnak eleget fizetni, adjanak egy ugyanilyen (amilyen volt) állapotú autót, ezt meg vigyék el...

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#16081) Mr X válasza Dumb (#16080) üzenetére


Mr X
veterán

Szerintem biztosra veheted, hogy GTK-ra teszik, és felértékelik max. 400k-ra. :(

(#16082) Pacák válasza _seth_ (#16065) üzenetére


Pacák
senior tag

GAZ-66

Vagy egy ilyen és egy drótkefe. :)

Ha belédjönnek legközelebb, csak kiszállsz a drótkefével. Odamész az ütközés helyéhez és megnézed, hogy a tettes milyen festéknyomot hagyott a gépeden, kicsit lekaparod az idegen festéknyomokat róla, azután köszönsz a tettesnek és elegánsan eldöcögsz, mialatt ő a szivárgó-sziszegő hűtőrácsát nézegeti... :DDD

Nuclear launch detected

(#16083) _seth_ válasza Dumb (#16080) üzenetére


_seth_
veterán

Nekem már fél éve tart az ügy tehát gyors eredményre ne számíts.

Ha szerinted 800e az értéke akkor ők majd mondják a felét, tuti így lesz, megnézi, hogy hány éves, milyen extrák vannak benne... az, hogy karban volt tartva igényesen és jó állapotban volt nem fogja őket érdekelni... úgy kezelik mint Pista bácsi szétrohadt pöfögős mercijét :( Ugyanolyat nem adnak és el sem viszik, sajnos nincs olyan megoldás, hogy ne kelljen a zsebedbe nyúlni valamennyire ha csak nem dolgozik a szerelőd nagyon olcsón.

Én most azért írok ide éppen mert felébresztett az Allianzos ügyintéző, hogy elfogadom-e a 103e forintot a kárrendezésre vagy számlát nyújtok be... számlával nem lennék előrébb mert akkor sem kötelesek elfogadni de legalább ezt már utalják is és csütörtökön történt a károkozás, pénteken jelentettem be, ezek tudnak haladni.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#16084) KrAt válasza Mr X (#16081) üzenetére


KrAt
veterán

Én is ettől fosok, több, mint fél misim benne van, ha neadjisten bármi történne vele, nem adnának 100k-t se, mert kb 200k a piaci értéke :(

(#16085) _seth_ válasza Pacák (#16082) üzenetére


_seth_
veterán

Nem rossz csak ezzel nehéz lenne parkolni :(

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#16086) Skót válasza _seth_ (#16085) üzenetére


Skót
aktív tag

Majd jól odébtolsz mindent a parkolóban ami útban van:D

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#16087) Mr X válasza KrAt (#16084) üzenetére


Mr X
veterán

Ez a baj az ilyen ügyekkel, hogy nem fizetik meg a kocsi valódi értékét, csak az átlagos piaci értéksáv alsó felét.

Az öreg autó a legmostohább ilyen szempontból. Hiába ölsz bele akár több milliót, akkor is egy lepukkant tragacsként fogják kezelni.

(#16088) micro


micro
addikt

Tortént velem a hetvegen egy kis malor:
A Varosligetbe keszulunk egy masik csaladdal. Mi ertunk elobb a parkoloba es szemelyesen foglaltam egy masik parkolohelyet a baratomnak.
Egy autos kollega ugy gondolta, hogy o megis beall a helyre ahol en en alldogaltam. Pedig mondtam, hogy varok valakit.
Nem erdekelte, adott egy gazfroccsott es nekemjott. a labamat sikerult elhuznom, igy nem gurult at rajta, de a visszapillanto tukrenek a tartoja megrepedt, ahogy testemet arrebtolta az utojaval..
Persze hangos szovalas kovette az esemenyeket. (Nem az en oldalamrol)
Az idegbeteg pasas kovetelte, hogy teritsem meg a karat. Veressel fenyegetozott.
Hivtam ugyan rendort, de 25 perc alatt nem erkezett ki senki.
Vegul, adtam neki 3000 Ft-ot, hogy hagyjon beken es, hogy az esetleges rendori intezkedes soran ne tudodjon ki a neven es a cimem. (nincs kedvem azon parazni, hogy mikor latogat meg hasonloan kulturalt baratival)

Ugy erzem en nem voltam hibas, sot neki kellet volna elnezest kernie.
Szomoru, hogy vannak ilyen emberek, akik agressziojukkal megfelemlitik embertrsaikat es azert kellett fizetnem, hogy ne verjenek meg. :(

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#16089) KrAt válasza micro (#16088) üzenetére


KrAt
veterán

Milyen ember volt? Kiénzetre

(#16090) dragonfx válasza micro (#16088) üzenetére


dragonfx
veterán

semmilyen elnézés kérést meg énz nem kellett volna a részedről, egy bunkó tahó paraszt volt a forma.
max egy gázsprét érdemelt volna az arcába vagy egy suhintást fatestápolóval.
:K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#16091) Winner_hun válasza dragonfx (#16090) üzenetére


Winner_hun
félisten

Te ezekkel a "segédeszközökkel" jársz mindennap mindenhova??

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#16092) micro válasza KrAt (#16089) üzenetére


micro
addikt

Egy biztonsagi ornek kinezo fazon, bomber dzsekiben, de nem a vastag nyaku fajta, hanem a szikarabb.
Apolatlan volt a kulseje es pia szaga is volt. (deleott)
Lattam rajta, ha beszlok neki, akkor tuti megut.

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#16093) t1 válasza micro (#16088) üzenetére


t1
addikt

Én is ideges lettem volna ha valaki csak ott áldogál meg foglal főleg ha fizetős a parkoló és nincshely...szóval azt megértheted, de az, hogy neked megy nagy tahóság én nem tettem volna.

(#16094) KrAt válasza micro (#16092) üzenetére


KrAt
veterán

:(

(#16095) micro válasza dragonfx (#16090) üzenetére


micro
addikt

Nem nagyon lattam mas lehetoseget. Ott volt a felesegem meg a ket kisgyermekem. Nem akartam nekik rossz elmenyt azzal, hogy szarra veretem magam az igazsagerzetem miatt.

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#16096) micro válasza t1 (#16093) üzenetére


micro
addikt

Nem fizetos a parkolo, es a baratomek mar a sarkon voltak, egy kisgyerekkel megy egy barmikor szulo kismamaval. :(
Furcsa, hogy masik ket autos megertette, hogy varok valakit.

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#16097) dabadab válasza micro (#16088) üzenetére


dabadab
titán

Vazze, meg penzt adtal neki?... Az mondjuk baromira gazos, hogy nem ert ki rendor, de az azert eleg nyilvanvalo, hogy nem te vagy az, akinek bocsanatot kellett volna kernie.

(Egy ferfi meg legyen kemeny es ne ijedjen meg mindenfele kobor reszegtol ;) )

DRM is theft

(#16098) plömplöm válasza tomcsi23 (#16075) üzenetére


plömplöm
őstag

ez az m0 a 6-os út felhajtója és lakihegy között, ez egy híd, az út kétoldalán a duna van. nincs menekülő út, nincs kerülő út, nincs semmi. ha itt ezzel a sebességgel csattanás van, akkor az brutális. helyszíni fejbelövést az ilyen baromnak :(((

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#16099) KrAt válasza plömplöm (#16098) üzenetére


KrAt
veterán

Akkor azért volt ilyen ismerős a lejáró :(

(#16100) Zozzant


Zozzant
addikt

a természet bosszúja

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.