Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68251) gradient99 válasza Valaki87 (#68250) üzenetére


gradient99
tag

L90et hol kapok 45ért?

(#68252) BMWFan


BMWFan
aktív tag

Sziasztok! Használt, független Lumia 520 még több mint 1 év Nokia garanciával megér 15 ezret?

(#68253) voyager4.4 válasza BMWFan (#68252) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Ha patika állapotú és nincs 8.1-re frissítve akkor simán.

no fate but what we make

(#68254) Valaki87 válasza gradient99 (#68251) üzenetére


Valaki87
senior tag

Én itt a ph-n vettem még 3-4 hónappal ezelőtt, egy fekete dual sim-est 35-ért, és utána közvetlen vettem egy fehér 1 sim-est 38-ért...

(#68255) quailstorm válasza voyager4.4 (#68253) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Mert az neki miért lesz jó, hogy egy elavult zsákutcát használ, amire egy darab app nincs? Ennyi erővel vehetne WP7-et vagy Symbiant is.
Iszonyat hamar átállt mindenki 8.1-re, úgy, hogy a 8.0-ra többé telepíteni se tudtad az appot.

(#68256) zeon.hu válasza gradient99 (#68251) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

körül kell nézni, én is vettem a lányomnak 45-ért 2 hónapos, még 22 hónap gyári garanciás függetlent.

#?*@&!

(#68257) voyager4.4 válasza quailstorm (#68255) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Bocsi, nem tudtam, hogy app sem telepíthető a támogatás megszűnésével.
Csak arra gondoltam, hogy a topikja alapján 8.1 alatt előfordulnak anomáliák, de lehet ezt már javították, egy ideje nem látogatom az 520 totyikot.

no fate but what we make

(#68258) Yamato002


Yamato002
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék telefont venni max 130k ért újonnan mit ajánlanátok ?

(#68259) madeinjapan


madeinjapan
csendes tag

Sziasztok!

Nagyon szakmai tanácsot szeretnék kérni Tőletek!
Sajnos úgy hozta a sors, hogy le kell cserélnem a telefonomat, de nem akármilyenre akarom. Tehát a szempontjaim:

- kinyitható/szétcsúsztatható QWERTY billentyűzet!!!
- OS: Mindegy, de ha lehet, ne MS
- Márka: Mindegy
- Ha nem egy erőgép, nem baj, csak STABIL legyen.

Nagyjából ennyi. Eddig Nokia C6-00 -m volt, tökéletesen elégedett vagyok vele, de utolért a végzett (szalagkábel). Kicseréltettem, de nem hallom a vonal végén levőt... :S (eladó)
Tehát C6-00 típusú telefont szeretnék, nem használtan, újonnan, lehetőleg belföldről.

Ha tudnátok ilyen típusú telefonokat ajánlani, (mondjuk linkkel együtt, ahonnan vásárolhatok is), nagyon megköszönném!

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel : Tamás

(#68260) t1


t1
addikt

Ha esetleg valaki, kevés pénzből szeretne, egy használható androidos telefont akkor eladó a régi telefonom amint Honor 3C-re cseréltem.

HTC Desire 500

(#68261) quailstorm válasza voyager4.4 (#68257) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Elég sok haveromnak van, és nem tapasztalnak jelenleg anomáliát. Még a legelején voltak arra emlékszek.

(#68262) norbert1998 válasza t1 (#68260) üzenetére


norbert1998
veterán

ezt töröltesd a a moderátort keresek a fórumhoz topikan, mert bünti lesz érte:K

[ Szerkesztve ]

(#68263) kgery78


kgery78
újonc

Sziasztok

A segítségeteket szeretném kérni, esedékes egy telefon vásárlás és nem akarok mellé nyúlni annyira nem értek hozzá csak amit itt utána olvasgattam. A lényeg hogy megbízható legyen nem fagyjon le email, net jól fusson rajta sokat utazom így ezeket használnom kell, ja és bírja ki pár évig ha egyáltalán van ilyen!

Amikre én gondoltam iphone 5s vagy 5c, Nexus 5, Nokia 930, Blackberry Z30, Moto X

Nagyon köszönöm a segítséget előre is!

(#68264) Flind válasza kgery78 (#68263) üzenetére


Flind
senior tag

Hosszútávra a Lumia 930-al jársz a legjobban. Illetve ha a Moto X a 2014-es 2nd Gen, akkor az is megfontolandó, de azt hiszem az első generációra gondoltál.

(#68244) atomchicken: Microsoft Lumia 535.

(#68265) troland26: Szerintem meg, főleg az arányok és a támogatottság miatt. Itt van részletesen.

[ Szerkesztve ]

(#68265) troland26


troland26
őstag

Szerintetek megér majd 80k különbséget a Z3c a Z1c vel szemben ? Szerintem nem , csak megerősítést várok , mert igazából Z3C-t szerettem volna

(#68266) VMatteo válasza troland26 (#68265) üzenetére


VMatteo
őstag

nem. Z1c-s

Tisztelet a Gépésznek!

(#68267) Rambovits


Rambovits
senior tag

A kettő közül ti melyiket vennétek? Milyen a szoftveres és szerviz támogatottsága a két gyártónak?

Alcatel Idol-S

vagy

Huawei Ascend G630

A hüvej erősebbnek tűnik hardverben, elég az a vas ahhoz a kijelzőhöz?

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#68268) voyager4.4 válasza quailstorm (#68261) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Akkor még ott voltam leragadva. Köszönöm a helyreigazítást. :R

no fate but what we make

(#68269) Rambovits válasza Rambovits (#68267) üzenetére


Rambovits
senior tag

Valamint egyel feljebb:

Xiaomi Redmi Note 4G

LG G2 mini

A kérdés szintén ugyanaz, szoftveres és szerviz támogatottság milyen. A redmi mellett szól a nagyobb méret, az LG mellett az ismertebb név, és a szoftveres extrák.
Ha magamnak venném, már rég meglenne a választás, de nehéz kitalálni egy családtag, ráadásul nő gondolatait.. :C

[ Szerkesztve ]

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#68270) Ájvé válasza Rambovits (#68269) üzenetére


Ájvé
veterán

Redmi Note, ha nem zavar a méret.

(#68271) Neeko


Neeko
tag

Sziasztok!

Szerintetek egy Xperia Z2-őt mennyire lenne érdemes lecserélni egy lumia 930-ra?

Galaxy Alpha White

(#68272) Ájvé válasza Neeko (#68271) üzenetére


Ájvé
veterán

Ha Windowsra akarsz váltani akkor mindenképp.

(#68273) Neeko válasza Ájvé (#68272) üzenetére


Neeko
tag

Erősen gondolkodom rajta :) Csak sajnos vannak kétségek.

[ Szerkesztve ]

Galaxy Alpha White

(#68274) Ájvé válasza Neeko (#68273) üzenetére


Ájvé
veterán

Ennyi a kérdés igazából, Android vagy WP.

(#68275) iceQ!


iceQ!
addikt

Motorola Moto G New Dual XT1068

Szerintem elég jó árban van. Ár/érték arányban merem ajánlani aki ~50e Ft-ig keres telót(BP-en ingyen kiviszi a futár)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#68276) (Bundás) válasza (Bundás) (#68234) üzenetére


(Bundás)
addikt

létezik ennyiért? :U

(#68277) Kobe


Kobe
veterán

nokia lumia 930 hoz hasonlo darab létezik másik gyártónál csak androiddal pl ? gondolok itt a massziv fémházra, egyszeru design unibody hátlappal.....nagyon bejon a 930 csak a windows tart vissza egy kicsit

(#68278) madeinjapan válasza madeinjapan (#68259) üzenetére


madeinjapan
csendes tag

Valaki esetleg nekem is tudna segíteni?

Üdvözlettel : Tamás

(#68279) klepto


klepto
addikt

Sziasztok!

Köszel azonos áron melyik telefont éri meg megvenni?
Samsung Galaxy Ace 3
Samsung Galaxy SIII mini (i8200 VE)

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#68280) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

Sziasztok! Szeretnék új telefont venni 100 ezer forint körül.
Feltételek:
- androidos oprendszer
- mobilos szintén jó kamera
- 5" kijelző, max kicsit nagyobb

Amit néztem eddig, hogy mind az LG g2, honor 6, Xiaomi Mi3, Nexus 5 jó vételnek tűnik. Ezek közül melyik készíti a legszebb képeket?

(#68281) t1 válasza Beerwolf (#68280) üzenetére


t1
addikt

Honor 6 :K

(#68282) dptrsk válasza madeinjapan (#68259) üzenetére


dptrsk
addikt

Nem látok manapság ilyen készüléket, ami újként jelent meg
Esetleg egy Androidos készülék +BT billentyűzet(kb 8-10ezer ft)?

(#68283) madeinjapan válasza dptrsk (#68282) üzenetére


madeinjapan
csendes tag

Köszönöm a választ!
Ezt szomorúan olvasom... Viszont akkor amit írtál, alternatív megoldásnak elfogadom. Akkor a szempontjaim is módosulnak:

- OS: Mindegy, de ha lehet, ne MS
- Márka: Mindegy
- Ha nem egy erőgép, nem baj, csak STABIL legyen.
- Ár: ~50.000-ig

Így mit tudsz(/tudtok) nekem ajánlani, amihez van billentyűzet is?

Üdvözlettel : Tamás

(#68284) jopika válasza madeinjapan (#68259) üzenetére


jopika
tag

nokiát szerintem már csak használtan találsz ilyet, vagyis ahogy én néztem csak használtan van, esetleg fel kell keresni a nokia hivatalos oldalát, szerintem ott tudnak neked szerezni, de az ottani árak sem épp olcsók hiába nem mai a telefon

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#68285) madeinjapan válasza jopika (#68284) üzenetére


madeinjapan
csendes tag

Hát, annyit viszont nekem nem ér meg... Inkább akkor telefon + BT billentyűzet kombót választok, csak akkor valami korrekt, stabil, pofás telefont szeretnék, amin legalább a hívás fogadása, hívás elutasítása gombok rajta vannak.

Üdvözlettel : Tamás

(#68286) jopika válasza madeinjapan (#68285) üzenetére


jopika
tag

néztem minden hol de a nokia se árulja már , de ha minden képp qwert telefont keresel akkor van pl sony ericsson-ban is ami érintős és billentyűs

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#68287) paulkaresz


paulkaresz
aktív tag

Sziasztok!

Okostelefont keresek,4"-ig ill inkább kissebb ,négymagos min 1GB ram,hátlapi vakus használható kamerával.Nem kell a dual sim.Midegy melyik op rendszerrel 2000 mAh körüli akkuval.Árban 30-40 körül.Amit néztem:ZTE Blade V,bár ahogy olvastam a kamera ebben is kaki.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

(#68288) madeinjapan válasza jopika (#68286) üzenetére


madeinjapan
csendes tag

Köszönöm a fáradozásod, de amiket találtam annak nagy része nem szétcsúsztatható, vagy ha igen, akkor nem "új". Tehát, inkább a telefon + kiegészítő megoldást választom, csak ehhez egy tényleg stabil, erős telefont szeretnék, hozzávaló billentyűzettel.
A stabil, és erős telefont úgy értem, hogy ~50.000 Ft-on belül gondolkodva, és ne legyen probléma/akadás több megnyitott alkalmazásnál sem, és még sorolhatnám, de Ti ezt úgy is jobban tudjátok!

Üdvözlettel : Tamás

(#68289) Beerwolf válasza t1 (#68281) üzenetére


Beerwolf
senior tag

És ha még annyival kiegészítem, hogy a hangszórója is jól szóljon? :)
Illetve az nem próbléma, hogy Kirin 920-as chipset található benne, ami nyilván kevésbé elterjedt mint a Qualcomm széria, így kevésbé lesznek optimalizáltak rá az alkalmazások?

(#68290) jopika válasza madeinjapan (#68288) üzenetére


jopika
tag

http://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/nokia/asha-302-p79204803/

nokia asha boltból ott az oldalon nézz körül szerintem van még pár

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#68291) jopika válasza jopika (#68290) üzenetére


jopika
tag

ja nem láttam hogy csúsztatható kell sony ericsson ban van talán az x10í ami csusztatható

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#68292) madeinjapan válasza jopika (#68291) üzenetére


madeinjapan
csendes tag

igen igen, az kellett volna, de mondom, inkább maradok a telefon + külső bluetooth billentyűzetnél. Hogy őszinte legyek, nagyon pofára estem a csúsztatható megoldás hibái miatt, és ahogy itt írták, hogy van ilyen megoldás (telefon+bill), inkább azt választom! Tehát, stabil telefon tippek, és hozzá tartozó billentyűzetek, vagy univerzális billentyűzetet keresek.

Üdvözlettel : Tamás

(#68293) jopika válasza madeinjapan (#68288) üzenetére


jopika
tag

újonnan elég olcsón lehet viszonylag jó hardveres telefont venni, web shop stb helyeken vagy itt a Ha -n
de a bill se túl drága én ezt találtam
https://rexdigital.hu/Ideig

linken vannak ezt próbáltam már én is elég jó

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#68294) madeinjapan válasza jopika (#68293) üzenetére


madeinjapan
csendes tag

Húúúú köszönöm! Ez tetszik! Annyira nem vagyok otthon a telefonok világában. Annyit tudok, amennyire nekem szükségem van. És (ha már így belemerültünk), olyan tok, amiben benne van a billentyűzet, nincs?

Bocs a hülye kérdésekért, de én tényleg nem tudom a kis rejtett oldalakat, ahol a jó cuccok jó áron vannak.

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel : Tamás

(#68295) jopika válasza madeinjapan (#68294) üzenetére


jopika
tag

mármint olyan mint amit tableteknél árulnak? sajnos olyat nem találtam de utána nézek

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#68296) madeinjapan válasza jopika (#68295) üzenetére


madeinjapan
csendes tag

Igen igen! Köszönöm tényleg a segítséget! Esetleg még valaki, egy stabil telefon tipp?

Üdvözlettel : Tamás

(#68297) beence


beence
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Melyik telefon éri meg jobban?
- Samsung S3 mini független 1év gyári gari 40e
- Samsung Ace 4 telenoros 43e
Hölgynek lenne a telefon régi Samsung Ace lenne lecserélve.
Használat szempontjából: telefon,sms,internet,facebook, foto, minimális játék

Köszönöm szépen!

(#68298) jopika válasza madeinjapan (#68296) üzenetére


jopika
tag

van tok amihez van bill, de az csak a samsung s4 hez, az meg ugye nem a leg olcsóbb fajta,, de talán van itt más aki jobban utána tud keresni, remélem azért tudtam segíteni

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#68299) csaba1203 válasza beence (#68297) üzenetére


csaba1203
addikt

Ace 4 egyértelműen köröket ver a másikra. :K
Abból is az LTE-t szabad megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#68300) paulkaresz válasza paulkaresz (#68287) üzenetére


paulkaresz
aktív tag

erre esetleg valaki?

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.