Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115801) Kornel válasza flasher121 (#115800) üzenetére


Kornel
veterán

Redmi 4X, ha nem túl nagy, és még pénz is marad: [link]

(#115802) albiosz válasza Kornel (#115801) üzenetére


albiosz
őstag

Azért az édesapjának szerintem meredek lenne ez az arany. Feketében viszont elég korrekt. :)

Itteni tanácsra én aranyat rendeltem a feleségemnek, holnap érkezik, ha minden igaz. Viszont rendesen rákívántam magamnak egy feketére. Mit gondoltok meddig lehet majd kapni?

(#115803) Kornel válasza albiosz (#115802) üzenetére


Kornel
veterán

Biztos hoznak belőle, amíg igény van rá.
Viszont lassan jön az 5-ös széria.

Mod: nekem arany redmi note 3 pro van, 35 vagyok és ffi. Nagyon gáz? :DDD Nekem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#115804) pit stop válasza flasher121 (#115800) üzenetére


pit stop
addikt

Felsoroltaknál Moto G5 Plus sokkal jobb (MM-ben most 85), annál kisebb nem nagyon van, max. az amit már írtak.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#115805) coleen válasza pit stop (#115399) üzenetére


coleen
aktív tag

Szia,

No, végül megvettem a Honor 9-et. Egyelőre komolyabb tárgyaláson még nem voltam vele, kollégáim látták csak, a laikusak egyből azt kérdezték: "mi ez, valami új iPhone?" :) Persze amint elmondtam, hogy Huawei (a Honort inkább meg sem említem, egyikük sem tudja mi az), akceptálták, de onnantól már nem tartották érdekesnek.
Egyébként kinézetre nekem tetszik, a gyakorlati használatban pedig egyszerűen zseniális. Sajnos csak kék színben kaptam, kíváncsi leszek, mit szólnak majd a külföldi partnerek, ha kirakom az asztalra :DDD
Nem szokott az általad említett "A" branden kívül más telefon kint lenni, csak iPhone és Samsung, meglátjuk. Vehettem volna bármilyen telefont, de nekem a dual-SIM funkció felülírta az egyéb választásokat (S7 Edge szürkeimport Duos-t pedig nem akartam venni, a lekerekítés és az ajtógarancia miatt).

[ Szerkesztve ]

(#115806) choco01


choco01
addikt

Hali.

Szerintetek lényegesebben jobb a Huawei P9 Lite 2017 mint a sima P9 Lite? 60 ezer lenne mindkettő, de nem igazán tetszik az üveghátlap, meg "munkás" telefon lenne, szóval a sima jobban tetszik.

.A +1gb ram meg a +1 év támogatottságon kívül van valami előnye?

Face, messenger, viber, chrome, néha navi.

:R :R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#115807) Viktor0610 válasza coleen (#115805) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Érdekes" kollégáid vannak, de engem az is meglep, hogy a Honort nem mondod. :U

Nekik vetted a telefont, vagy a komolyabb tárgyalópartnereidnek, esetleg magadnak? ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#115808) coleen válasza Viktor0610 (#115807) üzenetére


coleen
aktív tag

Nyilván magamnak ;)
Viszont drága órát és öltönyt sem hordanék csupán a magam kedvéért, sajnos adott helyzetekben muszáj adni a külsőségre. A telefon volt az egyetlen, amiben mertem kompromisszumot kötni - a brandben - és eltérni a konvencióktól.

(pénzügyi szférában dolgozom, egyik közeli kollégám sem IT-s, vagy tech fan, ezért sem ismerik a Honort, mint brandet)

[ Szerkesztve ]

(#115809) zsebalint


zsebalint
csendes tag

Üdv!

Egy olyan mobilt keresek amiben van rádió, nfc,infraport is, ezek fontosak, az ár kevésbé lényeges. Csúcstelefonokat nézegettem, de valamelyik mindig hiányzik a funkciók közül. Kérlek segítsetek, a többi tulajdonság kevésbé lényeges(de persze inkább a drágábbak érdekelnek, mert ki akarom próbálni milyen a csúcskategória ). Köszi.

(#115810) lalyoska


lalyoska
tag

Sziasztok!
Kérlek segítsetek, mert már tényleg nem tudok dönteni.
Sony Xperia Z5-öst szerettem volna. Már 85-ért lenne pár napos.
Viszont a kamerája eszméletlen xar, több tesztben is ezt olvastam, Nem tudom mitévő legyek, Olyan telefont keresek, ami kivált egy komolyabb kompakt fényképezőt és este sem hagy cserben.
Ja és az akksija elfogadható legyen, tehát ne kapcsoljon nekem ki a telefon 80-100 kép után...
Tudnátok segíteni?
Asus Zenfone 3 esetleg? Vagy Samsung Galaxy S7?A Z5-ös tényleg ennyire gáz?

Köszi!

(#115811) Kornel válasza lalyoska (#115810) üzenetére


Kornel
veterán

Galaxy S7-nek mai napig az egyik legjobb kamerája van.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#115812) Soybex válasza lalyoska (#115810) üzenetére


Soybex
őstag

Sonykban elég vacak a kamera pedig ők gyártják le ami érdekes hogy hogyan rontják el akkor. Mondjuk az XZ premiumban már jó, de az nagyon drága. Zenfone gyorsan veszít az értékéből. S7 jó választás, ennyiért még garisat is kapsz :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#115813) Ájvé válasza Soybex (#115812) üzenetére


Ájvé
veterán

Jó kamera van a Sony telefonokba, csak a Sony nem tud normális szoftvert (algoritmust) írni hozzá ami ezt ki tudná aknázni.

(#115814) BenHans válasza flasher121 (#115800) üzenetére


BenHans
addikt

Szia!

Sony Xperia X Compact-ra nézz rá! Kicsit drágább, de az igényeknek megfelel és kisebbet nem nagyon találsz.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#115815) Aranygyerek


Aranygyerek
aktív tag

Sziasztok.

Egyre sürgetőbb az s5-öm leváltása. Két telefon közt vacillálok a trémobil kínálatából.
S7 edge és a Huawa P10.
Melyik lehet a jobb választás?

Privire válaszolni illik.

(#115816) Soybex válasza Aranygyerek (#115815) üzenetére


Soybex
őstag

S7 edge, nekem a huaweinél nem jött be ez az iphone copy. A home gombot hogy benyomni se lehet rendesen az frusztráló. Na meg hogy a p9 szebb képeket lő mint a 10-es az is érdekes. De mindenképpen tapogasd meg mind a két készüléket, mert van akinek pl az edge nem áll kézre, és azért az fontos tényező hogy mennyire kényelmes a kezeid között.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#115817) Viktor0610 válasza Soybex (#115816) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Attól iPhone copy, mert nem benyomható a home gomb!

Gratula!!! :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#115818) Aranygyerek válasza Soybex (#115816) üzenetére


Aranygyerek
aktív tag

Elég nagy kezem van, amúgy én is a samu felé hajlok az IP68 szabvány miatt,csak ez a kerekített szélek nem tudom mennyire szokható.

Privire válaszolni illik.

(#115819) Soybex válasza Viktor0610 (#115817) üzenetére


Soybex
őstag

Nekem ez a véleményem, hogy eléggé hajaz rá. Tudtommal mindenkinek az a véleménye amit ő gondol :)

[ Szerkesztve ]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#115820) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Sziasztok!

Az ősrégi Samsung (nemokos)telefonom aksija a végét járja, ezért néznék valami Android-os telót, lehetőleg minél olcsóbban.

Használat: Néha némi netezés (Wi-Fi-ről), FB és bírjon el egy jobb e-mail app-al (pl. K-9). Mobilnet képesség (XG, YG,) nem számít, ilyet nem tervezek.
Kijelző mérete: nem számít.
Extra: jó lenne, ha minél minőségibb lenne a fényképezője.
Ár: hát ez az, a lehető legolcsóbban szeretnék kijönni. Ajánlhattok esetleg több készüléket is némi árdifferenciával, pár szóval róluk, hogy a fentiek közül miben kompromisszumos stb., hogy legyen azért választási mozgástér is.

Köszöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#115821) Sir81 válasza #92673536 (#115795) üzenetére


Sir81
aktív tag

Platinás a barátnőm.

(#115822) beg válasza Sir81 (#115821) üzenetére


beg
veterán

Először úgy olvastam patinás. Diplomatikus jellemzése lett volna az öregnek :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#115823) Ájvé válasza Sir81 (#115821) üzenetére


Ájvé
veterán

Nézd meg a Huawei P9-et is, lista áron alig több, mint a P10 Lite.

(#115824) juuzer válasza galervin93 (#115799) üzenetére


juuzer
addikt

Redmi 4x vagy esetleg Note 4 ha be mered vállalni valami oknál fogva a nagyobb méretet :) Olcsóbban van Meizu M5 meg szerintem a Nokia 3 se lehet rossz választás pl kártyás csomagban, igaz gyengébb picivel.

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#115825) buek1967 válasza galervin93 (#115799) üzenetére


buek1967
tag

4x tökéletes választás. Mondom úgy, hogy családban 3 wp-t cseréltünk Xiaomikra. (Két 3s, egy 4a) A MIUI szuper, hamar kézreáll. Akkuidőben pedig eléggé bajnok, még a flagshipekhez képest is.

Siemens SX1-el kezdtem 2005-ben

(#115826) mirci18


mirci18
addikt

Szevasztok.
Telefonvásárlás előtt állok s nem tudok dönteni hogy melyiket vegyem meg:
Alcatel A5 Led
Lenovo K6
Samsung Galaxy Y5 (2016)
Huawei P8 lite
Motorola Moto G5
Honor Lite 7
Szerintetek?
Nekem a favorit a Honor Lite 7.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#115827) haiiro_o válasza buek1967 (#115825) üzenetére


haiiro_o
tag

Sziasztok.
Szeretném lecserélni OnePlus X ceramic telefonomat. valamire ami hasonló méretű.
Nagyon szeretem ezt a telefont.. de elég gyorsan merül sajnos és melegszik is..
Ezért szeretnék valami hasonlót 100k alatt..

Amit szeretnék:
5-5.2 es fullhd amoled kijelző vékony kávákkal.
Jobb aksi idő mint az opxnek van.
Lehetőleg elől ne legyen márkajelzés.

ksznm. nem válasz akart lenni sry.

[ Szerkesztve ]

(#115828) pit stop válasza mirci18 (#115826) üzenetére


pit stop
addikt

G5, bár abból is a Plus kéne inkább.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#115829) mirci18 válasza pit stop (#115828) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a tippet.
Miben jobb szerinted a Honor 7 lite-tól?

Sajnos a plus nem jöhet szóba mivel a telefont telekomon keresztül akarom megvenni részletre így ezek álltak rendelkezésre jelen pillanatban.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#115830) Zen7


Zen7
tag

Sziasztok!

Párom nézelődik a mobil piacon, 50e forint körül (lehetőleg max annyi) keresne, Redmi 4X-t ajánlottam személy szerint neki, de remélem valaki nálam jobban hozzáértő is tud ajánlani 1-2 készüléket.
Előre is köszönöm!

To Bullitz: "úgy hallom te se vagy a scoreboard magaslatán. A fenti kolléga írta hogy te se fényes stattal ücsörögsz a toplistán pedig aztán a leg op-b kasztot játszod a játékban." GOLD

(#115831) sztikac


sztikac
őstag

Blackview BV8000 PRO-ról mi a véleményetek? IP68-as dual-simes telefont keresek és ez igen jó ár-érték arányúnak tűnik... Persze tudom, hogy egy dolog a specifikáció a másik meg a valóság :U
Ha nincs más javaslat ezt honnan érdemes beszerezni?

(#115832) lalyoska


lalyoska
tag

Sziasztok!
Ha első sor an hobbifotókra használnám,a Huawei P9 mennyire jó vétel 95ért újonnan?Azért elfogadható képeket csinál?
köszi!
ja,milyen az aksija?

(#115833) Dhampir válasza lalyoska (#115832) üzenetére


Dhampir
félisten

Teszt

Fórum

P9 fotók (Fotók, videók mobillal fórum)

A hivatalos hazai forgalmazásúra 3 év garancia jár, ebben 3 hónap kijelző- és 3 hónap készülékgaranciával (gond esetén kicserélik).

[ Szerkesztve ]

(#115834) Dhampir válasza lalyoska (#115832) üzenetére


Dhampir
félisten

Hm, érdekes (hacsak nem cserélte föl a készülékek aláírását :) ):

Honor 8 Vs Huawei P9 Camera Comparison - You Decide What's Better

[ Szerkesztve ]

(#115835) pit stop válasza mirci18 (#115829) üzenetére


pit stop
addikt

Sokkal frissebb, és mivel stock közeli droid van rajta esélyes, hogy kap valamennyi frissítést.
Kamera még az amiben jobb kiemelhetően, kijelzőben hasonlóan jók.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#115836) choco01 válasza Dhampir (#115834) üzenetére


choco01
addikt

Több helyen olvastam hogy jobb képeket csinál a H8 mint a P9..

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#115837) otps


otps
aktív tag

Keresem a legjobb/legolcsóbb "iPod Touch", MP3-médialejátszó Android 6-os vagy újabb okostelefont, IPS kijelzővel. A részletek:

- Árkategória. (talán ez a legdurvább behatároló tényező)
Bruttó 25-ből kijön, nem?

- Használt vagy új?
Új

- Hol vennéd meg?
Kína vagy Európa. Érdekességképp beírom még az USA-t is. HA nagyon kell, meg tudom oldani azt is. Gyárilag független. Ez fontos.

- Hosszú vagy rövid távra tervezel?
Rövid távra. A mának élek. ;) De azért elvárom, hogy az általam megadott, remélhetőleg nem magas paramétereknek a telefon teljes mértékben megfeleljen.

- Mire használnád?
Telefonálás plusz médialejátszó (főleg zene) "iPod Touch". Meg olvasnék még rajta.

- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
Android 6. Minimum. Zárt alatt iOS-t értetek? Ha MediaTek processzoros az Android, arra sem fog nagyon másik rendszer hibátlanul felkúszni.

- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
5"-nél nem nagyobb. Kisebb lehet. Kisebb úgysem lesz, de kíváncsi vagyok, ha mégis. Annak ellenére, hogy az olvasást is megadtam, mint használati módot.

- Egyéb elképzeléseid? - Köszönöm, hogy megkérdeztétek! :)
> HD IPS kijelző. Fontos! Médialejátszó és a nap alatt is szeretnék legalább valamennyit látni belőle. Tudom, ennyiért nem várhatok el sokat, de valamit. Meg olvasnék is rajta, az is média.
> Android 6 operációs rendszer, vagy újabb.
> Az operációs rendszer legyen remekül összehangolva a hardverrel. Ez is fontos!
> A hardver is működjön hibátlanul, tehát az érintőképernyő pl. érzékeljen.

Nem kell a 4G, nem kell az ujjlenyomat, nem kell a dual SIM, nem kell a jó fényképező. Ami van, az viszont működjön jól. Aki eddig kétkedve olvasott, annak mutatom, mit találtam eddig:

https://www.amazon.co.uk/BLU-Grand-SIM-Free-Smartphone-Grey-x/dp/B06Y68K5D3

A német amazonról még olcsóbb (plusz ingyenes szállítás, de az angol Amazonon világnyelven írt értékelések vannak), sold by Amazon, tehát a garancia is oké. IPS HD kijelző, 1GB RAM, 8GB tárhely. OK, de mit tudnak a kínaiak?

[ Szerkesztve ]

(#115838) Viktor0610 válasza otps (#115837) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pl. HOMTOM HT16 PRO
Remélem, nem haragszol, hogy ilyen soká tartott válaszolni... :U

;]

Samsung Galaxy A54

(#115839) Ájvé válasza otps (#115837) üzenetére


Ájvé
veterán

Inkább akkor már ezt vedd. Csodát mondjuk nem kell várni ennyiért, teszt azért van róla.

(#115840) otps


otps
aktív tag

@Viktor0610 @Ájvé köszönet!

(#115841) mirci18 válasza pit stop (#115835) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a választ.
De tudtommal 7-es rendszer egy verziója van a Honor 7-esen is amire még elvileg egy évig adnak frissítést.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#115842) Dhampir válasza choco01 (#115836) üzenetére


Dhampir
félisten

Én is olvastam, de változó, hogy melyiknél sikerül jobban, ám gondolom, hogy ez a fotóstól is erősen függ. :)

(#115843) Ájvé válasza mirci18 (#115841) üzenetére


Ájvé
veterán

Moto 5G-n stock közeli android van, ergo nincs tele minden fajta programmal és nincs átszabva, így több RAM és processzornak több kapacitás marad. Ennyi előnye van, persze ha neked ez lényeges szempont.

(#115844) mirci18 válasza Ájvé (#115843) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a választ.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#115845) lalyoska


lalyoska
tag

Sziasztok!
No hát úgy néz ki háromra szűkítettem a kört? Szóval csúcskészülékben gondolkodom, remek kamerával és elfogadható (jó nincs!) akku üzemidővel. Hobbifotókra, természetjáráshoz, városi sétáknál fotóznék főleg.
A legjobban a SOny XZ tetszik, de a rémes kamera miatt megint le kell mondanom róla.
MArad a Huawei P9 és az új, Honor 9?
Ti melyiket vennétek? Tudásban, fejlettségben gondolom a Honor9, ugye?
Köszi!

(#115846) Soybex válasza lalyoska (#115845) üzenetére


Soybex
őstag

Honor 9.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#115847) chab7


chab7
addikt

Aki Mate 9-en gondolkozik mostanában, az emagon kuponkóddal csak 176e
Meg a többi Huawei is -12%

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#115848) choco01 válasza chab7 (#115847) üzenetére


choco01
addikt

Emag hivatalos magyar forgalmazói készüléket ad? :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#115849) Soybex válasza chab7 (#115847) üzenetére


Soybex
őstag

Emagról nem rendelünk :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#115850) Kornel válasza choco01 (#115848) üzenetére


Kornel
veterán

99%, hogy nem.
Biztos megéri a 3 év gyári garancia helyett az 1 év bolti garancia.
Ja nem.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.