Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-21 14:17:30

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55160) #75376384 válasza Throme (#55155) üzenetére


#75376384
törölt tag

szerintem ez egyeni preferencia kerdese. nekem mar az oroszlanos [ekkor voltak eloszor] es a zold sarkanyos vonal se jott be annyira. pedig en 95-ben voltam 7 eves.
szamomra 92 volt az az ev, amikor az utolso tetszetos keszletek (ez a var a mai napig white whale) jottek.

kaloznal is ugyeltek az ujabb keszletek eseten, hogy visszahozzanak regi arcokat (a kek es a fekete ruhas kapitany). szerintem azon a vonalon a bennszulottek 95-ben, voltak az utolso jo frakcio .

hogy a gyerekeket mi hozza most lazba azt nem tudom megitelni, de ha egy szulo/gyerek paros egyarant lego fan es kijon egy uj (nem licenszelt) vonal es apukat nem hatja meg mert nem nosztalgia, a gyereket pedig alapbol nem erdekli, akkor azt megvenni se fogjak. ezert se ertettem sose, hogy miert nem voltak kepesek visszahozni regebbi csoportokat. vagy ha mar mindenaron ujat csinalnak, akkor valami ertekelheto keszletet rakjanak korejuk.

(most nezem milyen boduletes nagy baromsagokat irtam nehol a korabbi hsz-ben. sorry buszon ulve, telefonrol voltam es hat autokorr. :D )

szerk.: most nezem 96-ben volt valami forestman folytatas, de csorik eleg gyengere sikeredtek.

#55156 Mozaart: mindenki azt szur le belole amit akar, en sehol se mondtam ilyet. meg csak nem is utaltam ra. :)

a licensz se tud mindent eladni, ha szrok a keszletek. khm lego movie 2...

a csod szelere pedig, ha jol tudom azert kerultek, mert mindent is gyartottak, illetve kulsossel gyartattak. egyebkent pedig eleg megnezni az akkori keszletek szinvonalat.

#55157 Llew: orulok, hogy ebben egyetertunk. nalam is a sarkanyos volt az elso olyan, amit mar nem tudtam hova tenni es kicsit eroltetettnek hatott.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.