Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-21 14:17:30

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40822) RapaNui1


RapaNui1
aktív tag

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de ha én eladok valamit megpróbálom a lehető leggondosabban becsomagolni, hogy a vevő is úgy élvezhesse a legot ahogy én és ne okozzon neki csalódást hogy sérülten érkezett a doboz. A minap rendeltem a jófogáson egy Porshe 911-et háztól-házig szállítással. Megkértem az eladót hogy egy plusz kartonba csomagolja be a legot hogy ne sérüljön a doboz aki ezt meg is ígérte. Erre megkaptam egy szemetes zsákba csomagolva jól összegyűrve így a doboz kuka. Sajnos én is vétettem mert annyira örültem a futárnak hogy úgy vettem át a csomagot hogy meggyőződtem volna annak sértetlenségéről és megköszöntem az eladónak is, hogy volt olyan rendes hogy az előre megbeszélteknek megfelelően jól becsomagolta az általam drága pénzért megvásárolt terméket. :( De a tapasztalatom az hogy a kocka.hu-n kívül másik webáruház sem tud normálisan legot csomagolni. Tanulság legközelebb inkább fizetek többet egy új legóért és ha tehetem inkább vásárolok a kocka.hu oldalról. :W [kép]

LEGO 40686 + 5008818 + 30680 + 40704 Micro Ninjago Docks

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.