Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-21 14:17:30

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12948) thesound válasza .LnB (#12944) üzenetére


thesound
őstag

Üdv. a lejtőn, itt mindenki a gyereknek veszi a legot. Majd belenő a gyerek. :DDD
A viccet félretéve, engem is kikapcsol a legozás (és nem mellesleg a környezetem is jobban tolerálja, mintha a gép előtt kockulok :) )

Nagyobb szetteket (ha újról beszélünk és még forgalomban van), akkor érdemes itthonról szerintem. Árgép jó kiindulópont szvsz. (ha érdekel, nagyjából összeszedtem a hazai webshopok címeit, nagyjából 20-25, ha érdekel este átküldöm, vagy ha a topikba is bedobható, akkor ide is bedobom).

Az ár meg relatív, én is nemrég kezdtem újra a legozást gyerekkorom óta. Először egy 30k-s készletre is azt mondtam, hogy na ez a max. határ, aztán azóta vettem majdnem dupla árban is készletet és nem bántam meg. Előtte youtube-on nagyon sokat nézegetem, meg utánaolvasok a szettnek és utána döntök, hogy melyik legyen.

+1 a Slave 1-re, megvettem és nagyon szeretem. Meg a nagy technikek is baromi jók, meg a... :DDD

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.