Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3451) reflxx válasza GabN73 (#3449) üzenetére


reflxx
aktív tag

ha jól használod nagyon erős.. haver warmogsot vesz neki és még úgy is 2hitel ^^ :D

(#3452) ko9 válasza GabN73 (#3449) üzenetére


ko9
addikt

Én elég sokat látom, minden 3.-4. meccsben van vele valaki.
Van egy haverom, szinte csak Aniviával tolja (összes skint is megvette hozzá :U ), és bárkit megeszik miden. Senki nem bírta még megszívatni :C

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3453) GabN73 válasza ko9 (#3452) üzenetére


GabN73
addikt

Milyen buildet használ hozzá? Szerintem következő vételem ő lesz. :K

(#3454) kexksz válasza GabN73 (#3449) üzenetére


kexksz
addikt

Blue buff nerf után csak akkor jó, ha valami eszméletlen jól tudsz vele játszani, és még úgy is gyengébb bármi más AP carrynél.

(#3455) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

btw mostantól hivjuk Blue Nerfnek :DD :DD

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3456) GabN73 válasza kexksz (#3454) üzenetére


GabN73
addikt

Kéne nekem valami értelmes laner kari... Lehet tank/carry is. Supporttól már elment kicsit a kedvem :(

(#3457) pckownz


pckownz
senior tag

Oriannat érdemes megvenni?
Gondolkozok Orianna - Lee Sin - Fiora - Cassiopeia és Ahri között. Midelni Brand-del szoktam, support már van, szóval nem tudom most mi kellene :)

(#3458) ko9 válasza pckownz (#3457) üzenetére


ko9
addikt

Ha már van egy middered - amit nem nagyon szoktak bannolni - akkor más szerepre való hőst keress inkább - Ahri, Cassio kiesett. Orianna elég nehéz hero, earlyben lehet vele szívatni, de midgametől szinte useless szerintem (biztos lesz aki megcáfolja majd ezt :P ).
Lee Sin elég jó junglerezni is, meg Top Solora is, Fiora is szinte ugyanez, csak amíg a vak pap inkább tankosabb, addig a kardforgató csaj inkább damage dealer.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3459) pckownz válasza ko9 (#3458) üzenetére


pckownz
senior tag

Akkor maradt Lee Sin, Fiora vagy Ahri. Az utóbbiról nem tudtál lebeszélni a middel :D
Tank junglerem Shyvana, bár sokszor megyek vele lane-re.
Esetleg még Kennen is érdekes lenne. Nemtudom :D

(#3460) kexksz válasza pckownz (#3457) üzenetére


kexksz
addikt

Cassio vagy Ahri, Lee elég skilles, Fiora meg Orianna szimplán szar.

(#3461) ko9 válasza kexksz (#3460) üzenetére


ko9
addikt

Fiora earlyben tényleg elég szar, de midgame után eléggé erős tud lenni. Mostanában WW helyett őt viszem Junglerzni, igaz, hogy nincs CC-je, de Flash+2Q elég hatásos tud lenni.
És TopSolora se utolsó, már egy Vampirickal elég finom lifestealje van.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3462) lovag05 válasza pckownz (#3459) üzenetére


lovag05
aktív tag

Ahri,Ahri,Ahri,Ahri? ;)

So many demons, so little time...

(#3463) kexksz válasza ko9 (#3461) üzenetére


kexksz
addikt

WW jungle még mindig szörnyű, kb Fiora is csak egy fokkal jobb nála, cc nélkül junglebe menni nagyon nagy hülyeség. Lehet ez még ahol te játszol nem mérvadó, de nekem pl WW jungle enemyben annyit jelent, hogy úgy pusholok meg diveolok ahogy akarok, mert ha jön kb annyit tud csinálni hogy normalattackol belém, én meg simán elugrálok egy Rivennel. Semmi biztonságot nem ad a laneereidnek ha olyan junglerrel mész, amiről tudja az enemy, hogy alkalmatlan gankelésre.

(#3464) reflxx válasza lovag05 (#3462) üzenetére


reflxx
aktív tag

Szeintem ahri az egyik legjobb mides ha jól megtanulod.. én már kiimertem. Lehet viszont nagyon szarul játszani. Pl ha roa-val kezdessz semmi eselyed..

(#3465) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Udyrt vedd szerintem , ha már van midesed . Jó jungler + jó solo top kari . Movement speed , shield , cc spellel . Erős ganker , és ha solo topon nálad van a gank akkor te is segithetsz a ccvel , illetve megakadályozhatod , hogy az ellenfél jungelere rádugorjon és megegyen + a mov. speedel könnyebben el is menekülhetsz . Van területre sebző spellje , amivel könnyebb farmolni , illetve junglet pucolni .

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3466) Cyberbeni válasza n a x v i L (#3465) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ha lane-re megy, akkor teljesen felesleges főnixre rakni, az csak jungleben hasznos. (ha meg junglebe megy, akkor ugyanez igaz a tigrisre.)

(#3467) sasa311 válasza Cyberbeni (#3466) üzenetére


sasa311
veterán

Én jungle-be is tiger stance-ba megyek (egyáltalán nem teszek soha pontot phoenixre), semmivel sem lassabb, mint a főnixes jungle viszont 100x nagyobb single target dmg, ami ganknél igen jól jön.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3468) Cyberbeni válasza sasa311 (#3467) üzenetére


Cyberbeni
addikt

de lassabb, és kisebb a dps-ed
tiger stancenek csak az első ütése durva (de az nagyon, ezért jobb az lanere)

(#3469) Dani_kp


Dani_kp
őstag

AD carry vásárlás előtt állok és nem tudok dönteni...

Graves - Kog'Maw - Ezreal - Caitlyn

Számomra az utolsó a szimpatikusabb, de kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre :U .

https://ingatlan.com/33821564

(#3470) reflxx válasza Dani_kp (#3469) üzenetére


reflxx
aktív tag

Szerintem ezek közül csapi szempontjából graves..

(#3471) ChromeX válasza Dani_kp (#3469) üzenetére


ChromeX
addikt

Kb 5 hsz-el fölötted volt erről szó hogy a kogmaw miért jó ezrealel szemben. :)

Az uj champet amikor megláttam aaah, nem tudom mennyire lesz használható de szerintem az artwork alapján nálam benne van a legbadass-ebb champek között, ha jok a skilljei lehet megis veszem, nagyon tetszik. Ja és a kép alapján tippelek neki egy valami holtak serege szerű skillt.

ja másik egy ilyen konfigon milyen fps értékek jósolhatók adott beállitás melett: Core I3-2100 3.1 GHze, 2giga ram Nvidia GT 440

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3472) Cyberbeni válasza Dani_kp (#3469) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nekem caitlyn az egyik kedvencem, mert a range miatt halálra lehet szopatni az ellenfelet, főleg ha melletted van egy jó support.
lategame is érdemes rakosgatni vele a csapdákat, mert nem egyszer sétált már bele menekülő ellenfél (legtöbbször bokor bejáratánál, de van hogy nyílt terepen is), akit nem értünk volna el.
meg azért a crit+headshot elég durva sebzést ad, csak azaz egy baja van, hogy nincs semmi burst damagee.

Kog'Maw is eléggé megéri, mert nagyon durva a sebzése, de neki se dash-e, se snare-je nincs. (még nincs meg sajnos, meg most másra kell az ip, de nekem is tervbe van véve)

Ezreal szerintem csak akkor jó, ha nagyon jól tudsz vele játszani, vagy az ellenfélnek magas a pingje, esetleg retardált.

Graves nekem nem annyira szimpatikus, de azért annyira nem rossz.

(#3473) Dani_kp válasza reflxx (#3470) üzenetére


Dani_kp
őstag

Kicsit bővebben indokolnád? :U

krómX: tudom olvastam, de azért elfér itt még egyszer egy hasonló kérdés.

Cyberbeni: meg szerintem Caitlyn nagyon egyszerű és könnyen kezelhető karakter, ezért szimpatikus számomra :K .
Mikor free volt Ezreal és Kog'Maw mentem mind a kettővel, de én azokat hibridre építettem a rúnákát és a masterik miatt.

https://ingatlan.com/33821564

(#3474) Cyberbeni válasza Dani_kp (#3473) üzenetére


Cyberbeni
addikt

kog'maw-ra kb semmit sem érdemes máshogy, mint normál ad carryre, csak w miatt ie előtt kell pd-t venni, de rúnákat meg masteryket ugyanúgy.
ezrealnak meg szintén nem kell más rúnát rakni (6 armor pen mark, 3 ad mark, 3 ad quint), de mastery 21-0-9 (sima ad, csak cdr meg magic pen, meg mana és manaregen), itemeknek meg trinity force, meg mellé kb bármi ami ad-n használható.

(#3475) kexksz


kexksz
addikt

Supportolok, Graves az AD carrym, kiszopik az enemy Lee Sin AD carrytől.

Elo hell, hogy működsz? :C

(#3476) superecneB válasza ChromeX (#3471) üzenetére


superecneB
őstag

Nekem ennél gyengébb gépen van 40 körüli fix fps team-fight esetén is ami szerintem tök jól játszható. T8300 4GB ram NVS135m

(#3477) reflxx válasza superecneB (#3476) üzenetére


reflxx
aktív tag

fix 61 akármikor fullhd minden fullon 6950 DCU II :DD Dell 23" ips monitorral :F :D

(#3478) ChromeX válasza superecneB (#3476) üzenetére


ChromeX
addikt

És milyen beállításokon fut?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3479) lovag05 válasza reflxx (#3464) üzenetére


lovag05
aktív tag

Én általában stackelem az AP-t neki, baromi rugalmas kis kari, nehezen lehet legankelni, az egyik kedvencem .

So many demons, so little time...

(#3480) sasa311 válasza Cyberbeni (#3468) üzenetére


sasa311
veterán

Csak a rend kedvéért lemértem:
5 HP poti + cloth armor egyedül full jungle clear

Tigerben: 3:48
Főnixben: 3:30

Tehát early game tényleg gyorsabb 18 mp-el.
Lategame már nem gyorsabb (bár ott már annyira nem is mérvadó).

De:

Lvl első dupla buffos ganknél főnix semmit nem ér, mert van 25 AOE dmg-e és minden 4. ütésre proccol kb. 40-et.
Tiger meg 207 dmg-et és 45% AS-t.

Szerintem. Én továbbra is hanyagolom a főnixet.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3481) superecneB válasza reflxx (#3477) üzenetére


superecneB
őstag

Ezt a választ megint csak nem tudom mire vélni...
60 fps-t egy HD4850 és egy húzott kis E2180 is elbír 2GB rammal. Az, hogy a monitorod IPS megint csak semmi kapcsolatban nincs az FPS-sel.
Továbbá a kolléga egy notebook teljesítményére volt kíváncsi, de azért köszönjük, leírtad a konfigod két meghatározó elemét.

krómX:
1280x800
(a notebookom kijelzőjének ez a natívja, egyébként magasabb felbontáson is normálisan fut), a többi beállítás medium, egyedül az árnyékokat szedtem ki, mert szerintem azok very high-on is szarul néznek ki, illetve mostanában a környezet kidolgozását is levettem low-ra egyébként FPS-ben nem jelentkezik különbség ha highra rakom sem, csak felesleges cicomának tartom. A karakterek kidolgozásában ha megnézed a max és a medium között nincs nagy különbség ellenben a medium és a low között hatalmas, ugyan ez igaz az effektekre is, medium felett, csak "élesebbek", de részleteiben már nem változnak.

De ha nagyon kíváncsi vagy feldobok mindent maxra megnézni úgy milyen fps-eket produkál, de érdemes figyelembe venni, hogy ebben csak egy nvidia quadro nvs 135m van ami kb egy asztali gép nvidia 8400GS-nek felel meg, ami igen csak harmatos, ennél a GT 440 azért erősebb, az i3-is nyilván erősebb mint a T8300 (2.4Ghz, 3MB cache).

(#3482) ChromeX válasza superecneB (#3481) üzenetére


ChromeX
addikt

Értelek, ugy nézki hogy mégse ez lesz hanem egy AMD A8-3850, ez picit gyengébb mint az előző variáció de ahogy írod szerintem még ezen is bőven futni fog akár highon is 30 fps körül az meg tökéletes.

heracimot olvastátok? vélemények? movement speed stack? :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3483) ko9 válasza ChromeX (#3482) üzenetére


ko9
addikt

5ös cipő, 5 Phantom Dancer, +4,5% Movement speed Quintekből, és puszi :DD

Mondjuk cipőből inkább 3as, mert az legalább Combatban is 3mas... :U

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3484) pckownz válasza ko9 (#3483) üzenetére


pckownz
senior tag

...és ez miért is jó? :D

(#3485) kexksz


kexksz
addikt

Ma este felé (talán 7-8kor kezdünk) ha nem fog megint szarakodni a netem lesz egy kis stream, illetve annyira nem kicsi, mert haver addig akar ma este rankedezni, amíg nem lesz 1500-ról 1800. :D A szokásos helyen.

(#3486) ko9 válasza pckownz (#3484) üzenetére


ko9
addikt

A Hecarim passzívja az lesz, hogy a Bonus Speededból kapsz AD-t. :K

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3487) ko9


ko9
addikt

Ez miaf... [link] :F

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3488) Tommmmka


Tommmmka
senior tag

Más is laggol mint a szemét? már 2. körben vannak szerver oldali laggok a mi teamünkben 3-4 ember egy helyben áll mert laggol az enemy meg közben vígan hazavág minket

(#3489) kexksz válasza Tommmmka (#3488) üzenetére


kexksz
addikt

Igen.

@ko9: Új AD carry, Ezreal faterja, ha tippelnem kell. :D

[ Szerkesztve ]

(#3490) ko9 válasza kexksz (#3489) üzenetére


ko9
addikt

Ezek szerint 2 új champ kerül be legközelebb?

Most akartam felmenni Westre húzni a kiskarim, de akkor inkább maradok NE-n :)

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3491) kexksz válasza ko9 (#3490) üzenetére


kexksz
addikt

Nem. Ha jól emlékszem Ahrit is 1-2 hónappal előre jelentették be.

(#3492) ko9 válasza kexksz (#3491) üzenetére


ko9
addikt

Idézet a cikkből:

Read on, summoner, but be vigilant; Varus joins the League in an upcoming patch.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3493) kexksz válasza ko9 (#3492) üzenetére


kexksz
addikt

Varus joins the League in an upcoming patch.

(#3494) ko9 válasza kexksz (#3493) üzenetére


ko9
addikt

Akkor tényleg én értettem félre, nem a következőben, hanem egy következőben :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3495) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Annyira idegesítő, hogy gyakorlatilag nem lehet pugolni... 10-es vagyok még csak, de már nagyon idegesít, hogy folyamatosan feedelnek balra-jobbra (0/10 és hasonló statok) én meg hiába szenvedek jó k/d-vel, nem vagyok elég az üdvösséghez. Az összes haverom, aki nyomja, már harmincas, és nem szeretnek kiskarizni, én meg közöttük nagyon lightos vagyok , és sajna egyelőre a skill sincs meg. Szóval váááá...

/rant off

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3496) scream válasza Kanczy (#3495) üzenetére


scream
veterán

Ha megnyugtat lvl25ön is ilyenek vannak( sőt még ő nekik fog feljebb állni) ... Olyan jó volna értelmesekkel is játszani...

(#3497) kexksz válasza scream (#3496) üzenetére


kexksz
addikt

Ha ez megnyugtat, 30ason is ilyenek vannak, sőt, rankedben is. :D

(#3498) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Battle Bunny Riven now available in the store!

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3499) kexksz válasza n a x v i L (#3498) üzenetére


kexksz
addikt

Meg is vettem. :3

(#3500) sasa311


sasa311
veterán

Atomlagg van :D

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.