Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Nem tudjátok most lényegében Teemo mennyit fog erősödni?
Tényleg nagy buffot kapott?

(#3752) sasa311 válasza LifeSpirit (#3751) üzenetére


sasa311
veterán

Remélem mert egyik kedvencem :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3753) Dani_kp válasza sasa311 (#3746) üzenetére


Dani_kp
őstag

Részemről GP, Blitz és Wukong-al "szoktam" menni. Van 10 meccsem, amiből 8 win.
GP az ulti miatt nagyon jó assist karakter. De én személy szerint Blitz-et preferálom a legjobban.

#3749 kexksz: Malza múltkor megtetszett, 4800-ért meg igen jó vétel. Bár most, másokra gyűjtök.

#3750 krómX: tegnap volt szerencsém az új skin-hez, betöltő képernyőn nagyon állatul nézett ki, ingame-be meg nem volt időm lesegetni a sok team fight miatt :D .

https://ingatlan.com/33821564

(#3754) LifeSpirit válasza LifeSpirit (#3751) üzenetére


LifeSpirit
tag

Meg hogy mi volt a képességében a bug?

(#3755) ChromeX válasza LifeSpirit (#3754) üzenetére


ChromeX
addikt

Azt hiszem olyasmi hogy ha tul sok volt az att speeded akkor nem minden lövésnél rakta fel a mérget a targetre ezt javitották

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3756) LifeSpirit válasza ChromeX (#3755) üzenetére


LifeSpirit
tag

Hnmm lol ez amúgy valami régi bug féleség, ami mindig jelen volt? :D
Elég érdekes,hogy csak most vették észre :S :D
Bár azért még kaphatott volna teemo egy kis gomba vagy méreg buffot:)

(#3757) Cyberbeni válasza ChromeX (#3755) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ha 1 másodpercen belül reapplyolta az e-t, akkor a dot az nem sebzett, hanem megint elkezdődött a visszaszámolás.

(#3758) ChromeX válasza Cyberbeni (#3757) üzenetére


ChromeX
addikt

Gyakorlatilag én is ezt mondtam:)

a lol replayben hogy megtudjam nézni a sajatomat bekell ott jelentkezni? ha igen akkor ez biztonságos? tudom hogy rengetegen hasznaljak de ez akkor egy 3. party software.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3759) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Nyertem egy meccset , és nem került be a match historyba , és az IP-t sem kaptam meg. wtf :o ?

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3760) Dani_kp válasza n a x v i L (#3759) üzenetére


Dani_kp
őstag

Bő fél éve én is jártam így, akkor volt, hogy szinte nem is lehetett játszani, meg órákat kellett sorban állni. De rá pár órára vagy 1 napra rá megkaptam.

https://ingatlan.com/33821564

(#3761) Cyberbeni válasza ChromeX (#3758) üzenetére


Cyberbeni
addikt

azt nem tudom, hogy mit mondtál, de nem ezt írtad... :P

(#3762) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Ez most komoly??? :Y :Y :W :W

https://ingatlan.com/33821564

(#3763) AlyArkhon válasza Dani_kp (#3762) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Pont ez ügyben jöttem én is ide , linkelnem már nem kell úgy látom ..

Még 2 óra belépésig , korrekt.. :W :(((

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#3764) kexksz


kexksz
addikt

Én meg bent vagyok, de egész délután nincs ranked, tehát kb be is zárhatnám a klienst, nincs nagy veszteség. :D

(#3765) Dani_kp válasza AlyArkhon (#3763) üzenetére


Dani_kp
őstag

Nekem már csak 1 óra 35 perc...remélem nem lesz az mint nyáron volt...vagy ha igen, akkor megint oszthatnának egy ki RP-t a kellemetlenségért :DD .

https://ingatlan.com/33821564

(#3766) SimS válasza kexksz (#3749) üzenetére


SimS
senior tag

Üdv

Hát ez igazán szomorú hír.. nincs 3 napja, hogy US accon megvettem Kennen-t :(((
Sebaj, mostmár akkor EU-n is megveszem ennyiért...

Dominion: nálam Poppy a #1. Hihetetlen milyen op tud lenni :) Régi karakter, potom összeg volt - ez volt az első talán amit megvettem kipróba nélkül, de talán még mindig az ami legjobban is tetszik (nyilván classicban azért nem ilyen remekjó).

US-en tegnap már volt patch, EU-n csak ma, de még nem láttam egyetlen kentaurt sem - érdekes - lehet rankeden szaladgáltak.

p.s.: login nálam instant ment

SimS

[ Szerkesztve ]

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#3767) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Én amióta ilyen hosszú queue-k vannak , mindig reggel belépek és estig be sem zárom a klienst :DD .

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3768) Dani_kp válasza Dani_kp (#3765) üzenetére


Dani_kp
őstag

A változatosság kedvéért, most ezt írja ki... kíváncsi vagyok, hogy ma belép-e egyáltalán :U .

szerk.: #3767 n a x v i L: az is megoldás :D . De inaktivitás miatt, nem dob le? :F

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#3769) n a x v i L válasza Dani_kp (#3768) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

nem .. már csak az hiányozna :D

btw csak nekem nem működik a chat champ selectnél ?

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3770) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Nálam most 2órárol leugrott hiretelen 5 percre :))
Nálatok is?

(#3771) reflxx válasza LifeSpirit (#3770) üzenetére


reflxx
aktív tag

engem másfél óra után bedobott :DD :DD Nekem sem került be a meccs a match history-ba de az egész west meghalt.. nem jön be a honlap sem. Amint helyreállítják befog kerülni (elvileg..) Nekem már volt ilyen és bekerült a meccs szóval ne aggódjatok:D

(#3772) Dani_kp válasza LifeSpirit (#3770) üzenetére


Dani_kp
őstag

Engem már beengedett egy 25 perc után kb. de még 4 perc volt mire észhez tért a kliens :D . 0 IP és 0 RP, a kezdő lapon sem volt semmi, meg ilyen apróságok.

Most visszaírkáltam a masteriket szóval most már mehet a game, csak azt remélem, hogy nem lesz olyan lagg mint nyáron volt :D .

https://ingatlan.com/33821564

(#3773) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Befagyott a kliensem champ választásnál , gondoltam kilépek . Mire visszajöttem egy reconnect gomb várt (de hogyan , ha kiléptem ?) : o .. ha meg rákattintok akkor szürkévé válik és nem csinál semmit .. Remélem ezért nem kapok leavet , esetleg bannt :((( :W :W

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3774) GabN73


GabN73
addikt

Your position in queue: Over 20000

OMG!

(#3775) n a x v i L válasza GabN73 (#3774) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Érdekes .. Nekem a main accomon 700an vannak előttem , a kis accomon pedig over 2000 :Y .

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3776) LifeSpirit válasza n a x v i L (#3775) üzenetére


LifeSpirit
tag

Egyetlen leaveért senki sem kap bant! :D
Szerintem még 3ért sem :D

(#3777) ko9 válasza n a x v i L (#3773) üzenetére


ko9
addikt

Csókolom, nem tehetek róla, a netszolgáltató a hibás, csókolom. Mindig bejön ;)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3778) n a x v i L válasza ko9 (#3777) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Még mindig úgy jelzi , mintha épp játszanék , és ki is jelzi a reconnect gombot , ami természetesen nem működik :). Érdekes egy bug :DDD .

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3779) ChromeX válasza n a x v i L (#3773) üzenetére


ChromeX
addikt

Nekem is egész délelött meg még kora délután is rosszalkodott a lol folyamatosan connection timeout de ingame nem érdekes, volt hogy dominionoztam befagyott és mire ujra connectelt már random pick lockolva volt nekem egy alistar :)

de mar jó. amugy easten nem nagyon van sor bár nekem is egész nap be volt lépve kb

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3780) GabN73


GabN73
addikt

Na, így hogy nincs ranked, reménykedtem hogy valami értelmesebb embert kapok... persze... reménykedtem...

Top 10/0/5re feedelte el jungler Heracimot... Okcsá.

(#3781) superecneB válasza ko9 (#3777) üzenetére


superecneB
őstag

Ez most úgy "hangzik", hogy téged már megkeresett a RIOT ezügyben :)

(#3782) ko9 válasza superecneB (#3781) üzenetére


ko9
addikt

Ezért van 2 accom, ha az egyiken feedelnek, vagy blfszok, és előre látható a csúfos bukás, akkor Alt-F4 és megyek másikra. Egyszer kaptam e-mailt tőlük, szépen megfogalmaztam, hogy a szolgáltatóm miatt van ez a probléma, azóta nem írtak :U
Mostanában napi 2-3 meccsre van max időm, nem akarom elszúrni idióták miatt... Azért játszok, hogy örömömet leljem a játékban, nem azért hogy felbszanak az idióták :K

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3783) superecneB válasza ko9 (#3782) üzenetére


superecneB
őstag

Ettől függetlenül, jó szr lehet 2 accot "fenntartani" emiatt... rúnák miatt elsősorban...

Nekem sincs több időm, sőt még ennyi sem, de azért én nem tartom ennyire vészesnek a helyzetet, vagy csak én vagyok képes bevenni a lszarom tablettát? Ha én jól játszom sem érdekel ha kikapunk, attól még az én teljesítményem jó, és ezt sok ellenfél szokta is jelezni, hogy sajnálják h ilyen balfaszokat kaptam magam mellé stb.

[ Szerkesztve ]

(#3784) Dani_kp válasza superecneB (#3783) üzenetére


Dani_kp
őstag

Mostanság nekem sincs túl sok időm játszani, de engem sem érdekel, ha szar a csapat. Nagyon elfeedeleik/feedeljük, akkor 20 perc után írok egy /surrend-et és várom, hogy hátha mindenki a Yes-re kattint, ha nem akkor pár perc múlva megismételem ezt a műveletet és előbb vagy utóbb úgyis feladja a csapat...

https://ingatlan.com/33821564

(#3785) superecneB válasza Dani_kp (#3784) üzenetére


superecneB
őstag

Mondjuk azt elfelejtettem említeni hogy az esetek 70%-ban 2 barátommal játszunk esténként 1-2 db meccset tehát azért sokat számít, hogy 3-an premade vagyunk TS-en. Általában egyikünk jungle (ez természetesen nem én vagyok) a másik két pozíció meg vagy solotop+solomid, vagy mind ketten megyünk bot lane-re. A match historymban így csak 3 defeat van ebből mind a három rendre a solo playeim miatt voltak...

[ Szerkesztve ]

(#3786) ko9 válasza superecneB (#3785) üzenetére


ko9
addikt

Hát igen, azért az sokat nyom a latba. Ha haverral vagyunk ketten, akkor én support, ő AD, vagy Jungle/SoloTop a felállás. Múltkor unatkoztam suliban, mondom megyek egy Ranked Solot. Soha többé az biztos :W
Másik accon meg általában csak Dominionozok, az meg szinte már fun :))

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3787) superecneB válasza ko9 (#3786) üzenetére


superecneB
őstag

Én a dominiont nem szeretem, inkább lehetne fejleszteni az 5v5 mapot. Lehetne low-fps modelleket bevezetni a gyengébb/régebbi géppel rendelkezőknek, stb.
A mostani patch nagy kiírásai meg baromi zavarók legalábbis nekem, mikor valaki double killel meg first bloodol nekem meg a másik lanen kitakar pl egy bokrot a felirat... Jó volt az ilyen feliratból a régi. A sebzéskiírás jópofa, a health és mana bar +X-jei is.

(#3788) scream


scream
veterán

Csak én nem tudok egyáltalán csatlakozni LoL-hoz ? :F

(#3789) ko9 válasza superecneB (#3787) üzenetére


ko9
addikt

Nekem a First Win kiírás a profillapon nagyon hasznos. Bár még bugos a rendszer... Nem először fordult elő, hogy bannolóként csak a saját hőseim közül tudtam bannolni :W Nem adott be többet a rendszer... Kíváncsi vagyok ha pont olyat bannoltam volna, ami az ellenfélnek nincs meg, akkor mi lett volna :F

Dominionozni én is csak ilyenkor szoktam, meg ha nincs sok időm játszani, mivel az max 20-25perc. Jól le lehet vezetni vele a feszültséget :P

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3790) GabN73


GabN73
addikt

Na, én átjöttem Westre... :(((
Sion. Ok, legyen, de könyörgök, ne ap. Beír egy ilyet: "chill dude, i can play whit him!!!!", majd 0/7/0ba "play whit him"-eli magát... :((( Beírsz neki valamit, oroszul visszaugat, azt csá.

(#3791) kexksz válasza GabN73 (#3790) üzenetére


kexksz
addikt

Ne félj, itt is vannak ilyen jó képességű játékosok. :D Majd vegyél fel, k4csa a nickem.

(#3792) Cyberbeni válasza GabN73 (#3790) üzenetére


Cyberbeni
addikt

east-en túl rövid volt a sor?

(#3793) GabN73 válasza Cyberbeni (#3792) üzenetére


GabN73
addikt

:))

(#3794) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Miért játszanak sokan Westen? Mo nem az Easthez tartozik?

=^-^=

(#3795) ChromeX válasza GabN73 (#3780) üzenetére


ChromeX
addikt

amikor a malphite le kseli tölem azt az enemyt akit full hprol öltem volna le és közbe ö meg ált és nézte, és aztán 3v1ben ráultizik az enemyre hogy biztos ö kapja a killt, aztán osztja a support lulut hogy de kevés a killje, ja én nem tankot játszik hanem valami hibrid fhost amikor nem volt tankunk amugy és akkor a végén volt 15 killje amibol 10 last hit volt körül belül és nyomja hogy milyen nub a team ö meg milyen király. amugy meg kikaptunk mer a tryndát elfeedelték.

na ilyenkor érzem énis hogy okcsá

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3796) ko9 válasza GabN73 (#3790) üzenetére


ko9
addikt

Hanyas vagy? Húzhatnánk együtt a karit :P

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3797) Hopeful


Hopeful
csendes tag

Ap sion nem rossz egyáltalán.

(#3798) Solad válasza Hopeful (#3797) üzenetére


Solad
őstag

De, az.

Hulyeseg APra buildelni, vannak nala sokkal jobbak. Es az AD Sion szimplan sokkal erosebb (igen, tudom, hogy melee fighterek is vannak nala jobbak)

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#3799) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Na toltam egyet Katarina-val...még mindig OP :D . Ezen felül egy játékra hívnám fel a figyelmeteket...keresd a hibát a képen :)) . (De az is lehet, hogy én tudok rosszul valamit :B , de majd a hozzáértők megmondják.)

https://ingatlan.com/33821564

(#3800) Cyberbeni válasza Solad (#3798) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Szerintem maradjunk annyiban, hogy sion bárhogy szar.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.