Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) ko9 válasza sasa311 (#2150) üzenetére


ko9
addikt

Hehe ez jó ötlet, kösz a tippet :DD

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2152) superecneB válasza Sanislow (#2148) üzenetére


superecneB
őstag

Nekem általában hangulat függő mennyire megy jól, van olyan időszak amikor minden meccs összejön bárkivel is megyek, de van amikor meg zsinorban csak a defeat jön... Viszont ha szarul megy nem vagyok rest megölelni a towert és defenzívebben játszani... És ha már elindítok egy playt, nem azért indítom el, hogy már a champion selection alatt afk legyek, vagy ha tudom hogy el kell mennem, nem kezdek bele egy átlag kb. 50perces meccsbe, azok az esetek amikről itt egy néhány hsz szól, szerintem pontosan az ilyen esetek miatti defeatekről szól. Csupán ennyi a különbség, nem pedig az, hogy "mindig más a hibás".

(#2153) Cyberbeni válasza sasa311 (#2150) üzenetére


Cyberbeni
addikt

de az nem elég, ha te nem cseszed el, hanem azt is meg kell akadályozni, hogy mások se csesszék el. simán le lehet hozni 4v5 is egy játékot, még dominionban is.
de ha ennyire nem megy a csapatjáték random emberekkel, akkor ranked teammel játssz...

(#2154) superecneB válasza Cyberbeni (#2153) üzenetére


superecneB
őstag

Szerintem azért viszonylag ritka, hogy valaki 4v5-öt nyer, annyira nem sima az... Nem mondom, hogy lehetetlen, de elég szerencsétlennek kell lennie az enemy-team összetételének.

(#2155) sasa311 válasza Cyberbeni (#2153) üzenetére


sasa311
veterán

Ahhoz k*rva béna ellenfél kell, hogy 4v5-öt hozzál. Ilyen lvl 10-esek ellen működik bármikor, lvl 30-on normális ELO-n azért igencsak ritka....

Azzal meg viszonylag keveset tudsz kezdeni pl. Bot lane AD carry vagy supportként, ha top lane vagy mid feedel mint az állat vagy a jungeles képtelen bármi hasznosat csinálni.

Remek példa:

Tegnap este egy ügyes sorakával voltam bot lanen (Caitlyn). Ganket nem kaptunk egyet sem (bár lehet ez nem is volt olyan nagy baj...), mégis lvl 9-ig (amíg top és mid elvesztette a tornyát...) 4 killt és 4 assistot hoztunk össze 1 death 0 assist mellé az ellenfélnek plusz én rávertem 40 CS-t az ellenfél vaynre.

Eközben top lane 0-3ra feedelt egy Wukongot és CS-ben is lemaradt (illetve bukta a tornyot), míg a közepe 3-1re feedelte a kennent és bukta a tornyot. A jungelesünk meg 0-4 volt, mert 2x próbált gankelni (katasztrofálisan) és 2x meghalt counterjungelbe a lee sin ellen.

Namost ilyenkor mit kellett volna tennem AD carryként? Ha nem farmolom a lanem használhatatlan leszek, így meg a nyomoroncok majdnem elvesztették nekünk a játékot.

Végül lecarryztük sorakával ketten a játékot, mert 17. percben IE + cipőm volt, ami Caitlynnél igen veszélyes, de ha nem lett volna ilyen szinten ügyetlen az ellenfél akkor nem sikerült volna.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2156) Cyberbeni válasza sasa311 (#2155) üzenetére


Cyberbeni
addikt

alapból ha bénábbakkal játszol, akkor midre vagy dzsungelbe kell menni, hogy tudj segíteni a többieknek
simán=olyan szinten simán, ahol még gyakori a leave/afk

(#2157) sasa311 válasza Cyberbeni (#2156) üzenetére


sasa311
veterán

Én mostanság már nem találkoztam elég régen se leavvel se afk-al, bár nem hiszem, hogy ez szint függő lenne.

Ha pedig a te logikádat kéne követnem akkor solo játékban csak és kizárólag midet vagy jungelt játszak? :U Ez kicsit meredek.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2158) Cyberbeni válasza sasa311 (#2157) üzenetére


Cyberbeni
addikt

amíg alacsony az elod addig igen

http://www.youtube.com/watch?v=TTx3zvSLucw

[ Szerkesztve ]

(#2159) sasa311


sasa311
veterán

Éljenek a magyar premade-ek, 0-12 bot lane a 18. percben, a kayle lvl 3 volt mikor az ellenfél supportja lvl 8... :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2160) superecneB válasza sasa311 (#2159) üzenetére


superecneB
őstag

Ezt úgy mondod mintha nemzet függő lenne ki játszik szarul... Hidd el egy két orosz pre-made pl ahol valakinek 30. szinten 18 winje van kicsit komolyabb statokat generál...

(#2161) sasa311 válasza superecneB (#2160) üzenetére


sasa311
veterán

Lehet de legalább az orosznak nem értem az anyázását ha oroszul hablatyol :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2162) superecneB válasza sasa311 (#2161) üzenetére


superecneB
őstag

Jogos! :R

(#2163) Cyberbeni válasza sasa311 (#2159) üzenetére


Cyberbeni
addikt

kayle carry vagy support?

(#2164) sasa311 válasza Cyberbeni (#2163) üzenetére


sasa311
veterán

support.. Mindenáron a tryndával akartak bot lanere menni (merthát ugye ők PREMÉD!!!!!!!44). Mikor mondtam, hogy Sona + Tristana ellen lóf@sz esélyük nincs akkor úgy gondolták, hogy van....

Amikor 60 CS-je volt a tristananának akkor a tryndának 7, a többit meg már elmondtam.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2165) ko9 válasza sasa311 (#2164) üzenetére


ko9
addikt

Lehet, hogy hülye kérdés, de mi az a CS? :B

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2166) Dictator^ válasza ko9 (#2165) üzenetére


Dictator^
veterán

Creep-stat.

Magyarul amennyire creep-et ölt.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2167) superecneB


superecneB
őstag

De kiégek ettől a meta-gametől ami most megy... Atmogs GP+Lee Sin gusztustalan egy kombináció... ;] Ha velem vannak nem zavar temészetesen, de feszt kikapom ellennek, borzasztóan utálok ellenük játszani...

[ Szerkesztve ]

(#2168) GabN73


GabN73
addikt

Ha valakit meghívok akkor az csak azon a realmon tud játszani amin én?

(#2169) haromegesz14 válasza GabN73 (#2168) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Ha minden igaz, nem.

Szerk.: Kipróbáltam, mikor regisztrál a meghívottad, ugyan úgy tud régiót választani, függetlenül hogy a meghívó hol játszik!

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#2170) Action Hank


Action Hank
csendes tag

Az EU west vagy az EU nordic on játszik több magyar?

(#2171) haromegesz14 válasza Action Hank (#2170) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Alapértelmezetten ugye nordicra vagyunk kiosztva, de rengetegen át mentek westre is. Pontos hivatalos adat nem tudom létezik-e erről :D

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#2172) ko9 válasza Dictator^ (#2166) üzenetére


ko9
addikt

Életbe nem jutott volna eszembe, köszönöm :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2173) GabN73 válasza haromegesz14 (#2171) üzenetére


GabN73
addikt

jaja, sokan menekültek az oroszok elől :DDD

(#2174) superecneB válasza GabN73 (#2173) üzenetére


superecneB
őstag

Amit nem nagyon értek személy szerint, bár ha ismerném a cirilt és tudnék picit oroszul lehet jobb lenne, szerintem ezt a részt kicsit elbaltázták... Nekem nem túl szerencsés átmenni a WEST-re mert a sok németet "zavarja" a nickem és reportolnak, nem lenne jó bukni az elég régi accomat pár hülye gyerek hőbörgése miatt...

[ Szerkesztve ]

(#2175) sasa311 válasza superecneB (#2174) üzenetére


sasa311
veterán

Akkor csinálsz egy ugyan azon nicknevű lvl 1-es summonert westen és utána transferelsz - akkor fel fogja ajánlani az ingyenes névváltoztatást.

Probléma megoldva.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2176) superecneB válasza sasa311 (#2175) üzenetére


superecneB
őstag

Ezt nem tudtam. És mi van ha Westen már használják ezt a nicket? - Nekem van még egy ingyenes váltási lehetőségem ha minden igaz, még jóval a kiszolgáló oldali problémák előtt óta játszom.

[ Szerkesztve ]

(#2177) Cyberbeni válasza sasa311 (#2175) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nem tud ugyanolyan nevűt létrehozni, ha ingyenes a transzfer.

(#2178) OctoCore válasza superecneB (#2176) üzenetére


OctoCore
tag

Csak hogy tudd, én is akkor kezdtem, mielőtt lett volna két v. több szerver, és ha átmész eastről westre vissza már csak RP-ért tudsz Eastre menni!

(#2179) Sanislow válasza sasa311 (#2175) üzenetére


Sanislow
csendes tag

Tudtommal csak a split elott regelt accoknal ingyenes a transfer

(#2180) superecneB válasza OctoCore (#2178) üzenetére


superecneB
őstag

Persze, 1 transzfer ingyenes, ez logikus, nem is volt eddig kérdés.

(#2181) haromegesz14 válasza Sanislow (#2179) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

És ez így is van! :K Legalábbis mikor refereztem, már jóval felosztás után, sehol sem volt az ingyenes első transfer.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#2182) Sanislow válasza Sanislow (#2179) üzenetére


Sanislow
csendes tag

Sorry vagyok, felreertettem a mondanot, kicsit rovid volt az alvas :D

(#2183) sasa311 válasza Cyberbeni (#2177) üzenetére


sasa311
veterán

Hogyne tudna....

Beregisztrál egy másik e-mail címre egy másik lvl 1summoner profilt oszt' csókolom. Aztán Summoner névnek megadja ugyan azt, mint amije Easten van.

Ezután ellövi az ingyen transfert és mikor megvan a transfer ki fogja írni, hogy a név foglalt, válassz másikat....

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2184) superecneB válasza sasa311 (#2183) üzenetére


superecneB
őstag

Ja, így már tiszta minden, köszönöm, lehet élni fogok vele, bár a barátaim többsége EAST-en vannak.

(#2185) Cyberbeni válasza sasa311 (#2183) üzenetére


Cyberbeni
addikt

próbáltam, nem lehet split előtti nevet, ha split után kerált, akkor mindkettőre lehet ugyanz

(#2186) sasa311 válasza Cyberbeni (#2185) üzenetére


sasa311
veterán

Eh, az gáz :Y

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2187) sasa311


sasa311
veterán

Egész este néztem a Dyrus streamet, nem tudom mi van ezzel a sráccal de mióta nézem úgy játszik, mintha a PC-t sose látott ikertestvérét ültette volna a gép elé :F

Annyira retardált dolgokat csinál, hogy az nem igaz. Április elseje van vagy mi?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2188) Cyberbeni válasza sasa311 (#2187) üzenetére


Cyberbeni
addikt

lehet csak laggol, én is szoptam ma emiatt két meccset (illetve lehet, hogy amúgy is bukó lett volna, de a konstans 300+ ping nem segített, néha egy 10s-es megalaggal)

(#2189) superecneB


superecneB
őstag

Ez az "új" Sivir milyen baromi jó lett, nagyon fun vele játszani! :))

(#2190) Sanislow válasza superecneB (#2189) üzenetére


Sanislow
csendes tag

Joval erosebb volt a regi szerintem. Kicsit kellemetlen volt a kis range, de a ricochet ownolt

(#2191) superecneB válasza Sanislow (#2190) üzenetére


superecneB
őstag

Én erősebbnek érzem a ricochetet is elég kicsi a cooldownja lehet spamelni rendesen, egy +50 range még szerintem beleférne, ez tény, de a ricochet baromi jó, a pattanása nem dodgeolható, szépen át tud pattogni a társára, ahogy morde skillje, szóval szerintem összességében jó, ha valakit stunolnak pedig a boomeranggal is 100%hit és simán üt 500at már midgame is.

(#2192) ko9 válasza superecneB (#2189) üzenetére


ko9
addikt

Új Sivir? :Y Miről maradtam le? :DD

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2193) GabN73 válasza superecneB (#2191) üzenetére


GabN73
addikt

Jaja, és még kiváló pusher is. Valamelyik nap pont kaptam ellenfélnek.

(#2194) superecneB válasza ko9 (#2192) üzenetére


superecneB
őstag

Igen, kicsit buffolták azthiszem a Volibear-es patch környékén, most a kedvenc AD carry-m sokkal élvezetesebb vele játszani mint egy Vayne-nel (persze nem azt akarom mondani, hogy jobb mint egy Caitlyn, Vayne, vagy Greaves, de szerintem nagyobb fun vele játszani, bár lehet csak a változatosság miatt), Ashe, és Greaves ellen meg kövezzetek meg de baromi jó counter-pick, spellshielddel blokkolva Greaves Q-ját elég komoly dmg outputtól szabadítom meg magam, Ashe lvl6 utli gankje ugyancsak mehet a süllyesztőbe, és még a befektetett mana dupláját vissza is kapom ha blokkolok valamit, bár ez eddig is így volt ha jól emlékszem.
Sivir (Remake)

General
Attack range increased to 500 from 425
Attack missile speed increased to 1400 from 1200
Updated her attack frames to be more responsive
Base attack speed reduced to .658 from .679
Base attack damage reduced to 49 from 52.11
Updated recommended items
Fleet of Foot (Passive) – Remake
Sivir’s basic attacks against enemy champions grant her 50 Movement Speed for 2 seconds
Boomerang Blade
Mana cost reduced to 70/80/90/100/110 from 80/90/100/110/120
Damage changed to physical from magic
Bonus attack damage ratio increased to 1.1 from 1.0
No longer has an ability power ratio
Ricochet - Remake
Sivir’s next basic attack bounces to 5 additional targets dealing 20/35/50/65/80 (+ 1.0 Attack Damage) physical damage to the first target and 25% reduced damage to each subsequent target. 7/6/5/4/3 second cooldown. 40 Mana cost.
On The Hunt
Now additionally applies the buff to allies who come into range while On the Hunt is active rather than only on activation.
Attack speed bonus changed to 30/45/60% from 30/60/90%
Allied attack speed gain increased to half of Sivir’s bonus from a third
Cooldown adjusted to 100/90/80 seconds from 90

[ Szerkesztve ]

(#2195) ko9 válasza superecneB (#2194) üzenetére


ko9
addikt

Hmm ezt nem is tudtam, mostanában nem igazán lehet látni. Mindenesetre megveszem, azt a 450IP-t biztosan megéri :)
Köszönöm a tippet :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2196) Cyberbeni válasza ko9 (#2195) üzenetére


Cyberbeni
addikt

szerintem annyira most sem jó, de legalább már valamennyire használható.
bár mondjuk w-re meg e-re elég rá kell érezni, hogy hogyan kell használni

(#2197) superecneB válasza ko9 (#2195) üzenetére


superecneB
őstag

450 ért Ashe all in all jobban használható, én csupán már unom a vayne greaves caitlyn ashe ad ez vonalat, ezért vettem most újra elő a remakelt sivirt, komolyabb meccsekre nem biztos hogy őt pickelném, pl vayne ellen nem a legjobb.

(#2198) ko9 válasza superecneB (#2197) üzenetére


ko9
addikt

Akkor meg veszem most azt is, megvettem tegnap a Sivirt meg a Kayle-t (amúgy jó hogy megvettem, mert pont ma lett free :D). Lesz mit tanulni :)
Rúnákról nem is beszélek...
Hanyason lehet 2-nél több rúnalapom?

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2199) haromegesz14 válasza ko9 (#2198) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Talán 30-on megkapod a 3. oldalt, utána a többit már venni kell.

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#2200) Cyberbeni válasza ko9 (#2198) üzenetére


Cyberbeni
addikt

6300 IP-ből tudsz újat venni, max 20 lehet most.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.