Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) szilva01


szilva01
őstag

Hali!
Ha valaki lol-hungary-s nightcupokra szeretne jönni (esetleg komolyabb kupákra) most alakuló csapatpa az jelentkezzen (west) itt vagy ingamE: lamadmiralis. Nem vagyunk überskillesek de faszlámák sem :DDD

szerk: eddig 3-an vagyunk, supportolni egyinkünk se szeret tud és eddig csak a mid role foglalt :)

[ Szerkesztve ]

(#3402) ChromeX


ChromeX
addikt

Ha több mint egy éve volt leértékelve egy skin akkor van rá esély hogy mostanában lesz megint? vagy ez hogy működik

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3403) kexksz válasza ChromeX (#3402) üzenetére


kexksz
addikt

Talán van.

Amúgy csak én érzem úgy, hogy Evelynnt még a Riot sem vállalja? Mióta játszom egyszer nem volt féláras, egyszer nem volt ingyenes, egyszer nem volt a skinje se féláras. Mintha nem is létezne. :DDD

(#3404) ChromeX válasza kexksz (#3403) üzenetére


ChromeX
addikt

Azok a skinek, valami borzalmas, már csak a soraka rondább nála :D

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3405) kexksz


kexksz
addikt

Kipróbáltam AP Lulut, asszem megvan az új main midesem. :D E+Q Kennenre és fél HPn van, lol.

(#3406) n a x v i L válasza ChromeX (#3404) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Remélem az a Shadow Evelyn skin csak valami orssz tréfa .. :DD

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3407) szilva01 válasza n a x v i L (#3406) üzenetére


szilva01
őstag

Az egész hős csak egy rossz tréfa ;]

(#3408) ChromeX válasza kexksz (#3405) üzenetére


ChromeX
addikt

Egyszer kaptam egyet ellenem miden, mondom áh ez könnyu lesz, hát nem volt az :D kétszer megölt aztán rájötem hogy erősebb és aztán feljöttünk kicsit de végül defeat lett

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3409) Cyberbeni válasza ChromeX (#3408) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Lategame nem sokkal hasznosabb, mintha csak supportnak mennél. Ha ap vagy as luluval akarsz játszani, akkor nagyon tudni kell, hogy hogyan nyerd meg hamar a kezdeti előnyből.

(#3410) kexksz válasza Cyberbeni (#3409) üzenetére


kexksz
addikt

Damol lategame is rendesen, 70%-os AP Ratiokkal, ultija is jóval több HPt tölt vissza. Persze hasznosabb úgy vinni, hogy tank support bot (Leona pl), és/vagy AP top (Kennen/Vlad/Ryze, etc)

(#3411) GabN73


GabN73
addikt

Első 10 perc: 2-0-5ben vagyok Singed-el, persze hogy kikapunk... :U
Volt egy magyar is, erre csak akkor jöttem rá, amikor leállt "istenfaszázni". Nem értettem hogy miért, igaz nem engem szidott, de nagyon siralmas gankjei voltak :(

Yorick az micsoda?! :Y :Y Rosszabb mint Mundo/AD Sion... :Y :Y

(#3412) kexksz válasza GabN73 (#3411) üzenetére


kexksz
addikt

Ezt a hasonlatot nem teljesen értem, mi a gond Yorickkal?

(#3413) GabN73 válasza kexksz (#3412) üzenetére


GabN73
addikt

Gond? Az hogy szinte megölhetetlen...
Nem is volt elfeedelve, nem is farmolt sokat, mégis egy Akalit simán elpicsázott, Olaf-al se volt nehéz helyzete. Pedig Olaf feedelt volt.

(#3414) kexksz válasza GabN73 (#3413) üzenetére


kexksz
addikt

Yorickot nagyon könnyű égetni, kb lv 3 után semmit nem sebez, bármi offenzív karakterrel bevered. Semmi sebzése csak sustainje.

(#3415) GabN73 válasza kexksz (#3414) üzenetére


GabN73
addikt

Aha, semmi sebzése, akkor mégis, hogy a picsába tud leverni egy Singedet? :U
Hp-t folyamatosan tölti vissza, szellemek pedig igen is sebeznek. Hiába vettem armort, akkor is sebeztek. Ultija meg egyenesen kib*szás.

(#3416) kexksz válasza GabN73 (#3415) üzenetére


kexksz
addikt

Ha gondolod bármikor megyek ellened custom game topot úgy, hogy Yorickozol, még azt is kiválaszthatod melyik champpel menjek. :P

Az meg nem csoda, hogy armor vettél és sebeznek, mert magic damage. :D

[ Szerkesztve ]

(#3417) GabN73 válasza kexksz (#3416) üzenetére


GabN73
addikt

Halál után psyhical dmgt írt :U :U

(#3418) kexksz válasza GabN73 (#3417) üzenetére


kexksz
addikt

Pedig magical.

Most meg kiszoptam rankeden, mert volt velem egy 1700 ELO Ahri premadeben egy unranked Xin Zhaoval - Ahri 5/10, Xin 0/14... :C

(#3419) ChromeX


ChromeX
addikt

Vettem egy shyvanát első két meccsen laneltem vele sajnos mindkétszer voltak problémák a teammel de éreztem hogy erős, aztán 3. jungle: ez lett a vége [link]

imádom nagyon jo, az ultija.. amikor ráugrasz egy szegény ashera egy hatalmas sárkánnyal :D priceless

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3420) sasa311 válasza GabN73 (#3415) üzenetére


sasa311
veterán

Yorik early game erős, lategame egy kalap f0s.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3421) Cyberbeni válasza sasa311 (#3420) üzenetére


Cyberbeni
addikt

azért ultija annyira nem fos

(#3422) ko9 válasza Cyberbeni (#3421) üzenetére


ko9
addikt

Nyomorék team ellen tényleg nem az, mikor hiába pofázom, hogy inkább fusson az ultija elöl, mikor már rég meghallt akire ráultizott, de nem, inkább üti, és meghal... A klóntól :W

Kipróbáltam én is miden AP Lulut, tényleg erős, nem is gondoltam volna, hogy ennyire. Ha a Q-ra tolok, kb 3sec és félHP-n van az ellen. Úgy látszik többet fogom használni mint vártam :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3423) sasa311 válasza Cyberbeni (#3421) üzenetére


sasa311
veterán

Az nem - de akkor már inkább Zilean.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3424) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Shyvana solo topra mennyire életképes ?

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3425) Hopeful


Hopeful
csendes tag

Elég jó solo topon szerintem.Bár jungle-ba hasznosabb,csak igazából nincs ccje.:/Szerintem exhaust kötelezős neki.

(#3426) pckownz válasza n a x v i L (#3424) üzenetére


pckownz
senior tag

Én legtöbbször ott használom. Farmolni tökéletes, az ütéseket meg jól bírja :D

(#3427) superecneB


superecneB
őstag

Na soloztam egy kicsit.

0/10/2-es Xint kapok társnak... (893 wines tag)

Azthiszem mára bőven elég volt ennyi defeat...

(#3428) ChromeX


ChromeX
addikt

League Replays ez az amivel csinálják a replayeket? meg ez hogyan ment? midnen meccset rögzit valaki eltudja nekem ezeket mondani?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3429) Cyberbeni válasza ChromeX (#3428) üzenetére


Cyberbeni
addikt

mármint arra vagy kíváncsi, hogy amik közvetítések vannak, azt mivel csinálják?
mert ha igen, akkor arra van beépített spectator mode, ami jelenleg csak custom meccsekben működik, tehát élőben közvetítik az ilyet (illetve 3 perc késleltetés van benne, hogy ne lehessen csalni)
egyébként meg ha szeretnéd később visszanézni amit játszottál, akkor igen, a league replays-el tudod ezt megtenni, de ez ugye csak azt rögzíti, amit meccs közben is láthattál, tehát megmarad a fog of war

(#3430) ChromeX válasza Cyberbeni (#3429) üzenetére


ChromeX
addikt

arra gondoltam nem a közvetítésesre, őő de az milyen formátumot vesz fel? nem csinál belole ilyen avit ugye? vagy igen?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3431) ko9 válasza ChromeX (#3430) üzenetére


ko9
addikt

Nem. Elvileg át tudod bele kódolni, de nem konkrét képeket vesz fel hanem "csak mozdulatokat". Én legalábbis így gondolom, ugyanis egy 40perces meccs kb 6Mb.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3432) ChromeX válasza ko9 (#3431) üzenetére


ChromeX
addikt

Aha akkor értem olyan mint amire gondoltam, leakartam tölteni de nem jó az oldal.. :) mondjuk máshonnan is lehelet biztos
kiprobáltam ezt a trundelt valahogy nem érzem annyira, mondjuk gőzőm nincs hogy kell itemelni de szinte semmi dmgem nem volt, a skilljeit értem, valaki játszik vele komolyan bár mondjuk annyira nem jön be csak próbálgattam

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3433) kexksz válasza ChromeX (#3432) üzenetére


kexksz
addikt

Én Triforce Atmogra építem.

(#3434) scream válasza ChromeX (#3432) üzenetére


scream
veterán

Hát én nem találtam fent máshol a kliensét ... :U

(#3435) szilva01


szilva01
őstag

Lehet senkit nem érdekel de ezt látnotok kell... Blind pick, mindenki 30as evelyn insalockin még csak jungle-be ment. Erre mindenki beragetrollpickelt és ez lett (mellesleg én mentem midre :DDD ):

(#3436) GabN73 válasza szilva01 (#3435) üzenetére


GabN73
addikt

Jó az a trynda, meg gondolom nem wardoltak ellenetek... cöhh...

(#3437) ChromeX válasza szilva01 (#3435) üzenetére


ChromeX
addikt

Mekkora rambó trynda :D ingyé van most...

Akkor megkell várnom amíg ujra jo lesz az oldal, hogy leszedjem, hasznos dolog magadnak is visszanézni hogy hol hibáztál.

Hm énis trinyitit kezdtem el éptíteni az megis volt. de annyira nem tudtam vele miniont ölni, meg valamiért levelbe is elmaradtam de hogymiért, nem haltam az elején és folyton lanen voltam nem kolbálszoltam. 3 szintel voltam hátrébb ésnem értettem mitől :DDD

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3438) m4rk_


m4rk_
aktív tag

AD Carry választás előtt állok. Ezreal vagy Kog Maw? Ti melyiket ajánljátok? :D

(#3439) Solad válasza m4rk_ (#3438) üzenetére


Solad
őstag

Graves vagy vayne :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#3440) m4rk_ válasza Solad (#3439) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Mindkettő megvan, valami újra vadászok, és a kettő közül akarom valamelyiket. :C

(#3441) superecneB válasza m4rk_ (#3440) üzenetére


superecneB
őstag

Szerintem csapata válogatja, melyiket érdemes, Ezrealt sokkal nagyobb fun játszani a sok skillshot miatt. Viszont tankosabb csapat ellen kog maw sokkal jobb.
Én Ezrealt venném de csak mert, az a main DPS carrym és vele tudok a legjobban játszani, ettől függetlenül mostanában elővettem Kog'Mawot is.

[ Szerkesztve ]

(#3442) ko9 válasza m4rk_ (#3440) üzenetére


ko9
addikt

Én viszont tuti KogMawot venném :DD Nem vagyok nagy AD Carrys, de az ultija rohattul idegesítő tud lenni :W

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3443) n a x v i L válasza ko9 (#3442) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Kog'Maw +1 :DD

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3444) superecneB válasza ko9 (#3442) üzenetére


superecneB
őstag

Azért mikor boton vagy topon meg 0 hpval backel a tag, praktikusabb egy ezreal egy meccsen 2-3 potya frag mindig van szinte.
Én nem érzem AD-ra építve olyan erősnek kog'maw ultiját, de tény, hogy azzal is jó móka dragont stealelni, meg oda-oda lőni a bokrokba 5 emberre :)

(#3445) sasa311 válasza m4rk_ (#3438) üzenetére


sasa311
veterán

Kog'maw minden szempontból erősebb, mint Ezrael:

- Nagyobb DPS lategame (sokkal)
- könnyebb fókuszolás (nincs skillshot, amit az ellenfél tank blokkolhat, sokkal nagyobb range)
- Van AOE cc-je
- Tud adni vision-t (ami nagy kincs!)

Ezraelt viszont kétség kívül nagyobb fun játszani.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3446) GabN73


GabN73
addikt

Érdekes lesz ez a Hecarim ... :C

(#3447) Vukmir


Vukmir
aktív tag

FIZETETT POLITIKAI HIRDETÉS

OGC által indított League of Legend-es oldal!
Ma indult!

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#3448) kexksz válasza Vukmir (#3447) üzenetére


kexksz
addikt

Zsír, remélem ez nem lol-hungary szintű lesz, alias 16 creepes Malphite 30 percnél a nightcupon. :DDD

(#3449) GabN73


GabN73
addikt

Aniviáról vélemények?
Rég láttam már, ennyire underplayed, vagy csak simán nem ér semmit?

(#3450) Solad válasza GabN73 (#3449) üzenetére


Solad
őstag

Anno elég übertáp volt, de kapott egy kis nerfet..
Még mindig szeretem, csak nem egyszerű vele játszani. Mindenképp próbáld ki aztán meglátod hogy tetszik-e

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.