Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) Noddy válasza lazlo16 (#3250) üzenetére


Noddy
senior tag

Akkor ez volt a 3. lossod? :)

Kezdőként érdemes próbálgatni a karaktereket, hogy melyikkel megy jól a játék, távolsági, tankosabb vagy éppen mage. Később pedig mindig olyannal amilyet a csapat kíván :)

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#3252) superecneB válasza lazlo16 (#3250) üzenetére


superecneB
őstag

Ashe tökéletes, jó arra, hogy megtanulj ad carryvel játszani, egyébként később majd counterpickelni érdemes. Annie, Ryze, Ashe, Xin, Tryndamere és nagyjából a recomended hősök úgy általában könnyen játszhatók - nincs túl sok skillshotjuk, így velük kicsit egyszerűbb a játék, de próbálgasd, aztán majd meglátod melyik tetszik.

Javaslom, hogy nagyon hősökre ne verd el a pénzed, hanem 20. szintig szinte ne vegyél semmit, hogy akkor teljes tier3-as runepaget tudj összepakolni, érdemes egy flat AD red, flat armor yellow, flat mr/mr/level blue és flat AD quinteset, és egy Mpen - HP/lev vagy Mregen - ap/level, flat AP quintes paget csinálni szerintem, így elég sok hőst tudsz játszani.
A képet annyira nem értem miért szúrtad be.

[ Szerkesztve ]

(#3253) pckownz


pckownz
senior tag

Hány meccsig unranked egy account?
Solo/duo -ban letoltam 5 meccset, 3:2 arányban, de még unranked vagyok. Sőt, a társam is, pedig Ő 9 meccsnél jár.

másik kérdés:
Én vagyok a teamünk supportja, egyelőre csak normal game-eket tolunk. Most vettem meg Soraka mellé Karmát is. Érdekes kari. Szerintetek melyik jobb tisztán supportra?

[ Szerkesztve ]

(#3254) Dani_kp válasza pckownz (#3253) üzenetére


Dani_kp
őstag

Ha jól tudom és jól vettem észre 10 lejátszott meccs után lesz kiírva a ranked.
De ez csak akkor érvényes ha mind a 10 meccs pl. 5v5 solo/duo-ba van. A 3v3 pre, 5v5 solo/udo és 5v5 pre nem adódik össze, mindegyikből 10-10-ne kell lennie, hogy mindből rankedolva legyél.

Én nem játszottam még soha supportot, de szerintem soraka sokkal nyerőbb :K .

https://ingatlan.com/33821564

(#3255) superecneB válasza pckownz (#3253) üzenetére


superecneB
őstag

Szerintem Sona. Egyébként a kettő közül mindenképpen Soraka, de szerintem Janna, Sona, Soraka, Taric, Alistar, messze jobbak mint Karma.

(#3256) pckownz válasza Dani_kp (#3254) üzenetére


pckownz
senior tag

Hát tegnap éppen Karmával játszottam, és Katarina volt mellettem, enemybe Wukong és Zilean. Így is szétcsaptak minket lane-en, de a shieldem éppenséggel nagyon jól jött és jó sok percet nyertünk vele.
De amugy igen, soraka jobban tetszik mint support, az tényleg olyan pure support érzést ad. Karma viszont megfogott az összetettségével. Sokat kell még tanulnom supportként mindenesetre. :D

(#3257) ko9 válasza pckownz (#3256) üzenetére


ko9
addikt

Igen, az biztos, hogy összetettebb, és bonyolultabb (múltkor tán Voyboy ment Top Solora Karmával Udyr ellen, elég durván bukta a lanet... Mondjuk nem értem, hogy miért így csinálta...).

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3258) kexksz válasza superecneB (#3255) üzenetére


kexksz
addikt

Leona az egyik legjobb support szerintem, csak nagyon tudni kell vele játszani. Az a mainem, ha nem autista az ad carry gyakorlatilag 10 perc alatt megnyerjük a lanet akármilyen kombó ellen. Jannát szeretem még nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#3259) kexksz


kexksz
addikt

Kinek mi a kedvenc champje, a jelenlegi meta szerinti role-okra leosztva? (Mid, Top, Jungle, AD carry, Support.) ;)

(#3260) Tommmmka


Tommmmka
senior tag

Nekem a kedvencem AD SION nagyon bunkó egy karakter :C

(#3261) Tommmmka


Tommmmka
senior tag

jah, középre Cait, bot-ra ryze :)

(#3262) Hopeful


Hopeful
csendes tag

<3 trundle jungle
<3 irelia solo top
<3 kassadin mid
<3 blitz support ,már ha annak nevezhető
<3 ezreal ad carry

(#3263) kexksz válasza Tommmmka (#3261) üzenetére


kexksz
addikt

Az bátor. :D

Nekem;

Top: WW/Riven
Mid: Malza/Cassio
Jungle: Noc/Skarner
AD Carry: Kennen
Support: Leona

(#3264) Solad válasza kexksz (#3259) üzenetére


Solad
őstag

Top: Olaf / Sion AD / Garen (gp ellen pant)
Mid: Ahri / Ziggs / Swain (sokat jatszottam Brand-del, LB-vel is)
AD Carry : Graves / Vayne
Jungle: Sion
Support: Soraka / Zilean / Taric

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#3265) lazlo16


lazlo16
aktív tag

bár érteném a szakszavakat Oo

(#3266) Honzi válasza lazlo16 (#3265) üzenetére


Honzi
senior tag

Miben segíthetek? :DDD

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#3267) feri1014 válasza Iron Funeral (#3208) üzenetére


feri1014
senior tag

Kösz! Már csak a ms quintek kellenek, a többit már régebben beszereztem. :))

Mostanában a solo top Olafra kattantam rá. Elég jó topon. Lvl 6-tól pedig gankelni is nagyon nehéz.
Olafot kivel lehet counterelni solo topon?

[ Szerkesztve ]

(#3268) Cyberbeni válasza kexksz (#3259) üzenetére


Cyberbeni
addikt

mid: tf
másik 4: gp :D

(#3269) n a x v i L válasza kexksz (#3259) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Top: Nasus , Wukong
Mid: Cassio , Kennen
Jungle: WW , Rammus
Ad carry: Ashe , Tristana
Support: Alistar (L)(L)(L) :DD

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3270) Hopeful válasza feri1014 (#3267) üzenetére


Hopeful
csendes tag

Olaf ellen toppon:kennen,rumble,teemo
Szvsz jó counterek rá.

(#3271) GabN73 válasza kexksz (#3259) üzenetére


GabN73
addikt

Nincs kedvenc champem, mind1ikkel lehet aprítani. :DDD

(#3272) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

AP WW mióta ilyen népszerű ? :o

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3273) kexksz válasza feri1014 (#3267) üzenetére


kexksz
addikt

Rangedekkel, de igazából senki nem úgymond countereli, csak hoznak ellene egy Nidaleet / Kennent / Ryzeot, stb, aztán 25 percen át farmoltok mindketten. :)

(#3274) feri1014 válasza kexksz (#3273) üzenetére


feri1014
senior tag

Solo topon gondoltam, hogy kit érdemes ellene hozni. Vagy pont ezeket gondoltad ellene topra? :)
A ranged karik tényleg simán szét tudják kapni. Múltkor egy Ashe rendezett le Dominionban elég csúnyán.

(#3275) sasa311 válasza kexksz (#3259) üzenetére


sasa311
veterán

Solo top: Wukong, WW, Teemo, (troll)MUNDO!
Mid: Brand, Malzahar (troll) Heimer!
Jungle: Xin, WW, Noc, Rammus
AD carry: Vayne, Ashe, MF, (troll) Teemo :DDD
Support: Minddel szar vagyok

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3276) sasa311 válasza feri1014 (#3274) üzenetére


sasa311
veterán

Ashe hogy a francba öli meg Olafot?

1., nyomd meg az "R"-t
2., ne dobd mellé a "Q"-t
3., jobbklikk
4., Profit

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3277) zsiga_667 válasza kexksz (#3259) üzenetére


zsiga_667
tag

Top : GP vagy Malphite
Jungle : nem szeretek (nem is tudok) erdőbe menni, ha nagyon kell akkor lásd top
Mid : Swain, vagy ha olyanom van LeBlanc
AD Carry : Caitlyn, meg nagyon szeretem Corkit is, csak Cait jobb
Support : Soraka

3v3-ra meg Malphite ha AD kell a csapatba, illetve Rumble ha AP.

(#3278) feri1014 válasza sasa311 (#3276) üzenetére


feri1014
senior tag

Csak vett 2 Phantom dancert és ezek mellé még egy Boots of Swiftness-t. Még Ghostja is volt. Hiába nyomtam egy "R" + Ghostot egyszerűen gyorsabb volt.
A "Q"-t szerencsére elég nagy százalékban pontosan dobom, ezzel nincs gond.

(#3279) kexksz válasza feri1014 (#3274) üzenetére


kexksz
addikt

Topra gondoltam, Offtank Nida/Offtank Ryze, vagy egy sima Kennen.

(#3280) lazlo16


lazlo16
aktív tag

AD Carry,Support ezek mik ?:'D odáig eljutottam h stiilus (ugyértve a hogy hol harcol..)

"ez cakkun pakk nem világos xD
->"tier3-as runepaget tudj összepakolni, érdemes egy flat AD red, flat armor yellow, flat mr/mr/level blue és flat AD quinteset, és egy Mpen - HP/lev vagy Mregen - ap/level, flat AP quintes paget"

(#3281) Solad válasza feri1014 (#3267) üzenetére


Solad
őstag

Kennennel es Garennal szokott meggyulni a bajom, mas nem nagyon a klasszikus top karik kozul

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#3282) GabN73


GabN73
addikt

Elkezdődött..... 1 vereség :(

(#3283) Dani_kp válasza kexksz (#3259) üzenetére


Dani_kp
őstag

Mid: Katarina
Solo top: Nasus vagy Gangplank, régebben Wukong is
Jungle: nem tudok és nem is szoktam :N
AD carry: nah ezt sem szoktam :D , de ha kell akkor Vayne-t viszem (csak ez van meg Ashe)
Support: igazi support sem vagyok, de mostanában Blitz-el szoktam menni erre a célra teleport + CV kombó... nagyon adja :K .

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#3284) ko9


ko9
addikt

kexksz: Fizznek milyen build, rúna+masteryt ajánlsz? (Jungle/OffTank) Erősen gondolkodok rajta :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3285) m4rk_ válasza kexksz (#3259) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Top: Malphite / Dr. Mundo
Mid: Kassadin / Veigar / Brand
Jungle: Nocturne / Shyvanna
AD Carry: Graves
Support: Alistar / Janna
:D

(#3286) kexksz válasza ko9 (#3284) üzenetére


kexksz
addikt

9/21/0, AD piros, ARP quint, Armor sárga, Mana regen kék.

http://www.own3d.tv/k4csa <- Holnaptól itt tolok ranked solo queue liveot, majd nézze aki akarja. :B Nem kell semmi nagyra gondolni, csak 1300-1400 ELO. :R

[ Szerkesztve ]

(#3287) ko9 válasza kexksz (#3286) üzenetére


ko9
addikt

Köszi :) Kezdeni mivel szoktál? Mert a cipő +3 poti nem nagyon jött be, majdnem nyírt a piros. A múltkor amit írtál redsteal se teljesen világos, ugyanis akkor a kéket nem smiteolod?
Hánytól leszel? Majd rádkukkantok :P

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3288) kexksz válasza ko9 (#3287) üzenetére


kexksz
addikt

Cloth Armor + 5 HP pot. Igazából mindegy, hogy a kéket smite-olod-e (persze segít ha inkább ott marad az AD Carryd/toposod damolni és megtarthatod a pirosra, de nem muszáj.) lényeg, hogy leölöd a kéket, aztán kihúzod az Et, odamész dragon/baron falhoz, átugrassz E-vel, beleütsz a pirosba, elhúzod a bokorba és szép komótosan megölöd, miközben az enemy jungler még a ghostjainál se jár. Ezzel lv3 leszel egyből dupla buffal és jó pozíciód lesz egy bot/top gankhez.
Ja izé, a mastery 0/21/9.

Estefelé fogok streamelni, valószínűleg haverommal együtt nyomunk majd pár duot, majd kiírom holnap, ha megy. :)

[ Szerkesztve ]

(#3289) Cyberbeni válasza kexksz (#3286) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ez így nem túl optimális, egyrészt 6 armorpen mark meg 3 ad mark meg 3 ad quint ugyanannyi armorpent, de több ad-t ad.
másrészt meg dzsungelbe ad helyett as-t szoktak vinni, szerintem próbáld ki úgy is, mert valószínűleg gyorsabban fogod tudni kipucolni. (legalábbis madred után biztosan)

(#3290) kexksz válasza Cyberbeni (#3289) üzenetére


kexksz
addikt

Csak 4 runepageem van jelenleg sajnos, ezert csak ilyen univerzalisakat hasznalok. Viszont amit az ad-arprol irtal az erdekes, maje megnezem. :)

(#3291) ko9 válasza kexksz (#3290) üzenetére


ko9
addikt

Nem sokat tudok válogatni, mert nekem ilyen szempontból csak Arp-os rúnáim vannak, quintbe meg AS. Vagy a Piros Arp, sárga Armor, kék MR/lvl, és AS Quint runepage (amit kb minden junglernek használok) marad.
Bár ahogy néztem eléggé manaigényes, de sajnos kékbe nincs manaregenes cumóm, csak CDR és Mana/lvl (tipikus Ryze :D ).

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3292) ChromeX


ChromeX
addikt

Ezt nemhiszem el 4v5 van és kikapunk. Egy gp jött be középre xearthal voltam, mit kéne vele kezdenem mer nem harcoltam vele de ha sikerült közel jönnie 200akat critelt rám aztán torony alatt megöltek ketten, mert fent bénáztak. lent meg 2v1be voltak senki nem jött segiteni. de ha valamit én csinaltam roszl akkor javitsatok ki

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3293) m4rk_


m4rk_
aktív tag

Mostani leárazás (03.30 - 04.02) :

Maokai: 975 RP -> 487 RP
Morgana: 585 RP -> 292 RP
Skarner: 975 RP -> 487 RP

Dragonslayer Vayne: 975 RP -> 487 RP
Boom Boom Blitzcrank: 975 RP -> 487 RP
Sheriff Caitlyn: 520 RP -> 260 RP

(#3294) superecneB válasza ChromeX (#3292) üzenetére


superecneB
őstag

Xerathhal elég nagy a ranged ahhoz, hogy távolról harassolni tudd és stunold (spellekkel). Ha le stunnoltad, ne "ugorj" rá, mert eszik egy narancsot és röhögve ráddob egy 180as criticalt, hanem harassolgasd tovább. Kicsit megöleled a toweredet, nem tud belőni rád parelleyt, te viszont elég nagy hatótávval dolgozol különösen az ultidban.
Egyébként early gameben a lasthitek fontosabbak mint az hogy mondjuk fél hp környékére harassolgasd.

[ Szerkesztve ]

(#3295) ChromeX válasza superecneB (#3294) üzenetére


ChromeX
addikt

Igen csak az a baj hogy szinte semmit nem löttem rá, amit löttem azt meg visszahealelte (szinte), meg hogy a locuson az elején 10sec+ cd van még ha azt maxolom 2.nak is, a sima range az arcano pulsnak meg kevés mer annyira ö is ellövi a paralellyt. szoval hiába harassoltam esélyem nemvolt, meg 45magic resije volt 1esen. torony alatt álltam de bebefigyelt és rámereszett egy paralellyt mégha kapot is egy towerhitet és félhp-m volt kb a panheton rámultizott és akkor már nemtudtam menekülni, aztán buktam a towert

amikor meg kéket akartam magamnak szedni senki nem segitett egyedül meg mire leölöm.. ugyanugy bukom a towert, ja meg xearathal nem lehet full hp-rol 6oson leburnolni egy ilyen karit szerintem. mondjuk ha mondjuk fél hp-n van megölöm talan. (fullos ap-s runám van.)

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3296) GabN73 válasza ChromeX (#3295) üzenetére


GabN73
addikt

Mivel még mindig nagy a ranged (aka akcio-raduszod), tudsz farmolni.
Midesként egyik fő feladatod a farmolás - nagyon sok gold szerezhető belőle -
GP meg csak had pusholjon, ha boton/topon beütik a toweretek akkor általában jönnek segíteni neked is. Wardolni kell mellé, így ha valaki nem szól hogy miss, akkor is megmenekülhetsz.
Enemy trynda első 20 percben 240+ minion killel rendelkezett. Feed nélkül is volt goldja itemekre... :K

(#3297) kexksz válasza ChromeX (#3295) üzenetére


kexksz
addikt

Benyögöd a junglernek hogy gankeljen kettőt és gg.

(#3298) ChromeX válasza GabN73 (#3296) üzenetére


ChromeX
addikt

Ezt én tudom és farmoltam, de ha spellel farmolok akkor viszonylag hamar elég mana és attol még a gp ugyaugy diveolgat és lövöldöz rám egyet egyet, a többit lane meg szrt rám. alul kettőből egyse jött gankelni pedig mondom ott 2v1 volt. ez egy rendkivüli helyzet gp nem sűrűn van miden
jungeler meg nemvolt :) ap-t is azér pickeltem mer az se volt. áltálában utolosnak pickelek

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3299) GabN73 válasza kexksz (#3297) üzenetére


GabN73
addikt

Azért na... Nem mindig 90-100 feletti IQval rendelkező egyének játszanak. Vannak retardok is, akik süketek és vakok.

(#3300) kexksz válasza ChromeX (#3298) üzenetére


kexksz
addikt

Igazából olyan gameekben, ahol a meta valamilyen szintű betartásához is hülyék a játékostársaid még champ selectben leavelni kell, ha nem ranked.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.