Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) Honzi válasza sasa311 (#2050) üzenetére


Honzi
senior tag

Maci VS hörcsög csatám még nem volt.
Csak a W durva a többi nem vészes.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2052) superecneB válasza ko9 (#2042) üzenetére


superecneB
őstag

Nekem még csak 2 meccsen volt hozzá szerencsém, társként és enemy ként is, de eddig nem nyűgözött le túlságosan, szinte 0 dmg-t toltak a srácok, de a képességei nem tűnnek rossznak különösen az aoe stun.

(#2053) ko9 válasza superecneB (#2052) üzenetére


ko9
addikt

Most volt velem is társnak egy (leavelt is a felénél :W ), de nagyon elég semmi volt... Bár egyszer megmentette az életem :D

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2054) Sanislow válasza superecneB (#2002) üzenetére


Sanislow
csendes tag

akkor nem mutat egy adott host a bannal, ha az ellenfelbol nincs meg senkinek

(#2056) superecneB válasza Sanislow (#2054) üzenetére


superecneB
őstag

Igen már azóta tüzetesen utána néztem, benéztem akkor valamit, bár ettől függetlenül bugok előfordulhatnak...

(#2057) ko9


ko9
addikt

BUÉK!! Boldog Utolsó Évet Mindenkinek!!! :C

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2058) Honzi válasza ko9 (#2057) üzenetére


Honzi
senior tag

Viszont! :)

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2059) GabN73 válasza ko9 (#2057) üzenetére


GabN73
addikt

BUÉK mindenkinek!

(RPt nem kaptam, majd írok a supportnak :( )

(#2060) superecneB válasza GabN73 (#2059) üzenetére


superecneB
őstag

Mindenképp írj, az is lehet kapsz valami kis jóvátételt :) Biztos nem rosszalkodtál?

By the way én ezt a dodge kivételét most nem értem. Nincsenek dodge masteries-ek, rúnák, mégis a játékban még benne van, akkor most ez hogy lesz, patchelik tovább és kiszedik őket? Mi lesz Jax-xel meg a többi viszonylag gyakran dodgeoló hőssel?

[ Szerkesztve ]

(#2061) ko9 válasza superecneB (#2060) üzenetére


ko9
addikt

Tudtom szerint majd patchekkel kiveszik teljesen a játékból. A gyakran dodgeoló hősök meg biztos valami statban visszafordítják nekik, hogy azért ne gyengüljenek... Bár nem értem mondjuk, hogy miért kellett kivenni...

Más: Venni akarok egy hőst, de igazából nem tudom eldönteni, hogy melyiket. Olyan kellene ami Junglerezni is eléggé használható, de ha kell solo lane-en is megállja a helyét, vagyis eléggé sokoldalú + Dominionon is használható. Udyr/Shaco/Gangplank amin gondolkozok.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2062) feri1014 válasza superecneB (#2060) üzenetére


feri1014
senior tag

Szerintem Jax miatt nem vették még ki. Jax fontos része a dodge-olás, gondolom nem 2 perc egy rework nála. Bár ha Jax-szel szenvednek akkor miért nem vártak addig amíg elkészülnek a módosítással? :F
Furcsán oldják meg ezt az egészet.

Csak Jax az akinek fontos a dodge, hiszen egy spellje múlik rajta, Udyrnak és Sivirnek csak a passzívja adott dodge-ot, de ezt elég gyorsan kivették.

(#2063) sasa311 válasza ko9 (#2061) üzenetére


sasa311
veterán

Shaco nem tud solo top lane-t játszani.

Udyr / WW / GP / Trundle / lee sin / skarner mind elég erős solo top és mind tud erdőzni is.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2064) ko9 válasza sasa311 (#2063) üzenetére


ko9
addikt

Akkor marad az Udyr vagy a GP. Trundlet, Skarnert próbáltam, nem igazán jöttek be, Lee Sin meg drága :D
De szerintem a GP marad, mert annak van egy ranged abilityje, plusz az ultija is elég hasznos akár Dominionon is.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2065) superecneB válasza ko9 (#2064) üzenetére


superecneB
őstag

Meg ne felejtsük el, hogy eszik egy almát vagy mit és bármilyen cct ledob...

(#2066) GabN73 válasza superecneB (#2065) üzenetére


GabN73
addikt

:C :C :C (katt)

(#2067) superecneB válasza GabN73 (#2066) üzenetére


superecneB
őstag

Hogy tudom utálni mikor atmog's os elfeedelt jungler gp kijön valahol és rádcsapat egy jó 700as criticalt élesbe hátulról a pisztolyából aztán eszik egy narancsot és meg is van oldva minden...

(#2068) Cyberbeni válasza GabN73 (#2066) üzenetére


Cyberbeni
addikt

miután megette a narancsot, ashe beultizhatott volna, és akkor then i took an arrow to the knee
egyébként udyr erősebb topon, skarner meg jobb jungler, de overall szerintem gp a legjobb. meg dominionra is elég jól használható.

(#2069) kexksz válasza Cyberbeni (#2068) üzenetére


kexksz
addikt

fyi ez a videó akkor készült amikor skyrim még nem volt.

(#2070) GabN73 válasza Cyberbeni (#2068) üzenetére


GabN73
addikt

(#2071) superecneB válasza Cyberbeni (#2068) üzenetére


superecneB
őstag

Nyilván több CC spell elkapja, de ww, malza, galio ultijai 1v1ben nem sokat érnek plusz ha épp már cd-n van az ashe ulti / nem találja el, nem sokat tud segíteni a helyzeten :). Overall az egyik legjobb jungler szerintem.

(#2072) voozu


voozu
csendes tag

sziasztok!

ha valakit érdekelne :R

acc

http://steamcommunity.com/id/p0c0klol

(#2073) kenwood válasza voozu (#2072) üzenetére


kenwood
veterán

a moderatorokat biztosan erdekli :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#2074) superecneB válasza voozu (#2072) üzenetére


superecneB
őstag

Engem különösebben nem zavar, de emlékeztetnélek rá, hogy az alapelvek szerint:

"amit tiltunk fórumunkban:
a saját apróhirdetéseken kívül bárhol hirdetni (saját apróhirdetés, vagy bolt linkelése), vagy bármilyen terméket, szolgáltatást eladásra kínálni"

De nyilván elolvastad, és értelmezted a szabályzatot.

[ Szerkesztve ]

(#2075) ko9 válasza superecneB (#2071) üzenetére


ko9
addikt

Jungle buildban tudnál segíteni GP-hez? Tegnap próbáltam, és hát nem egy WW :) Bár lehet csak az útvonalat szúrtam el...

Viszont Dominionra piszok jó, az ultija valami hatalmas segítség. Miután megvettem, mentem vele 2 meccset (volt már vagy hajnal 2), és magasan első lettem mindkettőben :) Csak valami túlélésre is kéne gyúrni, mert az ok, hogy egy lövés fél HP-ját leszedi az ellenfélnek, de pillanatok alatt szétszed...

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2076) Honzi válasza ko9 (#2075) üzenetére


Honzi
senior tag

Küldök egy LOL recorderes demot vagy felvételt kinek hogy tetszik az megfelel?

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2077) ko9 válasza Honzi (#2076) üzenetére


ko9
addikt

Bőven jó, köszönöm :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2078) Honzi válasza ko9 (#2077) üzenetére


Honzi
senior tag

GP Jungel

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2079) superecneB válasza ko9 (#2075) üzenetére


superecneB
őstag

Sajnos, ebben nem tudok (vagy inkább nem merek) segíteni, mert nem játszottam ezzel a karakterrel hosszabb ideig, 1-2 alkalommal mindösszesen, szóval nem tudom a gyakorlatban mi a legjobb route és item build, persze ötletem van, meg láttam már pár jó GP játékost, de inkább valamelyik kolléga segítségét részesítsd előnyben mert nem merek így tanácsot adni.

(#2080) ko9 válasza Honzi (#2078) üzenetére


ko9
addikt

Végignéztem, köszönöm, tanulságos :R

Melyik szerveren játszol? Ismerős a Honzi név, csak nem tudom honnan. :F

Ja és a rúnákra miket használsz? :B

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2081) Honzi válasza ko9 (#2080) üzenetére


Honzi
senior tag

Westen tengetem napjaimat.
COD-bol lehet hogy ismerős 1-uo-2-4 ezekkel játszatom komolyabban.

Runák:
Mark:+1.66 armor pen.
Seal:+1.08 hp per lvl
Glyph:+0.15 magic res. per lvl
Quintessence:+26 hp

Őszesen:
+15 armor pen.
+78 hp
+24 magic resist lvl18
+175 hp lvl18

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2082) superecneB


superecneB
őstag

Mostanában gyakran botlok szinte sebezhetetlen skarnerekbe, rivenekbe caitlynnel, early-mid game-ben egyszerűen 0-t sebzek rájuk, esetleg valami brutalizer, vagy infinity edge előtti lastwhisper segít a dolgon (mármint megoldja)?

[ Szerkesztve ]

(#2083) GabN73


GabN73
addikt

Katarina :((( :((( :((( :((( :(((

(#2084) sasa311 válasza ko9 (#2075) üzenetére


sasa311
veterán

Én úgy tolom, hogy:

kis armor + 5 hp poti.

Kék gólem (smite) --> kutyák --> szellemek --> dupla gólem --> Piros buff (smite) --> gank vagy szellemek + kutyák újra

A rúnák:
Piros full flat ARP
Sárga full flat att. speed
Kék full CDR

Nagy rónák: Flat HP

Így elvileg a fent leírt itembuildel és jungle route-al simán megoldható. Ha jól pullolták a kék gólemet akkor az pl. ölhető poti nélkül is.

Illetve ha premadebe játszunk és lila oldalt kapjuk akkor úgy is szoktam, hogy cipő + potik, a kék gólem (lvl 2) és rögtön bot lane gank. Illetve ugyan ennek a tükörképe kék oldalon piros buff öl és szintén bot lane gank.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2085) superecneB válasza GabN73 (#2083) üzenetére


superecneB
őstag

Mi a baj vele?

(#2086) Iron Funeral válasza superecneB (#2085) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Sz*r :DD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#2087) OctoCore


OctoCore
tag

Sziasztok PHs lolosok:) :D kár hogy csak most vettem észre hogy van itt egy ilyen "csapat"
Akinek van kedve addoljon! (OBDÉ) (Westen)
Milyen arányban vagytok West/East?

(#2088) superecneB válasza Iron Funeral (#2086) üzenetére


superecneB
őstag

Mármint azon kívül ;]

(#2089) GabN73 válasza superecneB (#2085) üzenetére


GabN73
addikt

unskilled ,semmirekellő f*stalicska... Nyomorék kis 10 évesek örömmel mennek vele, hisz uhdenagyon jó hogy csak 2 gombot kell nyomni.... Ráadásul ha sz*r teamed van még focusálni se tudjátok, mert egyik se szedné ki még véletlenül se az ultijából....

Meg még írnék egy pár A4es oldalnyi káromkodást, de inkább mellőzöm :)

(#2090) kexksz válasza GabN73 (#2089) üzenetére


kexksz
addikt

LeBlanc meg Malza se különb. :D

(#2091) superecneB válasza kexksz (#2090) üzenetére


superecneB
őstag

Meg egyik elfeedelt hős sem :)

(#2092) kenwood válasza kexksz (#2090) üzenetére


kenwood
veterán

Azert Katarina meg Leblanc nem 1 kategoria.
Az utobbi kozepes/jo jatekosok ellen is utokepes.Katarina mar kozepes csapatmunkanal is teljesen hasznalhatatlan,fos.
A masik nagy kulonbseg az,hogy jol jatszani LB-vel nehezebb,hiaba van neki a legerosebb burst damage-e az egesz jatekban.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#2093) kexksz válasza kenwood (#2092) üzenetére


kexksz
addikt

Jól játszani LB-vel nehezebb? Ja, rendkívül nehéz, meglátsz egy enemyt, W Q R és meghalt.

(#2094) sasa311 válasza GabN73 (#2089) üzenetére


sasa311
veterán

Katarinánál jelenleg csak evelyn brokenebb a játékban :D

1 stun / silence / knockback countereli az egész hőst...

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2095) Sanislow válasza kexksz (#2090) üzenetére


Sanislow
csendes tag

haaat azert tudnek vitatkozni azzal hogy LB-t mennyire nehez jatszani :)

(#2096) kexksz válasza Sanislow (#2095) üzenetére


kexksz
addikt

Esküszöm fejbelövöm magam ha azt mondjátok LB nehéz karakter, mert kb a legeslegkönnyebb.

(#2097) Sanislow válasza kexksz (#2096) üzenetére


Sanislow
csendes tag

selfparrrley rendel ;)

Ebben a jatekban nem igazan van konnyu es nehez karatker meglatasom szerint. Mindenkinek van gyengeje es az az igazan nehez, hogy ebbol ne eredjen jelentos hatrany. lb-vel pl hoyg midgame utan is valoban hasznalhato legy

(#2098) GabN73 válasza Sanislow (#2097) üzenetére


GabN73
addikt

Azért egy Lee Sin/Ezrealel játszani nehezebb mint egy Katarinaval... :U

(#2099) superecneB válasza Sanislow (#2097) üzenetére


superecneB
őstag

Az összes skillshotos hőssel nehezebb játszani mint egy sima, megnyomom és odacsap hőssel, mivel ha pl egy ezreal-lal mellé megy a skill combod kb 3-4 másodpercig olyan mintha nagyon ott sem lennél, baromi könnyen hullik valószínű ki is szednek.

Én inkább azt mondanám vannak hősök amikkel bizonyos hősök ellen könnyed a játék, mások ellen véres apró fát pisálsz hogy ne bukd a lane-t. LB-re is vannak jó counterek, ahogy mindenkire.

(#2100) superecneB válasza OctoCore (#2087) üzenetére


superecneB
őstag

Pontos arányról nem tudok, az első hszben volt erre kezdeményezés de nem mindenki csatlakozott (még ;] )
Én személy szerint az East & Nordic szerveren játszom, de úgy gondolom a többség a WEST-en van innen PH!-ról.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.