Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3201) GabN73 válasza ko9 (#3198) üzenetére


GabN73
addikt

Most pl kikaptam, volt 2 afk... :U

(#3202) ko9 válasza GabN73 (#3201) üzenetére


ko9
addikt

Nálunk az elején az ellenfél Trynda még az első Minionok előtt Double Killt nyomott... Megnyerhettük volna simán a meccset, csak hát magyarázd el nekik, hogy vegyenek Thormailt...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3203) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Tudnátok nekem olyan rúna összeállitást mondani , amit lehet használni solo topra , junglerre és ad carryre is , ha egyáltalán van ilyen ? Ha nem is mind a háromra akkor legalább kettőre ezek közül . Előre is köszi :R .

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3204) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Én igy gondoltam :
Quint: flat ad
Piros: flat armor pen
Sárga: flat armor
Kék: as vagy ad/lvl

Vélemények ?

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3205) kexksz válasza n a x v i L (#3204) üzenetére


kexksz
addikt

Kékbe flat MR vagy MR/level ha topon is érni akarsz valamit, botra AS.

(#3206) Scooby Dou


Scooby Dou
tag

sziasztok!valakinek nem lenne kedve jatszani velem westen? low lvl accot huzok eddig 11 es vagyok.

hmm..

(#3207) feri1014


feri1014
senior tag

Üdv!

Olafnak milyen rúnákat ajánlanátok?

[ Szerkesztve ]

(#3208) Iron Funeral válasza feri1014 (#3207) üzenetére


Iron Funeral
őstag

ad/armor/mr/ms quints

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#3209) GabN73


GabN73
addikt

(#3210) kexksz


kexksz
addikt

Udyr jungle, 15ször gankelek, enemy Shaco 3szor, reportolni akarnak mert nem gankelek, top lane 0/7, mid 0/8, bot 3/10 és miattam vesztünk sajnos. :C

(#3211) Hopeful


Hopeful
csendes tag

Olaf jungle,elmentünk kéket lopni 1:35körül,egy nasus,fiddlesticks bokorba várnak,5en megverjük őket.20sec múlva megint ott voltak ,megint meghaltak :D 10percnél 5/0nál voltam

(#3212) ko9 válasza GabN73 (#3209) üzenetére


ko9
addikt

Ilyen? :D

De hogy a fenébe?

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3213) reflxx válasza ko9 (#3212) üzenetére


reflxx
aktív tag

photoshop paint akármi :D de ez lehetetlen :DD

(#3214) kexksz válasza ko9 (#3212) üzenetére


kexksz
addikt

Beta szerveren még bugos volt Lulu és ha megölte Yorickot úgy halt meg, hogy mindig újraéledt 1 hpval aztán megint meghalt

(#3215) GabN73


GabN73
addikt

Végre? :DDD :C

(#3216) ChromeX


ChromeX
addikt

Free champion rotation: Caitlyn, urgot, nasus, kassadin, rammus, chogat, swain, gp, yi, és taric. :)

brandot kiprobáltam volna na majd legközelebb :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3217) GabN73 válasza ChromeX (#3216) üzenetére


GabN73
addikt

Taric :C
Ki is próbálom, ha tényleg "OP" akkor meg is veszem. Az ilyen olcsó champek elég jók mostanában :)

(#3218) ChromeX válasza GabN73 (#3217) üzenetére


ChromeX
addikt

öcsém szereti nagyon nemtudom hogy "op"-e de nemrossz az biztos. én a kassasint akarom most kiprobálni kiváncsi vagyok mennyire erős

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3219) GabN73 válasza ChromeX (#3218) üzenetére


GabN73
addikt

Kassa elég jó tud lenni, rankeden is sokszor banolják. Egyik kedvencem :B

(#3220) ChromeX válasza GabN73 (#3219) üzenetére


ChromeX
addikt

Akkor mar érzem mivel fogok daralni egy hétig :) igy látatlanba olyasmira gondolok mint a leblanc csak teleportal, mer elvileg ennek is nagy a burstje azt olvastam meg a silence kivancsi leszek sajnos nekem nem tetszik a modellje pedig még megis venném ha olyan lesz

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3221) ko9 válasza ChromeX (#3220) üzenetére


ko9
addikt

Mindig instant bann, én nem venném meg tuti :N

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3222) ChromeX válasza ko9 (#3221) üzenetére


ChromeX
addikt

Én se fogom kiprobáltam és nem tetszik annyira :) mondjuk többet kéne játszani vele mer igy 3 után nem mérvadó

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3223) Hopeful


Hopeful
csendes tag

Kassadin...Amikor mides voltam,akkor nekem blind pick favorit volt,de nálunk is instant ban draftba:D Nagyon nagy karakter,nem is olyan húde erős,viszont lvl6 után nagyon nagy cigány...Kb akkora,mint Fizz:D De persze őt is meg lehet fogni.

Esetleg kezdőbbeknek,persze tanultaknak is hasznos.Nem 100%os ,mert még én is láttam benne olyat ami nem igaz,de használható nagy részben.

Counterpicks:https://docs.google.com/spreadsheet/lv?hl=en_US&key=0Aq-068L0cPIZdHdZR3JtaXlOdTZWQjJVb3FoUVZLM1E&toomany=true# gid=0

Egészségetekre.

(#3224) ChromeX


ChromeX
addikt

Most a nasust probáltam ki és az nagyon bejön nagyon nehéz kinyirni és ha elultizik még dmg is van, meg szépen farmolgatok a q-ra nagyon jo, láttam már 5v1 nasus pentakillt és már értem hogy hogyan.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3225) ko9 válasza ChromeX (#3224) üzenetére


ko9
addikt

Haveromnak Nasus a main tank karija, csak HP és %HP-s rúnái vannak hozzá, endgameben 6k+ HP. Na azt öldd meg :D

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3226) sasa311 válasza ko9 (#3225) üzenetére


sasa311
veterán

Madred bb ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3227) ChromeX válasza ko9 (#3225) üzenetére


ChromeX
addikt

Az nem semmi :) és ez jobb mint az armoros/mr runák ?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3228) superecneB válasza ChromeX (#3227) üzenetére


superecneB
őstag

Nem.

(#3229) Iron Funeral válasza sasa311 (#3226) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Az milyen item?! :))

jk

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#3230) Honzi válasza Iron Funeral (#3229) üzenetére


Honzi
senior tag

Ilyen

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#3231) Hopeful


Hopeful
csendes tag

Fiúk /lányok.Mi a véleményetek solo top galioról?

Solo top / jungle vagyok,és kíváncsi lennék ,hogy mi a vélemény róla.Bár tudom,hogy passzív miatt midre szokták vinni,DE szvsz nem lehet rossz toppon se.Valami véleményt esetleg tapasztalatot ,ha megkérhetem írjatok.

PS:Amúgy is vennem kell egy midert,mert draftba nem mindig enyém a solo/jungle pick :D Ezért gondoltam Rá,ha jó topra is.

(#3232) GabN73 válasza Hopeful (#3231) üzenetére


GabN73
addikt

Random draft pickben szinte mindig csak support jut :DDD általában azt nem szokták vállalni

(#3233) sasa311 válasza Hopeful (#3231) üzenetére


sasa311
veterán

Topon kevés embert counterel.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3234) Cyberbeni válasza Hopeful (#3231) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Akkor jó topra, ha magic dmg-es ellenfelet kapsz, tehát draftban szerintem nem érdemes.

Én mindig pickelek egyet gyorsan, és beírom, hogy hova fogok menni, utána ha látom, hogy a többiek normálisat pickelnek, akkor belockolok.

(#3235) ko9 válasza sasa311 (#3226) üzenetére


ko9
addikt

Oké, de általában max 1 Madred szokott lenni a teamben. Tudom, hogy egy Cait/Teemo Madreddel simán countereli :)

GabN73: Normal Draftban ha supporttal megyek akkor általában nincs jungler, ha junglerrel megyek akkor nincs support :)

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3236) pckownz


pckownz
senior tag

Akkor ritka az olyan mint én, hogy előre kijelenti hogy support lesz? :B

(#3237) reflxx válasza pckownz (#3236) üzenetére


reflxx
aktív tag

amúgy mostanában egyre több az, aki kijelenti hogy ő bizony supportolni fog:)

(#3238) Hopeful


Hopeful
csendes tag

Valakiii valamiit galio solo topról:$:DDDD Előre köszönöm.

(#3239) kexksz


kexksz
addikt

Egy élmény, ha magyarokkal dob össze draft - le lettem flame-elve, mert megkértem a supportot, miután a 30. percben is csak én vettem Nautilus jungle-lel wardokat, hogy vegyen, aztán ki lettem oktatva, hogy valszeg sosem supportoltam, illetve hogy miattam vesztünk, mert 4/4/10ben voltam Nautilussal, mikor a csodálatos premade botunk 1/15-ben 200-al kevesebb creeppel, mint az enemy team. :(

(#3240) superecneB válasza reflxx (#3237) üzenetére


superecneB
őstag

Ennek meg is szokott lenni az eredménye sajnos, tisztelet a kivételnek, bár az még rosszabb amikor te supportolsz, és a carry nem tud lasthitelni sem, aztán a meccs végére 0/12be vágja magát hiába healeled, tápolod stb...

(#3241) ko9 válasza reflxx (#3237) üzenetére


ko9
addikt

Most hogy Taric free, ki is jelentem ált, hogy Taric Support leszek.

Tegnapi eset: Draft pick, utolsó választó vagyok, első srác pickeli Fiorát, jungle. Ok. Harmadik pickeli Shyvanát, jungle. Mondom azért megkérdem, hogy Double Jungle? Ők mondják igen, Fiora megy a kékre, Shyvana a pirosra. De előtte alpári tajparaszt módon szidták egymást stb, látszott, hogy nem premade. Végül kipickeltem Taricot, és az indítás előtt 10 seccel a Fiora cserét kért. Persze, hogy elfogadtam, és leszartam az "only joke" írogatását ;] Végül Defeat lett, mert kiafkolt, de én jót röhögtem :C

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3242) scream


scream
veterán

Csak én vagyok olyan szerencsés a mai napon,hogy csak retardáltakkal rak össze ? 6 loss egymás után ... :W

És azt szeretem,amikor 9/11/0 Twisted /allba írja,hogy reportoljanak 6/1/13-as Teemo-val (még csak tanulgatom ...), hogy noob vagyok, mert csak 6 kill-em van ... :U persze loss lett ... Tryndamere 0/14/3-mal zárta ...

Ja és a legjobb ,hogy kb a 6 meccsből 3 emberrel tudtam kommunikálni akármilyen szinten, egyszerűen borzasztó :(((

[ Szerkesztve ]

(#3243) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Nem viccelek :U :

Kis kihagyás után gondoltam felnézek "miújság", majd patchelést követően történt az, hogy a kliens úgy jelent meg, hogy piros keret volt körülötte. Kliensen belüli egér kattolgatás működik, viszont játékon belül az istenért nem működik, gépelni tudok, reconnect nem segített. Fogtam, restartoltam a gépet, viszont betöltést követően a játék mappáját sehol se találtam! :DD Kerestem TC-vel(külön a launcher-re is), Xfire se látta, rejtve nem volt, de nyomát se láttam, Downloader letölt, már a letöltés helyének a tallózásánál piros keretes az ablakom, továbbá az ott újonnan létrehozott mappát se látom semmivel, de a letöltést sikeresen megcsinálta. Telepítés, automatikus indítás, ugyan az a hiba mint eddig: piros keret, kattolás nem működik. Miközben futott a kliens, ismét rákerestem a játékra, de nem találja sehol! Játék bezárását követően csak annyi észlelhető, hogy az általa foglalt hely a vinyón hirtelen felszabadul. Összeszedhettem valami kártevőt, vagy mi ez a paranormális jelenség? :F

Itt egy kép a kliensről, bár semmi extrát nem látható rajta a kereten kívül.

Vírus keresőt lefuttattam, nem talált semmi, állandó védelem közbe se jelzett semmit.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#3244) Dani_kp válasza haromegesz14 (#3243) üzenetére


Dani_kp
őstag

Ez érdekes. Az a piros keret, olyan mintha skype-on lenne megosztva a kép, az is ugyan úgy néz ki. De amúgy passzolom a dolgot, hogy mitől rossz.

https://ingatlan.com/33821564

(#3245) haromegesz14 válasza Dani_kp (#3244) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Ha minden igaz, megoldva, másik topikba adtak egy teljesen helytálló ötletet, mely egy amatőr hibára utal az Avast és User között, de leginkább felhasználó, tehát a saját figyelmetlenségem miatt, virtuális környezetbe futtatta végig a LoL-t, mert mikor feldobta az Avast az ablakot, mintha egy low hp-n lévő minyont lasthitelnék, gyorsan rákattoltam :D

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#3246) ChromeX válasza scream (#3242) üzenetére


ChromeX
addikt

Legrosszabb amikor valakinek nem megy az elején és mondjuk ilyen kaliberü karakterrel van ami nagyon rambo trynda pl és elhiszi magárol hogy a szétfeedlet enemyt ő akkor is kiultizza és összeszed egykét killt.

Én ma azt csiptem, hogy nasussal tankolok sárkánynál voltunk náluk talan 4en voltak én lelefele menekültem üldöztek meg még valaki a mi teamünkbol de fentebb kicsit meg voltak még 2en tőlünk na mondom megfordulok elutizok betankolom öket, hát nem otthagy mindegyik... pedig sima lett volna ha elkezdenek fightolni. igyis majdnem megöltem kettőt egyedül

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3247) kexksz válasza scream (#3242) üzenetére


kexksz
addikt

Még mindig jobb mint az Executioner's Calling + Infinitys GP rankeden, aki reportolni akarja az egész teamet. *sigh*

(#3248) scream válasza kexksz (#3247) üzenetére


scream
veterán

Egy szép premade :DDD

(#3249) reflxx válasza scream (#3242) üzenetére


reflxx
aktív tag

Ez hozzátartozik a játékhoz:)
Van amikor kikapod a 400wines junglert aku meghal LEE SINNEL piroson.. máskor pedig nmybe van ilyen ;) ezért jó többen tolni. ha már 3an mentek akkor lehet nyerni simán ;)

(#3250) lazlo16


lazlo16
aktív tag

kezdőként milyen karival jó menni ?:)

(lvl 6 2 napja játszok 10 játék 8 win.)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.