Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) sasa311 válasza Cyberbeni (#2300) üzenetére


sasa311
veterán

- aki OOM-ra harassolja magát az nub. Annyi manát mindig meg kell tartani, hogy egy kombót (ulti + Q támadáshozv agy ulti + e meneküléshez) el tudj lőni.
- ward
- Ganknél sem ér sokat a mana poti, mert 15 mp alatt tölti vissza a manádat, nem instant.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2302) Honzi


Honzi
senior tag

Ha valaki még nem látta volna [link]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2303) sasa311 válasza Honzi (#2302) üzenetére


sasa311
veterán

Legvége a legkomolyabb :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2304) GabN73


GabN73
addikt

Nyertünk :DDD A baj early gameban volt, Malphite és Swain annyiszor futott el 10 hpval... :U Mi meg jól megdöglöttünk. Malphite 371+ armor... Hmm... A grafikont nem fényképeztem le, de MF és LeBlanc elég szépeket sebeztek, csak ki lettek fókuszálva. Early gameban haltam csak 6x :U De ez csak pillanatnyi bambaságok miatt, nem figyeltünk egymásra. Nem premade.

(#2305) ko9 válasza GabN73 (#2304) üzenetére


ko9
addikt

Amúgy van egy tuti módszerem full randomom a nagyobb esélyre: Hajnal 3 után kell játszani :D Akkor elég élvezetes game-ek vannak :C

Mostmár tényleg ha látlak fenn, és nem vagy játékban, invellek :P

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2306) kexksz válasza GabN73 (#2304) üzenetére


kexksz
addikt

Mi az a Miss Fortune?! :DDD

Ma este mentem kettőt, hát nem kellett volna. Brandezek, Udyr behúzza a kéket, sehol nem gankel, boton Sivirnek 20 percnél 15 lasthit... majd miután 5/7ban voltam a 4es premade aki volt velem 40 percnél közölte, hogy noob vagyok és reportolnak (persze közülük a legjobb stat az 1/8 volt). Következőben Kennenezek, Maokai junglenek fél éve könyörgöm, hogy jöjjön már midre gankelni, mert LeBlanc úgy zone-ol ahogy akar, de ő inkább megy topra. Midgamre topos Akalink 0/4 Renekton ellen, junglerünk 0/2. Közben az ő WWjük ~6szor begankelt, botról nem írták misst és onnan is párszor meglátogatott a carryjük. :C

(#2307) GabN73 válasza kexksz (#2306) üzenetére


GabN73
addikt

Az az MF akkora fókuszt kapott hogy néha csak az ultiját lőtte el :DDD

(#2308) sasa311 válasza GabN73 (#2304) üzenetére


sasa311
veterán

Azok a lasthit számok 53 perc alatt elég melegek :DDD Főleg a LB 91 nagyon pro. Bár a katarina meg az Olaf sem kutya!

Eh, AP MF FOR DA WIN CDR cipővel!
Swain Rod of Ages nélkül.
Ezektől elég cink lett volna kikapni :D

Nekem sem kellett volna ma este játszani, 1 trynda direkt feedelt, előtte meg egy totál járásképtelen premade-t kaptam :(

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2309) Honzi


Honzi
senior tag

Ki játszik westen?

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2310) ko9 válasza Honzi (#2309) üzenetére


ko9
addikt

Hát az biztos, hogy itt többen vannak Westen mint Easten. Gondolkozdtam, hogy kezdek ott is egy karit, de így már hármat fenntartani sok lenne. A transfer meg 2600RP, így valahogy elment a kedvem tőle :DDD

Úgy látszik új item kerül a tank buildembe :C

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2311) mttssz


mttssz
senior tag

Üdv!

Most kezdtem el játszani Easten, úgyhogy néha majd benézek ide is, egy-két noobos kérdést feltenni :DDD

MaTMaN

(#2312) kexksz válasza Honzi (#2309) üzenetére


kexksz
addikt

o/

(#2313) GabN73


GabN73
addikt

Valaki nem tud valami normális egeret? G5öm most adta meg magát :( legutóbbi meccs közepén, néha nem arra megy amerre kellene... :)) Szigszalaggal bírja, csak időnként meg kell igazítani kicsit :DDD

(#2314) kexksz válasza GabN73 (#2313) üzenetére


kexksz
addikt

Attól függ, hogy milyen játékokkal játszol. Nekem például Razer Deathadder V2 van, ami FPSekhez rohadt jó, viszont dota stílusú játékokhoz / RTShez valami szörnyű, mert ez tenyeres egér, LoL közben meg valahogy sosem elég gyors a reakcióidőm, ha tenyérrel fogom, így csak az ujjaimat tartom rajta, viszont ez nem a legkényelmesebb. Van amúgy itt PHn egeres topic, kérdezgess ott is.

(#2315) ko9 válasza GabN73 (#2313) üzenetére


ko9
addikt

Nekem Roccat Kova van, szerintem tökéletes. Hüvelykujjra raktam a TS-t így nyomkodni se kell beszéd közben a billentyűzetet :D

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2316) superecneB válasza GabN73 (#2313) üzenetére


superecneB
őstag

Mx518, G400, MS 3.0/1.1a, Razer DA v2, Steel Xai/Kinzu/ikari(optic) ezek közül nézelődnék, a Zowie egerei sem rosszak, de baromi drágák, a legjobb vétel szerintem az MX518/G400/DAv2 vonalon gondolkozni, kényelmes egerek jó optikával.
Az egeres topic iszonyatosan elfogult, ha van lehetőséged mindenképp próbáld ki az egereket vásárlás előtt.

[ Szerkesztve ]

(#2317) kexksz válasza superecneB (#2316) üzenetére


kexksz
addikt

Szerintem MOBA stílushoz inkább Kinzu szerű egerek mennek a legjobban.

Ma írtam poénból supportnak, hogy refundoljanak már egy championt mert VÉLETLENÜL megvettem, és visszaadták, pedig ez már a 4. refundom volt. Ilyen fasza supportot sehol nem láttam még. :D

(#2318) kexksz


kexksz
addikt

Ebből a rohadt ELO hellból egyszerűen lehetetlen kijutni... Most komolyan, mióta enged a lol lv 20asokat rankedezni?
[link]

:W

Katarina instant lock first pickre, Trynda egyszer nem ultizott el, aztán a Skarnert flame-elte az összes, (az kb még tudott is játszani) mert hogy nem gankel, közben meg egy ANIVIA beverte Katarinát 1v1be kb 5ször, top tower ~6. percben esik. Elég összehasonlítani Trynda meg Panthe itemjeit. Komolyan, az ilyenek nem hogy minek rankedeznek, de minek játszanak?

[ Szerkesztve ]

(#2319) superecneB válasza kexksz (#2317) üzenetére


superecneB
őstag

Szerintem meg olyan egerek mennek hozzá, amik megfelelnek a használó igényeinek és ez független a formától, de adott esetben az érzékelőtől is... Kinek mi jön be...

(#2320) ko9 válasza kexksz (#2318) üzenetére


ko9
addikt

Érdekelne hpgy buildelsz Sonával, Soulstealert még nem sok mindenkinél láttam :B

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2321) sasa311 válasza ko9 (#2320) üzenetére


sasa311
veterán

Sona-nak mindig 5 assistja van egy teamfightban - ha megnyeritek. Ergo a soulstealer neki jó választás, ha hozzátok a teamfightokat.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2322) ko9 válasza sasa311 (#2321) üzenetére


ko9
addikt

Hát örülnék, ha ilyen összeszedettek lennének a teamfightok :U

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2323) kexksz válasza ko9 (#2320) üzenetére


kexksz
addikt

Ugyanúgy mint bárki más, csak veszek egy Mejai's-t, a fenti indok miatt.

(#2324) Noddy


Noddy
senior tag

Shen-ről mi a véleményetek? Most heti, és próbálgattam, de nem igazán áll össze...

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#2325) superecneB válasza Noddy (#2324) üzenetére


superecneB
őstag

Régen szerintem baromi jó volt, most már kevésbé tartom használhatónak, vannak sokkal jobb választások nála.

(#2326) kexksz


kexksz
addikt

Megvettem Ziggset, első game penta. (Illetve valamiért nem adta be, ~10 másodpercen belül triple + double kill -> ace) Nem rossz karakter, 1-2 patchen belül szarrá lesz nerfelve. :(

[ Szerkesztve ]

(#2327) superecneB válasza kexksz (#2326) üzenetére


superecneB
őstag

Elég komoly az az ulti :)

(#2328) kexksz válasza superecneB (#2327) üzenetére


kexksz
addikt

Ja, meg Q-val is elég szép dmgt lehet bevinni, főleg ha van mellé egy kis cd reduction (ahogy tesztelgettem Morello's Evil Tome szerintem kifejezettem jó cipő után neki, mert megoldja a mana problémákat és lehet spammelni a Qt ezerrel)

(#2329) superecneB válasza kexksz (#2328) üzenetére


superecneB
őstag

Hát én most akalit vettem újra elő, egyébként is inkább az ilyen assassin hősök jönnek be inkább, de ez a ziggs még nekem is tetszik. Nagyon még nem is néztem meg, a slowon kívül van valami CCje?

[ Szerkesztve ]

(#2330) kexksz válasza superecneB (#2329) üzenetére


kexksz
addikt

Az E-vel tud ugye slowolni, illetve a W is vehető CCnek, ha jól dobod/robbantod be akkor arra lökdösöd vele az enemyt amerre akarod, ráadásul téged is ellök, akár falakat is át lehet vele ugrani.

(#2331) sasa311 válasza kexksz (#2330) üzenetére


sasa311
veterán

Megvettem én is Ziggset, ez akkora nerfet fog kapni a következő peccsben mind ide Lacháza :DDD

Atombomba global ulti lategame 1K AOE dmg-el + mageként passzív 200-as autoattack nem kicsit OP ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2332) reflxx


reflxx
aktív tag

Sziasztok!
Egy haveromnak mac mini-je van. Van LoL OSX-re?

(#2333) Cyberbeni válasza kexksz (#2328) üzenetére


Cyberbeni
addikt

inkább kék buff

(#2334) kexksz válasza Cyberbeni (#2333) üzenetére


kexksz
addikt

Yep, igazából ahogy belegondoltam hülyeség, azért mondtam mert mindháromszor mikor mentem vele autista junglerünk volt és nem adott kéket - ha van kék akkor mehet instant Deathcap, vagy Rod of Ages, hogy picit masszívabb legyen.

(#2335) Solad válasza sasa311 (#2331) üzenetére


Solad
őstag

Az hagyjan hogy OP, de menyire mokas jatszani :)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#2336) sasa311


sasa311
veterán

Mai napban az a vicces, hogy vagy leavert kaptam (3x) és 4v5-ben majdnem megnyertük a játékot vagy 3 totál autistát kapok magam mellé... :(

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2337) GabN73 válasza sasa311 (#2336) üzenetére


GabN73
addikt

Na, akkor ez a nyomorultak és a leaverek napja. :U :U :U :U :U

(#2338) Noddy válasza superecneB (#2325) üzenetére


Noddy
senior tag

Most próbálok tankot is tanulni, hogy ha kell tudjak azzal is játszani. Ami megvan az amumu, de ha tudtok jót ajánlani, gyűjtök rá és megveszem.

[ Szerkesztve ]

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#2339) superecneB válasza Noddy (#2338) üzenetére


superecneB
őstag

Szerintem Amumu és Rammus a két legjobb választás bár nyilván team függő valamennyire.

reflxx:

Régebben volt hozzá béta kliens amivel elvileg lehetett játszani, de szerintem a legegyszerűbb ha egy másik particióra windows-t rak az illető.

[ Szerkesztve ]

(#2340) ko9 válasza superecneB (#2339) üzenetére


ko9
addikt

Kár, hogy általában pont ezt a két tankot bannolják elsőnek Drafton. Ha nincs bannolva én Amumuval megyek általában, nekem jobban tetszik mint Rammus :K

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2341) kexksz válasza ko9 (#2340) üzenetére


kexksz
addikt

Mumuval nagyon lehet szopatni ha nem bannolják, ez néha meg is esik (néha -> kb mindig bannolva van, de Kassa/Morgnál lényegesen kevesebbszer)

(#2342) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Sziasztok ! Az új patch óta amikor tölti be a játékot mindig kilép . Van esetleg valami ötletetek ?

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#2343) ko9 válasza n a x v i L (#2342) üzenetére


ko9
addikt

LoLReplay van? Tiltsd le...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2344) n a x v i L válasza ko9 (#2343) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Igen van . Hogy érted , hogy tiltsam le ? Kapcsoljam ki ?

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#2345) ko9 válasza n a x v i L (#2344) üzenetére


ko9
addikt

Pontosan.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2346) sasa311


sasa311
veterán

Asszem erre mondják, hogy 2 stronk!
Bebaitelni a gankelő shacot és a jaxet, hogy turret diveoljanak, és ott W + Q + ULTI kombóval double killelni meg megfizethetetlen! Minden másra ott a Mastercard! :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2347) kexksz válasza sasa311 (#2346) üzenetére


kexksz
addikt

Az a baj tényleg olyan OP, hogy instant bannolják, esély sincs játszani vele. :D

(#2348) sasa311 válasza kexksz (#2347) üzenetére


sasa311
veterán

A passzívját 100%, hogy nerfelni fogják, mert hatalmas OP. Szerintem simán leveszik róla az AP stackelést és olyan lesz, mint Sonáé.

A Q az csak simán túl gyorsan megy, bár még mindig nem erősebb, mint kassaopeia Q-ja. Azt akár úgy is lehetne hagyni, esetleg lelassítani a labdát.
A W az úgy jó, ahogy van, mókás és mivel nagyon skillfüggő ezért nem OP.
Az E-jén vagy slow OP vagy a sebzése. Ergo vagy a lassítást veszik majd el vagy a dmg-et, vagy esetleg csökkentik a bombák számát.

Az ulti az meg metálbrutál, annak a sebzését tuti lenerfelik. Esetleg a rangét is. Vagy csinálnak valami olyat, hogy ha max range-re lövöd akkor lassabban fog odaérni.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2349) Cyberbeni válasza sasa311 (#2348) üzenetére


Cyberbeni
addikt

rangetől függ, hogy mellyi idő alatt ér oda az ultija.

(#2350) superecneB


superecneB
őstag

Hogy a lfszba párosít össze egy 158 winessel és egy 168 winessel? (lvl29-esek) van 577winem lvl30... Az ellenfél csapatában bezzeg min 600+ winnel rendlekező 30asok, ezt nem értem...
Természetesen brillírozott mind a kettő, 0/12 és 1/9, a nunu warmog + malady buildje pedig szenzációsan bevált... nem tudok napirendre térni...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.