Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3601) Kanczy válasza Cyberbeni (#3600) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

tényleg sry érte, de kell :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3602) n a x v i L válasza Kanczy (#3601) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Csak nekem tűnik úgy , hogy szinte ordít a pofátlanság ebből a kommentből ??
Szerintem szépem is meg lehetett volna mondani , hogy az muszáj , nem pedig muszály .. nem kellene itt lenézően weboldalakat linkelgetned ..

/Bocs az offért illetve a hangnemért ,csak hát ezt muszáj volt leirnom ...

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3603) ko9 válasza n a x v i L (#3602) üzenetére


ko9
addikt

Szerintem akkor lett volna paraszt ha valami ilyet ír: Te büdös tapló fészbúkról tanultad a helyesírást? Hozzádvágjak egy Magyar Helyesírás Szabályait? Tanuljad megfele, hogy a muszáj pontos!!

Na így megérteném a felháborodást. Szerintem így pont jó volt, de majd a címzett eldönti.

NO OFFENSE!

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3604) Cyberbeni válasza Kanczy (#3601) üzenetére


Cyberbeni
addikt

az a baj, hogy vágom, meg be is van kapcsolva a helyesírás-ellenőrzés is, de fourier sorfejtés közben így 11 fele nem a hejesíráson jár az agyam.

(#3605) ko9 válasza Cyberbeni (#3604) üzenetére


ko9
addikt

Hanem a LoLon ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3606) sasa311 válasza n a x v i L (#3602) üzenetére


sasa311
veterán

Csak neked.

Inkább meg kéne tanulni mindenkinek MAGYARUL. Attól, hogy ez az internet még lehet helyesen írni, pláne, hogy itt még alá is húzza neked az ördögi masina ha valamit elcseszel...

További megjegyzés, hogy vessző előtt nem kell szóköz.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3607) Noddy


Noddy
senior tag

grammar nácik :)

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#3608) kexksz válasza n a x v i L (#3602) üzenetére


kexksz
addikt

Szerintem nem volt lenéző, semmi gond nincs vele.

(#3609) superecneB válasza kexksz (#3608) üzenetére


superecneB
őstag

+1

Másik:
A Teemos buff miért nincs leírva a patchnotesban?

-Szerk: nem a miért nincs leírva (az nyilván való és oda is van írva) a bajom, hanem hogy esetleg valaki nem látta -e már leírva? -Esetleg megoszthatná velem is, számokban jobb lenne látni.

Az Atma dorans nerf és a wits end drágítás nem túl kellemes.

[ Szerkesztve ]

(#3610) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Jó akkor bocs , csak nagyon pofátlannak éreztem :DDD .

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3611) Cyberbeni válasza superecneB (#3609) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ez csak unofficial patch notes
De a bugfixen kívül nem tudom mit változtatnak teemon. Remélem +range, meg a blind az abilityk sebzését is csökkenti majd. De szerintem csak e-nek az azonnali sebzés ap ratioját növelik, a dot-ot meg lejjebb veszik, hogy overall ~ugyanakkora maradjon, ha csak 1-et támadsz.

(#3612) reflxx válasza Cyberbeni (#3611) üzenetére


reflxx
aktív tag

én értékelném ha teemonak a mana használatokat lejjebb vinnék..

(#3613) Kanczy válasza reflxx (#3612) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Teemo már így is bőven a használható kategóriában van, a patch után viszont vagy OP lesz, vagy nagyon közel hozzá :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3614) ko9


ko9
addikt

Szerintetek holnapra várható a patch? Mert be van készítve az RP :)
Eddig felül írta, hogy nemtudom melyik nap átrakják a Mastery Pageeket szerverre, és törlődni fognak. Konkrét nap volt írva, most meg upcoming patch...

Kanczy
Teemo "elvileg csak" bugfixelve lesz, igaz ezáltal az overall damage-e több lesz, de nem kimagaslóan.

Megnéztem most a Patch Previewet, és a végén mondják, hogy az ultija és a Quick Move is kicsit buffolva lesz, de nem annyira számottevően.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3615) pckownz válasza ko9 (#3614) üzenetére


pckownz
senior tag

4/10 azaz tegnapra írták :K

(#3616) Kanczy válasza ko9 (#3614) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Igen, de ez így együtt elég kemény - dps növelés, ulti és passzív buff, mikor már eddig is csúnyákat lehetett vele menni. Remélem nem lesz OP, azt nem szeressük :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3617) ko9 válasza pckownz (#3615) üzenetére


ko9
addikt

Ebből már minimum holnap lesz, NA-n sincs kinn a patch... :W És Koreain se...

Kanczy

Mindenesetre én beruházok most rá a biztonság kedvéért, az a 1350IP megvan 5 meccsből :DDD

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3618) GabN73 válasza Kanczy (#3616) üzenetére


GabN73
addikt

Ja, de earlyban sok dmgtől el lehet esni, ha attack speedre építed. (Ez igaz mindegyik hősre)

(#3619) Kanczy válasza ko9 (#3617) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

15 mp-e vettem meg :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3620) Cyberbeni válasza GabN73 (#3618) üzenetére


Cyberbeni
addikt

kivéve ha dzsungelezel

(#3621) ko9 válasza Cyberbeni (#3620) üzenetére


ko9
addikt

Teemo jungle? Nekem ez új :Y

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3622) ChromeX válasza ko9 (#3621) üzenetére


ChromeX
addikt

Ez nekemis gankjeire kivancsi lennék.

Tudjatok mit birok amikor beszokták irni az emberek hogy "gang for me" :DDD ezt mindig megmosolygom.

a másik meg ha valaki heallel van ellenem miden teganp volt egy ilyen veigar vs veigar csak neki heal volt és igy 1v1be képtelenség megverni, mit lehet azzal csinalni hagyjam békén azt kellett volna nem eröltetni az 1v1et. 3x mentette meg magát heallel, de abbol csak kettő volt 1v1

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3623) Cyberbeni válasza ChromeX (#3622) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ignite mielőtt healeli magát.

(#3624) ChromeX válasza Cyberbeni (#3623) üzenetére


ChromeX
addikt

a healt nyilvan hamarabb nyomja el mint hogy hagyja magát leburnulni olyan kevés hp-ra amikor az igiinte megölné amugy meg bőven nem sebez annyit az iginte mint amennyit a heal healel

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3625) ko9 válasza ChromeX (#3624) üzenetére


ko9
addikt

De Reduce healing effect :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3626) Dave-11


Dave-11
tag

Sziasztok!
Még viszonylag új vagyok LOL-ban, kb. 2-3 hete játszok. Most jöttek nemrég a heti ingyenes karakterek, és kipróbáltam Gragas -t, és hát nagyon megtetszett. Az MMORPG-kben mindig is közel álltak hozzám a közelharcosok, és most úgy érzem, hogy Gragas az ideális, legalábbis az egy ideális számomra. Főleg ha veszek neki jó kis Armor meg Health bónuszt adó cuccokat, akkor egy igazi tank :D
Úgy gondolom, érdemes lenne rá befektetnem, és megvennem. Ti mit gondoltok róla?

:D Semmi :D

(#3627) Kanczy válasza Kanczy (#3619) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

... és lehet hiba volt. Nemigen fekszik nekem ez a kis patkány, vagy mi ez :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3628) superecneB válasza Dave-11 (#3626) üzenetére


superecneB
őstag

Én inkább AP-re buildelném, de az igazság az, hogy még sosem használtam azt a hőst. Én biztos, hogy valami rod of ages + rabandon's deathcap + void/abyssal meg ilyesmit vennék neki.

(#3629) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Na megint kezdődik... kép

Ekkora egy sz@r csapatot...a vicc az egészben, hogy a 26. perctől kezdve az enemy 4v5-be. A team fight során soha nem volt egybe a csapat, valaki mindig jungelbe volt vagy valamelyik lane-n farmolt...

Az AD carry-nk egy vicc volt...

Én voltam mid-en Ahri-val Kennen ellen. Soha senki nem jött gankelni mid-re, de még csak deffelni sem amíg visszamentem vásárolni, mindig én szaladgáltam le vagy föl...ezért buktuk a tornyot középen.

Pantheon össze-vissza ultizgatott.

Egy darabig pluszba volt a statom, de a végére már nem tudtam tartani...

https://ingatlan.com/33821564

(#3630) m4rk_ válasza Dani_kp (#3629) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Az igen. Na de Mundo-val hogyan lehet 11x meghalni? :DD

(#3631) Hopeful


Hopeful
csendes tag

Valaki mondana nekem egy "használható" -már amennyire ez a szó illik ide- Kayle buildet?Solo topra tesztelném!

(#3632) Cyberbeni válasza Hopeful (#3631) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Mixelt penetration mark és quint, armor seal, mr vagy mr/lvl glyph. 21/9/0 ad mastery, berserker cipő+2-3 doran kezdésnek, aztán pd+ie+bt+lw+ga/qss, de utolsó három item sorrendje attól függ, hogy ellenfél mit épít, meg mennyire erősek.

(#3633) Hopeful


Hopeful
csendes tag

Amúgy mi a vélemény róla? Használható karatker,vagy nekem van igazam a fosságát illetően? :D A "bildet" köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#3634) Cyberbeni válasza Hopeful (#3633) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Kb annyira használható, mint trynda. Szóval ha nem retard az ellenfél, vagy nem tudsz elég jól játszani a karakterrel, akkor nem sok mindenre használható. Illetve ha te faileltél, akkor még másra el tudod nyomni az ultid.

(#3635) Noddy


Noddy
senior tag

Thornmail ellen mi a legjobb taktika? Vagy van olyan ruha ami semlegesíti a hatását?

Kayle-hoz annyit, hogy akkor eddig rosszul csináltam, hogy AP-re építettem :S

[ Szerkesztve ]

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#3636) Cyberbeni válasza Noddy (#3635) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Lw meg bt kell ellene, meg az sem árt, ha nem 0 a magic resisted. Ap-san sem olyan rossz, de akkor inkább midre, hogy gyorsan meg tudd ölni a wavet, és utána tudj gankelni vagy wraitheket szedni. (bár nem tom mekkora a cd a tüzes kardon)
Meg még lehet hibridre is, de az szerintem a három közül a legrosszabb.

(#3637) Noddy válasza Cyberbeni (#3636) üzenetére


Noddy
senior tag

Nem olyan túl nagy a CD-je, emlékeim szerint late game-ben már folyamatosan lehet használni.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#3638) pckownz válasza Noddy (#3637) üzenetére


pckownz
senior tag

Egy minimális CD-je van lategame-ben is azért, de tényleg elenyésző a CD-je végig.
Én szvsz csak Dominionba látom értelmét ennek a karinak, de ott nagyon is :D

(#3639) Fl3x


Fl3x
aktív tag

udyrt szemeltem ki junglernek, shennel sajna nem az igazi, meg jó egy kis változatosság, viszont kéne egy kis segítség aki szokott vele jungelezni, nem nagyon ismerem a karit.
Rune milyet érdemes, aztán mastery sem ártana, ja és h skillek közül mit h kellene maxolni, itemek közül inkább vmi tankosabb/offtankosabb itemekre gondoltam.
Előre is köszönöm a segítséget mindenkitől !

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#3640) Kanczy válasza Fl3x (#3639) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Shen iszonyatos jungler, valami benézhettél :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3641) kexksz válasza Fl3x (#3639) üzenetére


kexksz
addikt

Atk Speed piros
Flat Armor sárga
MR/LVL kék
Movement Speed quint

kezdésnek cipő 3 poti, maxolni főnixet vagy tigert (főnix gyorsabb jungle, nagyobb dmg több targetre, tiger lassabb jungle, nagyobb dmg single targetre)

(#3642) pckownz


pckownz
senior tag

Mid-en mi alapján szoktatok buildelni?
Odafigyeltek arra, hogy counter buildeljétek az enemyt? Vagy arra figyeltek, hogy mi jó a champnek leginkább?
például:
Ahri-nak early game sokat segít a spell vamp. Ha például Karthus ellen játszok, akkor Doran-kis cipő-spell vamp helyett térjek át a Nagy cipő-CDR/SpellVamp sorrendre?
Csak mert van amikor zavarba jövök 1-1 hőstől (Kassadin, Ziggs, Lux) és nem tudom, hogy mi lenne logikus választás.

Minak jártam úgy, hogy Karthus ellen játszottam pont, és mondom áhh Doran ringgel kezdek, mert ad HP-t, meg +AP löketet az elején, úgy is könnyen hal. Aztán hamar rájöttem, hogy mivel Heal+Clarity kombóval jött, és tudja szórni a Q-ját a megfelelő helyekre, gyorsan kell egy MR cipő, hagytam is a spellvampot gyorsan, és pár poti árán tudtam csak legyőzni. De így meg ugye nem volt spellvamp és a jungler fektetett meg. (Twitch, úgyhogy a rózsaszín ward miatt rengeteg pénzem ment el)

(#3643) Cyberbeni válasza pckownz (#3642) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Midre általában cipő+3 potival érdemes kezdeni. Utána ha hamar haza kell menni, mert jó az ellenfél, akkor 2-3 doran, és lvl2 cipő, utána rendes build, ha meg kicsi az esélye a halasnak, akkor kelletlenül nagy rúd, amikor van elég pénzem +1-2 poti/ward, majd lvl2 cipő, majd dc.
Ezt tf-re szoktam.Esetleg ha nagy a szopás, akkor negathron cloakot is lehet venni, amit később abyssalba beépíthetsz.

(#3644) Fl3x válasza kexksz (#3641) üzenetére


Fl3x
aktív tag

köszi szépen a segitséget. esetleg vmi item buildet ami szted fontos lehet, tudom h alt enemy ellen buildelsz, csa k meg is vmi tampont.

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#3645) ChromeX válasza Dave-11 (#3626) üzenetére


ChromeX
addikt

Gargast jobb ap-ra buildelni, szerintem rod, ryliea, rabadons.

igazából a q-t tudod lövöldözni de azon kivül ugye csak egy charge szerűsége van azér kell neki a hp, az ultin meg aszem elég sok a cd ja és azt csunyan belehet failolni ha rosszul dobod, én is mentettem már meg vele enemyit a haláltól :)

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3646) pckownz válasza Cyberbeni (#3643) üzenetére


pckownz
senior tag

Nálam a kezdő item az mindig loading után dől el.
Ha valami harass-hero champion jön ellenem, akkor cipő. Ha papír, akkor doran, ha úgy van, hogy premade-be megyünk és jól megy a teamnek (kapok kéket is elején), akkor kapásból kicsi könyvvel indítok, hogy 1. back-nél legyen gunblade. Ezt Ahrira.
Aztán Brand-re szinte minden esetben kis cipő, 1hp 2 mana potit veszek, és kapásból ryali.

Rúnákba meg az AP page-em úgy néz ki, hogy AP quintek, magic pen és resist.

(#3647) pckownz válasza pckownz (#3646) üzenetére


pckownz
senior tag

Most nézem, nem gunblade, csak revolver aztán abból will of the ancients :D

(#3648) sasa311 válasza kexksz (#3641) üzenetére


sasa311
veterán

Én mindig tigerrel megyek, mert jobb vele gankelni.
Viszont pirosból ARP-t használok.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3649) ko9


ko9
addikt

Valaki tud arról valamit, hogy mikor lesz patch?
Éjszaka most volt egy minimális update, de semmi jelentős... Ezért farmolhattam hétvégén az IP-t :W

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3650) Kanczy válasza ko9 (#3649) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Miért, elveszik? :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.