Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) Noddy válasza superecneB (#2100) üzenetére


Noddy
senior tag

Nem tudom mi kell a csatlakozáshoz (szólni a modinak?).

Egyébként én úgy vagyok vele hogy más játékát nem teszem tönkre a bénázásommal :)

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#2102) superecneB válasza Noddy (#2101) üzenetére


superecneB
őstag

Én ha jól emlékszem forguet fórumtársnak írtam privátban. Szerintem nem lenne rossz, ha látnánk ki merre játszik, hátha össze tudnánk verbuválni valami jó kis vasárnap esti teameket, akár 10 emberrel 5v5 öt egymás ellen stb.

(#2103) OctoCore válasza superecneB (#2102) üzenetére


OctoCore
tag

Az jó lenne én benne vagyok:D

(#2104) ko9 válasza superecneB (#2102) üzenetére


ko9
addikt

Én is :D
Szintén EU-NE, de még izmosan fejlődök (23 vagyok perpill) :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2105) OctoCore válasza ko9 (#2104) üzenetére


OctoCore
tag

én csak 14:D

(#2106) GabN73


GabN73
addikt

EU-NE-n engem is megtaláltok, V1rtuaL néven, lvl 30 :)

(#2107) kexksz


kexksz
addikt

West: k4csa lv 30, bár mostanában már ritkábban játszom.

(#2108) superecneB válasza GabN73 (#2106) üzenetére


superecneB
őstag

Felvettelek, F1CKER néven :R

(#2109) Honzi


Honzi
senior tag

West: Honzi lvl 30 1100win.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2110) GabN73


GabN73
addikt

Az év beszólása: Jax is a tank char...

Nem volt tankunk, minden teamfightot én nyitottam = k*rvaszar stat, persze hogy én döglök meg legelőször és persze hogy segítség az nuku :((( :(((
Jó nyertünk, de az előző meccsen is ilyen okosakat kaptam csapattársnak :(((

(#2111) kenwood válasza GabN73 (#2110) üzenetére


kenwood
veterán

ad-orientalt team ellen keves jobb tank van jaxnel.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#2112) GabN73 válasza kenwood (#2111) üzenetére


GabN73
addikt

Feedelt team, 3 az 5 ből AP, főleg ilyen hogy malzahar...
És neked kell indítani a teamfightot. Megnézném azt, aki így is életben tud maradni jaxel. :U

(#2113) Cyberbeni válasza GabN73 (#2112) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ulti ad mr-t :P

[ Szerkesztve ]

(#2114) GabN73 válasza Cyberbeni (#2113) üzenetére


GabN73
addikt

5 ember ellen nem eleget :U

(#2115) kenwood válasza GabN73 (#2112) üzenetére


kenwood
veterán

feedelt team ellen senkivel nem erdemes fightot kezdeni.
be kell huzodni a tornyokhoz,vedekezni.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#2116) superecneB válasza kenwood (#2115) üzenetére


superecneB
őstag

Hát igen, csak sajnos van amikor annyira elkapatják őket, hogy egész a nexus mögé húzódva sem tudtok sok mindent csinálni... ;] - Bár ez viszonylag ritka.

[ Szerkesztve ]

(#2117) Sanislow


Sanislow
csendes tag

Eljen a dodge rune refund..

Megjelent a hir, hogy mindenkinek visszateritettek a dodge runak arat, latom nalam nem jelent meg. Jeleztem a supportnak, hogy hibadzik 9 seal ara (7380 IP).
Megjott ma a valasz, hogy elnezest kernek, a hibat orvosoltak. jelenleg van az accomon 10866 IP, delutan volt 6500 IP.
Csak tudnam ez hogy jott ki nekik :D

(#2118) superecneB válasza Sanislow (#2117) üzenetére


superecneB
őstag

Ez valóban érdekes, és egyébként refundnál már kaptál valamennyit tehát ebben a 6500-ban már az benne van és ezen felül kaptál még?

(#2119) Sanislow válasza superecneB (#2118) üzenetére


Sanislow
csendes tag

Nem ezelott semmit nem kaptam, szoval tenyleg abszolut nem ertem hogy ez hogy jott ki. na mindegy, igazabol nem fuggok annyira tole csak erdekes :)

(#2121) kexksz válasza GabN73 (#2120) üzenetére


kexksz
addikt

Welcome to the elo hell!

(#2122) OctoCore válasza GabN73 (#2120) üzenetére


OctoCore
tag

0/0/0 ?:D az jó lett !mi történt itt?

(#2123) GabN73 válasza OctoCore (#2122) üzenetére


GabN73
addikt

0/7/0 GP ? :C 15. percben már alul nem volt tornyunk :))

(#2124) kenwood válasza superecneB (#2116) üzenetére


kenwood
veterán

olyankor nem is kell semmit csinalni.neha beszolnak,amikor tolunk 4 ember halott es nem ugrom be egyedul az ot koze megvedeni a turretet/nexust,de aki szerint ilyenkor tudsz barmit is csinalni,azon kivul,h instant meghalsz,annak nyugodtan leszarhatod a velemenyet :)

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#2125) superecneB válasza GabN73 (#2120) üzenetére


superecneB
őstag

Azért a 2 DPS carry egy csapatban, AP carry nélkül, jungler nélkül elég nagy fail, én már a champ selection-nél kilépnék ilyenkor a helyedben, felesleges 20 perc játék...
Ha még jól is játszottak volna, armor stackkel counterelik majdnem az egész teamet, legalábbis pontosan azokat, akik a legnagyobb dmg outputtal rendelkeznek...

Én úgy vettem észre, hogy rankedben pontosan annyi balfasz van mint normal-ban, viszont kevesebb leaver, ami azért üdvözülendő, viszont többen lépnek ki champ. selection-nél, ami még mindig jobb, mint nyögvenyelősen letolni 20 percet absz. feleslegesen...

kenwood: Általában ezt csinálom, majd passzív játék miatt, reportolnak :) - nyilván nem lesz retorzió, csak hát ezek a vérpistikék ilyenek... Annyira nem zavar, hisz ritka, hogy solo-zom, általában csak pre-made játszom.

[ Szerkesztve ]

(#2126) Noddy válasza superecneB (#2125) üzenetére


Noddy
senior tag

Az ilyen problémák leküzdésére jó egy állandó jól összeszokot csapat, nem? Ha meg van teamspeak akkor pedig pláne.

Szoktam játszani 3v3-at testvéremékkel akkor általában elég jól megy.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#2127) ko9 válasza Noddy (#2126) üzenetére


ko9
addikt

Igen, ezzel meg az a probléma, hogy jártunk már úgy, mikor 5 haverom összeinveltem (mind ilyen 20 alattiak voltunk akkor még), akkor szépen berakott ellenfélnek 5 30-as fullskines, fullrúnás playert... De megharcoltunk a vérünkért ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2128) Noddy válasza ko9 (#2127) üzenetére


Noddy
senior tag

Szerintem se szint alapján válogat, hanem vesztett/nyert meccsek alapján, nem?

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#2129) kexksz válasza Noddy (#2128) üzenetére


kexksz
addikt

ELO

(#2130) sasa311 válasza Noddy (#2128) üzenetére


sasa311
veterán

ELO alapján.

Lehet egy low lvl playernek is magas ELO-ja ha sokat nyert és keveset vesztett - csak ilyenkor összedob magasabb szintűekkel is. És a rúnák sokat számítanak.

Viszont a skin /= skill. Sőt, sokszor a skines emberek sokkal bénábbak...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2131) GabN73 válasza superecneB (#2125) üzenetére


GabN73
addikt

Csapattal jól megy. Csak randomozni nem szeretek. Most pl egy 4v5-öt hoztunk le
Ellen csapat: Akali,Brand,Phant,Rammus,Kogmaw
Miénk: Rammus,Phant(rossz rúna és masteries),Graves,Brand,Malphite (afk)
Ebből Malp és Brand random volt.

(#2132) ko9 válasza GabN73 (#2131) üzenetére


ko9
addikt

Hát ma miis kaptunk egy 4v5 meccset, sajnos nem alakult jól, konkrétan 1óra2perces meccs volt, amit olyan 20 perctől defeltünk... A végén meguntam, és mondtam TS-en, hogy egy életünk, egy halálunk, menjünk. Hát egy halálunk volt, de örültem, mikor a Master Yi-be 1500+-t lőttem GP-vel :DD

Mellesleg ma egyszer akartalak invelni (mint kb mindenki mást a friendlistemről :) ) mert kellett volna még 1 ember... Bocs ha megzavartalak :B

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2133) GabN73 válasza ko9 (#2132) üzenetére


GabN73
addikt

Nem, sőtt, csak hirtelen nem tudtam hogy kivagy és reflexből ment az x. Bocsi :))

(#2134) ko9 válasza GabN73 (#2133) üzenetére


ko9
addikt

Semmi baj, ezért jeleztem, legalább tudd, hogy az ExPeacer név hozzám tartozik :) Majd bepótoljuk :P

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2135) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Ezek a random solo meccsek rankeden, állandóan AFKzik valaki, vagy feeder láma. Minek játszik az ilyen? Skinelt Lee, gondoltam pro lesz, erre 10. percben már 0-6ba van... :O :W

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#2136) kenwood válasza haromegesz14 (#2135) üzenetére


kenwood
veterán

sima matek.
50% az eselye,h a te csapatodban van tobb balfasz,mint az ellenfelnel.
ha a meccsek tobb,mint 50%-at veszited el,akkor te vagy a bena.
5-10 meccsnel meg lehet szerencserol beszelni,szaznal mar nem.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#2137) haromegesz14 válasza kenwood (#2136) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Szóval azért bukom ( a pár napi rankedeket figyelembe véve ) a meccsek 50%-nál többet mert én vagyok a béna amiért ma már zsinórba 3 rankeden volt 1 afk? Na ne nevettess már kérlek ... Matchmaking a a win/lose arányába dobál össze, nem pedig az alapján, hogy ki milyen balfasz. Amint a live streameken is látod, hiába megy a high elo-s solo rankedezni, még így is tud bukni zsinórba 3 meccset, miközbe egyiken se ő a balf@sz. Itt már meg is bukott az 50-50% matekod.

Szerk.: Továbbá solo normál gamen hogy lehet hogy mégis közel 70 meccsel vagyok pluszba a win terén, solo rankeden egyszerűen pedig nullszaldós a dolog. Normál és solo ranked játék meccseim száma majdnem ugyan akkorán vannak.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#2138) haromegesz14 válasza haromegesz14 (#2137) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

És még valami, US-n játszottam amíg nem volt EU-n szerverbontás, ott érdekes módon valahogy jobban álltam, mint Westen.

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#2139) kenwood válasza haromegesz14 (#2138) üzenetére


kenwood
veterán

jo,igazad van,nem rajtad mulik az 50%
ugy van megirva a lol,hogy mindig a te csapatodba kerul az afk meg a hulye.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#2140) ko9 válasza kenwood (#2139) üzenetére


ko9
addikt

Hülyékkel még nem is nagyon szokott gond lenni, legalább valamit csinál, csak az AFK-kkal.
Tegnap azon röhögtem, hogy volt egy AFK Master Yi a csapatunkban. A végén a Karthus azzal szórakozott, hogy mindig megölte az Ultijával :DD

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2141) haromegesz14 válasza kenwood (#2139) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Tudom, hogy Te egy high elo-s űber AD Soraka Pentakiller vagy, de azért nem kéne bizonyítgatnod azt, amibe nincs igazad. Ha 50-50% lenne annak az esélye, hogy hozzád esik legalább 1 irgalmatlan hülye, és rajtad múlna a meccs végkimenetele, akkor hogy lehet hozni a 70-80 pluszba lévő különbségeket solon? :F Tömérdek meccstörténet screen-t mutathatnék, amikor hiába voltam elfeedelve, mikor a másik (jobb esetben) 4 játékos, csak a wardokat pakolták szanaszét, amiket az eladott itemekből finanszíroztak. Nem hiába csapatjáték ...

Minden esetre uninstall lefutott, többé nem is fog érdekelni. f2p játék, több millió játékossal, is itt inkább nagyobb az esélye hogy gyökereket kapsz solo meccsre, mint hogy normálisakat. Béta időszak alatt ha játszottál, biztosan érzed a különbséget a mostani helyzethez.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#2142) kenwood válasza haromegesz14 (#2141) üzenetére


kenwood
veterán

sajnalom,nem tudom megmagyarazni a derivalast,ha mar az osszeadasnal elakadsz.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#2143) haromegesz14 válasza kenwood (#2142) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Ez nem analízis kérdése ...
De tudod mit, legyen igazad. Akkor ez teljesen egy nullszaldós játék.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#2144) sasa311 válasza kenwood (#2136) üzenetére


sasa311
veterán

Nekem több, mint 15%-al több a winem mint a lossom, mégis a nyert meccseimnek kb 70%-át gyk. teljesen egyedül "carryzem", a másik 3-4 ember vegytiszta töltelék...

Még az olyan meccs is ritka sajnos, ahol simán jó a velem lévőkből 2-3 és "együtt" nyerünk. Engem meg valahogy mikor rossz passzt fogok ki 20-ból 1x carryznek át a meccsen... :(

Nyilván a matek nem hazudik, de a LOL-ban alacsonyak a meccsszámok. Pokerben mondhatod, hogy 50.000 hand alatt nincs szerencse vagy pech, de pár száz meccs alatt simán van.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2145) kenwood válasza sasa311 (#2144) üzenetére


kenwood
veterán

de ha mindenki peches,afkolokat,feedereket kap,akkor kik az ellenfelek ?
vagy ez olyan ,h a magyarokat szivatja a lol ? :D

en ugy kepzelem el,hogy a meccsek kb. 35%-a az,aminel akarmit csinalsz,biztosan elbukod,a maradek 15% az,ami csak rajtad mulik.namost a jo jatekosok ezt a 15% ot fixen hozzak,a gyengebbek itt is elbuknak parat es igy mennek le 50% ala.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#2146) sasa311 válasza kenwood (#2145) üzenetére


sasa311
veterán

Nem hiszem, hogy mindenkit :)

Egy haverom pl. olyan fakezű, amilyet ritkán lát a világ mégis 50-50 a win - loss aránya, mert AKKORA mákja van, hogy 50%-ot veszít, 10%-ot pont jó szériát fog ki 40%-ban meg elviszi a csapat a hátán :))

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2147) superecneB válasza kenwood (#2145) üzenetére


superecneB
őstag

Szerintem kb a lossok feléért afk/leaver felelős, nyilván vannak ügyesebb, meg kevésbé ügyes emberek, de átlagosan szerintem ez a helyzet.

(#2148) Sanislow


Sanislow
csendes tag

Ez a baj ezekkel a hozzaszolasokkal sracok amiket sorra olvasok itt, hogy mindegyikbol csak az sut hogy szar a csapat, feedel, afk stb. Valahogy olyan mintha ti magatok sosem tolnatok el egy meccset sem

(#2149) haromegesz14 válasza Sanislow (#2148) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Jogos, de mai nap folyamán nem is azért idegesített fel és döntöttem az uninstall mellett, mert 1-1 meccs ezen megy el, hanem mert sorozatosan ez ment a ma. Mondjuk ezt szerintem ne boncolgassuk tovább...

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#2150) sasa311 válasza Sanislow (#2148) üzenetére


sasa311
veterán

De, általában 15-20 meccsből én is elcseszek 1-et...

Pl. múltkor kék gólemnél a full 5 fős enemy team lenyomott mint a bélyeget, ezzel elcseszve a jungelem (bár más kérdés, hogy se mid se bot lane nem volt ott velem, hogy megvédjen, ahogy kellett volna...).

Fogjuk rá, hogy ez az én hibám volt...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.