Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3351) kexksz


kexksz
addikt

[link]

Bent van ingame a skinjei között. Valami rohadt jól néz ki artwork alapján. :3

(#3352) aNorganiK_ válasza kexksz (#3344) üzenetére


aNorganiK_
tag

mert mi a bajod vele?... & pls no okoskodás...

--- too weird to live too rare to die ---

(#3353) GabN73


GabN73
addikt

Aww yeah 2-2 ranked win Karmával :C :C :C :C

(#3354) ko9 válasza kexksz (#3350) üzenetére


ko9
addikt

Mikor streamelsz megint? Várok már egy Fizz junglet nagyon :P

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3355) kexksz válasza ko9 (#3354) üzenetére


kexksz
addikt

Ma délután lehetséges.

(#3356) sasa311 válasza aNorganiK_ (#3352) üzenetére


sasa311
veterán

Viccen kívül: Miért jó egy supportal solózni? :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3357) sasa311 válasza ko9 (#3354) üzenetére


sasa311
veterán

Az a baj nem streamelte a karthus - leona meccset, visítva röhögős volt :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3358) kexksz válasza sasa311 (#3357) üzenetére


kexksz
addikt

"ÖLJETEK MEG, NINCS MANÁM" :D

(#3359) kexksz


kexksz
addikt

(#3360) sasa311


sasa311
veterán

List of hidden passivesEdit

Volibear's hidden passive
Law of Inverse Ninja Strength: Ninjas are more effective when they work alone. -1 health for every allied ninja. This applies only to the ninja characters: Akali, Kennen, and Shen. [1] This passive is cancelled when allied ninjas are all wearing their medical skins.
Prowl: Nidalee's Prowl grants her the power of a "cougar". Nearby allied champions gain +5 experience every 5 seconds if they are a lower level than Nidalee. [2]
Sunlight: Leona's Sunlight deals one less damage to champion skins wearing sunglasses (e.g., Vayne, Surfer Singed and the Commando skins).[3]
Cassiopeia's hidden passive removes all snakes on the map. It is the one and only passive that alters the game field.
If Skarner stands still in a brush for twelve seconds, he may shout out a secret joke. This can't happen twice without leaving the bush he'd just stood still in.
When Graves's Smokescreen hits an opposing Nocturne, Graves will sometimes shout a special taunt.
When Fizz's Chum the Waters kills an enemy yordle (or small champion), the shark swallows the body, instead of the body lying on the ground till respawn.[4]. This does not seem to affect Heimerdinger or Teemo.
Volibear and Zilean share a hidden passive, stemming from Zileas's opposition to an armored bear champion on the forums.
Volibear's hidden passive gives him a buff whenever there is a Zilean is on the enemy team that says "Chronokeeper Hater; Not even Zilean could keep an armored bear out of the League of Legends." He also shouts out special emotes whenever he kills Zilean. (also grants 11 extra gold from killing Zilean)
Zilean's hidden passive gives him a buff whenever there is a Volibear is on the enemy team that says "Armored Bear Hater; In my day, we would never have allowed an armored bear into the League of Legends." (also grants 10 extra gold from killing Volibear)
,
Hm ez nekem új volt :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3361) Hopeful


Hopeful
csendes tag

K4csa. I wanna see Fizz jungle:D:DMikor lesz?

(#3362) kexksz válasza Hopeful (#3361) üzenetére


kexksz
addikt

most :)

(#3363) ko9 válasza kexksz (#3362) üzenetére


ko9
addikt

És még rákérdez, hogy hozzak egy Nautilust? :DD Trololoo :))

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3364) ChromeX válasza kexksz (#3351) üzenetére


ChromeX
addikt

:Y Ez nekem kell, mennyire jol néz már ki.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3365) Honzi válasza kexksz (#3362) üzenetére


Honzi
senior tag

Miden nem tépnél szét mindenkit azzal a halal?
Mert jungelben szerintem nem sokat ért.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#3366) Hopeful


Hopeful
csendes tag

Csak nekem laggol picsa módon a stream? De csak az ,a többi full jó.

(#3367) scream válasza Hopeful (#3366) üzenetére


scream
veterán

Nem, én sem tudom nézni :(

(#3368) Hopeful


Hopeful
csendes tag

Tényleg nézhetetlenül laggol... :/ Remélem lesz jó,mert néznék egy nézhető fizz junglet :D Ezen múlik,hogy megveszem-e :D

(#3369) ko9 válasza Hopeful (#3368) üzenetére


ko9
addikt

Én már megvettem :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3370) kexksz


kexksz
addikt

1400 pingem volt ingame konstant, kb mozogni se tudtam, el is vesztettük mint a szart.

(#3371) Hopeful


Hopeful
csendes tag

Lesz még ma stream?? Vagy mára vége?

(#3372) kexksz válasza Hopeful (#3371) üzenetére


kexksz
addikt

Max egy solo queuet streamelek még ma, majd elválik. Előző Fizz ranked eléggé felidegesített, volt egy supportunk aki sose cvzet, egy midesünk ganker karival aki sose gankelt, én meg nem tudtam semmit se csinálni mert szarrá volt wardolva a jungleöm és kb örültem ha nem halok meg miközben a gólemeket ölöm, nem hogy még gankeljek. :D

Ez a skin viszont instant buy, valami hatalmasan jó; [link] Szerintem húsvétkor rakják majd be.

@Honzi: kb 2szer mideztem eddig Fizzel, valahogy ott nem jön be.

(#3373) GabN73 válasza kexksz (#3372) üzenetére


GabN73
addikt

Hát, nem is karácsonyra tartogatják :P
Jannáva viszont most én is kikaptam rankeden, volt egy solo topos Nasusunk, aki épp hogy 100at farmolt a játék végéig ( :( ) és volt egy noob Sivirünk

(#3374) Cyberbeni válasza kexksz (#3372) üzenetére


Cyberbeni
addikt

rápa alakú kard :C :C :C

(#3375) aNorganiK_ válasza sasa311 (#3356) üzenetére


aNorganiK_
tag

Leona mióta support..?!! ez most komoly.. fejtsd már ki nekem hogy mi miatt support szerinted !

[ Szerkesztve ]

--- too weird to live too rare to die ---

(#3376) Cyberbeni válasza aNorganiK_ (#3375) üzenetére


Cyberbeni
addikt

mert minden más posztra szar, ezért marad supportnak. kb mint nautilus

(#3377) Noddy válasza Cyberbeni (#3376) üzenetére


Noddy
senior tag

Múltkor east cup döntőben asszem volt Nautilus top solon és elég jól elvolt ww ellen. De tény hogy én eddig Leonát csak supportként láttam.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#3378) reflxx


reflxx
aktív tag

Nincs rajtam kívül valaki, aki otthon unatkozik és lolozhatnéka van?:DD
Aki magára ismer a fentiek alapján addmeonlol! =D

(#3379) kexksz válasza Cyberbeni (#3376) üzenetére


kexksz
addikt

Ez pont szar példa, mert Nautilus nagyon jó jungleben és topon is.

Leona viszont csak supportként/roamerként tud érvényesülni.

(#3380) m4rk_


m4rk_
aktív tag

Mafia Graves skin elérhető a Storeból.

Ha nem vettem volna meg a Hired Gun skint, azonnal bezsebelném :D

(#3381) ko9 válasza m4rk_ (#3380) üzenetére


ko9
addikt

És hol marad a Pulsefire Ezreal? ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3382) ChromeX


ChromeX
addikt

Benn van az uj rotation. Érdekes: Leona, zigs, zilean, trynda, ashe, graves, singed, trundle, karhus. remélem nem hagytam ki semmit

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3383) m4rk_ válasza ko9 (#3381) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Senki nem tudja.. :D :(

(#3384) n a x v i L válasza ChromeX (#3382) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Szerintem nincs benne semmi érdekes , csak azt furcsállottam , hogy már hétfőn délután elérhető :D .

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3385) Vukmir


Vukmir
aktív tag

There was an error connecting with Maestro. League of Legends will now exit. Please try restarting the application.

Frissítés óta ez van. Valakinek ötlete?

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#3386) ChromeX válasza n a x v i L (#3384) üzenetére


ChromeX
addikt

Igen én is ugy értettem, hogy ma és a másik furcsaság hogy nincs lulu, ez a második rota miota kijött most kéne ingyen lennie.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3387) ko9


ko9
addikt

Na most vettem a Koreai League of Legends accountot, nagyon kíváncsi vagyok mi a különbség :D
Majd beszámolok, ha érdekel valakit :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3388) n a x v i L válasza ko9 (#3387) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Vetted ?

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3389) ko9 válasza n a x v i L (#3388) üzenetére


ko9
addikt

Igen, mivel oda csak úgy lehet regisztrálni, ha megadod a valamilyen koreai azonosítószámod - mint kb nálunk a személyi -. És ugye nekem olyan nincs :)
Koreában egy kicsit jobban ki van terjedve ez a játék, mint Európában. Ott pl ha bemész egy netkávézóba, és leülsz LoLozni, azonnal kapsz egy LvL30-as akkot, ahol minden unlocked, de csak ott használhatod, stb...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3390) n a x v i L válasza ko9 (#3389) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

:o , kár hogy itt nincs ilyen :D . Neked most , "csak" egy kóreai szerveres accod van , vagy olyan amin minden unlocked ? :D

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3391) sasa311 válasza aNorganiK_ (#3375) üzenetére


sasa311
veterán

Erre sajnos magadtól kell rájönnöd - amint sikerül rögtön +500 ELO-t ér majd!

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3392) kexksz válasza sasa311 (#3391) üzenetére


kexksz
addikt

:DDD

(#3393) Solad válasza kexksz (#3392) üzenetére


Solad
őstag

Néha azért hiányzik innen a like gomb :DD

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#3394) Vukmir


Vukmir
aktív tag

18 perc alatt bevertük végig.. Lol? :D

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#3395) superecneB


superecneB
őstag

Kog'Maw AP-re mennyire viable?

(#3396) lovag05 válasza superecneB (#3395) üzenetére


lovag05
aktív tag

Hülyülni jó vele, meg ha elég squishy ellenfelek vannak akkor elmegy, de nem egy AP carry...

So many demons, so little time...

(#3397) superecneB válasza lovag05 (#3396) üzenetére


superecneB
őstag

Milyen alternatívák vannak vele?

Dupla doran's + wriggle's re szoktam menni majd, infy+phantom, csak ez elég uncsi van esetleg valami tárgy ami jól skálázódik vele? Pl érdemes madred bloodrazort venni infinity előtt, a W miatt?

(#3398) lovag05 válasza superecneB (#3397) üzenetére


lovag05
aktív tag

Szerintem, ha több tanky ellenfél adódik, akkor mindenképp jó egy madred, esetleg last whisper / wits end is, egyébként felesleges.

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#3399) Cyberbeni válasza superecneB (#3397) üzenetére


Cyberbeni
addikt

pd-t érdemes venni ie előtt. madred csak akkor nem felesleges, ha van olyan ellenfél, aki hp-t stackel, de mr-t nem vesz, de azt legfeljebb utolsó itemnek.
meg nem mindig kell feltétlenül wriggle-t venni, van amikor egy vamp scepter is elég.

[ Szerkesztve ]

(#3400) superecneB válasza Cyberbeni (#3399) üzenetére


superecneB
őstag

Általában a junlgerünk is szokott wriggle'st venni és így egész jól lehet sárkányozni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.