Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) kexksz válasza superecneB (#2350) üzenetére


kexksz
addikt

Premadeben voltak 1 vagy 2 másik csapattársaddal.

(#2352) Solad válasza superecneB (#2350) üzenetére


Solad
őstag

nem a win hanem a win/loss arany van ebben a tekintetben hatassal a csapatokra :)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#2353) GabN73 válasza Solad (#2352) üzenetére


GabN73
addikt

Ja meg az IQ/kor, és a hiányzó IQ/kor aránya szerint.

(#2354) Cyberbeni válasza Solad (#2352) üzenetére


Cyberbeni
addikt

meg ha az egyik csapatban premade van, akkor erősebb ellenfelet kapnak.

(#2355) superecneB válasza Solad (#2352) üzenetére


superecneB
őstag

Ennek a kettőnek kizárt, hogy jobb aránya van mint nekem vagy legalábbis hasonló. Két premade nyomorék...

(#2356) GabN73


GabN73
addikt

"Ashe is a feeder char"

Még választásnál írták... Hol élnek ezek? Szatyorban?! :((( :(((

(#2357) GabN73 válasza GabN73 (#2356) üzenetére


GabN73
addikt

Természetesen aki mondta olyan fail build nidaleet csinált :(((
Annyi mákunk volt hogy 2 lelépett az ellentől, igaz nálunk is volt 1 aki minden 5 percben fagyott.
10/2/4 lett a vége, 2x early gameban haltam, mert ww nem tudott normálisan gankelni... :((

(#2358) ko9 válasza GabN73 (#2357) üzenetére


ko9
addikt

WW-vel én se tudok normálisan gankelni lvl6 előtt... Egyszerűen nem jöttem még rá hogy lehetne... Bár a 6 megvan 8:30 alatt legkésőbb.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2359) superecneB válasza GabN73 (#2356) üzenetére


superecneB
őstag

Még mielőtt bejöttek az újabb carryk (pl caitlyn előtt) Ashe iszonyatosan domináns volt meg corki is, aztán őt átalakították kicsit, de Ashe megmaradt nagyjából olyannak amilyen volt, manapság viszont egy vayne pl nagy gondot tud okozni neki (nálam legalábbis) - most persze alapesetben abból indulok ki, hogy az ellenfél tudja használni a karakterét nem valami balfaszról aki most játszik előszőr vayne-nel...

(#2360) sasa311 válasza ko9 (#2358) üzenetére


sasa311
veterán

WW level 6 előtt nem is igazán tud gankelni.
Cserébe lvl 6-ot meg lehet csinálni úgy, hogy nem mész vissza vásárolni.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2361) kexksz


kexksz
addikt

[link]

Nem bannolták Ziggset... Hát jó, ő bajuk. :D

[ Szerkesztve ]

(#2362) Cyberbeni válasza sasa311 (#2360) üzenetére


Cyberbeni
addikt

enemy red, utána lvl2 gank nem adja? nem szoktam ww-vel játszani, de ez elég sok karival használható.

(#2363) sasa311 válasza Cyberbeni (#2362) üzenetére


sasa311
veterán

Enemy Red-et vagy zergeléssel vagy őrült faszmákkal lehet megcsinálni. Egy alig agyhalott team is őrzi a pirosat.
De amúgy ha összejön az működik, ez mindenkivel működik, csak nehezen jön össze :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2364) superecneB válasza sasa311 (#2363) üzenetére


superecneB
őstag

Nekem az Twich-csel jött össze a legtöbbször, amíg ők a bluet szedték, beszedtem a redjüket, és a gólemeket, majd lvl2 gank, ha meg nem volt rá lehetőség akkor vissza saját jungel blue - farkas stb...
De ez nagyon régen volt azóta lehet jobban figyelnek ha jungler twich van, nem tudom rég nem játszottam már vele...

Viszont most kéne két szar win, hogy vegyek egy 6300as karit de az istennek sem akar összejönni :D

(#2365) ko9 válasza sasa311 (#2363) üzenetére


ko9
addikt

Egyelőre "őrültekkel" vagyok összezárva, sose védik a pirosat, ha védik is (általában csak akkor ha van mindkét teamben jungleres - ez is nagyon változó) a junglerest, akkor is a kéknél van kb mindenki. Nunuval rendszerint az enemy small golem - wraiths a kezdőm, majd a saját bluem... Sose kaptak még el :D

Köszönöm a tippet, erre még nem gondoltam, mindenesetre kipróbálom. A red buff lizard amúgy nem erősebb mint a blue buff golem?

kexksz

Ziggs-et én is megvettem... Egyetlen bajom van vele: pontosan 0 AP-s rúnám van... MP - Armor - CDR rúnákkal meg nem épp erős...

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2366) superecneB válasza ko9 (#2365) üzenetére


superecneB
őstag

Lizard: 1372 (+90 per minute after spawn) Experience: 210 (+2.5 per minute)
Anci: 1372 (+90 per minute after spawn) Experience: 231 (+2.5 per minute)
A dmgjük spawn-respawn time-juk is megegyezik.

Lehet jobban jártál volna ha a 6300 inkább runára költöd az csak több hőshöz is jó, ráadásul ziggs tuti nerfelve lesz kérdés mennyire...

(#2367) ko9 válasza superecneB (#2366) üzenetére


ko9
addikt

RP-ből vettem, ha nagyon nerfelik, akkor max visszaadom...

Köszi az infókat :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2368) superecneB válasza ko9 (#2367) üzenetére


superecneB
őstag

Visszaadod?

(#2369) ko9 válasza superecneB (#2368) üzenetére


ko9
addikt

Igen, vissza lehet adni hősöket. 3mat már visszaadtam, elvileg ennyi a max, de lett már említve, hogy valaki 4szer adott vissza championt.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2370) ChromeX


ChromeX
addikt

Csáo, 5 nap massziv játék utan kifarmoltam 6300at és vettem magamnak egy xerathot ; :) Mar elkezdtem feltölteni a runákat most 12es vagyok. imadom a stílusát. Még nem sokat jatszottam vele de egész jol megy. Viszont attól megőrülök hogy 5v3ba kell játszani meg nagyon sokszor van valki aki afk és általában mindig én nyalom be ezeket..

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#2371) Cyberbeni válasza ChromeX (#2370) üzenetére


Cyberbeni
addikt

csak tier3-as rúnákat éri meg venni, azt meg csak lvl20-tól lehet, szóval szerintem még ne nagyon vegyél rúnákat, mert pénzkidobás.

[ Szerkesztve ]

(#2372) ChromeX válasza Cyberbeni (#2371) üzenetére


ChromeX
addikt

Nem akartam sokat venni csak egy néhányat, tudom. De mar nagyon unom az afkat egész nap ez megy...

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#2373) kexksz válasza ChromeX (#2372) üzenetére


kexksz
addikt

Ne vegyél semmit - gyűjtsd az RPt, hogy lv 20on egyből (!) kitudj venni legalább 2 rune paget (AD + AP)

[ Szerkesztve ]

(#2374) ChromeX válasza kexksz (#2373) üzenetére


ChromeX
addikt

Rendben akkor nem veszek. Addigra bőven lesz annyim bár jó drágák a t3as runák

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#2375) superecneB válasza ko9 (#2369) üzenetére


superecneB
őstag

És ennek mi a metódusa?

(#2376) sasa311 válasza superecneB (#2375) üzenetére


sasa311
veterán

Gondolom az, hogy írsz, hogy peccs során megváltoztatták X ability-t és így már kösz de mégse kéred a hőst.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2377) ko9 válasza superecneB (#2375) üzenetére


ko9
addikt

Ha nem kértél még vissza, akkor írsz a support oldalon, hogy nem-e lehetne visszakérni pár champion árát, ékes angolsággal, valahogy így: I would like to ask if it's possible to refund the price of my Champions?
Elküldöd, kapsz egy e-mailt, hogy megkapták, majd egy választ e-mailben, hogy háát igazából nem lehet, viszont csak neked, csak itt, csak most, csak egyszer engedményt tesznek, és választhatsz 3 valamit, amit visszakérsz (champion, skin). Válaszban leírod, hogy mit szeretnél visszaadni és mennyiért (van logjuk, ha valamit kedvezményesen vettél, akkor kedvezményes árt kapod vissza, ha valamit RP-ért vettél, akkor RP-t stb...), majd egyszer este rádírnak, hogy bocsi, most kilogoltatnak 5 percre, majd gyere vissza. Ekkor visszakapod a "pénzed". Mikor visszalogolsz, lehet hogy semmi nem fog látszani, de ha venni akarsz valamit akkor helyrerázódik a rendszer.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2378) superecneB válasza ko9 (#2377) üzenetére


superecneB
őstag

És ha nem rpért vettél?

(#2379) feri1014 válasza superecneB (#2378) üzenetére


feri1014
senior tag

Akkor az megfelelő mennyiségű IP-t kapod vissza.

(#2380) sasa311 válasza superecneB (#2378) üzenetére


sasa311
veterán

De IP-t visszakérni jó nagy butaság, egy idő után annyi lesz, hogy nem lesz mire költeni.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2381) kexksz válasza sasa311 (#2380) üzenetére


kexksz
addikt

Azért ez jó hosszú idő.

(#2382) Cyberbeni válasza sasa311 (#2380) üzenetére


Cyberbeni
addikt

van akinek nincs mindig annyi ideje két peccs között, hogy 6300+ IP-t összejátszon, úgy meg azért elég nehéz, főleg ha később kezdte.

(#2383) sasa311 válasza Cyberbeni (#2382) üzenetére


sasa311
veterán

Miért, kötelező megvenni minden új championt?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2384) Cyberbeni válasza sasa311 (#2383) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nem, de amíg van olyan champion, ami nincs meg, addig van mire költeni. meg lehet, hogy olyat bannol az ellenfél, amivel nem is akarnál játszani, de ha nincs meg a csapatban senkinek, akkor nem tudják bannolni, ezért mást fognak.
jó, mondjuk sejuanit én sem venném meg evelyn előtt.

(#2385) tajati


tajati
aktív tag

Hali!

Fel dobtam a gémet. csináltam accot csütörtökön..nem engedett be játékba azt irta hogy rossz felhasz/jelszó. Ma is csináltam két accot és egyikse jó..Valami ötlet? a vissza igazoló email is megjött. De már unom hogy egyikse jó, ellégé játszhatnékom van:D

Valaki segitsen pls:D

köszi üdv t.

(#2386) sasa311 válasza tajati (#2385) üzenetére


sasa311
veterán

Nem easten csináltad és westre / US-re akarsz belépni?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2387) tajati válasza sasa311 (#2386) üzenetére


tajati
aktív tag

hogy értve hogy easten? amikor regelek akkor nem kérdezi a régiot

(#2388) Honzi válasza tajati (#2387) üzenetére


Honzi
senior tag

Csak neked ;)

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2389) superecneB válasza sasa311 (#2380) üzenetére


superecneB
őstag

Mindig lesz új hős kb... Mindig változik annyit a meta game hogy mást érdemes használni leginkább... Nekem kb. a napi first win of the dayre van időm, (napi 1-2 meccset játszom) Így azért nem a leggyorsabb összekaparni pl 6300-at bár nem mintha tulságosan zavarna, csak mondjuk a 3150-es twichet lecserélném egy udyrre vagy ilyesmi...

(#2390) Noddy válasza superecneB (#2389) üzenetére


Noddy
senior tag

Én is csak keveset játszok. De én úgy vagyok vele, hogy tudjak néhánnyal játszani (6-7 db) a többit pedig hetiben ha nagyon akarom akkor ki tudom próbálni. Amik megvannak még azokkal se tudok 100%-osan játszani.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#2391) sasa311 válasza Noddy (#2390) üzenetére


sasa311
veterán

Azért annyira nem egyediek a hősök - ha már nagyjából mindet ismered, akkor meg fogod találni az átfedéseket.

Pl.: Lux - Morgana snare
Tristana rocket jump - Ziggs ugrás
Mordekaiser E - gravesnek, Ashenek és Talonnak ugyan ilyen AOE skillje van.
Garen spin - Wukong ulti

És még sorolhatnám a végtelenségig.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2392) ko9 válasza sasa311 (#2391) üzenetére


ko9
addikt

Vagy csak nézd meg a Sejuani - Shyvana hasonlóságot. Majdnem az összes spelljük ugyanaz a mechaizmus alapján épül fel.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2393) Solad


Solad
őstag

Magyarazza meg nekem valaki, hogy hogyan lehetseges ...

Topon jatszom, Garennal, szemben Irelia. Minden alkalommal, amikor silencet kap(2.5s), egy fel masodpercen belul lejar, es siman elugrik/elflashel/lestunol, vagy csak egyszeruen latom, hogy eltunik a feje folul az ikon.

Borzasztoan bosszanto...

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#2394) GabN73 válasza Solad (#2393) üzenetére


GabN73
addikt

Ez jó kérdés, Kassadinnal hasonlókat tapasztaltam.... :U

Szerk: nem tenás cipő volt az enemyn.

[ Szerkesztve ]

(#2395) Solad válasza GabN73 (#2394) üzenetére


Solad
őstag

De hiaba lenne rajta tenas cipo, akkor sem lenne neki 80% korul :)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#2396) zsiga_667


zsiga_667
tag

Meg kéne nézni a passzív skilljét pl. :o

(#2397) Solad válasza zsiga_667 (#2396) üzenetére


Solad
őstag

Kettonk kozul nem en vagyok a szoke :D

1v1ben voltunk, az 10% Ez az en tudasom szerint nem indokolja hogy az effekt kvazi azonnal elmuljon.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#2398) zsiga_667 válasza Solad (#2397) üzenetére


zsiga_667
tag

Világosbarna. :D

Akkor meg bug. Van belőle nem kevés.
Vagy nemtom. :)

(#2399) Spyke93


Spyke93
csendes tag

Sziasztok!
Most kezdtem 1 haverommal a játékot,13 vagyok talán...Malza+kassa+leblanc+morgana champikkal vagyok,és valami állandó akár rankedes team érdekelne.

(#2400) GabN73 válasza Spyke93 (#2399) üzenetére


GabN73
addikt

Rankeddel várd meg a lvl 30at. Fullos runatáblák nem ártanak.
Melyik szerón játszottok?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.