Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) Kanczy válasza Cyberbeni (#3550) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Az ilyeneket szerintem nem lehet elkerülni kommunikáció nélkül... nagyon durva map awareness kell hozzá, hogy a csapattársad észrevegyen, lássa az ultid és még rá is fusson az ellenre :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3552) kexksz válasza Cyberbeni (#3550) üzenetére


kexksz
addikt

Pingeld az ellenfelet mint a hülye. :D

(#3553) Cyberbeni válasza kexksz (#3552) üzenetére


Cyberbeni
addikt

írom nekik, hogy megyek botra, ne pusholjanak annyira, erre visszaírnak, hogy tf mid, és tovább autopusholnak.
de végre visszahoztam a statom pozitívba :)
lehet kéne egy tf rúnalap, mert most az akalissal nyomulok. (még van egy ad is, csak mindig valaki más akar ad carrynek menni, és nem lehet őket róla lebeszélni)

(#3554) pckownz


pckownz
senior tag

Az hogyan van, hogy nekem ingyen van egy 3. rune page-em is?
Mostanság tűnt fel, hogy 1-2 haver beruházott egy harmadikra is, nekem meg van, pedig sose vettem.
Még season0-ban regeltem.

(#3555) ko9 válasza pckownz (#3554) üzenetére


ko9
addikt

Akkor azért... Mert nekem is most kéne vennem... Adjanak már ki valami szar Champet, hogy tudjak venni runepaget :DD

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3556) kexksz válasza pckownz (#3554) üzenetére


kexksz
addikt

Nagyon régi regek régen amikor valami awardot megnyert a LoL kaptak ajándékba egy runepage-et.

Nekem 4 van, de elég szűkös, múltkor töltöttem fel RPt egy 7-es bundlere, csak inkább skinek lettek belőle. :B

[ Szerkesztve ]

(#3557) ChromeX


ChromeX
addikt

Na kiprobáltama a hecarimot runák nélkül 7/0/11 lett pvp elötte játszotam egyet botok ellen. szoval ez volt a második gamem. nekem bejön ugy kezdtem el buildelni hogy 3as cipő tryniti force és phantom dancer lett volna a kövi aztán egy frozen malet. ezt csak én okoskodtam ki biztos lehet jobban is. de az hogy stackelek egy rakás movmentet és a passivra ez két okbol is jó bárkit elkap gyakorlatilag aki nem flashel el sőt talan még azt is ha nincs torony közelbe. elég erős gankje lesz meg hogy ignorolja unit coll-t az nagyon kemény szerintem

ui lehet a tryiniti utan malet kéne és utana egy phantom

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3558) ko9 válasza ChromeX (#3557) üzenetére


ko9
addikt

Én a Trinityt kihagytam, ilyen féltankot építettem neki. Wriggles, 3as cipő, Frozen, Phantom, és itt nyertük a meccset :D Még akartam neki egy Atma-t, meg egy Force of Naturet, és teljes lett volna a buildem.
Ja és junglereztem vele, azért Wriggles a kezdő.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3559) ChromeX válasza ko9 (#3558) üzenetére


ChromeX
addikt

ja én laneeltem mer azt már bepickelték. lehet hogy a trinytit kilehet hagyni nem szeretem annyira azt az itemet, nemtudom mér :) ezen a beta szerveren nem nagyon lehet normálisan játszani, ha valaki nem kapja meg a hecarimot egybol trollkodik ing

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3560) superecneB válasza ChromeX (#3559) üzenetére


superecneB
őstag

Pedig nagyon jó kis cucc a trinity szerintem, elég flexibilis viszonylag kisebb összegekből össze lehet pakolászni egy-egy részét amik jól skálázódnak a játékmenettel.

(#3561) ChromeX


ChromeX
addikt

Amikor a leblanc volt ingyen játszotam vele és a gamek 90%át megnyertem vele, most a beta szerveren is játszotam vele egy párat és amugy megakarom majd venni (ha lesz hozzá skin akcio) dehogy nem op egy picit nagyon? jó megvannak a hátrányai de mindig olyan dmgem van hogy elképesztő, és elég sokat játszottam vele amikor ingyen volt nem lehetett mindig béna az ellen. jó a team fightokba már sokkal nehezeebb vele tolni de ha az early gamet nem rontom el és megkapom a killeket akkor a végén is megtudom csinalni hogy bediveolok a teamfightba megölök valakit aztán ki, tehát ott se haszontalan. szoval mi a trükk benne mer folyton azt érzem hogy nerfelni fogjak

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3562) kexksz válasza ChromeX (#3561) üzenetére


kexksz
addikt

Vesznek ellened lane-en egy Negatron Cloakot és semmit nem érsz.

(#3563) n a x v i L válasza ChromeX (#3561) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Nem hinném , hogy nerfelnék mivel csak early-mid gameben erős . Ha farmol az ellenfél akkor lategame nem lesz semmi jelentős damaged veled , mert amire elnyomodot az e-q-w-r kombót és leviszed negyed hpra az ellenfelet , és újra el szeretnél nyomni egy újabb spellt , hogy megöld , azalatt a 3-4 másodperc alatt megölnek. (kicsit hülyén fogalmaztam , fáradt vagyok :D . remélem azért kb ki tudjátok belőle venni a lényeget)

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3564) sasa311 válasza ChromeX (#3561) üzenetére


sasa311
veterán

Early game táp, mid game már semmi extra, late game meg f0s, mert az AP ratioi nem túl magasak.

Aztán papír is, mint az állat, gyk. bárki egy stun alatt 1hiteli.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3565) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Szerintetek mekkora a valószinűsége , hogy ez lenne a következő champ rota ? :D
Gragas
Malphite
Miss Fortune
Veigar
Shen
Sivir
Xin Zhao
Annie
Yorick
Lulu

Nem valószinűségszámitást akarok , csak ezek közül szerintetek kik lesznek benne ? :D

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3566) kexksz válasza n a x v i L (#3565) üzenetére


kexksz
addikt

Yorick és Veigar lesz.

(#3567) n a x v i L válasza kexksz (#3566) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Ez az új champ rota amit leirtam az előbb. Valahol lolwikin olvastam a hozzászólások között , hogy ez lesz és most már mobafiren is kint van :D.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3568) kexksz válasza n a x v i L (#3567) üzenetére


kexksz
addikt

Akkor ha ez az új champ rota minek kérdezed meg, hogy ezek közül lesz-e valamelyik? :F

(#3569) ko9 válasza n a x v i L (#3567) üzenetére


ko9
addikt

Frissen screenshotolva :DDD

Tudni kéne mikor van Koreában éjfél, és akkor hamarabb ki tudnám dobni.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3570) n a x v i L válasza kexksz (#3568) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Mert csak egy kommentben irták és mivel elég reálisnak tűnt , gondoltam rákérdek . Viszont amikor még irtam , hogy szerintetek melyik lesz benne , akkor még nem volt kint mobafiren csak kb 10 percre rá .

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3571) n a x v i L válasza ko9 (#3569) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Azt hittem , hogy lvl 30 all items unlocked kávézói accot vettél :D . Így viszont miven különbözik a "normálistól" ? Nem tartod pénzkidobásnak ?

btw. hányas pinged van rajta ? :D

Bocsi a dupláért , csak már kicsúsztam a szerkesztésből.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3572) ko9 válasza n a x v i L (#3571) üzenetére


ko9
addikt

Nem all unlockedet vettem, abban nincs kihívás... Viszont tényleg zsákbamacska volt, és egy kicsit meg is jártam vele... De konstans 320as Pingem van :C

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3573) n a x v i L válasza ko9 (#3572) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Azt gondoltam , hogy azért vetted , hogy kipróbálhasd rajta a champeket :) .
Egyébként mennyibe fájt ez neked ? :D

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3574) ChromeX válasza ko9 (#3569) üzenetére


ChromeX
addikt

Az mf-et a shent nem is éri meg megvenni folyton ingyen vannak azok is. :) viszont a gargast kitudom probálni, meg a lulut is.

De amugy amiket irtatok hogy ha farmolnak early gameben meg vesznek ellenem magic resit, ez gyakorlatilag minden ap-s champet megöl lehet hogy ennek nagyobb rugás de többinek is ugyanugy magic dmge van, az igaz hogy nagyon papír aláírom aki értelmes egyből kifocusol, de szereintem okos helyezkedéssel és jo early gamel nem teljesen "fos" , de majd még játszogatok vele, hiszek nektek nem azér mondom ez csak amit én érzek.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3575) kexksz válasza ChromeX (#3574) üzenetére


kexksz
addikt

Lategameben összehasonlíthatatlanul gyenge egy Brandhez, Cassiohoz, Ahrihoz, akármihez képest, ezért nem kell rá nerf.

(#3576) m4rk_ válasza ko9 (#3569) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Meg tudnád nézni, mik vannak leárazva ? :C

(#3577) ko9 válasza m4rk_ (#3576) üzenetére


ko9
addikt

Még Ahri/Lee Sin/LeBlanc van kinn 11óra múlva jár le.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3578) n a x v i L válasza ko9 (#3577) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Ahrit 1 hete vettem meg RP-ért :W :W :W .

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3579) m4rk_ válasza ko9 (#3577) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Oh, azt hittem ott mar az uj akcio van :( azert koszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#3580) Cyberbeni válasza ChromeX (#3574) üzenetére


Cyberbeni
addikt

visznek ellened midre egy olyan champet, akinek az alapbuildjében van mr, akkor megszoptad. (pl galio)

(#3581) ChromeX


ChromeX
addikt

Toltam egy egy órás mecset veigarral és 20/6/17 lett, több mint 1000apm volt a végére a tankon kívül mindenki két spell volt :DDD nagyon beteg, jó game volt

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3582) GabN73 válasza ChromeX (#3581) üzenetére


GabN73
addikt

Jaja, nem rossz champ, csak egy kicsit pörögni kell hozzá :)

(#3583) ko9 válasza GabN73 (#3582) üzenetére


ko9
addikt

Vagy macrózni ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3584) GabN73 válasza ko9 (#3583) üzenetére


GabN73
addikt

Ne tossz, hogy itt is lehet :O

(#3585) ko9 válasza GabN73 (#3584) üzenetére


ko9
addikt

Külső programmal miért ne lehetne? Egyszer Ryzet próbáltam ki Snare(W)+Ulti(R)+E+Q egy gombra, 600ms-es késleltetéssel. Ha valamelyik CD-n van, akkor azt nyomja ami épp nincs, és Smart Cast-al csak az egeret kell a célponton tartani.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3586) superecneB válasza ko9 (#3585) üzenetére


superecneB
őstag

Ez viszont nem valami etikus megoldás, arról nem beszélve, hogy azért nem olyan bonyolult 4 gombot a megfelelő sorrendben lenyomni, meg aztán talán elvárható az embertől ennyi...

(#3587) ko9


ko9
addikt

Leárazott championok:

- Renekton 487RP
- Pantheon 487RP
- Taric 292RP

Leárazott skinek

- Viking Tryndamere 487RP
- Heimerdinger 5. skinje 260RP - ez nincs benn nálünk
- Acolyte Lee Sin 487RP

Azért írtam le, mert ez van Koreában... Na nálunk meg nem :D Mi kaptunk Renekton helyett Swaint, skineknél meg egy Gragas és Sona skint, csak a Trynda ugyanaz...

superecneB:

Nem is használom, mert rohadt helyzetfüggő, hogy mit nyomok. Ezért nincs értelme, csak egy próbának jó volt.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3588) ChromeX válasza ko9 (#3585) üzenetére


ChromeX
addikt

Az úgy már olyan mű nem? nem is kell semmit csinalnod és ugy nyersz, én nem tudnék ilyet hasznalni biztos fun de nem ugyanolyan.

Most shaco mit játszott ellenem, fent pusholták a towert ő meg várt a bokor melett torony alatt map szerint de pont nem láttuk és aki kis hp-n volt azt ledobta a tőrrel, meg ugy leste a last hiteket kb csak akkor láttad. lehet hogy ezt igy kell de elég undorító stílus nekem ez.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3589) Cyberbeni válasza ChromeX (#3588) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ezen inkább az ellenfélnek kéne felháborodnia, nem neked.
De a legjobb az volt, amikor ad carryvel mentem, és beloptam 1-2 killt, hogy jöjjön pénz itemre, és állandóan sírtak, hogy ne kseljek. Persze amikor 1000-es kriteket toltam caitlynnel, akkor kussoltak, de azért akkor is volt olyan, hogy sírt a szája az egyiknek a ks miatt, amikor 3 hiteltem az egyik ellenfelet, és senki nem kapott assistot... Egyszerűen nem értik az emberek a játék alapjait sem.
Csak az a baj, hogyha ad-val megyek, akkor a lane partner elbassza a cs-met és/vagy megnyerik/elvesztik addigra a többiek, ezért kell általában midre, esetleg topra mennem. (Inkább mid tf a favorit a range miatt, de azért top gp/akali/teemo sem rossz, ha nem superfed az ellenfél, bár teemo inkább csak az early stomp vagy 1v2 képességek miatt jó)

[ Szerkesztve ]

(#3590) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Sziasztok kipróbáltam a játékot laptopra épphogy csak elfut rajta de legalább megy :D

Most kemény 6-os szintű vagyok 400 sárga meg 1300 szürke bazzal, de ahogy látom csak a szürke gyűlik 2 napja tolom, eléggé el lehet vele lenni, most, hogy már kezdem érezni mit is kéne csinálnom, csak hát annyi féle karakter van....gondolom venni nem érdemes egyenlőre állandót, a freek között pedig mindig találni jót legtöbb sikerélményem eddig Graves-el meg Xin Zhaoval volt...

=^-^=

(#3591) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

dupla :(((

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#3592) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Életem első meccse Veigarral , és egy Ahrit kaptam magam ellen . Van egy olyan érzésem , hogy jól szét fognak b*szni :DDD .

jah .. és 1 hete nem játszottam

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3593) pckownz válasza n a x v i L (#3592) üzenetére


pckownz
senior tag

Nekem Ahri lett az egyik main-em (Brand mellett), és hát na. Elég erős kiképzést kaptam eddig. Kennen, Ziggs, Viktor, Kassadin, Malza.... A többiekkel nem volt gond. :K

(#3594) m4rk_ válasza n a x v i L (#3592) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Ranked volt? Csak mert pontosan ugyanebben az időben vertem szét egy Veigar-t éppen Ahri-val.. :)) :DD

[ Szerkesztve ]

(#3595) GabN73 válasza superecneB (#3586) üzenetére


GabN73
addikt

Mivel ember vagy, ezért nem fogsz mindig 4 gombot lenyomni megfelelő sorrendben. Fáradsz, másra figyelsz, mást is nyomsz...

(#3596) n a x v i L válasza m4rk_ (#3594) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Nem , csak normal . Vesztettünk , de azért megvertem Ahrit :D

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3597) Cyberbeni válasza ChromeX (#3581) üzenetére


Cyberbeni
addikt

vegyél dfg-t, és akkor a tank is egy kombó

(#3598) superecneB válasza GabN73 (#3595) üzenetére


superecneB
őstag

Mindenesetre a "külső segédeszközökkel" kapcsolatban mindig is elvi kérdést csináltam.

Ha begyakorlod rutin szerűen megy ilyen egyszerű.

(#3599) ChromeX válasza Cyberbeni (#3597) üzenetére


ChromeX
addikt

Igenn az kellett volna de igazábol nem volt szükség rá, szinte semmi dmge nem volt a malphitenak a többit meg instant szétkaptuk őt meg ledpseltük szépen közösen. ha kiélezetebb veszek egyet de azt gondoltam elég a dmgem most viszanéztem és valamiért abyss sepct vettem a végére nemtudom miért, pedig 1 ap-s volt az enemy teambe ott valamit elnézhettem vagy már nagyon a vége lehetett,

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3600) Cyberbeni válasza ChromeX (#3599) üzenetére


Cyberbeni
addikt

-20mr az ellenfélnek 1000-es rangeben, plusz nem muszály egy karakternek ap alapúnak lennie, hogy magic dmg-et osszon.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.