Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3501) Hopeful


Hopeful
csendes tag

Nagy valószínűséggel Hecarim tesztelhető,mert PBE online : )

(#3502) Hopeful


Hopeful
csendes tag

Na teszteltem...Hát Nekem személy szerint nem tetszett,sőőőőt ...Ez az 1 célzós skill (ulti) szánalom megoldás.De ez csak vélemény.

(#3503) GabN73 válasza ko9 (#3487) üzenetére


GabN73
addikt

Ashe rework :DDD

Nincs szeró :(

Már van

[ Szerkesztve ]

(#3504) kexksz válasza GabN73 (#3503) üzenetére


kexksz
addikt

Nektek is sokáig patchel? :(

(#3505) GabN73 válasza kexksz (#3504) üzenetére


GabN73
addikt

Én már játszottam is 2t. Jelenleg is bent vagyok, indításnál nem peccselt.

Hmm, 3150es champek közül kéne venni egy Udyrt, vagy egy Shent :)

[ Szerkesztve ]

(#3506) kexksz válasza GabN73 (#3505) üzenetére


kexksz
addikt

PBEre gondoltam. Basszus, átléptem oda, kipróbáltam Hecarimot, lépnék vissza erre 25 perces a queue. :DDD

(#3507) GabN73 válasza kexksz (#3506) üzenetére


GabN73
addikt

Hátakkor azt mondjaaaad hogy píííbííeeee!

(#3508) kexksz


kexksz
addikt

Patch notes, benne a két új champ adataival. [link]

(#3509) ChromeX válasza kexksz (#3508) üzenetére


ChromeX
addikt

Tegnap délután ota nem vagyok ithon erre mi minden történik. :)

Az atma nerf miatt nyalják meg a tudjak mimet. viszont az hogy mostmár többet fog érni ha megölsz egy nálad magasabb szintut az nem rossz dolog.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3510) scream válasza ChromeX (#3509) üzenetére


scream
veterán

Ha jól láttam mostani patch ben itemeknél csak nerfelés van, AP-s rúnákat meg buffolták (aztán majd köviben nerfelik a buffolt rúnákat majd a nerfelt itemeket visszabuffolják, csak nem értem miért nem lehet egyből egy "balanced" értékre ? :F Pl atmánál ne legyen 2%, de ne is 1.5% hanem mondjuk 1.75%)

(#3511) kexksz válasza ChromeX (#3509) üzenetére


kexksz
addikt

Atma nerf nagyonis kell, miután hiába vannak tök jó buildek, Atmog kombó a legjobb kb minden toposra, ez pedig elég egyoldalú.

(#3512) ChromeX válasza scream (#3510) üzenetére


ChromeX
addikt

Én az ap-s buffnak örülök ugyis azokkal jobban szeretek jatszani már nem flat ap-s runáim vannak de a magic pen az jol jön mer markbol az van benn.

Keksz: naja ez igaz végülis hogy az veri a többit. legalább lehet variálni.

Más, azt belehet állítani hogy a saját hp barokat a teamem színén mutasa?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3513) pckownz válasza ChromeX (#3512) üzenetére


pckownz
senior tag

Colorblind mode.

(#3514) kexksz


kexksz
addikt

[link]

A vicc az, hogy egész game alatt engem és Ahrit flameltek, mert noobok vagyunk, aztán reportoltak minket, mert nem tudtuk lehozni 2v5-ben. :D (Kog afk volt, Olaf egyetlen killje pedig a Nexus tower alá befutó LB volt.)

(#3515) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Wukong, Ziggs és Mordekaiser közül ki a leghasználhatóbb magas szinten? Csak mert esetleg egyre beruháznék, és megtanulnék velük már most játszani, viszont nem akarok potyára pénzt kiadni. A majom és a macska játékstílusa nagyon bejön, Mordet még nem próbáltam, csak mondta egy tapasztalt haverom, hogy jó :B

köszi

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3516) kexksz válasza Kanczy (#3515) üzenetére


kexksz
addikt

Mindegyik jó karakter.

(#3517) n a x v i L válasza Kanczy (#3515) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Nincs leghasználhatóbb és mindegyiket nagyon könnyű counterelni .

btw milyen rúnáid vannak ? Ha nincsenek , akkor mit szeretnél leginkább játszani ? - mert ugye akkor ahhoz a role-hoz tudnánk champeket ajánlani

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3518) kexksz válasza n a x v i L (#3517) üzenetére


kexksz
addikt

Az alap dolog, hogy Lv20ra a két alap (AP AD) runepage-re legyen elég IPd, ha nincs, akkor meg csak azt kell venni, champek előtt.

(#3519) Cyberbeni válasza Kanczy (#3515) üzenetére


Cyberbeni
addikt

a magas szint ugye tudod, hogy nem egyenlő lvl30-al? noobok carryzésére szerintem ezek körül morde a leghasználhatóbb.

(#3520) ChromeX válasza kexksz (#3514) üzenetére


ChromeX
addikt

Az olaf stat nem kicsit jó :DDD

ma nekem is volt egy olyan játékom, hogy ziggsel voltam kb mindkét lanet elrontották és aztán ugy a közepe felé engem vettek elő hogy mit csinalok, hogy ráultiztam egy enemyre és kaptam egy killt minthogy feleslegesn ráultiztam volna a fullhps másik két enemyre akik a csapatársakat verték be. és én voltam a béna hogy mér öltem meg mér nem oda ultiztam. mikor ök igy is ugyis meghaltak volna.

amugy meg egy katarina ellen voltam és hát marha bosszantó.. rühellek ellene játszani

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3521) kexksz


kexksz
addikt

[link]

Hát ez esküszöm nem az én napom. :W

(#3522) Cyberbeni válasza kexksz (#3521) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nekem is ma 5 meccsből volt kb 1,5 jó.
akalival topon 1v2-ben riven és orianna ellen elég szar, főleg hogy a csapat másik része nem használja ki, hogy nincs junglerük, plusz graves a csodálatos frozen malletével...
meg egy másik játékban veszekednek, hogy ki hova menjen. (rajtam kívül nem akart senki ad-nak menni, úgyhogy azt pickeltem) aztán mondom nekik, hogy mindegy ki jön le supportnak, csak ne aa-ja a minionokat, erre jax mondja, hogy mindenkinek kell a cs, persze ő jön supportnak, és elég sokat aa-ja a creepeket, persze a 3/4-énél elbaszta a lasthitet, tehát pusholt is, mint állat (ww+shaco lane ellen), szerencsére megnyertük
(ezek közül persze egyik sem az 1 sem a 0,5 jó game)

[ Szerkesztve ]

(#3523) ChromeX


ChromeX
addikt

ez nagyon jó :DDD

sorry picit nagy

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3524) Cyberbeni válasza ChromeX (#3523) üzenetére


Cyberbeni
addikt

exhaust too stronk

(#3525) Kanczy válasza n a x v i L (#3517) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Semmilyen, azt mondták, 20ig nincs sok értelme, mivel úgyis le kell őket cserélni, és még csak 10es vagyok.

Amúgy tetszik az Ashe range és a farmképessége, viszont azzal nehéz volt számomra 1v1-ezni (flash nélkül ha rámugrott valami, kb. 80% halál), úgyhogy valami testesebbre vágytam, és így került kipróbálásra a majomkirály, ami viszont bejövős :)

Ziggs pedig egyszerűen nagyon fun és elég erősnek is tűnik.

köszi :R

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3526) pckownz


pckownz
senior tag

Enyhén low volt az enemy:

(#3527) GabN73 válasza pckownz (#3526) üzenetére


GabN73
addikt

Az úgy not bad...

(#3528) kexksz válasza Kanczy (#3525) üzenetére


kexksz
addikt

Lényeg, hogy lv20ra legyenek meg a 2 runepage t3 rúnáinak ára, hogy egyből kitudd őket venni.

Csak hogy tudj tervezni, jelenleg az ún. meta így van: (Ergo jobb esteben lv30on illetve rankeden mindig ez lesz a felállás)

Top lane: 1db tanky bruiser vagy ap carry (topra ap carrynek legtöbbször csak Kennen/Vladot visznek, hogy mid carry vihesse a kék buffot, vagy max Ryze top)
Mid lane: 1db ap carry
Bot lane: 1db ad carry + 1db support
Jungle: 1db bruiser, vagy ritkán ap carry (fiddlesticks)

(Lehet ezt már tudod, akkor bocsi. :B )

Más: végre hajnali 1kor egész délutáni játék után meglett a first win. :D [link]

(#3529) Kanczy válasza kexksz (#3528) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

A rúnákban nagyon nem vagyok otthon, de még van 10 szintem, hogy megtanuljam. Még a t3-ban sem vagyok biztos, hogy mi.

Most nyomtam egy ilyet, miközben az "összesnévfoglalt" nevű szájgladiátor folyamatosan ragelt, hogy csak 2v1-ben nyomták le (holott 1v3-makat is lehoztam, amiben benne volt). Nagyon vicces volt :C

Amúgy mióta Wukonggal nyomom (4 meccs), legalább +7 voltam, úgyhogy vagy nagyon sok kokk jött szembe, vagy durva a karakter :B

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3530) scream válasza Kanczy (#3529) üzenetére


scream
veterán

az az összesnévfoglalt szép buildet dobott össze :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3531) sasa311 válasza Kanczy (#3529) üzenetére


sasa311
veterán

Tankosítsd Wukongot (mallett + atma), ilyen AD buildel egy kevésbé retardált team 2 mp alatt szed szét.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3532) sasa311 válasza Cyberbeni (#3522) üzenetére


sasa311
veterán

WW + Shaco lane, rofl. Hanyas szinten nyomod?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3533) n a x v i L válasza pckownz (#3526) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Ahri .. roa , cdr cipő , exhaust . what the hell ??
Tényleg nagyon lowok lehettek ha ilyen buildel 10-0át csináltál :D

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3534) superecneB válasza n a x v i L (#3533) üzenetére


superecneB
őstag

Szerintem a ROA egyáltalán nem rossz tárgy Ahrira nézve...

(#3535) ko9 válasza superecneB (#3534) üzenetére


ko9
addikt

Hehe szép avatar :DD Hirtelen meglepődtem, hogy megjelent egy Malzahar :C

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3536) reflxx válasza superecneB (#3534) üzenetére


reflxx
aktív tag

nem rossz a roa, de nem 1. itemnek (ahogy ahrit használók 90%-a csinálja)

(#3537) pckownz válasza n a x v i L (#3533) üzenetére


pckownz
senior tag

MP cipőt és Riyali-t szoktam venni kezdésnek, ezt csak azért vettem, hogy ne kelljen annyit backelnem :D
Amúgy exhaust, mert általába legalább hárman játszunk együtt és mindig van blue-m. Exhausttal mi a baj?

(#3538) sasa311 válasza pckownz (#3537) üzenetére


sasa311
veterán

Az, hogy ignite jobb ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3539) szilva01 válasza pckownz (#3537) üzenetére


szilva01
őstag

Szerintem arra gondolt hogy ap carrynek az early burst-je miatt jobb az ignite 1v1-ben hiszen miden úgysem autoattack párbajok szoktak lenni.

(#3540) n a x v i L válasza pckownz (#3537) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Exhaustal nincs semmi bajom , csak feleslegessé válig az Ahri tauntal . Mivel mid az rövid lane azért jobb az ignite (+dmg) , hogy könnyebben megtudd ölni az ellenfelet .

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3541) pckownz válasza n a x v i L (#3540) üzenetére


pckownz
senior tag

Late game miatt nem szeretem ignite-ot. :(
Clarity-t vinni hülyeség amúgy? Ha van jungler akkor apad a manááám :D

(#3542) kexksz válasza pckownz (#3541) üzenetére


kexksz
addikt

Elég nagy.

(#3543) pckownz válasza kexksz (#3542) üzenetére


pckownz
senior tag

Értem. Runa ajánlat?
Jelenleg AP quintek vannak, meg mr és mp.

(#3544) ChromeX válasza pckownz (#3541) üzenetére


ChromeX
addikt

Clarity is haszontalan late game. vigyazz a manádra ha nem kapod meg a kéket akkor ne farmolj spellel. ignite sokkal többet ér. amugy azt meg late game is lehet hasznalni meg true dmg és lvlel nő

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3545) kexksz válasza pckownz (#3543) üzenetére


kexksz
addikt

Szerintem quint flat ap, piros mrp, sárga meg kék pedig ap/lv, hp/lv, vagy mp/lv.

(#3546) Cyberbeni válasza sasa311 (#3532) üzenetére


Cyberbeni
addikt

30-as, és több winem van, mint loseom, szóval elég kevesen lehettek fent, ha ilyen retardáltakat adott.
lehet meg kéne tanulnom tf-el játszani, mert ígyis könnyű vele nyerni, hogy kb alig tudok vele játszani :D

(#3547) reflxx


reflxx
aktív tag

galio runapage-re ötletek?

hi

(#3548) ko9


ko9
addikt

Nem tudom mi bajotok van/volt Hecarimmal most toltam vele PBE-n 4-5 meccset és szerintem ku*vajó. Tuti instant buy lesz miest kijön :C

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3549) kexksz válasza Cyberbeni (#3546) üzenetére


kexksz
addikt

Ha van egy kis map awarenessed akkor tf = insta win, legtöbb játékos le se szarja, hogy van tf az enemy teamben, szétpusholja a lanejét, aztán kaphatja a gold cardot a seggébe. :D

Galio runepage: mr mr mr mr

[ Szerkesztve ]

(#3550) Cyberbeni válasza kexksz (#3549) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ja, csak náha beteleportálok, és megöletem magam, mert arra számítok, hogy a csapatom is jön, és nem rohan el, amint meglátja az ultimat
meg gold card picken is javíthatnék, hogy mindig ki tudjam pickelni a legelsőt.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.