Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) superecneB válasza scream (#2450) üzenetére


superecneB
őstag

Nem érdemes Tier2-es rúnákra költeni szerintem. Gyűjtsd a casht én is így csináltam, hamar megvolt a lvl30 :)

(#2452) ko9


ko9
addikt

Nautilus: Vélemények? Mégéri az árát? :D

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2453) kexksz válasza scream (#2450) üzenetére


kexksz
addikt

Ne vegyél T1/T2 rúnát, 20on majd kiveszed egyből összes T3-at

(#2454) GabN73 válasza ko9 (#2452) üzenetére


GabN73
addikt

Még nem volt hozzá szerencsém...

(#2455) Noddy válasza ko9 (#2452) üzenetére


Noddy
senior tag

Ma volt egy a teamben, de nem nyűgözött le, noob volt aki játszott vele :)

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#2456) kexksz


kexksz
addikt

Most vettem meg, vicces karakter. Olyasmi mint Leona. Eddig csak jungle-ben próbáltam, de szerintem support-nak is remek.

(#2457) kexksz


kexksz
addikt

Nagyon kÓPé ez a Nautilus. 1.5 perces teamfightot kitankoltam úgy, hogy 70% hpm maradt :D

(#2458) scream válasza GabN73 (#2447) üzenetére


scream
veterán

Ez a Xin egyelőre nekem nem bejövős :N

(#2459) Noddy válasza scream (#2458) üzenetére


Noddy
senior tag

Én most egyelőre Tristana, Miss Fortune, Vayne, Amumu vonalon mozgok. Amit még szeretnék tanulgatni az Shen és Alistar. A mage-k annyira nem jönnek be, bár lehet azt is tudni kellene...

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#2460) Spyke93


Spyke93
csendes tag

Solo toppon vagyok.Most kezdtem új accot,olyan karikat veszek mint : nasus,chogath,riven,gangplank,mordekaiser,irelia,pantheon,
Amint megvan eu nordic-ra keresek teamet ,ha valakinek kellsolo toppos szóljon.

(#2461) ChromeX


ChromeX
addikt

Egy oylan problémám van hogy xerathal 20as vagyok runák vannak jo a masterym is itemek is de nemtudok killelni mer a mocskos ad-k az autoatakkal mindig leölik alig van esélyem tologatni a kis spelljeim, mit lehet ezzel csinalni mer szerintem sokkal erösebbek mint a spelles ap-s karik, jo most nyertünk de nekem statom 4/3/20 volt nekik meg ugyan ez csak viszafele kb ilyenek hogy olaf, yi, twich nem lehet öket megverni föleg late gamebe mar sokat nem tudok hozzászolni minden ütésük több százas crit én meg egyspellel sebzek 300+aot és van rajta 3sec cd..

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#2462) Spyke93


Spyke93
csendes tag

Hát igen...A nagy probléma...:( Ez ellen sajnos nem tudsz mit tenni.Early gamebe ,be kell őket alázni.Felfeedelnek,és nem szabad érvényesülni hagyni őket.Bár Xerath mider ,szóval midre Te is ap-sat kapsz.Baszogatni,baszogatni,baszogatni.Last hit. És jobb vagy.(főleg ha kis range-st kapsz,teszem azt annie,ahri).Mondjuk én személy szerint midre nem vinnék Xerathot,sokan counterelik.Morgana,lb,ahri,annie,kassadin <3 on mid. :P Bár mint mondtam ,hogy SZEMÉLY SZERINT: ) NEm akarok oltogatást,sértődést belőle.Csak vélemény.De ezzel sajnos nem tudsz mit csinálni.Ha egy autoattacker feedelt,esetleg nagyon lategame van,közel 1 órához ,és tud miniont darálni,amit persze nem szabadna hagyni neki,akkor ne menj közel : ) Turret alatt bebaszod őket ,főleg mert Xerath nem kis ranged: P

Ui:Tudom ,hogy ez nem segítség,de senki nem fog többet mondani sajnos... :F

(#2463) ChromeX válasza Spyke93 (#2462) üzenetére


ChromeX
addikt

Nem az ellenfelekkel van a baj, hanem a csapattársakkal:D az nem izgat mi ellen jatszom mer mindent meglehet ölni ha nem is egyedül, csak hogy a csapatársak teamfightba viszonylag könnyebben szerznek egy egy kill creditet akinek csak auto attackolni kell, de mondjuk ettől függetlenül nem fogom abbahagyni a xerathozást csak kell még gyakorolni mer igen erős azér, csak sok skill kell hozzá

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#2464) Spyke93


Spyke93
csendes tag

Op-nak nem tartom Xerathot...Ténynek tény,hogy nem rossz,de vannak nála jobbak:)

(#2465) sasa311 válasza ChromeX (#2461) üzenetére


sasa311
veterán

AD carrybek KELL a killeket elvinni optimális esetben, mert ő a legerősebb és a legpotensebb dmg osztó, így a csapat számára ez a legjobb. (mellesleg megjegyzem a killekből jó esetben SOKKAL kevesebb gold származik, mint a farmból).

Amúgy egy xerath simán 1hitel egy Twitchet :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2466) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Sziasztok, tudnátok segiteni rúnákkal kapcsolatban ? Tier 3-as rúnákból szeretnék összerakni AP rúnaoldalt ami általánosságban az összes AP hősre jó . A kedvencem Akali . Gondolom idővel úgyis megunom és mással fogom tolni , ezért nem a mobafire highest rating alapján veszem a rúnákat , hogy másra is jók legyenek. Ezek alapján mit ajánlotok , mit vegyek ? Előre is köszi :R

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#2467) kexksz válasza n a x v i L (#2466) üzenetére


kexksz
addikt

piros: magicpen
sárga: ap/lvl
kék: ap/lvl
quint: flat ap

(#2468) n a x v i L válasza kexksz (#2467) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

piros = az összes mark ? mert ugye van 2 szürke mark is az összes piros mellett . Ugyan ez a helyzet a többinél is.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#2469) Solad válasza n a x v i L (#2468) üzenetére


Solad
őstag

azok a meg lockolt slotok, lvl30-on azokat is hasznalhatod majd :)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#2470) zsiga_667 válasza sasa311 (#2465) üzenetére


zsiga_667
tag

Pontosan, csak sokan nem fogják fel hogy egyrészt a LoL csapatjáték, nem egy Quake3 deathmatch ami fragre megy; másrészt meg az assist pont ugyanannyit ér mint a kill.
Ha épp AD carry-t játszom rendszeresen megkapom a supportomtól vagy a tankunktól hogy killstealer vagyok... :o

(#2471) scream válasza zsiga_667 (#2470) üzenetére


scream
veterán

Ha megnyugtat engem is sokszor lehordanak ... :U

(#2472) scream


scream
veterán

Most nézem, kaptam 400 RP-t de azt mire kitől és hogyan ? :F

(#2473) Fl3x


Fl3x
aktív tag

Xin zhao-val keztem el mostanában játszogatni és szívesen venném a jó tanácsokat rúna és build terén. Még gondolkodom de vmi ilyesmi vonalakat képzeltem el:
Wriggle's Lantern-->Berserker's Greaves-->Warmog's Armor-->Phantom D-->The Black Cleaver vagy The Bloodthirster végére meg még1 Phantom D.
VAGY
Doran's Blade-->Berserker's Greaves-->Frozen Mallet-->Phantom D-->The Black Cleaver vagy The Bloodthirster végére meg még1 Phantom D.
tudom h wrigglest jungelesk vesznek de sztem lénen is hazsnos viszon nem tudom h warmogs vagy frozen mallet lenne hasznosabb xinek melyik a jobb, persze ha nagy az ap dmg akkor még a végére phantom helyett banshee jön.
Rúnák: armorpen mark, glyph és seal atk speed, quint flat dmg

minden ötletet szívesen veszek és előre is köszönöm mindenki segítségét. :R

[ Szerkesztve ]

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#2474) kexksz válasza Fl3x (#2473) üzenetére


kexksz
addikt

"tudom h wrigglest jungelesk vesznek de sztem lénen is hazsnos"

Persze hogy hasznos, solo topra nagyon gyakran, de van hogy AD carrynek is veszek Wriggle'st. Ez hogy csak junglebe jó a 12 éves mobafireösök találták ki akik úgy írják a toprated buildeket, hogy rankedhoz közük sincs, de van hogy még a 150 winjük sincs meg. :D

Xinnel meg minek mennél lanere? Topra elég gyatra mert viszonylag papír, junglet viszont kb. a leggyorsabban tisztítja ki és a gankjei is erősek.

(#2475) Fl3x válasza kexksz (#2474) üzenetére


Fl3x
aktív tag

mert nem mindíg van kedvem jungelezni :D csak nem tudom h heal ügyileg melyiket érdemesebb venni, meg végül is milyen itemeket, gondolkodtam már appan is h PD után egy infinity is jöhetne.

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#2476) GabN73 válasza zsiga_667 (#2470) üzenetére


GabN73
addikt

Na ja, nekem pedig supportként néha becsúszik 1-1 kill. Azért is szoktak károgni, hiába van 28 asisstom mellette... :))

(#2477) sasa311 válasza Fl3x (#2473) üzenetére


sasa311
veterán

Warmog vagy Frozen mallet után Atma's-t kihagyni főbenjáró bűn...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2478) scream válasza scream (#2472) üzenetére


scream
veterán

Esetleg más is szokott csak úgy kapni ?

Shyvana-hoz hasonló champi van ? :F

[ Szerkesztve ]

(#2479) GabN73 válasza scream (#2478) üzenetére


GabN73
addikt

Külsőre, vagy skillekre? :DDD

(#2480) Fl3x válasza sasa311 (#2477) üzenetére


Fl3x
aktív tag

GP nek szoktam venni soloban ha van vmi értelmes AD carry, de sztem heal elég bőven, meg heal után vmi dmg jönne jól, bár ezek mind mecs függők sztem.

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#2481) sasa311 válasza Fl3x (#2480) üzenetére


sasa311
veterán

Ezt most csak én nem értem mire írod?

ps.: Xin milyen OP jungelben, kár, hogy lategame szar :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2482) scream válasza GabN73 (#2479) üzenetére


scream
veterán

Skillre :D

(#2483) ko9 válasza scream (#2478) üzenetére


ko9
addikt

Gondolom van köze hozzá, hogy most lettél lvl3 ;)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2484) scream válasza ko9 (#2483) üzenetére


scream
veterán

14-es voltam és nem akkor léptem szintet :C

hackelt linkekkel nem szórakozom ... különben mi értelme a játéknak ?

[ Szerkesztve ]

(#2485) kexksz válasza scream (#2484) üzenetére


kexksz
addikt

Hackelt linkek? :Y

(#2486) ko9 válasza scream (#2484) üzenetére


ko9
addikt

Akkor a karácsonyi bónusz osztásakor még nem volt meg az akkod, azért kaptad most.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2487) scream válasza ko9 (#2486) üzenetére


scream
veterán

Ez igaz, mert bő 2 hete kezdtem el egyáltalán játszani :) Csak meglepődtem, hogy 1 napot nem voltam és kaptam 400 RP-t.

(#2488) GabN73 válasza scream (#2487) üzenetére


GabN73
addikt

Én meg nem is kaptam :(( :(

Shen-el játszott már valaki a buff óta? Kegyetlen jó lett :)

(#2489) Honzi válasza scream (#2487) üzenetére


Honzi
senior tag

Néha szoktak osztogatni.
Nekem is van vagy 10-15 skinem és egy forintot nem fizetem. :D

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2490) Fl3x válasza sasa311 (#2481) üzenetére


Fl3x
aktív tag

arra h nélkülözhető item sztem.

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#2491) zsiga_667 válasza Fl3x (#2490) üzenetére


zsiga_667
tag

AD champnek HP-tárgy után nélkülözhető az Atma?

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#2492) sasa311 válasza Fl3x (#2490) üzenetére


sasa311
veterán

Ha valaki vesz egy izom HP itemet az után NEM nélkülözhető - vagy építsen triforce - glasscannon kombót akkor.

De az egy nagy barom, aki vesz egy warmogot és nem vesz utána egy atma's-t, ami adna neki 50 AD-t az armor és a crit mellé...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2493) Fl3x válasza sasa311 (#2492) üzenetére


Fl3x
aktív tag

nem használtam eddig IE vettem általában, de akkor majd kipróbálom ezt a vonalat. Köszönöm az infókat :R mindíg tanul vmit az ember :)

[ Szerkesztve ]

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#2494) sasa311 válasza Fl3x (#2493) üzenetére


sasa311
veterán

Melee bruisereknél az a baj, hogy hiába van nagy dmg-ed glasscannon builden (pl. IE GP), nem tudsz teamfightban úgy pozícionálni, mint egy ranged AD carry, mivel be kell menned melee rangbe. Viszont ha egy GP-vel bemész teamfight közepére 60 armorral meg 1700 hp-val akkor nem sokat ér a parrrley, mert 1-et fogsz ellőni belőle és halott vagy.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2495) Fl3x válasza sasa311 (#2494) üzenetére


Fl3x
aktív tag

GP nek jobb amit írtál most próbáltam ki sokkal kevesebbszer haltam meg, igza vesztettünk meg nooboztak h nem IE meg bloodt. vettem, de szar volt a csapat is. De legjobban azt szeretem h 11/5 stattal nooboz a 3/10 :DD

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#2496) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

én wriggle+mercury+tf+atma+warmog+ga kombót szoktam rakni gp-re. aztán ha még marad pénz, akkor lecserélem wrigglet bt-re.

(#2497) Fl3x válasza Cyberbeni (#2496) üzenetére


Fl3x
aktív tag

megnézzük ezt is köszönöm az infót :) xinek is vmi ilyesmi buidlet látok jónak warmog+atma+ PD.

[ Szerkesztve ]

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#2498) Cyberbeni válasza Fl3x (#2497) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nincs mit.
junglerként is próbáltam egyszer ezt a buildet, csak egy kicsit drága, de máshogy nem lehet noobokat kerrizni.
tegnapi meg mai 4 gp meccs alapján 50%-ban lehet vele elkerrizni a feedereket.
ja meg tf-et phage->zeal->sheen sorrendben szoktam.
mastery meg általában 9-21-0-t viszek (vagy junglernek 21-9-0, esetleg lanere sem olyan rossz)
csak az a baj, hogy eléggé megérezni mind a két nerfet (gankelésnél figyelni kell e rangere, meg q-val is kevésbé lehet harrassolni/last hitelni, ha nagyon szarok a csapattársak, akkor be is húzo kéket)

meg teemonak is egy fain build: [link]

majd akalit is meg fogom venni, csak hozzá kell jó sok rúna (kb még 9k ip kell rúnára meg hősre akalihoz)

(#2499) Fl3x válasza Cyberbeni (#2498) üzenetére


Fl3x
aktív tag

nekem megvan akali csak nem játszom vele és teljesen elszoktam tőle, meg ha rankedre megyek ált bannolják saco után :D igen érezni a nerfet sajnos :S

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#2500) Cyberbeni válasza Fl3x (#2499) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ha jól tudsz vele játszani, akkor jungle twitch sem rossz. (jól lehet vele gankelni, és ugye az ellenfélnek pinket/oraclet kell vennie, plusz még egy ad carrytek lesz)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.