Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) Cyberbeni válasza Hopeful (#3699) üzenetére


Cyberbeni
addikt

hát azért nekem volt már egy pár durva 1v2 felállásom.
shen+ashe, renekton+irelia, riven+orianna például
ezek közül még a 2. volt a legkevésbé durva, pedig az is tons of dmg/cc

[ Szerkesztve ]

(#3702) sasa311 válasza Hopeful (#3699) üzenetére


sasa311
veterán

1v2-őt két jó játékos ellen gyk. lehetetlen megnyerni - simán kizónáznak, ha fejen állsz akkor is.

A jungelesnek persze jó mert free jungle van és free gank.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3703) Hopeful


Hopeful
csendes tag

De de szerintem mindenre jobban figyelsz 2v1be.Amúgy meg easy:P

(#3704) Cyberbeni válasza sasa311 (#3702) üzenetére


Cyberbeni
addikt

azért lvl2 gank elég hatásos 2v1 laneben. persze akkor nem sok mindenre jó, ha az ad carry dc a játék felében, és az egyetlen dragont te szerzed meg ~16 perc körül, és 20 perckor a másik három játékos ff-el, az ad meg megint dc éppen.

és 1v1 is ugyanúgy kell mindenre figyelni, ráadásul ott még jungler ganktől is kell tartani, nem csak a többi lanetől.

[ Szerkesztve ]

(#3705) ChromeX válasza Cyberbeni (#3701) üzenetére


ChromeX
addikt

szerintem 1v2őt csak akkor tudsz megnyerni ha nagyon balfalok ha nem kapkodnak akkor simán szépen nyugodtan levisznek fél vagy kevesebb hpra és bediveolnak meghaltál nem egy ilyet láttam már ellenem is csinaltak gyakrolatilag esélytelen volt, hiba voltam egykét szintel magasabb. nasussal voltam talan pont, persze ha jön a gank akkor jó igazábol a jungeleren mulik ez szerintem hogy gankeli e eleget a topot, szoval ha nem teljesen retardok akkor egyedül sztem sansztalan. volt még régen hogy volival voltam 1v2be elején talán 3 szintem bediveoltak és lett egy double killem :D

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3706) Cyberbeni válasza ChromeX (#3705) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ha az ellenfél nem retard, akkor valószínűleg a jungler sem. persze van egy kis szórás, hogy van amikor csak az ellenfél retard, meg van amikor csak a jungler.
de ha nem megy senki az ellenfélnél dzsungelbe, akkor valószínűleg nem profik, hanem mondjuk a közepesen és a nagyon balfaszok között vannak valahol

(#3707) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Ismét összegyűlt 6300 IP-m. Egy solo top / jungle karaktert szeretnék venni . Lee Sinen és Shyvanán gondolkozom. Szerintetek ?

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3708) ko9 válasza n a x v i L (#3707) üzenetére


ko9
addikt

Várnék holnapig vele, hátha valamelyik free lesz.
Szerintem Lee Sin jobb, viszont sokkal skillshotosabb, nagyon kell vele tudni játszani, különben bukta.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3709) Hopeful


Hopeful
csendes tag

Lee sin inkább,mert tud rendesen gankelni,shyvanaval nagyon ügyesnek kell lenned,vagy az enemynek ward nélkül kell játszania:) persze ultija elég jó.Én lee sint ajánlom! Bár szvsz skarner a top jungler most:)

(#3710) Dani_kp válasza n a x v i L (#3707) üzenetére


Dani_kp
őstag

Én Skarner-t venném :P :DD . Illetve most arra gyűjtök, bár dzsungelezni sem tudok rendesen, de solo top-ozni imádok.

https://ingatlan.com/33821564

(#3711) Hopeful


Hopeful
csendes tag

Skarner solo top?Nem igazán tudom elképzelni.Haverom accountján szoktam vele junglezni.Alázós az biztos.

(#3712) Dani_kp válasza Hopeful (#3711) üzenetére


Dani_kp
őstag

Nem azt mondtam, hogy arra venném, csak azt mondtam, hogy szeretek solo top-ozni :)) .

https://ingatlan.com/33821564

(#3713) Rigó válasza n a x v i L (#3707) üzenetére


Rigó
csendes tag

Lee sin-nel érdemes próbálkozni, mondjuk sokat könnyít a választásban, ha van egy ismerősöd akinek már megvan @ki tudod próbálni a kiszemelteket. Manapság elég sok Jax-et is látok, erdőben és toppon egyaránt több-kevesebb sikerrel. Ha meg nem létszükséglet a jungle akkor Akali :U

(#3714) Solad válasza Rigó (#3713) üzenetére


Solad
őstag

Akali felett azert kicsit eljart az ido es a hextech nerf

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#3715) Rigó válasza Solad (#3714) üzenetére


Rigó
csendes tag

Valóban. Manapság elég ritkán is látni, már nem olyan jó mint volt, de még mindig elég jól el lehet lenni vele toppon

(#3716) Hopeful


Hopeful
csendes tag

Volt egy kis játékom ! : ) Jó volt ,tetszett.1st pick voltam,mondtam,hogy solo top.Last pick sírt,hogy ő solo top akali.Mondom egye fene bemegyek veigar midre.4 percnél akali barátunk 0/4 kennen ellen,mondtam ne hozzon akali-t mert kennen megbassza,azt mondta őt tuti nem,neki skinje van...Aztán jött,hogy 10percnél leavelt ,végére 2/11-e volt,és én voltam a noob mider,mert brand ellen voltam,és nem gankeltem neki fel topra.15/6-al végeztem,persze a feedelt kennen beölt mindenkit,kivéve ha betalálta a "e-w-q-r-ignite " kombóm.Hát ennyit a jóarc randomokról :) Szeretem őket.

Ui:Jaaa,és azt mondta felteszi youtube-ra mekkora noobok vagyunk :D

[ Szerkesztve ]

(#3717) Dani_kp válasza Hopeful (#3716) üzenetére


Dani_kp
őstag

Hülyék mindig is voltak, vannak és lesznek is...
Én ma gondolkoztam, el, hogy "elkezdek" rankedolni, de sajna, csak magic, tank és off-tank karakterek fekszenek jobban, support posztot nem próbáltam még, illetve a jungle se megy, vagyis a jó gankelések.

https://ingatlan.com/33821564

(#3718) superecneB válasza Solad (#3714) üzenetére


superecneB
őstag

Last picknek még ha olyan az enemy team még mindig nagyon erős tud lenni hextech nerf ide vagy oda sima soloqban én még mindig bőven több meccset nyerek vele mint bármelyik másik solotop karakterrel. A hextech nerf annyira nem nagy érvágás, alapvetően nem is arra építettem régen sem, hextech revolver+rylai+rabandon's+lichbane... Az tény, hogy a mostani meta gameben nem nagyon pickelnek olyat...

(#3719) Rigó válasza Hopeful (#3716) üzenetére


Rigó
csendes tag

Az is törvényszerű, hogy mindig a legnagyobb retardáltnak van hatalmas pofája. Kb az ilyenek vették el a kedvem a soloq-tól.

(#3720) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Free champ rota : Alistar , Dr Mundo , Galio , Heimerdinger , Kog'Maw , Morgana , Poppy , Skarner , Teemo , Viktor .

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3721) ChromeX


ChromeX
addikt

Morganat kirpobáltam hát eddig 3 meccset nyertem meg vele a teamnek konkrétan. miden egyedül egy swain tudott lelassítani az istentelen menyiségű heal miatt de őt is bevertük jungelerrel. nagyon durva ez a morgana, a passivja is brutalis.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3722) superecneB válasza ChromeX (#3721) üzenetére


superecneB
őstag

Nem véletlen instant ban szinte mindig ahogy kassadin is...

(#3723) Hopeful válasza superecneB (#3722) üzenetére


Hopeful
csendes tag

Meg shen :)

(#3724) superecneB


superecneB
őstag

Érdekes hogy pusztán közel hibátlan farmmal egy 5-0-2-es Cokival simán pariba voltam Ashe-sel (0-2-3)ról, sőt midgameben csak egy doran's blade-del volt plusszja, lategame meg 2 lővés volt. (egy jó ultival és egy quadraval meg sikerült meg is fordítanom a meccset), pedig végig csak kb. 20 creeppel mentem előtte mid gameig.

[ Szerkesztve ]

(#3725) ChromeX válasza superecneB (#3724) üzenetére


ChromeX
addikt

Ashe ellen nem szeretek jatszani late gamebe, most morganaval semmit nemtudtam csinalni mert instant focus voltam, 5 killem volt 50. percben mer valaki mindig felszedte amit lesebeztem lett volna kb 8-9, igy meg ashe+shivir instant focus on me és 2mp alatt fekszem. blizt skarner voltak náluk még meg egy poppy ezzel simán ők kezdték meg a fighot mi tank hiányában csunyan elvéreztünk pedig megnyertem a lanem ashe ellen 3-0-ra.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3726) Cyberbeni válasza ChromeX (#3725) üzenetére


Cyberbeni
addikt

zhonya...

(#3727) ChromeX válasza Cyberbeni (#3726) üzenetére


ChromeX
addikt

azon voltam csak mire szükség lett ovlna rá még nem volt kész..

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3728) Cyberbeni válasza ChromeX (#3727) üzenetére


Cyberbeni
addikt

morganára 1. itemnek illik.

(#3729) ChromeX válasza Cyberbeni (#3728) üzenetére


ChromeX
addikt

akkor ezentul azt buildelem neki elöször, igazabol amiket eddig nyomtam ott nem kellet és nem volt bennem

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3730) Noddy


Noddy
senior tag

Hecarim

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#3731) Dani_kp válasza Noddy (#3730) üzenetére


Dani_kp
őstag

Spotlight alapján nekem nagyon tetszik. Remélhetőleg hétvégéig kifarmolom az árát.

https://ingatlan.com/33821564

(#3732) ChromeX válasza Dani_kp (#3731) üzenetére


ChromeX
addikt

Beta szerveren már több hete lehet probálgatni, szedd le a klienst és akkor nem veszel zsákba macskát, am nekem tetszik megéri megvenni

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3733) Dani_kp válasza ChromeX (#3732) üzenetére


Dani_kp
őstag

Majd megnézem otthon, mondjuk ha megveszek egy hőst, ami kipróbálás után nem tetszik, akkor nem foglalkozok, nem játszok fele. Úgy vagyok vele, hogy elfér a többi között... ;)

#3734 ko9: ne blind pick és nem rankedra menj vele, akkor nem fogják tuti bannolni :P :D

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#3734) ko9 válasza ChromeX (#3732) üzenetére


ko9
addikt

Pont ettől félek amúgy, hogy kb nagyonsokan fogják megvenni (én is tuti), vagy Shen sorsára jut és instantbann lesz.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3735) Noddy


Noddy
senior tag

Lulu is egy vagy két hét elteltével ingyenes lett, szóval én annyit biztos vároka kipróbálásával. Én most top solo karaktert keresek. Illetve én szinte csak 3v3-at játszok és ott kellene amumu helyére egy másik karakter, ha azt bannolnák ranked meccsen. A tesóimmal szeretnénk egy 3v3 ranked teamet csinálni, 5v5-öt csak akkor fogok játszani ha lesz ott is csapat ami a játszási időmet nézve soha nem lesz :)

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#3736) ChromeX válasza ko9 (#3734) üzenetére


ChromeX
addikt

nyakamat rá, hogy pl normalba lesz minden gameben legalább 1 de inkább kettő. aki kiprobálta a betan és van rá ip-je azok szerintem majdnem mind megveszik mer írtó erősek a gankjei. ghostal meg nincs olyan aki megmenekül előle.

én most egy cassio-ra gyüjtök azt probáltam ki betan és tetszik erős is kis skill is kell hozzá, bejön.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3737) Rigó válasza Noddy (#3730) üzenetére


Rigó
csendes tag

Nem tűnik rossznak, bár inkább csak jungle-be való ahol én gyenge vagyok, szóval megmarad az IP-m másra :)

(#3738) m4rk_


m4rk_
aktív tag

Halljátok, most kipróbáltam Hecarim-ot PBE-n, és egyből lett egy triple kill, nagyon kézre fekszik nekem, szóval mindenképpen instantget. :C :DD

(#3739) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Megvettem Lee Sint , nagyon bejön :) . Eddig kettőből kettőt nyertem vele :D .

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3740) Hopeful válasza n a x v i L (#3739) üzenetére


Hopeful
csendes tag

Grat :C Így tovább.

[ Szerkesztve ]

(#3741) Hopeful válasza ChromeX (#3736) üzenetére


Hopeful
csendes tag

Nekem van rá keret,de ez a karakter ... Tuti,hogy nem fogom megvenni SOHA!:D

(#3742) n a x v i L válasza Hopeful (#3740) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Ez a harmadik lose lesz .. Jól kezdtünk de WW-nek sikerült lélépnie :U

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3743) sasa311 válasza n a x v i L (#3742) üzenetére


sasa311
veterán

6/4 loss dominiumon, mindegyik úgy, hogy az ellenfélnek 20 alatt volt a pontja...
És mindig úgy, hogy simán nyer(hettük volna), ha nem full retard a team :(

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3744) kexksz válasza sasa311 (#3743) üzenetére


kexksz
addikt

Meglett volna 1500 ELO, de nem, mert hiába állunk sokkal jobban, hiába van full OP teamünk, a Wukongunk inkább az enemy supportot beultizza engage képen mikor az enemynek Baronja van, ace, lose. :C

(#3745) n a x v i L válasza sasa311 (#3743) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Az úgy szép :D .. Amúgy én azt sem szeretem , ha az ellenfél a retardált (jobbik eset ..) , mert akkor az 20 perc körül instant surrender és semmi lategame izgalom nem volt a meccsben . Ha egy meccs 50 percig , vagy akár tovább is eltart akkor már kikapni is megérte , mert tudom , hogy jól szórakoztam :) .

btw dominionba milyen karaktereket érdemes vinni ? összvisssz. 10 dominiom meccsem volt talán eddig . Nem figyeltem a pickekre . Mindig az aktuális kedvencemmel mentem . Gondolom valami gyorsat mint pl rammus stb.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3746) sasa311 válasza n a x v i L (#3745) üzenetére


sasa311
veterán

Dominiumra kb. csak konstans DPS képes karaktereket (ergo hosszú CD-s nukerek semmit nem érnek).

Illetve mivel a gold nagyrésze passzív jön, így a rossz farmerek (pl. poppy) nagyon erősek dominiumba, illetve a normál játék során életképtelen buildek is meglepően jók tudnak lenni, mert dől a lé.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3747) ko9 válasza n a x v i L (#3745) üzenetére


ko9
addikt

Én Tankwickel vagy AP Alistarral szoktam mindig menni szinte. WWnél a speed elég sokat számít (főleg +Ghost), Alistarnal meg lehet szívatni az embereket a W-Q kombóval elég erősen.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3748) Cyberbeni válasza n a x v i L (#3745) üzenetére


Cyberbeni
addikt

rammus, gp, ezreal pl jó dominionra. még gondolom karthus is, bár őt nem próbáltam.

(#3749) kexksz válasza sasa311 (#3746) üzenetére


kexksz
addikt

Egy LB tud jó lenni ott is (Bár nekem összesen van kb 50 dominionom, sztem kevesebb.)

Malza és Kennen 4.8as lett.

[ Szerkesztve ]

(#3750) ChromeX


ChromeX
addikt

Most kezdek belépni patchel, van egy új shen skin, és igen elöttem irták hogy malza és kennen occsoob lett
uj login musical most nem vesződtek :)

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.