Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) Cyberbeni válasza Solad (#2949) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Igen, de a játék lényege az, hogy az elején megszopasd az ellenfelet, aztán használd ki az előnyödet, és nyerd meg a játékot.
ad runepage:
flat armor sárga
flat mr kék
6* armorpen piros
3* flat ad piros
flat ad quint
de teemora lehet hogy a mixelt armor/magic penetration piros és quint jobb

[ Szerkesztve ]

(#2952) Solad válasza Cyberbeni (#2951) üzenetére


Solad
őstag

Aztan ha az ellenfelednek van esze es kisse defenziven jatszik akkor roppant hamar useless leszel.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#2953) Cyberbeni válasza Solad (#2952) üzenetére


Cyberbeni
addikt

normalban és 1400-1500 elo alatt nem jellemző, hogy az ellenfélnek legyen esze, de ez igaz a csapattársakra is sajnos.
1500 elo fölött meg nem siont kell vinni, hanem valami értelmeset.

[ Szerkesztve ]

(#2954) Dani_kp válasza Solad (#2949) üzenetére


Dani_kp
őstag

Az sem rossz, de ha valaki időbe kapcsol, akkor még meg tud menekülni a nunu ultiból...
Illetve mi haverokkal olyat toltunk, hogy haver beállt a bokorba nunuval és elkezdett ultizni, én meg voltam a low hp-s csali :D és mire beértek a bokorba már késő volt, így juttattam hozzá a double kill-hez.

Egyszóval mindegy, hogy mit mivel kombózol a lényeg a csapatmunka és a jó időzítés és garantált a siker :)) .

https://ingatlan.com/33821564

(#2955) reflxx válasza Cyberbeni (#2951) üzenetére


reflxx
aktív tag

a végén azt hogy "quint jobb" az mit jelent? :))
és köszi a helpet !=)

(#2956) GabN73 válasza Cyberbeni (#2948) üzenetére


GabN73
addikt

Tudom, nagy Sionos vagyok, szerintem ADként sokkal de sokkal használhatóbb. Pajzsot még 1v1ben is lekapják rólad, de ha ad vagy.. Nem kell oda pajzs, ulti aztán go 3v1... :))

Dani_kp alt+prt src, és csak azt az ablakot fogja print screenelni :)

(#2957) Dani_kp válasza GabN73 (#2956) üzenetére


Dani_kp
őstag

Ez stimm, de az alacsony felbontásra (500x450) és a torzításra gondolok.

Vagy csak nekem töltötte be sz@rul? :F

https://ingatlan.com/33821564

(#2958) GabN73 válasza Dani_kp (#2957) üzenetére


GabN73
addikt

Nem, eredetileg nem ilyen, csak véletlenül rámentettem. És ugyebár nem a "mentés másként"-al :( Így lett a csokapik ... :)

(#2959) Cyberbeni válasza reflxx (#2955) üzenetére


Cyberbeni
addikt

teemora: (mixelt penetration) (piros és quint) (jobb, mint) (ad meg armor pen) (piros és quint)
de nem biztos, hogy megéri az árát, mert 820 meg 2050 ip-be kerülnek

[ Szerkesztve ]

(#2960) Dani_kp válasza GabN73 (#2958) üzenetére


Dani_kp
őstag

Így már okés :K .

https://ingatlan.com/33821564

(#2961) kexksz válasza Cyberbeni (#2953) üzenetére


kexksz
addikt

Könyörgöm hagyd már abba ezt az okoskodást, fogalmad nincs az egész játékról, egy darab rankedot nem mentél és mindenkinek mindent megmondassz, hogy hogy van jól.

(#2962) ChromeX válasza Dani_kp (#2943) üzenetére


ChromeX
addikt

Én amumu+fiddle comboval toltam és jol muködött. persze premade volt.

amugy meg egyszer volt egy olyan teamem hogy nunu,gaLIo,fiddle,amumu és a várakozások ellenére buktuk a late gamet nem premade volt és nem sikerült öszedolgozni igy meg öszevisza nyomdkodta mindenki és szétkaptak minket egyesével, szoval igazábol a lényeg az összhangon van a champion szerintem másodlagos mindennel lehet jokat combozni

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#2963) kexksz válasza ChromeX (#2962) üzenetére


kexksz
addikt

Hiába van over 9000 CCje ennek a teamnek, semmi DMG (max egy kicsit ha Nunu ult végigmegy, amumu 0 dmg, galio 0 dmg, fiddle az egyetlen dmg dealer)

(#2964) superecneB válasza kexksz (#2963) üzenetére


superecneB
őstag

Ráadásul mindegyik magic dmg, tehát ha mondjuk az enemy keményen ellene buildel annyira nem is sebez sokat..., jókör jövő silence/stun stb-ről meg nem is beszélve. Persze van amikor ezek jól összejöhetnek. Amumuval már toltam egy pre-made ap nunuval jókat, de nem mondanám hogy 10/5 teamfightot meg tudtunk fordítani...

De jó, hogy megint nerfelik Ireliat... Az összes hőst akivel szeretek játszani benerfelik - akali-t nerfelték a dominion miatt, amit önmagában kcsg dolgonak tartok, és ireliat is ismét nerfelik... Ahelyet, hogy változtatnának ezen a gusztustalan atmog's meta-n...

[ Szerkesztve ]

(#2965) sasa311 válasza reflxx (#2950) üzenetére


sasa311
veterán

Mana reg. felejtős AD teemonak (minek, blinddal használsz kb. csak manát)

Én teemoval flat armor + flat ARP rúnákat használok.

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2966) GabN73


GabN73
addikt

Valakinek esetleg nincs egy jobbfajta Irelia buildje ? :)

(#2967) superecneB válasza GabN73 (#2966) üzenetére


superecneB
őstag

Én simán trinity -> atmog's / fatma's ra rakom, ez vált be legjobban. Néha egy philosopher's stonet közbe iktatok early game, megoldja a mana problémákat.

(#2968) Solad válasza superecneB (#2967) üzenetére


Solad
őstag

Szeretek vele koran venni egy wit's endet, hasznos tud lenni

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#2969) n a x v i L válasza superecneB (#2964) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

"Better nerf Irelia" ;]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#2970) superecneB válasza Solad (#2968) üzenetére


superecneB
őstag

Igen, a wits end is baromi jó, singed ellen topon mindig azzal nyitok.

n a x v i L:
Eléggé ki lett már balanceolva szerintem Irelia, anno nagyon OP volt amikor bejött, de most ez a healing reduce, + még a lifestealeket is nerfelik a tárgyaknál...

[ Szerkesztve ]

(#2971) ko9 válasza superecneB (#2964) üzenetére


ko9
addikt

Én is most akartam a héten megvenni Ireliat, de így megvárom mennyire esik neki rosszul a nerf. Addig meg Lulu :DD

superecneB:

De legalább nem veszted el a teljes stacket Bloodthristernél mikor meghalsz. Sokszor ha f*sz a team direkt nem veszek ilyet, mert úgyis vagy focust kapok, vagy én nyitom a teamfightot 10 perc tánc után...

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2972) Hopeful


Hopeful
csendes tag

Érezhető lesz a nerf irelia-n,de szerintem játszható marad.Az én buildom:Cipő,phylo stone,shen,witsend,trinity,atmogs

(#2973) superecneB válasza Hopeful (#2972) üzenetére


superecneB
őstag

Nyilván játszható marad, ha jól játszol egy karakterrel akkor akármilyen nerf esetén is jól fogsz tudni játszani vele, de én nem gondolom, hogy erre a nerfre most kifejezetten szükség volt...

(#2974) ko9 válasza superecneB (#2973) üzenetére


ko9
addikt

Amúgy van egy olyan érzésem, hogy figyelik a bajnokságokat, hogy milyen karaktereket pickelnek előszeretettel (vagy instant), és ha valamivel azt veszik észre, hogy kicsit is OP, azt átnézik, és ha másnem egy kicsit alakítanak rajta. Irelia szinte minden meccsen ott volt, és nem is véletlen. Bár ennyi erővel Shent is nerfelhették volna, bár azt most alakították át, lehet nem akartak megint hozzányúlni. Lee Sint meg ugyebár már nerfelték.
Elég nehéz lehet azért fenntartani a balanceot 60+ champ között (mennyi is van pontosan? :F )

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2975) n a x v i L válasza ko9 (#2974) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

94 :)

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#2976) GabN73


GabN73
addikt

2-2 vereség... ennyi volt a nyerő-széria... :U :U :( :((

(#2977) Cyberbeni válasza ko9 (#2974) üzenetére


Cyberbeni
addikt

shent 1 hét után hotfixben gyengítették a rework után.

(#2978) ko9 válasza Cyberbeni (#2977) üzenetére


ko9
addikt

Erről tudok, ezért is gondoltam, hogy nem akarnak hozzányúlni.

94?? OMG :DDD

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2979) aNorganiK_ válasza Dani_kp (#2943) üzenetére


aNorganiK_
tag

Szvsz Galio+Katarina ulti odabasz.. :P

--- too weird to live too rare to die ---

(#2980) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Nyertem Cassio-val hármat egymás után . Mindegyikre 76 IP-t kaptam . Az előbb vesztettem vele egyet , amiért 94 IP-t kaptam. Most akkor hogy is van ez :F :DDD . Mi alapján dönti el a rendszer , hogy mennyi IP-t kapjak ?

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#2981) Cyberbeni válasza n a x v i L (#2980) üzenetére


Cyberbeni
addikt

az is számít, hogy mennyi ideig tart egy meccs. meg ugyanolyan hosszú meccsnél a winért nyilván többet kapsz. meg van egy felső határ, ami felett már nem kapsz többet: [link]

(#2982) kretenallat


kretenallat
senior tag

sziasztok, atfutottam az utolso lap hozzaszolasait, nehany dologra szeretnek irni, akit zavarok, ugorjon at ^^

- miert nerfelnek annyit, miert szinte csak nerfekrol szol az uj patch? : morello tobbszor irta a forumon, h buffolassal nem lehet egyensulyozni a "power creep" miatt, vagyis akkor szepen lassan az egekbe kuszna az egyes hosok ereje es tenyleg mindenki 2 hitbol olne meg az ellenfelet. amugy senki nem szereti ha a kedvenceit nerfelik, en sem szoktam orulni neki, de idovel belattam h pl a kedvenc twitchem ellen sok mindennek lehetett nevezni a jatekot fenykoraban, csak szorakoztatonak nem. vagy pl irelia... mikor az elso nagy nerfjet bejelentettek sokat kiakadtak h miert. persze jo reszuk ireliat mainelte, mert konnyu volt vele nyerni. aztan nerfeltek, utana megint es meg most is tul eros. (sztem amugy a passzivja meg a 2,5s stunja OP, a tobbi szammal hiaba egyensulyozgatnak) vagy lee sin, o is eleg keson kapta meg a nerfet ami jart neki.

- Lulu: nem tudom, tudjatok-e h a PBEn jatszhato, kiprobalhato. en toltam vele, szerintem nagyon eros, remelem nem ebben a formaban fogjak kiadni, mert akkor kb elso napos hotfix mint udyr vagy xin zhao volt. a slowja aoe, nem tudsz elbujni creepek moge, nagy a terulete (kulonosen mivel ket sugarban nyomja a pixie miatt) es hosszu is, uldozni kb erdemtelen, jobban kiteol mint ashe. az atvaltoztatasa ubercuki, kar h az alap skinjenek van a legjobb allata, meg kinezete, ki fog igy skint venni hozza? (igen, vasaroljatok sokat, tartsatok fenn ezt a jatekot ^^ )

a tobbit majd kesobb ha latok reakciokat, most ugyis nyuznak h kezdjunk filmezni. csao!

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#2983) kexksz


kexksz
addikt

[link]

Kipróbáltuk haverrel milyen ez a double jungle. :D

(#2984) Dani_kp válasza kexksz (#2983) üzenetére


Dani_kp
őstag

Állatok vagytok :D . De amúgy szép.
Azt látom, hogy nyeretek de amúgy hatásos ez a double jungle? Nem fejlődtetek lassabban? Nem volt anyázás a többi csapattag részéről? :U

https://ingatlan.com/33821564

(#2985) sasa311 válasza Dani_kp (#2984) üzenetére


sasa311
veterán

Ez csak fun.

a gankek early game nagyon hatásosak, de a solo vs duo lane-nek irtó nehéz dolga van (gyk. nem tökhülyék ellen garantál a 0 CS és a zónázás).

VAgyis hiába jók a dupla gankek ha a solo bot lane 10 perc után lvl 2 0 CS-vel.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2986) GabN73 válasza kexksz (#2983) üzenetére


GabN73
addikt

Ehhehe, én is találkoztam ma egy ilyennel, igaz az enemynél voltak. De atombambák. :C

(#2987) ko9 válasza sasa311 (#2985) üzenetére


ko9
addikt

Nekem is ez esett le egyből, hogy a duo lanenel mi van. Utánna meg az jutott eszembe, hogy normalban ha nincs jungler az ellenfélnél, akkor is a top solos dual lane ellen van, és a first killeket ált ő szerzi. Haverom Mordeval meg Nidaleeval ilyenkor kéri is, hogy ő legyen topon, mert ő szereti előkészíteni a killeket, és bőszen megteszi :)

kretenallat: PBE-re lehet valahol regisztrálni, vagy meghívásos, vagy hogy van ez?

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2988) feri1014 válasza kretenallat (#2982) üzenetére


feri1014
senior tag

Gyorsan leszedtem a PBE-t és Lulu tényleg erősnek tűnik. Elég sok sebzést be tud vinni, főleg ahhoz képest, hogy support. Üldözni teljesen értelmetlen. Egy Udyr nem tudott utolérni. :Y Nekem csak egy Boots of Speedem volt, ő meg egy Ninja Tabival rohangált. Esélytelen volt. :Y Az átváltoztatása tényleg jó lett.

(#2989) ko9 válasza feri1014 (#2988) üzenetére


ko9
addikt

Homályosíts már fel kérlek, hogy hol lehet erre regisztrálni/hol lehet letölteni, mert úgy látszik én vagyok a béna :W

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2990) feri1014 válasza ko9 (#2989) üzenetére


feri1014
senior tag

[link]

Regisztrál és lehet is letölteni.

[ Szerkesztve ]

(#2991) ChromeX válasza ko9 (#2989) üzenetére


ChromeX
addikt

[link] hasznosnak tünik

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#2992) ko9 válasza feri1014 (#2990) üzenetére


ko9
addikt

Az ezzel a probléma, hogy megtaláltam én is, kitöltöm, de hiába nyomkodom, hogy Play for Free, semmi sem történik :F
Megpróbálom mingyárt másik gépen.

Megvan... Nem láttam a Region-t... :W Csak este van...

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2993) feri1014 válasza ko9 (#2992) üzenetére


feri1014
senior tag

Nem csak neked van este. Kb 5-8 percig szórakoztam vele. Bocs, hogy elfelejtettem írni, hogy figyelj rá. :W :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2994) ko9 válasza feri1014 (#2993) üzenetére


ko9
addikt

Semmi probléma, a lényeg, hogy már megvan és tölt. Nem is tudtam erről a lehetőségről, pedig piszokjó, mindig is ki akartam próbálni a champeket mielőtt megveszem. Itt a lehetőség :C

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2995) sasa311 válasza ko9 (#2987) üzenetére


sasa311
veterán

Az irtó low csapat, ahol a solo lane FB-zik duo ellen.

A gyakorlatban közel lehetetlen bármit csinálni 1v2 laneben.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2996) scream válasza ko9 (#2994) üzenetére


scream
veterán

Én sem tudtam, nekem már lent van, viszont nem enged be "server is busy" ...

(#2997) ko9 válasza sasa311 (#2995) üzenetére


ko9
addikt

Inkább elméletben, nem? :)
Alapból ott kezdődik a "probléma", hogy topon 2 ellenfél van - nincs junglerük. Általában (mindig) 2 carry, vagy 1 tank 1 carry van fenn, support ritkán van (persze Normalról beszélek, ahol a metagame-et általában hírből se hallják: ha nem supporttal jövök, akkor nincs support, ha nem junglerrel, akkor nincs jungler). Mondanom sem kell, hogy az ilyeneket piszokkönnyű kijátszani, a junglerezés írtógyors, mert nincs counterjungle, simán átmegyek hozzájuk ölni a mobokat, a middernek is odaadom bármikor a kéket, én kapok másikat stb...
Másik: Mordeval nagyon lehet az ilyeneket szívatni. Vagy Singeddel.

babicsbalu: Nekem még jön. Nemsoká kiderül :)

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2998) sasa311 válasza ko9 (#2997) üzenetére


sasa311
veterán

A szituációt amit itt leírsz lvl 30-on valahogy el sem tudom képzelni, lvl 2-őn találkoztam utoljára ilyen "szinttel".

Ráadásul pont morde early game olyan gyenge, hogy csak na :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2999) ko9 válasza sasa311 (#2998) üzenetére


ko9
addikt

Hidd el van ilyen. Ha legközelebb találkozok ilyennel, a más nem egy screent a végéről dobok. De minden nap van ilyen.

Ebben pont az a jó, hogy ő az első 5-6 percet végig a turet mellett tölti, de akkor már eléggé előrehaladt fejlődésben, pl mikor ő 6-os, az ellenfél 2 hőse még csak 4-4-es. Gondolom így már érted, hogy miért lehet ilyen szituban könnyen nyerni :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3000) ko9 válasza scream (#2996) üzenetére


ko9
addikt

Sajnos nekem is elfoglalt a szerver... Mindenesetre a Lulus bejelentkezőképernyő tetszik, és a zene se rossz :DDD

#3000 ;]

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.