Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) superecneB válasza kexksz (#2650) üzenetére


superecneB
őstag

Ez nekem is nagy bajom szokott lenni, hiába írom meg az AD carrynek, hogy ne legyen aggresszív mert sorakaval lvl3-as healig gyakorlatilag alig tudok valamit gyógyítani rajta, közbe végig minden dmgt felszed a lanen és engem bszogat, hogy nem érek semmit, 1 percre nem tudom ott hagyni, hogy elmenjek wardokat rakni mert kinyírják stb...

(#2652) kexksz válasza superecneB (#2651) üzenetére


kexksz
addikt

Legjobb az, hogy amikor meg hozok egy Leonát, vagy akár egy Sonát, hogy agresszívan játszunk, akkor meg kapok egy Graves-t aki 25. pericg egy E-t vagy Qt nem nyom el, csak lasthitel, én meg sétálgatok körbe mögötte.

(#2653) superecneB válasza kexksz (#2652) üzenetére


superecneB
őstag

De ha meghal jön a szöveg, hogy: "why don't you heal me?" Sajna nem tudják, hogy sorakával pl még CD rúnákkal + tárgyakkal is 15-20sec a cooldown...

Csak kíváncsiság: Irelianak mit buildelsz? Seals-nek HP/lev vagy Flat armor?

(#2654) ChromeX


ChromeX
addikt

veigar 30asok között mennyire életképes?
mer szép dmgem van de ennyi low range low survability

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#2655) Cyberbeni válasza ChromeX (#2654) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ha jól tudsz vele játszani, akkor nagyon lehet vele alázni.

(#2656) Scooby Dou válasza ChromeX (#2654) üzenetére


Scooby Dou
tag

minden eletkepes ha jol tudod hasznalni. :)

hmm..

(#2657) ChromeX válasza Cyberbeni (#2655) üzenetére


ChromeX
addikt

Hat ez igaz :) elég macerás életben maradni vele de amugy tetszik amikor eltolom a full burstot és eltunik a hpja az ellennek

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#2658) SiDan


SiDan
tag

Sziasztok!

Azoktól kérdezném akik a nyugati szerveren játszanak, hogy mennyire magas a latency az északi/keletihez képest?
Erősen fontolgatjuk, hogy átmegyünk, mert ez a keleti blokk rendkívül siralmas, már ami a játékosokat illeti.

[ Szerkesztve ]

(#2659) Cyberbeni válasza SiDan (#2658) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Csak 1-2-szer játszottam westen, mert a main accom easten van, de nem éreztem különbséget.
De ha nem akartok retardot a csapatba, akkor ranked teamezzetek.
Egyébként meg west sem (sokkal) jobb, ott a franciákat utálja mindenki, meg oroszból is van ott nem kevés.

[ Szerkesztve ]

(#2660) kexksz válasza SiDan (#2658) üzenetére


kexksz
addikt

Nálam Easten 60 ping volt átlagban, Westen csak 30-40.

(#2661) zsiga_667


zsiga_667
tag

West helyett inkább próbáljátok ki a DOTA2-t. Annyi fogyatékos gyökér orosz mint ott sehol máshol nincs, egy élmény lesz utána visszamenni East-re.

(#2662) ko9 válasza kexksz (#2660) üzenetére


ko9
addikt

Nekem mindkét szerón 30-40 van, NA-n van 120 ;]

Veigar meg szerintem... Elég jól kell elnyomni a spelljeid, mert egy Quicksilver Sash, és már fele damaged úszott...

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2663) SiDan válasza kexksz (#2660) üzenetére


SiDan
tag

Köszi a gyors választ, akkor már semmi sem tart vissza :D .
Egyébként melyik netszolgáltatónál vagy, csak mert UPC szokott érdekeset művelni?

@Cyberbeni általában 2-3an játszunk, ritkán 4-en, úgy meg sajnos nem tudjuk kikerülni a 10 éves (vagy értelmileg azon a szinten rekedt) Vérpistikéket, akik feedelnek, spammelnek, anyáznak, aztán pedig jobb esetben kilépnek
Legutóbb 2 rendkívül jól nevelt magyar srácot fogtunk ki, akik már az elején leböszméztek minket, mert poénból 2 ap-s karaktert hoztunk topra. Aztán ők elbénáskodtak, s persze minket okoltak, mert nem szóltunk h ss (igaz h erdőzött a hiányzó enemy). Mindezt a legcifrább káromkodások és pejoratív kifejezések kíséretében. (Mondjuk már a neve alapján se vártam mást, de valószínűleg moderálva lenne, úh. nem írom le.)
Ilyenkor azért megkérdőjelezem, hogy a Riot egyáltalán elolvassa e a reportokat, mert nagyon úgy tűnik, hogy nem.

(#2664) ko9 válasza SiDan (#2663) üzenetére


ko9
addikt

Szokott érdekes dolgokat művelni a UPC... Néha olyat kapok, hogy beáll a kép, és semmit nem tudok csinálni, de közbe látom, hogy a többiek mit csinálnak. Csak én nem tudok semmit csinálni... És ami az érdekes, hogy TSen is hallom őket, de ők nem engem. Mintha elmenne a feltöltés...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2665) scream válasza ko9 (#2664) üzenetére


scream
veterán

Na, akkor megnyugodtam, hogy nem a gépemmel van gond,hanem a UPC sz@r :DDD

(#2666) scream válasza ChromeX (#2654) üzenetére


scream
veterán

Tényleg egész jópofa ez a Viegar :)

(#2667) superecneB válasza SiDan (#2658) üzenetére


superecneB
őstag

Nálam East-West EU = 30-40, USen 60-80 - Digi 30mbit-tel.

(#2668) sasa311 válasza ChromeX (#2654) üzenetére


sasa311
veterán

Semennyire, mert veigar csak akkor lesz erős ha hagyják Q-val farmolni.
És ilyenkor jobb játékosok 0-24 gankelik mid lane-t és nem hagyják élni a veigart. Akkor meg usless később is.

Amőgy meg quicksilver és bb veigar. ;]

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2669) sasa311 válasza SiDan (#2658) üzenetére


sasa311
veterán

Nekem 20 körüli a latency-m westen.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2670) sasa311 válasza SiDan (#2663) üzenetére


sasa311
veterán

2 ap-s karaktert hoztunk topra

Lvl 5? :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2671) ChromeX válasza sasa311 (#2668) üzenetére


ChromeX
addikt

Akkor csak mokázok vele kicsit amig ingyen van aztán bb. Xerathal gyakorolgatok és ahogy majdnem már fullos az ap rune pagem és megtanultam hogy türelemes löjjem a q-t nem kapkodva hogy biztos talaljon azóta ma nagyon jokat mentem vele volt egy játék amibe legendary voltam a végén baronbuffal ráultiztama tomegre és ugy hullott a hpja mindenkinek öröm volt nézni.

karmán gondolkodom ap üzemmódban mennyire jo? lehet vele mást is játszani mint support?
ja meg orianna is bejön ezek főleg azér mer nem nagyon látom őket oriannárol tudom hogy nehéz eléggé

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#2672) Cyberbeni válasza ChromeX (#2671) üzenetére


Cyberbeni
addikt

karmával lehet alázni
...
ha 2000 elo-jű játékos vagy 1200-asok között, de kb annyi az előnye, hogy nem ismerik a skilljeit, mert senki nem játsza, kb mint evelynt, csak evelynnek van stealthe, ezért OP :D
egyébként meg supportnak is szar a többi supporthoz képest.

orianna meg tényleg jó, csak úgy ne vedd meg, hogy majd 1-2-t fogsz vele játszani, hanem 1-2-3 hétig csak vele told, és akkor már esetleg tudni fogsz vele valamennyire játszani.

(#2673) ChromeX válasza Cyberbeni (#2672) üzenetére


ChromeX
addikt

sokat jatszom eléggé és amit megveszek azt mindig megfontolom :D mondjuk csak egy rivenem meg egy xearthom van még most runákat vettem de most indul a gyüjtés, nemtudom mind a kettő tetszik

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#2674) Cyberbeni válasza ChromeX (#2673) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ha az összes jó karakter meglesz, akkor utána megveheted esetleg karmát, de sok olyan hős van, aki hasznosabb, meg élvezetesebb nála.
meg ha szereted a nehéz hősöket, akkor twisted fate-tel nagyon lehet alázni. egy ideig toltam, csak aztán meguntam, mert nagyon kell koncentrálni, hogy arany kártyát húzzak, meg hogy azt ne rossz ellenfélre toljam el, meg ilyenek.

(#2675) kexksz válasza ChromeX (#2671) üzenetére


kexksz
addikt

Ne vegyél ilyeneket, hogy Karma, meg Orianna. Gyengék, ha nagyon-nagyon jól játszol vele, akkor se olyan erős mint egy normális AP carry, felesleges vele vesződni, higyj nekem.

(#2676) scream válasza kexksz (#2675) üzenetére


scream
veterán

Milyen AP carry-k vannak ? Melyiket érdemes megvenni ?

(#2677) ChromeX válasza kexksz (#2675) üzenetére


ChromeX
addikt

Hiszek neked csak ezek ritkabbak. meg én nem szeretem azokat ami nagyon egyszerű ilyen ad carrykel nem is nagyon jatszom nem azt mondom hogy azok közül mind egyszerű de azér jóval, még amit régebben akartam a nocturne volt meg a shyvana

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#2678) kexksz válasza ChromeX (#2677) üzenetére


kexksz
addikt

Nocturne és Shyvana is jó karakterek, megérik az árukat.

Én is így gondolkodtam, mint te, régen - tapasztalatból mondom, én megszoptam velük. :)

(#2679) SiDan válasza sasa311 (#2670) üzenetére


SiDan
tag

Írtam is, hogy poénból. Miután, már a karakter választásnál szembesültünk vele, hogy milyen értelmi szinten is állnak.
Egyébként meg mi teljesen jól elvoltunk top-on, ők feedeltek.
Már egy jó ideje lvl30 ...

(#2680) ChromeX válasza kexksz (#2678) üzenetére


ChromeX
addikt

A karmaról leteszek szerintem az csak egy fellálngolás volt, de az oriannarol mgé nem véglegesen most ugyis kevés ip-m van még 1hét legalabb mire lesz 6300 aztan majd kiderül. még a fiddle, brand ami jobban tetszik bár még sose láttam olyan brand playert aki nagyon jo lett volna de ez nem relevás összesen 240 játékom volt még csak. mondjuk xerathal is eddig magamat láttama legjobbnak pont a mai napon, jo meccs volt :D

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#2681) sasa311 válasza scream (#2676) üzenetére


sasa311
veterán

- Brand
- Ryze
- Malzahar
- Ahri
- Annie
- Cassiopeia
- Morgana
- Swain
- Ziggs

Szerintem ezek jelenleg a használható MID AP carry-k.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2682) kexksz válasza sasa311 (#2681) üzenetére


kexksz
addikt

Anivia, Fizz, Kassa, ezek is jó choiceok, meg van pár olyan, ami még bőven jó (Xerath, Viktor, Veigar, LeBlanc, etc)

(#2683) scream válasza sasa311 (#2681) üzenetére


scream
veterán

Áhh, olyan nehéz dönteni :(

Idáig Viega-ral meg Morgana-val játszottam, mind a kettő tetszik, Ryze annyira nem.

(#2684) kexksz válasza scream (#2683) üzenetére


kexksz
addikt

Morgana egyik legjobb, csak általában permaban draftban vagy lowelo rankedben.

(#2685) ChromeX válasza kexksz (#2684) üzenetére


ChromeX
addikt

Morganat nem csípem az a spell shield sokszor megviccelt már

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#2686) ko9 válasza ChromeX (#2685) üzenetére


ko9
addikt

Morganával egyszer se tudtam még normálisan játszani, nekem a testvére jobban bejött :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2687) GabN73


GabN73
addikt

Fiora=Yi remake?

(#2688) ko9 válasza GabN73 (#2687) üzenetére


ko9
addikt

Miért mondod ezt? Mert a E egyenlő a Highlanderrel csak rövidebb ideig tart? :DD Mert a Qjuk ugyanaz szinte, csak a Fiora 2szer tudja nyomni? Mert a W passzívja ugyanaz mint a Wu-ju style passzívja?
Amúgy semmi közös nincs bennük :D

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2689) ChromeX


ChromeX
addikt

Egyébbként az smses riot pontok árai a vicc kategoriában vannak :D gondolom mer sokra nem értékelik a pénzünket és olyan árfolyamokat szamolnak, pedig ha olyan lenne mint a kártyásnál vagy közel olyan még költenék is rá

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#2690) ko9 válasza ChromeX (#2689) üzenetére


ko9
addikt

Kártyással mi a bajod?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2691) GabN73 válasza ChromeX (#2689) üzenetére


GabN73
addikt

Mindenhol drágább az "SMSes cucc" :)

(#2692) kexksz válasza ChromeX (#2689) üzenetére


kexksz
addikt

A mobilszolgáltatóknak is jár nem kevés jutalék az ilyen SMSes mókákban, Riot nem keres rajta kb semmit sem. (Példa: egyik játékban amit játszottam 5000 pontot 5 euróért lehetett venni, de telefonnal csak 3 euróért, mert még így is ~12 euróra jöttél ki a sok szar miatt amit közben más cégek levettek.)

(#2693) Hopeful


Hopeful
csendes tag

Sziasztok!

Egy véleményt kérnék trundle-ról? Solo top vonalon vagyok,de persze jungle jön mellé,mert runapage hasonló.Ahogy nézegettem elég jó ganker.EU east-en vagyok,esetleg,ha valaki teamet akar,nem tizenévesekkel,akkor vegyen fel.Ingame name:Hopeful

(#2694) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Sziasztok , csak szerintem nagyon op Nunu ? :D
2-3 Q-val visszalehet healelni magad (lategameben egyel is)
W-vel simán efluthatsz ha nem slowolnak be.
Az E earlygame óriásit sebez (45APval kezdek ált.) és alacsony a cooldownja , szóval lehet zaklatni az ellenfelet .
Az ultija level6on 600+t sebez és 250%os az ap szorzója. Lategameben az előbb 3000+os magic damagem volt vele.

Lehet csak nekem op , de elég nagy fun amikor leköpöm hógolyóval az ellenfelet és fél hpja lemegy (és ezt 2-3 másodpercenként) :DD

kép

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#2695) feri1014 válasza n a x v i L (#2694) üzenetére


feri1014
senior tag

Nem nevezném op-nak, maximum idegesítő lehet, hogy spameli az E-t. Az ulti castolását pedig értelmes csapat egyből megszakítja. Nem véletlen, hogy olyan nagy szorzó van rajta. 1000 évente egyszer lehet teljesen eltolni.

Szerk: Mondjuk az növeli az ultija esélyeit, hogy ha beállsz egy bokorba és amikor jön az ellenfél elnyomod az ultit. Mire észreveszi mi van, már el is nyomtad a teljes dmg-et. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2696) sasa311 válasza n a x v i L (#2694) üzenetére


sasa311
veterán

Lvl 30-on nunu usless, counterjungle-ezni jó csak.

Supportnak gyenge, solo top / midre alkalmatlan, jungelnek lassú.

Q-ja csak erdőben ér valamit, W pure support skill, a hógolyó az egyetlen hasznos skillje, ultit meg egy értelmes team ellen sem lehet elnyomni.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2697) n a x v i L válasza feri1014 (#2695) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Előbb is igy toltam tripple killt az ultival , hogy jöttek bokorba utánnam :DD

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#2698) n a x v i L válasza sasa311 (#2696) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Még csak lvl 26 vagyok , nem nagyon erőltetik még a metát :D Malphiteal is mehettünk simán botra , jól szórakoztuk graves meg fiddle ellen :DD

[bocsi a dupla postért]

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#2699) sasa311 válasza n a x v i L (#2698) üzenetére


sasa311
veterán

Igen, azt láttam az item buildekből, hogy vagy valami low lvl vagy az igazi ELO HELL! ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2700) kexksz válasza n a x v i L (#2694) üzenetére


kexksz
addikt

1/22 Graves, DPS Nautilus. :DDD :DDD :DDD

@sasa311: Nunu + Vayne kombó nagyon tud fájni botlane-en, Vayne W + Nunu W.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.