Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) kexksz válasza ko9 (#3950) üzenetére


kexksz
addikt

Új refer a friend?

(#3952) m4rk_ válasza ko9 (#3950) üzenetére


m4rk_
aktív tag

5db 10-es szintű kell, ami azért időigényesebb. :D

(#3953) n a x v i L válasza ko9 (#3950) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

wat ? :Y Holvan erről leirás ? :DDD

Megtaláltam.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3954) kexksz válasza n a x v i L (#3953) üzenetére


kexksz
addikt

Ja, én is. Viszont rámentem a régire, hogy beváltsam a rewardokat mielőtt átváltok, és nem lehet mostmár átmennem az újra? WTF?! :Y

(#3955) n a x v i L válasza kexksz (#3954) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Én is ezt akartam tenni , de nem tudtam a régire visszamenni .. Ha a weboldalon a refereallsra kattintok ugyan az jön elő mintha beirnám urlként , hogy lol.com/referrals .
A continue with the current progmram link meg nem működik .
Buktam 3 IP boostot :((( .

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3956) m4rk_


m4rk_
aktív tag

FIGYELEM! Súlyosan változtattak a szabályokat. Mostantól aki smurf accountot csinál, felfüggesztik az accountját! Szóval óvatosan! :)

"Creating self-made “smurf” accounts (social engineering/deceptive posting of referral links/self-“referrals”), or the use of bots/scripts, are prohibited and are in violation of the respective League of Legends Terms of Use Code of Conduct... "

(#3957) n a x v i L válasza m4rk_ (#3956) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Ez csak az új rendszerre vontakzik , vagy a régire is ? :D

btw nagynehezen sikerült bejutnom a régire beváltani a boostokat.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3958) kexksz válasza m4rk_ (#3956) üzenetére


kexksz
addikt

Ez eddig is így volt, csak leszarták.

Amúgy nekem 90 lv5ös smurfömből eltűnt 40, ok... :C

(#3959) m4rk_ válasza kexksz (#3958) üzenetére


m4rk_
aktív tag

De tudod mi a cink, nem merek írni a supportnak, mert ha észreveszik jajj. Ötletek? Várjunk? Vagy írjunk nekik?! :D

(#3960) n a x v i L válasza m4rk_ (#3959) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Regelsz új accot a support oldalon és arról irsz .

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3961) kexksz válasza m4rk_ (#3959) üzenetére


kexksz
addikt

Mivel kb. a fél világnak eltűnt ezért szerintem felesleges írni, remélem fixelik...

(#3962) ko9 válasza kexksz (#3961) üzenetére


ko9
addikt

Nekem csak 10 volt, ebből eltünt 5. Viszont a régiekért is tudtam beváltani, ez zsír.

n a x v i L:
Ha rámész a régire, beváltod a boostokat, stb, majd kilogolsz, törlöd a cookiekat a böngésződben, belogolsz, akkor megint kiadja a választási lehetőséget, és mehetsz az újra ;)

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3963) Hopeful


Hopeful
csendes tag

ISTEN AZ ÚJ REFER:D Ha megvan a 10kisaccount ,akkor szerintem felesleges,több RP-d nem lesz,kivéve ha megcsinálod a 250et,amire valljuk be sok idő megy el.Én átváltottam.+5500 IP: ) Megadta a 20 accountomat az 5k,és volt 1 10es ami ugye 5500.Én +1et adok erre:)

(#3964) kexksz válasza Hopeful (#3963) üzenetére


kexksz
addikt

Nem éri meg 10 darab 10es accountot felhúzni 975 RPért, annyiért szerintem kb 20k ipt kifarmolsz. ha rendes accodon játszol.

(#3965) Cyberbeni válasza kexksz (#3964) üzenetére


Cyberbeni
addikt

kapsz 5000ip-t meg 1 rúnalapot is közben.

(#3966) kexksz válasza Cyberbeni (#3965) üzenetére


kexksz
addikt

Ez értékben még mindig nincs meg 20k (bár nem biztos, hogy annyi, de sztem akörül van).

(#3967) Hopeful


Hopeful
csendes tag

Első ranked meccsem.Supportkodtam ,az maradt :D 3/1/17 nunu :DD Yeaaaah. 100% Win ratio...majd elromlik,de remélem marad így.:D

(#3968) superecneB válasza Cyberbeni (#3965) üzenetére


superecneB
őstag

Nem 500-at? "5 Friends 500 IP and a Rune Page"

Egyébként nekem most kéne egy Runepage, gyorsab összefarmolni mint kis accokkal?

Esetleg csinálhatnánk társadalmi összefogást és segíthetnénk húzni egymás kis accját ilyen premadekkel, bár lehet hülyeség meg megoldhatatlan csak most hirtelen az agyamba vágott az ötlet.

[ Szerkesztve ]

(#3969) Cyberbeni válasza kexksz (#3966) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ha csak félárasan veszel rp-ből hőst, akkor több, mint 20k, bár én mondjuk nem vennék rp-ből hőst, inkább skint, esetleg 7 rúnalapot majd.
minden lvl5-ért 250IP -> 2500
első 5 lvl10-ért 500IP -> 2500
egyébként rögtön regelés után egy battle training elég sok xp-t ad, plusz kb ilyen 500ip-t, amiből meg lehet venni egy hőst.
de legkönnyebben szerintem tristanával lehet nyerni alacsony szinten.

[ Szerkesztve ]

(#3970) m4rk_ válasza Hopeful (#3967) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Sok szerencsét, találkozunk az ELO HELL-ben! :D :C

(#3971) ko9 válasza superecneB (#3968) üzenetére


ko9
addikt

Bennelennék, és már vagyunk ketten :))

Cyberbeni:

Tutorial + Battle Training = 2,5lvl. Még egy meccs kb és lvl3 - 400RP, abból vehetsz XP boostot, onnan 2-3 meccs és LVL5.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3972) cellpeti


cellpeti
veterán

sziasztok

ma regisztráltam erre a játékra és nagyon érdekel.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#3973) reflxx válasza ko9 (#3971) üzenetére


reflxx
aktív tag

nekem ebben már van gyakorlatom ^^ 4meccs lvl5 (ha nem balf*sz a csapatod)
4winből boostal megvan és még marad jobb esetben 3 meccsnyi boostod :D

(#3974) Cyberbeni válasza reflxx (#3973) üzenetére


Cyberbeni
addikt

low lvl gameket egyedül is el lehet carryzni...

(#3975) cellpeti


cellpeti
veterán

ez nincs meg magyarul, mert annyira nem vagyok jó angolos, hogy ezt megértsem :O

Tigris, tigris, csóvafény...

(#3976) kexksz válasza cellpeti (#3975) üzenetére


kexksz
addikt

A játékra gondolsz? Nincs belőle magyar verzió.

(#3977) m4rk_


m4rk_
aktív tag

Hivatalos fórumon írták a Riot-osok, rajta vannak az elveszett accountokon, és javítják ahogy csak tudják! :) :C

(#3978) superecneB válasza reflxx (#3973) üzenetére


superecneB
őstag

#3968-ra tudsz esetleg válaszolni?

(#3979) kexksz


kexksz
addikt

Support best carry. :D (Mondjuk az utolsóban nagyon szar voltam, de Legendary Brand lecarryzett :$)

[ Szerkesztve ]

(#3980) Dani_kp válasza m4rk_ (#3977) üzenetére


Dani_kp
őstag

Nekem csak a 2 EU East-es acc.-om tűnt el :D . A másik 4 West-es + a main az megvan :) . Volt 3 IP boost-om azt gyorsan beváltottam, meg talán, holnap is lesz egy.

Amúgy néztem én is ezt az új fajta meghívásos dolgot, de nem tiszta. Valaki leírná értelmesebben. Hogy akkor most hány darab, ilyen szintű kell és mit lehet érte kapni :F .

https://ingatlan.com/33821564

(#3981) ko9 válasza Dani_kp (#3980) üzenetére


ko9
addikt

Szóval ha meghívsz valakit, és eléri az 5ös szintet, akkor csak 250IP-t kapsz. Ennyi.
Ha eléri a tizest, akkor jönnek a Mérföldkövek. Első meghívott ha eléri a lvl10et, akkor kapsz 500IP+ Forum title-t, másodikért/harmadikért/negyedikért 500IP-t, 5.ért 500IP+Runalap-ot, stb...

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3982) Dani_kp válasza ko9 (#3981) üzenetére


Dani_kp
őstag

Ez gyors volt, köszi :R .

Háááát ez eléggé sz@r és akkor finoman fogalmaztam :D . A régi rendszerben az első lvl 5-ös acc. után ami járt 4 win-es ip boost valahogy többet ért szerintem... :U
Mire felhúzok 5 acc.-ot lvl 10-re addig kifarmolom azt a 6800 IP-t (500 + a rúna oldal 6300). De ez én vagyok...

https://ingatlan.com/33821564

(#3983) ko9 válasza Dani_kp (#3982) üzenetére


ko9
addikt

Én meg berakok egy progit, lefekszek aludni hadd húzza magát.
Jóéjt ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3984) Honzi válasza ko9 (#3983) üzenetére


Honzi
senior tag

Riotososk mennyire örülnek ennek?

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#3985) sasa311 válasza Honzi (#3984) üzenetére


sasa311
veterán

Ban jár érte, de nem kifejezetten gyakori, hogy észreveszik.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3986) Dani_kp válasza ko9 (#3983) üzenetére


Dani_kp
őstag

De abba nincs élvezet, tudom noobság és genyóság, de én élveztem mikor abszolút kezdőket fogok ki ellenbe, akiknek semmi tapasztalatuk sincs és azokat sz*patom meg ;] :D

Illetve annyi előnye azért van, hogy olyan hősökkel is megyek (free), akik nincsenek meg, mert nem szimpatikus és ilyenkor rá vagyok kényszerítve.

https://ingatlan.com/33821564

(#3987) kexksz válasza ko9 (#3983) üzenetére


kexksz
addikt

Ez meg mindig rohadtul illegalis es bannolnk ha eszreveszik, ne nagyon nepszerusitsuk, foleg, hogy a forum szabalyzata is tiltja afaik.

(#3988) ChromeX


ChromeX
addikt

A refert pont azért csinaltak meg ilyenre hogy kevesebb legyen a fake acc, így már nem éri meg csinalni szerintem sokkal kevesebb minden jár érte, viszont ha valóban igazi emberek állnak az acc mögött akkor persze jól jön a plusz ip amit ad mer abban nincs melód.

btw keksz 90 acc? :DDD

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3989) Fl3x


Fl3x
aktív tag

Annyira szánalom ez a riot úgy gyűlölöm, csávó champ selectnél full afk random pick.... én kilépek - pont és még 5 perc ban ő mit kap semmit ?! és még bedobja majd egy következő játékba is a biztonság kedvért.... nem vágom mért nem lehet leg rankednél vmi autokick, ha... nem én szívjak aki szeretne játszani.....

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#3990) ko9 válasza Fl3x (#3989) üzenetére


ko9
addikt

Ha AFK, akkor mikor mindenki pickelt, akkor a játék indulása előtt kidobja. Elvileg :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3991) aNorganiK_


aNorganiK_
tag

Komolyan mondom a f*szkivan már rankeddel... direkt írjuk haverrel,hogy premade vagy ő megy midre én jungle stb... és ennek ellenére folyamat bepickelik a karikat a nyomorékok...

--- too weird to live too rare to die ---

(#3992) Fl3x válasza ko9 (#3990) üzenetére


Fl3x
aktív tag

Én is így tudtam de nem így van, pont tnap volt ugyan ez és elindul a játék a csávó meg áll kezdőn és 4v5... megvolt az öröm, csak tudnám ha tudja h nem játszik minek hagyja úgy ?!

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#3993) GabN73 válasza Fl3x (#3992) üzenetére


GabN73
addikt

Vagy miért pont rankedot indít? :((

(#3994) kexksz válasza aNorganiK_ (#3991) üzenetére


kexksz
addikt

Szerintem is teljesen felháborító, hogy más is akar midre menni, és nem adja meg neked az elsőbbséget, pedig te premade vagy, ezért jobb lenne, ha temennél oda!

Viccet félretéve nem értem a felháborodást. Ennyi erővel ha te pickeled midet, akkor a többiek szemszögéből te vagy a nyomorék, ahogy te fogalmaztál.

(#3995) Dani_kp


Dani_kp
őstag

A tököm tele van...már a 3. meccsen zsinórba bukunk egyfolytába :((( mindig, olyan retard csapatot fogok ki. Mondjuk ez csak normál game, de akkor is.

https://ingatlan.com/33821564

(#3996) Cyberbeni válasza Dani_kp (#3995) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ha tudod, hogy blind pickben valószínűleg "retardáltakat" fogsz kapni, akkor a te hibád, hogy vesztettél. nem csak rankedben van draft pick, hanem normalban is...

(#3997) Dani_kp válasza Cyberbeni (#3996) üzenetére


Dani_kp
őstag

Tudom jól, de én ezt szeretem, draft pick-be 1 évezred mire elkezdődik a meccs...

Tegnap beváltottam 3 IP boost-ot és most sehol sincs... :(

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#3998) Cyberbeni válasza Dani_kp (#3997) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ha ezt szereted, akkor meg ne panaszkodj :D
én inkább játszok kevesebb meccset valószínűleg többé-kevésbé tűrhető csapattal, mint többet egy olyan csapattal, amiben max 1 olyan csapattárs van, aki esetleg már hallott a last hitelésről, hogy a wardolást/supportolást/junglezést meg se említsem.

(#3999) aNorganiK_ válasza kexksz (#3994) üzenetére


aNorganiK_
tag

pff.. oké "okoska"... csak arra nem gondolsz,hogy a másik 2 playa "okézza" a dolgot és a 3. nyomorult nem ir semmit csak bepickel vmit.. és mondjuk ezáltal kúrvára felborítja a betervezett dolgot... másrészről, nehogy már mindig én/mi alkalmazkodjunk a többihez,mert kb ez szokott menni mindig.. és már kúrvára unalmas...

--- too weird to live too rare to die ---

(#4000) Solad


Solad
őstag

szeretem amikor a supportom a 24. percben veszi az első wardját :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.