Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) Motar válasza ko9 (#2249) üzenetére


Motar
tag

Kezdődik a ranked? :)
Az elején még én is nagyon fel voltam dobva! De sajnos gyorsan lehangolódtam.
Látni ahogy zuhan az arányod, bármennyire is + a kill arányod, ... inkább nem is mondom. 80%ban mikor veszítesz, már az elején látod hogy tuti bukó! Tudod ki megy ki ellen lane-en és teljesen esélyteleneket pikkelnek. Kiborító!
Bár kevesebb a leaver, talán..

Attól hogy mindig a szexre gondolok, már szexmániás vagyok?

(#2252) Motar válasza superecneB (#2250) üzenetére


Motar
tag

Szerintem érdemes úgy kezdeni a rúnák építését, hogy először fullra megveszted a main championodhoz legyen az ad, ap vagy tank! Talán érdemes ap-val kezdeni, mert azzal tudsz supportot is, maget is játszani illetve van 1-2 olyan daráló akivel van lehetőség ap-re gyúrni (sion, teemo, shaco, akali)! Így nincs az hogy csak 1 fajtát tudsz játszani.
Később láthatóan legalább 3 rune page kell, ad;ap;tank! Ha már sok champed lesz, nem tudsz mindegyikhez pont jó rune-okat rakni, ezért talán érdemes kicsit globálisabban gondolkozni. Így már sok pontot spórolsz meg magadnak az elején!

[ Szerkesztve ]

Attól hogy mindig a szexre gondolok, már szexmániás vagyok?

(#2253) kexksz


kexksz
addikt

Ha valakinek van kedve Westen 5v5 premade-et tolni írhatna... Kb semmi ELOm nincs, tehát úgyis ilyen nonskill noobok ellen dobna be. free win. Kicsit rohadt unalmas már ez az ELO hell, hiába vagyok jó a csapatom mindig egy nyomorék, egyszerűen solo-ban nem tudok feljebb menni. Egy win, egy lose... Legjobban azt imádom, amikor már champion selectben látom, hogy ez rohadtul esélytelen, az Alistar ignite-ot hoz cv helyett, nincs AD carrynk, de nem léphetek ki mert akkor -elo csípőből... :W

Supportolni szeretek a legjobban, de mindenhez van runepage-em, ha úgy adódik... TS-re is tudok menni.

[ Szerkesztve ]

(#2254) datatomm


datatomm
tag

Tegnap tettem fel. Jobb annál is mint amit vártam.

Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.

(#2255) ko9 válasza kexksz (#2253) üzenetére


ko9
addikt

Kár, hogy Westen vagy :(

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2256) Honzi válasza ko9 (#2255) üzenetére


Honzi
senior tag

Gyere át westre és meg van oldva.
Én a mondjuk a mai napig nem tudom hogy kerültem át westre. :F

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2257) ko9 válasza Honzi (#2256) üzenetére


ko9
addikt

Elvileg amikor kettéosztódott a szerver akkor egyik fele NE, másik fele West.
Sajnos akkor még nem volt meg az accom, így nem tudok átmenni, tudtom szerint. Mindenesetre elég sok ismerősöm van itt...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2258) Fl3x


Fl3x
aktív tag

Javaslatokat várnék GP-hez rúnákra :DDD Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget !

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#2259) kexksz válasza Fl3x (#2258) üzenetére


kexksz
addikt

Sima solo top rúnák.

(#2260) Cyberbeni válasza Fl3x (#2258) üzenetére


Cyberbeni
addikt

flat armor seal, flat mr glyph, armor pen mark, flat hp vagy armor pen quint

(#2261) Fl3x válasza Cyberbeni (#2260) üzenetére


Fl3x
aktív tag

Köszi szépen :R

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#2262) superecneB válasza ko9 (#2257) üzenetére


superecneB
őstag

Elvileg nem a szerver fele ide fele oda hanem tartózkodási zóna alapján Magyarország -> East & Nordic
Egész pontosan így néz ki a dolog: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2263) GabN73


GabN73
addikt

Jöttem megin' sírni egy kicsit :O :O :O

2 olyan vereség után... Basszus, csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy mindig ilyen csapattársakat kapok? :((( :(((

(#2264) ko9 válasza GabN73 (#2263) üzenetére


ko9
addikt

Láttalak ma fenn, máskor invellek . Nem garantálom, hogy Win, de legalább általában értelemes a csapat ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2265) GabN73 válasza ko9 (#2264) üzenetére


GabN73
addikt

3-3 meccsen én toltam a legnagyobb dmgt. Egy félig tank karakterrel... Pedig Jax, MF, Graves, Katarina.... :U :U

(#2266) kexksz válasza GabN73 (#2263) üzenetére


kexksz
addikt

Normal, kérlek. Majd akkor sírj ha rankeden kapsz ilyeneket. (Sajnos ez sem ritka 1300 elo alatt)

(#2267) GabN73 válasza kexksz (#2266) üzenetére


GabN73
addikt

Már kaptam ott is... :U

(#2268) ko9 válasza GabN73 (#2267) üzenetére


ko9
addikt

Még nem mertem Rankedre joinolni... :U

Más: Láttam egy streamen AD-s Soraka-t. Ez valami vicc, vagy tényleg komoly? Miért jó az? :F

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2269) Sanislow válasza ko9 (#2268) üzenetére


Sanislow
csendes tag

Azert mert ez egy jatek. Es mint olyan, arrol szol, hogy jol erezd magad :)

(#2270) sasa311 válasza ko9 (#2268) üzenetére


sasa311
veterán

AD soraka egész viable mert elég nagy a range :D

De amúgy csak fun volt gondolom.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2271) kexksz


kexksz
addikt

Normal-ban ilyen hosszú meccset már rég toltam. :))

[link]

Nidalee kb 10 killt belopott, meg Annie vagy 2-3-at. :(((

[ Szerkesztve ]

(#2272) Noddy válasza kexksz (#2271) üzenetére


Noddy
senior tag

Én soha nem értettem ezt a ks dolgot. Mostanában nézek nagy versenyekről streameket és ott se megy a ks miatti anyázás, hanem örülnek ha valakit meg tudnak ölni és ezzel is előrébb van a team... valakinek az a feladata hogy elkezdi a harcot valaki pedig befejezi, mert olyanok a skilljei, tulajdonságai. Mondjuk nem tudom honnan szerzik a pénzt, de ahogy elnézem farmolásból...
De mondjátok ha nincs igazam.

[ Szerkesztve ]

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#2273) GabN73 válasza Noddy (#2272) üzenetére


GabN73
addikt

Olyan szinten már mind1 hogy ki öli meg. Az már vérre megy. (meg értékre)
Ráadásul az már egy normális csapat, akik tudják hogy a győzelem a fontos, nem az hogy minél több killed legyen a meccs végén.

(#2274) superecneB válasza Noddy (#2272) üzenetére


superecneB
őstag

Általában érdemes a carryknek szerezni a killt, ezzel némi pénzügyi előnyre szert téve az ellenfél carryjéhez képest, tehát ha látod, hogy kinyírja úgyis, nem érdemes "rábsznod" egy ultit a 0 hp-val menekülő hősre példáúl, sok ilyet látok, vagy sokan flashelnek oda egy killért mikor ignite amúgy is megölné stb. aztán mikor egy perc múva kéne a flash nincs sehol és meghal, olykor-olykor én is belefutottam régebben ilyen befleshelős hibába mert azthittem nem fog meghalni, de már nagyjából megtanultam mikor kell és mikor nem.

(#2275) sasa311 válasza Noddy (#2272) üzenetére


sasa311
veterán

Ha nézel profi streamet ahol 100% (!!!) a kill ott MINDIG az AD carry-nek hagyják a killt.

Amikor persze nem 100% a kill akkor mindenki üti ahogy éri :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2276) Motar


Motar
tag

Na én meguntam a játékot, azaz már jobban idegesít mint szórakoztat úgyhogy szivesen oda adom az accot valakinek! Az elo 1000 környékén van csak, de sok champem van megvéve (pl.: morgana, cait, kassa, voli, rene, brnad, vayne, soraka, rammus, amumu és még...)! Van 3 rune page is, de nem fullosak, azon van még mit dolgozni! Pár 1000pont is van rajta. Ha valakit érint, szóljon és elküldöm az adatokat! East server!

Attól hogy mindig a szexre gondolok, már szexmániás vagyok?

(#2277) superecneB válasza Motar (#2276) üzenetére


superecneB
őstag

Szerintem tartsd meg, lehet 1-2 hónap múlva kedved támadna játszani aztán, szar lesz újrakezdeni...

(#2278) Motar


Motar
tag

Ko9 lett az új tulajdonos! Ő volt az első! Bocsi többiek!

Attól hogy mindig a szexre gondolok, már szexmániás vagyok?

(#2279) superecneB válasza Motar (#2278) üzenetére


superecneB
őstag

Reméljük nem bánod meg :)

(#2280) Noddy válasza superecneB (#2279) üzenetére


Noddy
senior tag

Valaki azt is szereti, hogy mindig a nulláról építkezhet :)

Most én abban a fázisban vagyok, hogy próbálok egy alap taktikát elsajátítani, hogy hogyan lehet kivédeni a noobokat és ha már tudom lassítani az ellent és nem feedelem l azt már győzelemnek könyvelem el :)

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#2281) Motar válasza superecneB (#2279) üzenetére


Motar
tag

Nem hiszem! Az elmúlt 1 hónapba mindig csak azt bántam meg hogy beléptem mert idegesen léptem ki 3 játék után! Bár tény hogy most nem tok mivel játszani :D De remélem az eligium OBT hamarosan elindul, vagy diablo esetleg még idén... Addig csak kihúzom valahogy :P

Attól hogy mindig a szexre gondolok, már szexmániás vagyok?

(#2282) superecneB válasza Motar (#2281) üzenetére


superecneB
őstag

Én akkor is tudok jót játszani, ha épp kikapok... Azért játszom, mert épp nincs semmi dolgom és unatkoznék így funnolgatok egy kicsit. Egyébként két barátommal nagyjából fixen megyünk így azért jóval kisebb az esély hogy valami balfasszal kerülünk, össze bár nem kizárt, volt már AD jungle fiddle csapattárs is a héten, meg 3 thornmailes solotop irelia csodálatos élmény volt velük játszani ;]

(#2283) Motar válasza superecneB (#2282) üzenetére


Motar
tag

Az ienek engem sem zavarnak annyira. Hanem amikor nem tud játszani se és zsinórba 3x halok meg miatta, mert vagy későn reagál vagy csak simán otthagy! És utána engem néz hülyének. Kiborít! Egyszerűen már annyira felhúzom magam, hogy a játékkedvem is elmegy tőle. Bevallom sokszor a vége felé már a meccs végét sem bírtam ki és kiléptem... Úgyhogy nem bántam meg. Azóta nem vagyok ideges, nem csináltam több lyukat az iróasztalamon sem. :P Jó ez így.

Attól hogy mindig a szexre gondolok, már szexmániás vagyok?

(#2284) Sanislow


Sanislow
csendes tag

Ti komolyan felhuzzatok magatokat egy jatekon? :D

(#2285) ko9 válasza Motar (#2283) üzenetére


ko9
addikt

Amikor ilyen gyökerek vannak, és látható, hogy elvesztjük a meccset, akkor kezdek funolni. Így próbáltam ki pl az AP-s Warwicket, meg ilyen finomságokat :DDD

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2286) superecneB válasza ko9 (#2285) üzenetére


superecneB
őstag

AP-s WW egyáltalán nem rossz, csak nem is olyan jó.

Sanislow: Nem.

(#2287) Honzi válasza Sanislow (#2284) üzenetére


Honzi
senior tag

Természetesen.
Hiszen vérre megy. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2288) Iginotus


Iginotus
őstag

Van olyan tank aminek nincs manája? :D
Vagy legalább nem kell manapotizni állandóan? :)

Plug and Pray... :)

(#2289) Honzi válasza Iginotus (#2288) üzenetére


Honzi
senior tag

Dr. Mundo,Garen,Mordekaiser,Shen bármelyiket lehet tank.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2290) Cyberbeni válasza Iginotus (#2288) üzenetére


Cyberbeni
addikt

cho'gath

(#2291) sasa311 válasza Cyberbeni (#2290) üzenetére


sasa311
veterán

chogathnak van manája.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2292) ko9 válasza sasa311 (#2291) üzenetére


ko9
addikt

Szerintem arra gondolt, hogy nem kell neki minig manapotit nyomogatni a passzívja miatt. Bár ennyi erővel midgametől szerintem Amumunak se kell - legalábbis sose veszek neki, még sincs bajom azzal, hogy elfogy a manám.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2293) sasa311 válasza ko9 (#2292) üzenetére


sasa311
veterán

A mana potinál még a Tiamat is egy hasznosabb item ;]

Senkinek nem kell és nem is szabad jelenleg manapotit használni a játékban.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2294) ko9 válasza sasa311 (#2293) üzenetére


ko9
addikt

Hát azért nekem Sonával, early gameben első backig elég hasznos tud lenni :P

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2295) sasa311 válasza ko9 (#2294) üzenetére


sasa311
veterán

Ha az AD carry-d mellel vesz le minden dmg-et akkor biztos :)

De amúgy tök felesleges, 65 manába kerülnek a spelljeid és 100 manát ad egy mana poti... inkább tedd félre a goldot itemre.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2296) Iginotus válasza Honzi (#2289) üzenetére


Iginotus
őstag

Köcce. Kipróbálom őket megnézem melyik tetszik.

Plug and Pray... :)

(#2297) superecneB válasza sasa311 (#2295) üzenetére


superecneB
őstag

...és egy óra alatt tölti fel azt a százat...

(#2298) Cyberbeni válasza sasa311 (#2295) üzenetére


Cyberbeni
addikt

harrassolni csak kell.

(#2299) sasa311 válasza Cyberbeni (#2298) üzenetére


sasa311
veterán

Szerinted megér 40 goldot az, hogy EGY Q-t tudj ellőni harassolni? Mert szerintem abszolut nem....

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2300) Cyberbeni válasza sasa311 (#2299) üzenetére


Cyberbeni
addikt

akkor ultira azért nem árt, ha van manád, amikor jönnek gankelni

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.