Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) ko9


ko9
addikt

Nem tudom mit sír mindenki, így is lehet rankedet nyerni:

:DDD

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3152) kexksz válasza ko9 (#3151) üzenetére


kexksz
addikt

Twitch AD carry, top rammus, Akali support, nehéz dolgotok lehetett. :D

Akali 2/10 13 creepre vesz egy Mejait, na ilyen jót rég nevettem, köszi, hogy megosztottad a képet. :D

[ Szerkesztve ]

(#3153) ko9 válasza kexksz (#3152) üzenetére


ko9
addikt

Már betöltőképernyőn tudtam, hogy sima win lesz, nem gondoltam, hogy ennyire. Igaz a Morde turet alatt akarta 4esen megölni a kettőt, de nem sikerült neki, legalább lett 2 freekillem :DD

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3154) GabN73 válasza ko9 (#3151) üzenetére


GabN73
addikt

Bocs a nagy kép miatt..

Tessék. Kapunk egy normális Veigart, erre Mundo lehozza nekik...

(#3155) GabN73 válasza GabN73 (#3154) üzenetére


GabN73
addikt

Hozzá tartozó sebzések:

(#3156) kexksz válasza GabN73 (#3154) üzenetére


kexksz
addikt

Te komolyan armourt stackeltél egy olyan team ellen, ahol 3 AP van, egy AD és egy tankkal szemben? :P

(#3157) GabN73 válasza kexksz (#3156) üzenetére


GabN73
addikt

Igen. Trollkodás. Amikor late gameban nem segítenek semmit sem, akkor eladom a buildom, és veszek random itemeket.
Most is, haverral játszottam 1et... ugyan úgy hülyéket fogtunk ki. Már van egy MFünk, de a végén a srác pickel egy Gravest... Ok, semmi baj.
Játék közben feljön hozzánk topra, 3an vagyunk topon 10 percen keresztül ...
Semmi dmg nincs, hiába a PRO mf és a graves, ryze meg azt se tudja hogy melyik skillje mit csinál...

(#3158) sasa311 válasza GabN73 (#3157) üzenetére


sasa311
veterán

Nem azért, de 2-en top?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3159) GabN73 válasza sasa311 (#3158) üzenetére


GabN73
addikt

Igen, miért mindig mi alkalmazkodjunk a játékhoz? :(((
Pickeltek egy Gravest, meg haver egy Luxot, majd egy Ryzet.Én egy Cho-t. Utolsó pickünk pedig egy MF volt. :U Miért, mivel mennyünk junglerezni? Choval tuti nem fogok. :U

(#3160) kexksz válasza GabN73 (#3159) üzenetére


kexksz
addikt

Chogattal simán lehet jungleözni.

(#3161) GabN73 válasza kexksz (#3160) üzenetére


GabN73
addikt

Aha, de nem érdemes, főleg egy WW ellen.

(#3162) Hopeful


Hopeful
csendes tag

Mondja meg nekem valaki mikor van PBE légyszi:$$ :B

(#3163) Cyberbeni válasza Hopeful (#3162) üzenetére


Cyberbeni
addikt

[link]
Is the PBE always available to play on?
Generally, the PBE is only available when a new patch is imminent.

(#3164) Hopeful


Hopeful
csendes tag

Köszönöm

(#3165) sasa311 válasza GabN73 (#3161) üzenetére


sasa311
veterán

Merthogy?

Cho'gath gyorsabb jungeles, mint WW és jobban is tud lvl 6 alatt gankelni.

Ettől függetlenül úgy gondolom, hogyha a csapattársaid trollpickelnek ti meg nem vagytok hajlandóak alkalmazkodni ezzel saját magatokat ítélitek sz0pásra, nem /csak/ a csapat tehet róla.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3166) GabN73 válasza sasa311 (#3165) üzenetére


GabN73
addikt

Azért azt megnézném... :U Cho egy kicsit manazabáló dolog, mire visszamész újratölteni ww már a te részeden lesz.

Hova alkalmazkodjunk? Amikor hiába azt pickelik amivel prók, ha olyanok mintha first playedek lennék? :U

(#3167) Cyberbeni válasza GabN73 (#3166) üzenetére


Cyberbeni
addikt

junglere kb semmi mana nem kell chonak, csak e-t bekapcsolva hagyod, és néha tolsz egy feldobást (ha max manán vagy, vagy van kéked)

(#3168) sasa311 válasza GabN73 (#3166) üzenetére


sasa311
veterán

Cho cirka 3 perc alatt takarítja a full jungle-t.
http://www.youtube.com/watch?v=s75owYqpD_k
És még pull sem kell neki hozzá...
Visszamenni meg pláne nem kell a full takarításhoz.

Erre WW Nem képes.

Továbbá WW lvl 6 előtt igen rossz ganker, mert se slowja, se stunja nincs. Ellenben Cho bokorból lenyomja a láthatatlan feldobást, van silence is, így simán gankel early game is.

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3169) kexksz


kexksz
addikt

Ma is megvolt az öröm, 5/0/11 Caitlyn lose. :D

(#3170) GabN73 válasza sasa311 (#3168) üzenetére


GabN73
addikt

Hmm, jó tudni. Köszi! :C

(#3171) Solad


Solad
őstag

Na kivancsi vagyok hany szopo meccs jon ezt kompenzalando :D

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#3172) kexksz válasza Solad (#3171) üzenetére


kexksz
addikt

Sok sikert a többihez, hátha kijutsz elohellből végre. :)

(#3173) Solad válasza kexksz (#3172) üzenetére


Solad
őstag

Ahh, mar kezdodik. vayneunk 0/3-nal vett egy sword of the occultot :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#3174) GabN73 válasza Solad (#3173) üzenetére


GabN73
addikt

Végre, adta az isten ;] ;] ;] ;]

(#3175) marked one94


marked one94
őstag

Üdv mindenkinek!

2 hete játszok a játékkal és nagyon bejött:) a kedvenc hősöm idáig Ashe, de most ezzel a blitzcrank-al szemezgetek. :) Ma lettem 10es. EU Nordic & East szerveren vagyok fent zsolti94 néven ha valaki gondolja felvehet :) Random 5v5-zni szoktam/tunk és ma azzal fenyegettek hogy reportolnak. Ez itt ha tényleg reportolnak mit kapok? Ma 5 meccsből 4et nyertünk és itt van a mai nap legjobb köröm:

Bármilyen tanácsot meghallgatok mert még elégkezdő vagyok:)

You'll Never Walk Alone

(#3176) sasa311 válasza marked one94 (#3175) üzenetére


sasa311
veterán

gyk semmi sem történik ha reportolnak ok nélkül.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3177) kexksz válasza Solad (#3173) üzenetére


kexksz
addikt

Leonával 520 ranked wines 1600 ELOs Ezrealt supportoltam aki a 8. halála után rájött, hogy nem ő a tank. Ne aggódj, itt sincsenek jobbak... :C

(#3178) ChromeX


ChromeX
addikt

Jurrassic Kogmaw csak nekem tetszik ennyire? kár hogy maga a champion nem jön be.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3179) ko9 válasza ChromeX (#3178) üzenetére


ko9
addikt

Nekem Cho jobban tetszik ebben a dizájnban mondjuk. Kogmawból nagyobb poén a tüzijátékos :DD

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3180) kexksz


kexksz
addikt

(#3181) ChromeX válasza ko9 (#3179) üzenetére


ChromeX
addikt

youtubon néztem rola videot és irták hogy jurassic renektont a népnek na azz :Y amugy a cho gat is tetszik, a tüzijátékos kog meg nagyon poén

keksz ez érdekes nem lenne rossz

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3182) ko9 válasza kexksz (#3180) üzenetére


ko9
addikt

Írország, Dublin... Ilyenkor sajnálom, hogy nem angollal mentem tovább... Nem azt mondom, hogy nem lennék képes lefordítani amit kell (gondolom a többség így van vele), hanem, hogy nincs hozzá megfelelő papírom, akkor úgyse állnak szóba se velem...
De legalább nemsoká lesz magyarul is, és ez dícséretes :C

A magyarhangokra leszek amúgy kíváncsi. Meg a helyek lefordítására. Biztos fura lesz a First Blood magyarul, de az olyanokat, hogy Quadra kill el se tudom képzelni hogy hogyan lesz... Már UT2004nél is furcsa volt...

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3183) n a x v i L válasza kexksz (#3180) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Nem vagyok jó angolos , de kb ez azt jelenti , hogy ha valaki jelentkezik rá és el is fogadják , akkor jöhet a Magyar LoL kliens ?

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3184) ChromeX válasza ko9 (#3182) üzenetére


ChromeX
addikt

Attól mentsen meg az isten hogy magyarul kellejen ezeket hallgatni :) remélem ha ezt megcsinálják akkor nem muszaj azt használni

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3185) n a x v i L válasza ChromeX (#3184) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Amúgy tényleg . Milyen hülyén hangzana , hogy "Első ölés" ;] vagy valami ilyesmi :D . Legalábbis fura lenne számomra . Nagyon megszoktam már a "firszt blad"-ot :DDD

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3186) kexksz válasza n a x v i L (#3183) üzenetére


kexksz
addikt

Gyakorlatilag olyan embereknek ajánlanak munkát, akik jártasak angol-magyar fordításban és a videójátékokban, így elég valószínű, igen.

(#3187) Noddy válasza n a x v i L (#3185) üzenetére


Noddy
senior tag

Ha igényesen megcsinálják akkor jó lesz a magyarítás. És ahogy észrevettem erre a riot odafigyel. Nagyon jók a grafikák, a zene, a hangok. Igényes játék a külcsín szempontjából. De szerintem a játék kiegyensúlyozottságára is odafigyelnek, de nyilván a pénz miatt mindig van op hős, hogy azt vegyék a népek, amit két hét után lenerfelnek :)

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#3188) ko9


ko9
addikt

Most néztem ezt a spotlightot. Érdekesek a champ spelljei :DD Meg úgy maga a képe is...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3189) GabN73 válasza Noddy (#3187) üzenetére


GabN73
addikt

Hát azért, amit CSben lefordítottak...
Elsőölés-elsővér... :DDD és a többi gyönyör...

(#3190) ChromeX válasza ko9 (#3188) üzenetére


ChromeX
addikt

Mer ezeket a videokat még ilyen betaszerű fazisba csinaljak amikor már kész a champion de még nincsenek ilyen aproságok beállítva, gondolom van amelyikbe mondjak is asszem a noctureneosba

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3191) reflxx válasza ko9 (#3188) üzenetére


reflxx
aktív tag

ne szóld le brandet! :D imádom :D talán vele játszottam a legtöbbet :D utóbbi 2 napban olyat játszunk hogy haver mao jungle én mid brand és eddig csak win ^^

(#3192) ko9 válasza ChromeX (#3190) üzenetére


ko9
addikt

Ok, tudom én ezt, de azért poén, hogy látszik mit "másoltak" :)

reflxx: Magával a championnal semmi bajom (max, hogy próbáltam, és nekem nem jött be).

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3193) Solad válasza ko9 (#3192) üzenetére


Solad
őstag

Ez en most nem ertem. Ki masolt mit? :)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#3194) GabN73


GabN73
addikt

OMG Victory :O :P

(#3195) ChromeX


ChromeX
addikt

Ilyet se bsztam még, kis temoo felfeedeli az enemyt aztan ellép aztán beirjuk chatbe hogy reportolják erre visszaugat nekem hogy engem fog reportolni mer a temoo a haverja...

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3196) ko9 válasza GabN73 (#3194) üzenetére


ko9
addikt

Én is nyertem :P
Jó ez a Blitzcrank support, de rohadtul függ a Rocket Grab sikerétől. Ha nem találod el, akkor annyi...

Solad: Nézd meg a videót, meg a Brand spelljeit, és megtudod :)

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3197) GabN73 válasza ko9 (#3196) üzenetére


GabN73
addikt

OMG Ranked Victory :O :C

Igaz már megint tankról váltottam supportra... :(((

(#3198) ko9 válasza GabN73 (#3197) üzenetére


ko9
addikt

Láttam, hogy sok Cho után egy hirtelen Janna ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3199) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Soraka eddig is 450 IP volt ? :U

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3200) kexksz válasza n a x v i L (#3199) üzenetére


kexksz
addikt

Igen.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.