Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) pckownz válasza n a x v i L (#3897) üzenetére


pckownz
senior tag

Stealth rework? Wtf? :K

(#3902) ko9 válasza pckownz (#3901) üzenetére


ko9
addikt

Erről én se hallottam, valaki kifejthetné :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3903) sasa311 válasza kexksz (#3889) üzenetére


sasa311
veterán

Mostanában hanyagoltam, most így állok :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3904) kexksz válasza sasa311 (#3903) üzenetére


kexksz
addikt

Ha lesz időd duozhatnánk még párat amúgy, sosem látlak fent. :(

Én most így állok, volt már jobb is. :D [link] 3 win kéne 1500hoz jelenleg, de mikor 1 win kell mindig vesztek minimum 3-at :D

[ Szerkesztve ]

(#3905) sasa311 válasza kexksz (#3904) üzenetére


sasa311
veterán

Mostanában kevés az időm, aludni is alig jutott :(

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3906) Honzi


Honzi
senior tag

Íme az enyém [link]
Nem rég kezdtünk el rankedezni.
Bár normálbol is van 1250 win. :D
Lassan 1400 elo de annyi hülye van hogy az félelmetes.
Haver által 1500 askoal dob össze de semmivel nem jobbak mint kisebb szinten.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#3907) kexksz válasza Honzi (#3906) üzenetére


kexksz
addikt

Hidd el, 1900on sincsenek jobbak, mint 1200on. Eléggé megtört ez az ELO rendszer ilyen szempontból, annyira jó, hogy aki ilyen 2200 körül van, az már talán tényleg ért valamit a játékhoz.

(#3908) Solad


Solad
őstag

Nemtom ti hogy vagytok vele, de en lenyegeben csak rankedot jatszom.
Igazabol azzal toltam el, hogy amikor meglettem lvl 30, rogton nekiestem, es bekezdtem valami 2-15tel, amikor ugye ELO boost volt...

[link]

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#3909) ChromeX


ChromeX
addikt

Ezzel az akalival mennyire jo jatszani :) örülök hogy megvettem

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#3910) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Ledobott a játék , és nem engedett vissza .. nos most kaptam egy leavet :W Hecraim patch óta több bug van ebben a játékban mint valaha volt :DDD

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3911) m4rk_ válasza n a x v i L (#3910) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Valóban. Draft Pick nekem még mindig buggos az első picknél, holott azt már elvileg javították.

(#3912) Cyberbeni válasza ko9 (#3895) üzenetére


Cyberbeni
addikt

az a main accja, de azon kb alig játszott evelynnel

(#3913) reflxx


reflxx
aktív tag

Első ranked gamem benyomása.
Nmy CLARITY KENNEN (ok..)
szerintem ennyi elég is GG :DD
100% ranked :D:D:D

(#3914) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Egy nagyon gyengének tűnő teamlock után trollpickeltem egy tf junglet , hátha valaki kilép .. de nem lépett ki senki :D .

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3915) kretenallat válasza n a x v i L (#3910) üzenetére


kretenallat
senior tag

redditen talaltam, hatha neked meg masoknak is segit:

[link]

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#3916) kretenallat válasza ko9 (#3902) üzenetére


kretenallat
senior tag

lehet h azert, mert regebb ota huzzak mar mint amiota a legtobben jatszanak.

lenyeg a mostani lathatlansag helyett bevezetnek egy olyat, ami passziv skill lesz, ha tamadsz kijossz belole, de a lenyeg h ha hoshoz v toronyhoz kozel mesz, akkor meglat, oracle nelkul is. a minionok, CV, wardok meg elvileg nem fognak latni.

emiatt atalakitanak skilleket, meg a szamokon modositanak

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#3917) pckownz válasza kretenallat (#3915) üzenetére


pckownz
senior tag

Ez jóóó. Sajnos nv driver hajlamos lelőni a kijelzőmet 1-1 alt tabnál amikor megfeszül a gép, és hosszú loginnal visszaérni, mert friss indítás után ugye lassú minden. Ez megkönnyíti vagy 1 perccel a reconnectemet :C :R

(#3918) superecneB válasza kretenallat (#3916) üzenetére


superecneB
őstag

És azt írják mi a baj a jelenlegi rendszerrel? Mert szerintem jó így ahogy van... Adott spellek továbbra is detektálják majd őket?

Kiszedték a Malza elleni ward trükköt, vagy csak nekem nem működik? :B

[ Szerkesztve ]

(#3919) ko9 válasza superecneB (#3918) üzenetére


ko9
addikt

Én erről se tudtam... Milyen Malza elleni ward trükk? :B

A stealthről: Akkor a Vision Ward mostmár csak Ward ellen lesz jó?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3920) superecneB válasza ko9 (#3919) üzenetére


superecneB
őstag

Hát Malza Malefic Visions-je ha megöl egy creepet/hőst/bármit akkor átugrik az adott rangeben a következő áldozatra. Ha cselesen bedobtál egy wardot midre a rangen belül adódott úgy, hogy a wardra ugrott át a spell és mivel a wardot abilityvel nem lehet sebezni csak autoattackkal így kvázi elnyelte a Malefic Visions-t. Ezek szerint ezt már orvosolták, sőt lehet már nagyon régen csak én nekem most tűnt fel :DDD
Egyébként annyira nem volt nagy szám a dolog, nem nyertél meccset emiatt, csak pár last hittől azért megszabadítottad, én csak mirrorban használtam pl.

(#3921) Honzi


Honzi
senior tag

Stealth rework dolog már vagy fél éve került elő.
Nem kell ennek semmi jelentőséget tulajdonítani a riotot ismerve.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#3922) kexksz


kexksz
addikt

Hát ez a nap nem volt a legjobb. :)

(#3923) ko9 válasza superecneB (#3920) üzenetére


ko9
addikt

Hmm... Jó erről tudni, hogy ilyen lehetséges (volt)...

Nem tudom mennyire új, de találtam ma egy Youtube channelt, elég érdekes feldolgozások vannak rajta: [link] :DDD

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3924) m4rk_ válasza ko9 (#3923) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Itt is van pár jó.. :) [link]

(#3925) Solad


Solad
őstag

Na most van az elso fck riot hangulatom... Az milyen bug mar hogy nem engedi letenni a wardot?? Es nyilvan olyankor amikor egy gusztustalan AP shaco ellen lanezek...

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#3926) pckownz


pckownz
senior tag

Kaptam egy meailt a riottol, hogy egyik reportomot Tribunal szavazat alapján kirakták, és menyjek Tribunalra szavazgatni. Gondoltam megnézem, de nem tudok bejelentkezni... Azt néztem, hogy NA-ra van kapcsolva a Tribunal, még akkor is ha EU-NE oldalról akarom megnyitni.

(#3927) ko9 válasza pckownz (#3926) üzenetére


ko9
addikt

Itt próbáld meg: [link]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3928) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Végére meguntam, és mondtam, hogy takarodó befelé Nashorral vagy anélkül :P

Szanaszét feedelték azt a Poppy-t... kb. 5-6 basicre szedte az embereket, úgyhogy csak hárman mertük gankelni a kis testét. Volt, hogy 16/1-el állt, de a decoy+torony+teljes kombó megoldotta :Y

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3929) pckownz válasza ko9 (#3927) üzenetére


pckownz
senior tag

Köszi. :R
Ezt jó ötletnek tartom, hogy a játékosok dönthetnek a reportok sorsáról. +1 point for Riot :K

(#3930) Cyberbeni válasza Kanczy (#3928) üzenetére


Cyberbeni
addikt

csak egy tipp: ha valaki visz exhaustot, akkor az ilyen esetek könnyen elkerülhetőek.
plusz az sem árt, ha veszel armort/mr-t/életet

[ Szerkesztve ]

(#3931) superecneB válasza pckownz (#3929) üzenetére


superecneB
őstag

Nehogy abba a tévhitbe ringasd magad, hogy bármit is ér...

(#3932) kretenallat válasza superecneB (#3918) üzenetére


kretenallat
senior tag

en nem mondtam h baj van vele, de azert nem ugyanaz mint anno volt. jo regen mikor kezdtem twitch meg supercarry volt es az egesz csapatot akore epitettek h ot eletben tartsak mig kinyirja az egesz csapatot... (a stealth nem 70% hanem 100% attackspeedet adott, az ulti nem 5 loves volt hanem 10 mp ig minden loves, a slowja 5,5 mp volt meg ilyenek).

eve nem slowolt hanem stunolt etc. es rajottek h nem fun ELLENUK jatszani. towerhug meg minden... szoval lenerfeltek oket a picsaba, mondvan h megvaltoztatjak az egesz stealth rendszert. azota pedig varunk.

superecneB: szerintem sok kicsi sokra megy, csak tribunalozzanak nyugodtan. en is kaptam par ilyen levelet, h banoltak vkit, hat amilyen gusztustalan gyokerekkel talalkoztam tribunalon, jo erzes volt :F

[ Szerkesztve ]

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#3933) sasa311 válasza Kanczy (#3928) üzenetére


sasa311
veterán

Ne lepődj meg, ha 2 hitel egy poppy ha mindenki full papír ( 2x IE kifejezetten vicces).

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3934) GabN73 válasza ko9 (#3927) üzenetére


GabN73
addikt

Westen ez nem működik? :(

(#3935) ko9 válasza GabN73 (#3934) üzenetére


ko9
addikt

De, csak más a link: [link]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#3936) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Yi-t az ultijában stunolni sem lehet , vagy csak solowolni ?

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3937) sasa311 válasza n a x v i L (#3936) üzenetére


sasa311
veterán

csak lassítani nem lehet, stunnolni lehet.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3938) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Quicksilver leszedi Fizz ultiját ?? Gyors választ kérek ha lehet :DD

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#3939) kexksz válasza n a x v i L (#3938) üzenetére


kexksz
addikt

Nem, csak a CCjét.

(#3940) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Az előbb játszottam egy olyat, hogy az Evelynn-unk szétfeedelte az ellent (0/5), majd kb. 15 percnél kilépett. A kezdeti -10-ből a végére 4v5-ben lehoztuk a meccset :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3941) Solad


Solad
őstag

Valaki aki jatszik Ahrival:
Nem vettetek eszre az utolso patch ota furcsasagokat az ultival?
Az utolso meccsen tobbszor is elofordult hogy homlokegyenest mas iranyba ugrott mint kellett volna, vagy minimalis tavolsagra.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#3942) Honzi válasza Solad (#3941) üzenetére


Honzi
senior tag

Szerintem csak beképzeled vagy csak lagg.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#3943) Solad válasza Honzi (#3942) üzenetére


Solad
őstag

Elég nehéz beképzelni hogy balra van a kurzor és jobbra ugrik a karakter :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#3944) Honzi válasza Solad (#3943) üzenetére


Honzi
senior tag

Lehet be vagy állva minta gerely. :DDD
Haver ma is játszott vele sokszor és nem panaszkodott ilyesmire.
Nem úgy mint a sok életképtelen gyökére akinek az arcát belegyalulnám a textúrába.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#3945) reflxx válasza Solad (#3941) üzenetére


reflxx
aktív tag

Nekem olyan volt hogy egyhelyben pörgött 1et :D

[ Szerkesztve ]

(#3946) Cyberbeni válasza Honzi (#3944) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Minél jobban próbálsz trollkodni, annál nagyobb az esélyed a győzelemre. Ad tf-el eddig kb nyertem, és teemoval is 100% a nyerési arányom, amikor funból megyek vele.

(#3947) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

That awkward moment when you faceroll the opposing team so hard they don't even reach the 20 minute mark ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3948) Cyberbeni válasza Kanczy (#3947) üzenetére


Cyberbeni
addikt

awkward -> awesome
Nekem is volt már olyan, hogy teemoval beálltam minionok mögé lvl1-től, és nem engedtem xp-t szerezni az ellenfelet, aztán lvl3-on megöltem, majd tornyát leszedtem és megint megöltem, ezután persze kiafkolt. :D
Azért lvl1 fb 1v2 az ellenfél blue-jánál segített, hogy cipő+dorannal tudjak kezdeni. (Bár Olaf csak fejszét dobált a fal másik oldaláról, meg én is meghaltam utána, de totál megérte)

(#3949) superecneB válasza Cyberbeni (#3946) üzenetére


superecneB
őstag

Régebben a nerf előtt egy AD tffel nagyon komoly backdoorokat lehetett véghez vinni.

Meg a sima divine sword + mardred bloodrazor kombóval is jó buildeket lehetett építeni, most hogy növelték a range-t még talán jobban használható, bár én most is APnek építem de, van hogy belockolom és a megbeszéltek ellenére más kipickeli MID-et akkor csak átdobom AD carry rúnákra meg masteriesre és megyek botra, teljesen használható szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#3950) ko9


ko9
addikt

Új Refer-a-Friend rendszer. Kíváncsi vagyok, hogy megint meg-e hívhatok 10 ember :DDD
Mindenesetre 5 kiskariért egy rúnalap, simán megéri :C

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.