Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) ChromeX válasza ko9 (#2746) üzenetére


ChromeX
addikt

Na pl ezt nem tudtam hogy az f1-5 ig az ellenfelek vannak de ez deafult mindenkinek vagy be kell állitnani?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#2752) ChromeX


ChromeX
addikt

Ez mondjuk vicc hogy leblancal egy két bloodth catlinyt nemtudok megolni mer hiába elnyomom a full combot majdnem meghal de kb egy autoatt feltölt neki 200hp-t és oylan att speedje van.. én is jo cuccokba voltam szoval ennyit ad-król

ja és mivel mással menne mint heallel

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#2753) ko9 válasza ChromeX (#2751) üzenetére


ko9
addikt

F1től F5ig a saját csapattársak vannak, ez default. Ellenfél jelölésére nincs gomb.

Viszont a Smart Cast az mi?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2754) ChromeX válasza ko9 (#2753) üzenetére


ChromeX
addikt

itt valami olyasmi hogy nem kell gombokat nyomni de nem olvastam végig

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#2755) ko9 válasza ChromeX (#2754) üzenetére


ko9
addikt

Köszi, szóval így lehet oldalra flashelni :D Sose jöttem volna rá... Csak mindig nézem a streameket, és töprengek, hogy hogyan a fenébe tudnak ilyen jókat flashelni, én meg mindig bebukom... Most már tudom :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2756) kexksz válasza aNorganiK_ (#2748) üzenetére


kexksz
addikt

Kb lv 20 felett nem ajánlatos, meg igazából alatta sem. :U

(#2757) ko9 válasza kexksz (#2756) üzenetére


ko9
addikt

Alapnak jók ezek, hogy nagyjából egy áttekintést mutasson a hős képességeiről meg igényeiről. Bár másra nem igazán. Mostanában inkább a Team Solomid írásait nézegetem, valahogy többet lehet onnan tanulni :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2758) kexksz válasza ko9 (#2757) üzenetére


kexksz
addikt

Azért vicces, láttam már rankedon (!) is olyan Shyvanát ellenem, aki AP WW ellen ugyanúgy tolta a full armour top rated mobafire buildet :D

(#2759) ChromeX


ChromeX
addikt

This is how wee doo it [link]

jo ez a leblanc, miniont viszont szhar vele ölni

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#2760) superecneB válasza kexksz (#2758) üzenetére


superecneB
őstag

A solomideseket is könnyű felismerni, de nem gond legalább tudom mit fog venni :)

Többieknek: Mindig az adott szituációtól függ mire érdemes menni, nem szabad foggal körömmel ragaszkodni ezekhez a buildekhez, és ne felejtsétek el, hogy sok buildet ilyen 250/238 wines lvl30-asok írnak akik nem számítanak olyan hej, de tapasztalt játékosnak. Egy két in-depth guide viszont valóban nem rossz/kellően részletes, de szerintem nincs olyan sok tárgy, hogy ne tudnád magadtól kitalálni mit érdemes rakni...

krómX:
Miért szar vele lasthitelni? Kicsit lassabban reagál mint a többi, de egy hét alatt megszokod és megy minden, szerintem nagyobb baj, hogy lategame nem túl erős.

[ Szerkesztve ]

(#2761) kexksz válasza ChromeX (#2759) üzenetére


kexksz
addikt

Jajj LB, lv 20 körül nekem is ő volt a kedvencem, WQR és meghal mindenki :D Legeslegkönnyebb karakter szerintem, csak lategameben használhatatlan.

Lasthitre viszont gyúrj rá, mert ~25 LH = 1 kill, 25. percben ~150-200nak kéne lennie.

[ Szerkesztve ]

(#2762) ChromeX válasza kexksz (#2761) üzenetére


ChromeX
addikt

igen tudom ott nagyon elvoltam ragadtatva a pvptől én ugy csinalom hogy q-r-w-e sztem ugy latom igy elég komoly single target dmge van ahogy 6os leszek akárkit megtudk ölni miden, ha nem kapkodok

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#2763) Solad válasza kexksz (#2761) üzenetére


Solad
őstag

es ezzel a sorrenddel az ultid masodlagos sebzese megy is a levesbe :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#2764) kexksz válasza Solad (#2763) üzenetére


kexksz
addikt

LV20on nem sokat számít, egyszerübb odaugrani és megölni, mint sétálgatni hogy elkapd előbb ultival. :P

(#2765) Hopeful


Hopeful
csendes tag

Lb jó kari : ) Bár szerintem vannak nála jobb miderek,legalábbis nekem ... Cassiopeia,Ahri,Kassadin,Morgana(szerintem legjobb mider),Meg hát legjobb counter Galio :P

(#2766) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

/rage

Imádom ha a többi lane sz*rrá feedeli az ellenfelet , miközben én miden 2/0ra állok 5 perc után.

/rage off

Azt hiszem mára elég is lesz a játékból , 2 nap alatt kb 3-4 ilyen eset volt . i ♥ elo hell :W

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#2767) sasa311 válasza ChromeX (#2759) üzenetére


sasa311
veterán

Semmit nem ér ha elfeedelnek 9-0-ra úgy, hogy az 1-5 florának közel ugyan annyi goldja van.

Első 10-15 percben Lasthit > kill.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2768) GabN73 válasza n a x v i L (#2766) üzenetére


GabN73
addikt

Én is imádom mostanság az ELO-t... :U Ha mensturál akkor mindig csak retardokat kapok...

Most is, behív, belépek, már 4en lockoltak ad carryt... :U És benyögi hogy take ranged...

[ Szerkesztve ]

(#2769) n a x v i L válasza GabN73 (#2768) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Rávettem magam , hogy menjek még egyet . Nyolcadik percben , boton enemy shaco legendary .. [6 defeatem van egymás után :W]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#2770) Fl3x válasza n a x v i L (#2769) üzenetére


Fl3x
aktív tag

nekem 7.... de ink én már semmit nem mondok ma és tnap csak degeneráltakat kaptam, engem nem érdekelne ha beállnának a torony alá és rongyosra járkálnák ott a talaj, tőlem a textúra is kikophat, de az h ész nélkül mennek előre lvl 1 -en mert ők kemények... aztán meg jól behalnak de azért még 2-3szor elpróbálják hátha kemények.... 9/0/9 kikaptam.... legnagyobb h beírja h én vagyok a noob.... ma twich meg saco jungleles volt a nyerő, mondjuk ha twich van velem alapjáraton kilépek free frag nem kel a csapatba... de mondom adok egy esélyt hátha jungeles majd jó lesz néha a gank.... nagy hibát követtem el..... bot lanen voltam 7es twich minden egyes jungeles mobnál lement 10hpra vissza teleportálgatott 3volt...saco ugyan ez a köv meccsen....hihetetlen és mindig nekem adják be ezeket...

" Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

(#2771) ChromeX válasza Solad (#2763) üzenetére


ChromeX
addikt

MIért is? rányomom a q-t arra aaz ultit akkor a sigil silencelt is és megint van rajta sigil az utli miatt azt meg a w-el is elnyomom. de lehet valamit nem értek akkor

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#2772) Solad válasza ChromeX (#2771) üzenetére


Solad
őstag

olvasd el a hozzaszolast amire reagaltam, es rajossz mit neztel el ;)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#2773) reflxx


reflxx
aktív tag

sziasztok:D 4en játszogatunk WEST-en Ma este kéne nekünk 1 support ha valakit érdekel azonnal addoljon reflxxzOor !! ty =)

(#2774) ChromeX válasza Solad (#2772) üzenetére


ChromeX
addikt

Ezt csunyan benéztem :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#2775) GabN73


GabN73
addikt

Aha, tehát ha valakit ignorálok, az még nem azt jelenti hogy sohaabüdösk*rvaéletben nem fog összedobni vele ismét (mint csapattárs). :U

(#2776) n a x v i L válasza GabN73 (#2775) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

A tiltás csak annyit ér , hogy nem látod amit ir (sajnos :D )..

[ Szerkesztve ]

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#2777) Honzi


Honzi
senior tag

Intel Extreme Masters Döntő érdemes megnézni!
Picks/Bans: 15:48
Game Start:  23:37

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2778) ko9 válasza Honzi (#2777) üzenetére


ko9
addikt

Hát amit a M5 ott művelt, azt tanítani kellene. Ennyire egy csapatot tökéletes összhangban játszani még sose láttam. A 3:20kor (streamen 26:26 körül) lezajló midgank valami tökéletes... Nem sok csapat lenne képes ilyenekre, az biztos.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2779) ChromeX válasza Honzi (#2777) üzenetére


ChromeX
addikt

Az nagy ciki ha én ezt láttam élőben ? amikor közvetitették :DDD

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#2780) Honzi válasza ChromeX (#2779) üzenetére


Honzi
senior tag

Én mind a 4 nap néztem. :DDD

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2781) superecneB válasza n a x v i L (#2776) üzenetére


superecneB
őstag

Ha a játék után az eredményeknél ignoreolod elvileg akkor nem játszol vele többet nem?

(#2782) ko9 válasza ChromeX (#2779) üzenetére


ko9
addikt

Én is végig néztem, minden nap (suliban körbeültük a laptopom és nézte a fél osztály :DD ), ergo ha ciki, akkor együtt vagyunk cikik ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2783) GabN73 válasza superecneB (#2781) üzenetére


GabN73
addikt

Nem, ezzel ma szembesültem. Visszakaptuk ugyan azt az idiótát, hiába ignoráltuk.

(#2784) superecneB válasza GabN73 (#2783) üzenetére


superecneB
őstag

Ez szomorú, szerintem jobb lenne ha így lenne... Én az idegesítően piszkálódó társakat / ellenfelet is utálom.

(#2785) sasa311 válasza superecneB (#2784) üzenetére


sasa311
veterán

Én már felvetettem ezt a hivatalos RIOT fórumon, hivatalos válasz az volt rá, hogy exploitolható vele a játék, ezért nem és nem is tervezik bevezetni.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2786) superecneB válasza sasa311 (#2785) üzenetére


superecneB
őstag

Amilyen sokan játszanak kétlem, hogy megkerülné az ELO-t ez a dolog... a riot sem az eszéről híres, szerintem a játékosok 80%-a örülne neki, 10% nem tudja mi az a másik 10% meg pontosan az akit ignorálok.

(#2787) sasa311 válasza superecneB (#2786) üzenetére


sasa311
veterán

Így van. De jöttek azzal a nyakatekert hülyeséggel, hogy majd biztos ignore listára teszem az összes rossz játékost, hogy ne kerülhessek velük egy csapatba és akkor majd csak jókat kapok magam mellé. Ó, hát hogyne, biztos majd 50.000 embert ignorolok válogatva...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2788) superecneB válasza sasa311 (#2787) üzenetére


superecneB
őstag

Hát igen, de mivel a magadnál szarabb játékosokat rakod ignore-ra jellemzően így pont azt éred el amire az ELO rendszer ki van találva, veled hasonló tudású, vagy jobb játékosokkal kerülsz össze, csupán lefele zársz... Ergo baromira nem tudsz előnyre szert enni ezáltal... Főleg, hogy ahogyan te is kitértél rá, nem fogsz 50.000 embert ignore-ra rakni rövid időn belül... sőt lehet valakit az egyik meccsen nem raknál rá, de a másikon már igen...

Na mindegy, ebben nincs logika részükről szerintem, csak belemagyarázás megy...

(#2789) superecneB


superecneB
őstag

Azon morfondírozom, hogy irelianak quintessence inkább dmgt inkább hpregen/sec vagy inkább simán csak flat hp vagy inkább swiftnesst rakjak... Melyik illik inkább a mostani meta game be? (trinity - atmogs/fatma)

[ Szerkesztve ]

(#2790) Hopeful


Hopeful
csendes tag

Szerintem irelia mres/lvl armor/dmg ahogy néztem rainmant ,wickdet ez lehet a jó.

(#2791) superecneB válasza Hopeful (#2790) üzenetére


superecneB
őstag

Ez evidens, pirosakra sárgákra és kékekre, de én most a quintessenceken gondolkozom csak.

flat dmg - marks
flat armor - seals
mr/lvl - glyphs

Quints: ...
hpreg/sec?
flat dmg?
flat hp?
armor pen?

[ Szerkesztve ]

(#2792) Cyberbeni válasza superecneB (#2791) üzenetére


Cyberbeni
addikt

kékre inkább flat mr-t szerintem, mert a /lvl csak ilyen lvl10-11-től jobb, addigra meg tudsz venni annyi mr-t, amennyi szükséges.
pirosnak armorpent, quintnek meg flat ad-t szoktam gp-re, de a lényeg az, hogy torony alatt is könnyen tudj last hitelni, de flat ad mark+quint sem rossz, meg flat ad mark+flat hp quint is jó, ezekből ami a legszimpatikusabb, azt használd.

(#2793) n a x v i L


n a x v i L
aktív tag

Nesze nektek , Nunu ulti :P :DD :DD

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#2794) Honzi válasza n a x v i L (#2793) üzenetére


Honzi
senior tag

Én quadra killt toltam egyik nap support nunuval ezzel nyertük meg a játékot.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2795) sasa311


sasa311
veterán

Na mára minden megvolt: easy win játékban leaver, feedelő és ragelő frech premade, 1st timer 0-7 vlad :)

Asszem elég volt.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2796) Solad válasza sasa311 (#2795) üzenetére


Solad
őstag

En most megint ~200 ELOt vesztettem napok alatt, szoval mar nem is erdekel :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#2797) superecneB válasza Solad (#2796) üzenetére


superecneB
őstag

Pedig azt mondják csak ELO hellig idegesítő, utána már egész jókat lehet játszani. Nekem kb egyet nyerek egyet veszítek rankedeket tolok.
Valami 21:19 win/loss arányom van, szóval nálam sem rózsás a helyzet 1300-1400 körül stagnálok.

Érdekes, ha midre / botra kell mennem carry ként akkor 70%+ hogy nyerünk, csak hát a "i mid" kijelentéses nyomik sorra bukják a "lént", de a nagyon profi solo toposokról is elmondhatnám ezeket, sorra látom már picknél mit fogunk bukni meg mit nyerhetünk meg...

[ Szerkesztve ]

(#2798) ko9 válasza superecneB (#2797) üzenetére


ko9
addikt

Ezért nem mertem még Rankedre menni...
Tegnap is mondom megyek Draft picket, mert ott hátha jobban összeszedett csapatok vannak.

Kikötöm elején, hogy support leszek, mert igazából arra készültem fel - tudom hiba, de most ez jött (a másik runalapom Skarnerhez volt, azt meg bannolták, több AP-s herom nem nagyon van...). Erre az első - aki amúgy mondta hogy Jungler lesz - azonnal pick lock Karma... Hát b+... Alt-F4

Letelik 5 perc, behív, megyünk haverral, ő jön Kog Mawval, és Alistar supporttal bot lanere. Erre az utolsó srác pickel még egy support Sonát, mikor tankunk nem volt... Nem tudom direkt akart kibaszni velünk, vagy csak szeme nem volt? :W

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2799) Solad válasza superecneB (#2797) üzenetére


Solad
őstag

270/280-nal allok jelenleg 930 ELO-n. ket hete ez 1250 volt :W

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#2800) superecneB válasza ko9 (#2798) üzenetére


superecneB
őstag

Az igazat megvallva, sima normal/draftpick normal játéknál, ha mondjuk gyakorolni akarok egy hőst, pl. ireliat, akkor baromira nem érdekel, ha a csapatnak nem arra van szüksége, max. nem solotopra megyek, hanem beugrom a jungleba, vagy botlanen duozom nem zavar, ha nem nyerünk, sima gyakorlásnak tökéletes.
Belefáradtam már, hogy mindig én alkalmazkodjak az instalocker balfszokhoz... Nincs tétje a játéknak, csak azért játszom mert jólesik nem fogják a kedvemet elrontani :)
Pláne nem a bulgár-orosz-lengyel-ukrán stb. náció instalocker professzorai.

Solad:
Ijj onnan már nehéz lesz az 1500+ :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.