Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) scream válasza ko9 (#2542) üzenetére


scream
veterán

Neked mennyi idő után válaszoltak ? :F

(#2552) Scooby Dou válasza scream (#2551) üzenetére


Scooby Dou
tag

eleg valtozo az idotartam.haveromnak 2nap alatt visszateritettek az arakat , viszont nekem korulbelul 1hetet kellett ra varnom.

mod:gondolom attol fugg mennyi teendoje van a supportnak.

[ Szerkesztve ]

hmm..

(#2553) scream válasza Scooby Dou (#2552) üzenetére


scream
veterán

Értem, köszi. :)

Más

Erről mi a vélemény ? :F

Igazándiból nem tudom ,hogy Twitch-el mire kéne menni, hogy mindig hasonlóan menjen. :B

[ Szerkesztve ]

(#2554) Scooby Dou válasza scream (#2553) üzenetére


Scooby Dou
tag

pont jo embert fogtal ki,mert twitch volt a fo karim.:d de igazabol teljesen jo az a build amit vettel neki.:d csak az a baj rankeden mar kb esely nincs ,hiaba jatszik jol az ember vele.:(

mod: meg amit vehetsz neki az a black cleaver vagy nem tudom mi a pontos neve.55ad meg 30%speedet ad ha jol emlekszem + armor penetrationt stackel 3stackig.

[ Szerkesztve ]

hmm..

(#2555) ko9 válasza scream (#2551) üzenetére


ko9
addikt

Nekem kéremszépen úgy válaszoltak, hogy délután 1kor feladtam a levelet, este 8kor jött az első válasz, és 9fele jelentkeztettek ki. Akkor kaptam vissza a pontjaim, vagyis piszokgyors volt. :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2556) superecneB válasza Scooby Dou (#2554) üzenetére


superecneB
őstag

Jól tudod a pontos nevét, csak nem armor penetrationt ad, hanem csökkenti az enemy armorját (-15x3 @ max stack).

(#2557) Noddy


Noddy
senior tag

Kipróbáltam az 5v5-ben azt a játékot ahol csapatonként 3 karaktert lehet bannolni illetve látja az ember, hogy az ellenfél mit választ. (azt hiszem draft pick a neve)
Erről mi a véleményetek?
Itt kevesebb a noob vagy leaver? Összeszedettebbnek tűnt a csapat. Igaz valamennyivel hosszabb a játékidő.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#2558) ko9 válasza Noddy (#2557) üzenetére


ko9
addikt

Én jobban szeretem, legalább a team általában összeszedett. Ha meg látom, hogy közük nincs a játékhoz (pickekből látszik, pl ha 3 AP carryt pickelnek egymás után), akkor még ilyenkor leavelhetsz...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2559) Scooby Dou válasza superecneB (#2556) üzenetére


Scooby Dou
tag

kb ugyan azt jelenti a ketto.:d

mod:ha van armor penetrationod mondju 20% az azt jelenti hogy armorjabol lemegy 20% es nagyobbat sebzel bele.tehat amit te irtal ugyan az mint amit en csam ez stackeli ha utod es alapbol nem adodik hozza az armor penedhez

[ Szerkesztve ]

hmm..

(#2560) Solad válasza Scooby Dou (#2559) üzenetére


Solad
őstag

Hatasat tekintve hasonlit, de lenyegi kulonbseg hogy az armor pen csak a te uteseidre van hatassal, a reductionnel csokken az armor, igy a csapat tobbi tagjanak fizikai sebzese is nagyobb az adott celpont ellen.

(Es az armor pent a reductionnel csokkentett ertekbol szamitja)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#2561) kexksz válasza scream (#2553) üzenetére


kexksz
addikt

Twitch = jungle.

(#2562) scream válasza kexksz (#2561) üzenetére


scream
veterán

Vagyis akkor buildbe mit kéne még beépíteni ? :F

(#2563) kexksz válasza scream (#2562) üzenetére


kexksz
addikt

Semmit, csak szimplán jungleözz, cloth armour 5 potival kezdj.

(#2564) Scooby Dou válasza kexksz (#2563) üzenetére


Scooby Dou
tag

twitch sosem volt jungle hero mar nem azert... :d eleg vicces az a twitch aki junglezik. ;]

mod:marmint arra gondolok aki elejen jungleval kezd vele es ugy buildeli.hogyha lvl 7-8 + korul mesz buffokert azzal nincs semmi gond /ez mar babicsbalunak is szol /

[ Szerkesztve ]

hmm..

(#2565) kexksz válasza Scooby Dou (#2564) üzenetére


kexksz
addikt

Miután Twitch AD Carrynek elég useless (illetve nem az, csak az összes többi AD carry jobb választás nála) ezért az egyetlen viable út a jungleözés, early gankjei nagyon jók tudnak lenni, de elég Shaco feelingű (ergo ha elején nem kapsz feedet akkor gg) De ha normális ellenfelek vannak és nem lv 20asok akkor ígyis-úgyis useless, vision wardolnak és 2 ütésből leütik ha gankelne.

Westen keresnék valakit, aki jönne velem duo rankedet spammelni (sajnos ismerettségi körömből mindnki inkább letol 10 normalt mint 1 rankedet...), lehetőleg AD carry mainest, de bármi más is jó. (Support a mainem, de van ap, ad tank és ap tank runepage-em is a supporton kívül, ergo ha szükséges mehetek bárhova)

(#2566) Scooby Dou válasza kexksz (#2565) üzenetére


Scooby Dou
tag

+1.pont ezt itam par hsz.el feljebb ,hogy rankeden hasznalhatatlan meg akkor.is ha uber pro vagy.abban igazad van hogy kb lvl25acc szintig kb jo .utanna mar jonnek az esszerubb jatekosok es lottek twitchnek..:) regen meg a nagy nerf elott eleg jo volt meg rankeden is .bar akkoriban tul eros volt,meg enis elismerem aki twitch fan.:)

hmm..

(#2567) scream


scream
veterán

Renektont érdemes megvenni ?

Illetve melyik rangedet érdemes kezdő játékosnak ? :)

(#2568) GabN73


GabN73
addikt

Asszem ideje átmenni westre ... :U

(#2569) Solad válasza kexksz (#2565) üzenetére


Solad
őstag

eleg sokat tolom solo queueban, ha gondolod vegyel fel: TiTuSzKa

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#2570) Cyberbeni válasza Scooby Dou (#2566) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ha überpro vagy, akkor minden használható, még jungle eve/kayle is.

(#2571) sasa311 válasza Scooby Dou (#2559) üzenetére


sasa311
veterán

Messze nem...

Alacsony armorú ellenfélnél pl. sokkal értékesebb stat a flat armor reduction.

Továbbá a gép előbb számolja az armor pent és utána a flat armor reductiont.

Harmadszor pedig a csapattársaid számára is hasznos.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2572) kexksz válasza GabN73 (#2568) üzenetére


kexksz
addikt

Nagyon sántít a builded.

1. Miért csak egy gold5-öt veszel?
2. Miért fejleszted ilyen hamar ki a gold5öt, főleg ha nincs másik?
3. Doran's ring?

A GP meg valami fantasztikus. :D Csak ezért ne gyere Westre, itt is vannak tardok bőven.

@Solad: Felvettelek.

[ Szerkesztve ]

(#2573) Iron Funeral válasza kexksz (#2572) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Mert gondolom supporttal játszik és nem akar lopni CS-t?

dring meg w/e kategória :D

(#2574) kexksz: wat?

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#2574) kexksz válasza Iron Funeral (#2573) üzenetére


kexksz
addikt

[link]

(#2575) GabN73 válasza kexksz (#2572) üzenetére


GabN73
addikt

APnak indultam az elején... :)) Csak a gyerek az utolsó másodpercekben döntötte el hogy ő GPvel lesz... :U

(#2576) kexksz válasza Iron Funeral (#2573) üzenetére


kexksz
addikt

Én is ezt kérdezem. Ezt mire írtad? :F (A kép meg amit linkeltem úgy látszik változó hotlinken van, oh remek.)

(#2577) sasa311 válasza GabN73 (#2575) üzenetére


sasa311
veterán

Oszt' az AP sona mira jó?! :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2578) kexksz válasza sasa311 (#2577) üzenetére


kexksz
addikt

Esküszöm én sem értek semmit. :D (Amúgy Janna.)

(#2579) GabN73


GabN73
addikt

Mi a bajotok az AP Jannaval? :U :U

(#2580) sasa311 válasza GabN73 (#2579) üzenetére


sasa311
veterán

Az, hogy akinek 4 helyett 1,5 támadó AP spellje van az nem alkalmas AP-nak csak supportnak.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2581) Cyberbeni válasza sasa311 (#2571) üzenetére


Cyberbeni
addikt

alacsony armorú ellenfélnél nem sokat számít, hogy last whisper vagy black cleaver van nálad, de akinek van egy kis armorja, azt black cleaverrel csak karcolni fogod, magyarul black cleaver fölösleges item, last whisper ezerszer jobb nála
és először veszi le a sima armor pent, és utána a százalékosat.
a csapattársaid számára meg az a hasznos, ha minél több dmg-et osztasz, nem az ha egy kicsit leveszed valakinek az armorját.
ranged ad-ra általában ie+pd+bt+berserker cipő+last whisper+ga vagy qss a legjobb

[ Szerkesztve ]

(#2582) sasa311 válasza Cyberbeni (#2581) üzenetére


sasa311
veterán

Nem ér semmit?

Számold ki:

Vayne armor 9.3 + 3.4/lvl.
Lvl 18-on 70 armorja van flat.

Black cleaver - 70 - 45 = 25 armor --> 17% reduction
Last whisper - 70 - 40% = 42 armor --> 30% reduction

Ha neked 13% plusz dmg kevés magadnak és az egész teamnek - az szomorú.

110 feletti armor esetén kezd erősebb lenni a Last Whisper a Black cleavernél. És mivel szinte minden AD carrynek van talentből 10% ARP, így a valóságban 125-130 közötti érték alatt jobb a Black cleaver. Ennyi meg még akkor sincs ált. AD és AP carrynek, ha beépít egys wriggles-t vagy egy hourglasst.

Ráadásul az item is jobb, mert 55 AD 30AS (2865Gold) vs 40 AD ( 2290 gold)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2583) Cyberbeni válasza sasa311 (#2582) üzenetére


Cyberbeni
addikt

igen, de mire egy vayne-be belelősz 3-at, már rég halott, attól függetlenül, hogy bc vagy lw van nálad, de mondjuk egy malphite vígan elmegy a nexusodig, meg utána haza, ha egy bc-vel akarod csiklandozni.

(#2584) Solad válasza Cyberbeni (#2583) üzenetére


Solad
őstag

Ergo azt mondod hogy ne fokuszald az ad carryt ugyis folosleges? :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#2585) Cyberbeni válasza Solad (#2584) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nem...
azt mondom, hogyha nem retard a csapat, és fókuszálja az ad carryt, akkor nem fogsz tudni 3-at belelőni, hogy többet sebezz belé, mint last whisperrel.

(#2586) superecneB válasza Cyberbeni (#2583) üzenetére


superecneB
őstag

Ha megfigyeled írja, hogy kb. 120-130 armor-nál jön elő az, hogy a Lastwhisper többet sebez, ergo ha az ellen ropikból áll, jobban jársz a BC-vel, ha van 1 db tank akinek 120+ armorja van valóban többet sebzel rá LW-vel, de ne felejtsd el, hogy a BC hatására a társak is többet sebeznek rá, hiába te egyénileg kevesebbet, ergó ha sok physicalos társad van adott esetben jobb vétel lehet dmg overallban plusszba jön ki a csapatod (pl egy solotop GP+jungler lee sin, te meg valami AD carry).

A LW-nél 57,25 goldba kerül 1 dmg, míg a BC-nél ez csak 52,54 gold/dmg és +30% AS.

Ne a tankra focusolj előbb, hanem a vayne-re, supportra, ap carryre stb bárkire csak ne a malphra, és őket hamarabb szétszeditek mint ha LWvel csapkodnád.

Nem azt mondjuk hogy az egyik jobb a másiknál pusztán szituáció függő.
Teljesen más a helyzet ha mondjuk már 2 hős is 100+ armorral rendelkezik mire megvennéd a Black Cleavert és mondjuk rajtad kívül csak egy physical van a teamben.

[ Szerkesztve ]

(#2587) ChromeX


ChromeX
addikt

Fiddle mennyire mókás kari alap a triple kill legalább egyszer minden jatékban, lehet refoundolom a xerathom és veszek egy ilyet..

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#2588) kexksz válasza ChromeX (#2587) üzenetére


kexksz
addikt

Elég jó jungler, én csak akkor hozom ha miden valami olyan van, akinek nem kell kék (Morde, Kennen, etc) mert kék nélkül esélytelen vele jungleözni (ezért is van az, hogy nagyobb szinten úgyis counterjungleöznek, ha nem véditek ki akkor gg early game.) Gankjei erősek az egész játék alatt, csak a passzívja miatt egy normális játékos egyből tudja, hogy ott vagy, ezért gyorsnak kell lenni.

Van, aki midre viszi, (bár nem hogy rankedben, de még draftban sem láttam middlesticket, max blind pickben) de ott vannak jobb választások, junglet meg iszonyat gyorsan szedi, tehát mindenképp oda való.

[ Szerkesztve ]

(#2589) superecneB válasza kexksz (#2588) üzenetére


superecneB
őstag

Szerintem meg pont hogy az egyik leglassabb jungler, pre lvl6 elég gyengék a gankjei. Inkább csak azt mondanám hogy az egyetlen igazi AP jungler.

(#2590) ko9 válasza kexksz (#2588) üzenetére


ko9
addikt

Kíváncsi lennék hogy mit használsz Fiddle jungle buildnak, AD Jungleben már van egy kicsi tapasztalatom, kell valami változatosság.
Szóval: Build és Mastery+Rúnák érdekelnének Jungler Fiddlehez :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2591) kexksz válasza ko9 (#2590) üzenetére


kexksz
addikt

Ugyanazt mint midre bármi más AP carrynek, nem kell neki semmi extra junglehöz (csak egy Smite)

(#2592) ko9 válasza kexksz (#2591) üzenetére


ko9
addikt

Igazából az AP Quinteken mással nincs bajom, ugyanis olyanom nincs :D
Épp ezért sincs AP Carrym, sose játszottam ezt a típust... Tán Malza volt az első, na meg Ziggset vettem meg. Ryze nem számítható annyira annak, azt inkább offtankra buildeltem mindig, HP-s Quintekkel.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2593) kexksz válasza ko9 (#2592) üzenetére


kexksz
addikt

Én ezeket a rúnákat használom AP carryken, Fiddle jungle-lel is teljesen jó:
[link] (kékekből van 2 flat tévedésből, de jobb az ap/lvl)

[ Szerkesztve ]

(#2594) superecneB válasza ko9 (#2592) üzenetére


superecneB
őstag

Ryze offtanknak?

Fiddle-nek ahogy írták tulajdonképp sima AP carry rúnák és masteries kell (9-0-21). Buildben én úgy szoktam hogy: amp tome+hp -> kage + boots + doran's ring -> zhonya's -> innen meg ami kell általában rabandon's ...

Viszont elég lassú jungler, lvl6 előtt sok mindent nem is nagyon tudsz csinálni, viszont cserébe nem 0 hp-val jössz ki a jungleből gankelni...

(#2595) DonCapello válasza superecneB (#2594) üzenetére


DonCapello
tag

A manaigénye (az abilityk miatt) lehetővé teszi olyan build kiépítését, amivel rohadterős offtank lesz :) (frozen heart, banshee - csak hogy kettőt említsek)

(#2596) ChromeX válasza superecneB (#2594) üzenetére


ChromeX
addikt

Én 21-0-3on megyek nem a utility van kitolva majd és igy is jo a manám nem fogy el miden ha ész nélkül csinalom siman kibirja amig kell, majd azér én is kiprobálom azt a utilityset, én ált 30asakkal jatszom mer ismeroseim is azok és mindig magasabb szintuek ellen kell nyomnom :D

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#2597) kexksz válasza superecneB (#2594) üzenetére


kexksz
addikt

A mastery rework óta kb. a legnagyobb hülyeség amit csinálhatsz, az az, hogy 9-0-21et csinálsz AP carrynek. Az inkább supportra való, 21-0-9 sokkal jobb APsnak.

(#2598) Iron Funeral válasza sasa311 (#2571) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Én úgy tudom, hogy reduction-> flat pen. -> % pen. sorrendben működik a dolog, pont azért, hogy ne lehessen 0-ra vagy az alá vinni a resisteket( a pen. alapvetően nem megy -ba csak a reduction).

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#2599) Cyberbeni válasza superecneB (#2586) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ha nincs senkinek sok armorja, akkor inkább mégegy bt jobban megéri

(#2600) ko9 válasza kexksz (#2593) üzenetére


ko9
addikt

Én igazából Magicpen mark + Armor Sealek + CDR Glyphekre gondoltam első körben. Meg persze AP-s Quintekre, csak azt még bekőne szerezni... Igaz van 7300IP-m, de kell Fiorára.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.