Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#521) regvoltrossz


regvoltrossz
tag

Én 31 évesen egy 5 milliós hasaznált lakást néztem ki magamnak. Sajnos egyedülálló vagyok, mivel eddigi kapcsolataim nem jól alakultak. Így az összes házastársi, szocpol, félszocpol, és egyéb lehetőség kiesett. (Viszont nem kizárt, hogy előbb-utóbb beüt a nagy szerelem, házassággal, gyerekekkel :)) )Állami cégnél (vasút) dolgozom, de sajnos nem számítok közalkalmazottnak :O A fizetésem nettó 90-100ezer nettó közötti. (Ettől az évtől közelebb a 100-hoz, sőt inkább párezerrel afelett. A munkahelyem nem ad kamatmentes lakástámogatást és egyebeket, amire pedig a bankok sűrűn hivatkoznak. A szüleim sem tudnak semmiben sem segíteni, sőt mi több 32 év házasság után épp most váltak el. A házukat árulják, amire úgy néz ki jelentkezett is vevő, úgyhogy májustól nem tudok hova menni. Márpedig nekem lakni kellene valahol de sürgősen!! A fenti lakást bár felujítandó de jó lenne, (majd szépen lassan felujítgatom, hiszen állítólag ügyes gyerek lennék én, vagy mi a szösz)de sajnos nincs önrészem :( Viszont az őrületbe kergetnek mostanában azokkal a reklámokkal, amelyek állítólag önrész nélkül adnak hitelt. Az ősök állandóan ezzel nyúznak. Utánanéztem a neten, és úgy vettem észre, hogy csak csalás és parasztvakítás az egész, mert min 10-20%önerő ezekhez is kell :O
Először is ugy 10%-nyi pénz kellene előlegre, hogy ne adják el amíg a hitelt intézem. Aztán később meg a többi
Tud nekem valaki segíteni? :F

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.