Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38840) A Zéé


A Zéé
addikt

Köszi Urak!
Buta vagyok a zsinórokhoz, régről annyi tudásom maradt, hogy vettünk 30-32-est a fenekező cuccokra, 20-ast a feederre, meg az úszósra, és ennyi :D Most meg pergetni 18-as, meg 30-as monot használok, mert ez volt az általános javaslat mindkét bothoz. Ezeket akarom majd finomítani/változtatni idén. Jajj de nehezen bántam tavasszal a 13-as tippettel, amikor az első műlegyeket próbáltam rákötni... :D

Szóval nincs releváns tapasztalatom arról, hogy 1-1 lépcső mennyivel változtat az egész felszerelés balanszán, azért is kérdezem. Így érzésre a 18-16 közt nem mondanám, hogy komoly különbség lehet, de ezek szerint mégis, mert ti is mondtátok, és máshol is olvastam már ezt a 14-16 vagy 16-18-as felállást.

(#38835) Interceptor
Ahogy fentebb is írtam, eddig csak mono-t használtam főzsinórnak. Lassan be kellene szerezni a fonottakat, de szinte biztos, hogy a Kastkingre fogok rápróbálni. Itt is, máshol is dicsérik, csak nem lehet rossz. :K

Just a simple Lineman...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.