Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39901) hermanyi válasza sityupityu (#39900) üzenetére


hermanyi
őstag

Steady mindig megtalálja a gyöngyszemeket .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#39902) Gabesz26 válasza vendingo (#39871) üzenetére


Gabesz26
senior tag

Jankovich Krisztián videói alapján viszonylag jól belehet lőni a botok akcióját, az alapján Manta Evo-X M - SW SuperNova Light - Manta Evo-X MH szerintem a botok sorrendje lágytól a keményebbig (a legutóbbi szlovákiai felvételen 360 M-mel horgászik, ami jobban dolgozik, mint az SW Supernova a barina tavon :U )

Én kb 2 éve vettem egy Evo-X M-et, nagyon meg vagyok vele elégedve, van még egy 390H, és tavaly akartam bordás kosárhoz egy 360 MH-t vagy H-t, de végül utóbbi lett (néztem még az SW Supernova Carp-ot is, de elvetettem, mert túl kicsik voltak a gyűrűi, emiatt a nyárfa szöszös időszakban...).

(#39903) Steady74 válasza hermanyi (#39901) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Csak azért kerestem meg a videót, mert nem hittem el, hogy ilyen kis tavon nem lehet rakós távon halat fogni.

(#39904) hermanyi válasza Steady74 (#39903) üzenetére


hermanyi
őstag

2 bottal 2 nap alatt 5 poty meg 5-6 kiló keszeg :( de mivel láttam azt aki horgászott ezért még nem írom le a tavat :P

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#39905) tween válasza hermanyi (#39904) üzenetére


tween
őstag

Aki csak ennyire képes, az hátrafelé dobál ;]

(#39906) hermanyi válasza tween (#39905) üzenetére


hermanyi
őstag

Ott a videjo. De mivel több mint felét végig szenvedtem így nem írom le a tavat mint írtam

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#39907) csƵ válasza Steady74 (#39898) üzenetére


csƵ
őstag

Csali Hungáriáék tudnak 3 óra alatt is 50kg halat fogni láb alól. ;]

(#39908) vendingo válasza csƵ (#39907) üzenetére


vendingo
veterán

Ismerem a tavat, lehetséges a dolog, de gyakorlatilag bármivel megfogod ezt a mennyiséget ott. Én parttól 0.5-1 méterre szoktam fogdosni itt a 10+ kg pontyokat. Szó szerint csak be kell lógatni a spicc alá.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#39909) csƵ válasza vendingo (#39908) üzenetére


csƵ
őstag

Élvezetes horgászat lehet.

(#39910) vendingo válasza csƵ (#39909) üzenetére


vendingo
veterán

Rég nem járok kocka tóra, de amíg nem volt engedélyem, többnyire ide jártam.
Jó tó annak, aki sikerekkel akar hazamenni.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#39911) galervin93 válasza sityupityu (#39897) üzenetére


galervin93
őstag

Persze, ezt aláírom. :)
Én pontosan ezért nem is járok ilyen nagy kiterjedésű, intenzíven horgászott vizekre, mert az én parti menti, illetve partközeli (5-50 m) egerészésem ilyen helyeken nem biztos, hogy eredményre vezet. Illetve van egy víz, amit szeretek, és viszonylag nagy méretei vannak (200-300 méter is), ráadásul nem is horgásszák nagyon távdobó mesterek, no oda mondjuk elgondolkoztam már egy 420-as nehéztüzér feederen, de nem igazán vitt rá eddig a lélek, hiába kecsegtet jó esélyekkel (bár lehet fogni nagyobbakat partközelben is, de jóval nagyobb a mozgolódás a távoli helyeken).
Közben hazahoztam az SW WC-t meg az orsót, gyorsan fel is töltöm a dobot, nehogy lemaradjak valamiről. :DDD Engedély mondjuk már van, csak az időjárás lenne kegyes, a héten tudnék időt szakítani rá. Talán szerdán lehet belőle valami, de azért necces... Utána meg csak két hét múlva jó legközelebb...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#39912) tween


tween
őstag

Ahogy a roma ismerősöm mondaná: "Van ám eteték" :DDD :DDD

(#39913) Steady74 válasza tween (#39912) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Árulóóóóóó :DD

(#39914) tepenzed válasza tween (#39912) üzenetére


tepenzed
őstag

Majd mesélj abból a ready methodbol mennyi a valós mennyiség, mert gondolom a 800 grammot vizezve mérték

(#39915) Interceptor válasza tween (#39912) üzenetére


Interceptor
addikt

Ezt esti filmnézés alatt elropogtatjátok a kiccsaládda :DDD

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#39916) sityupityu válasza tween (#39912) üzenetére


sityupityu
veterán

Végig tudtam, hogy te vagy Holler. :DDD

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#39917) gban válasza sityupityu (#39916) üzenetére


gban
Közösségépítő

Mondtuk már rég, nem véletlenül kék a háza.
Akkor is csak adta az értetlent hogy mikor láttuk a házát mintha nem értené hogy az avatarról van szó :DDD

Postázást nem vállalok.

(#39918) tween


tween
őstag

Szólítsatok csak a nevemen........ Imre!

(#39919) Szeszkazán válasza tween (#39918) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

:R :R

Imre , meddig tudsz eldobni?

(#39920) tween válasza Szeszkazán (#39919) üzenetére


tween
őstag

100+

(#39921) hermanyi válasza tween (#39912) üzenetére


hermanyi
őstag

És alig több mint 100000 huf /kg áron el tudja adni a kis szines bogyókat . Hát ezért nem éhezik . Az előkevert szarja meg vizezve 80dkg ,szal azon is van egy kis haszon . 60deka kaja+ 2 deci víz alig 1400 ért :DDD
A legnagyobb hülye a horgász most is kiderült :DDD

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#39922) Ibituba


Ibituba
aktív tag

Srácok, komolyan nem értem mi bajotok a Holler gyerekkel. Benyalta magát. Elérte amit akart. Más sokkal durvább eszközökkel csinálja ugyan ezt. Nincs tekintettel senkire és semmire. Az meg hogy mi mennyire van beárazva,az tényleg ne legyen már az Ő hibája. :DD

(#39923) sityupityu válasza Ibituba (#39922) üzenetére


sityupityu
veterán

Nem az a baj, hogy benyalta magát. Az életben valamilyen szinten mindenki kénytelen nyalni, hogy előbbre jusson. De, hogy ilyen képességekkel "megáldott" embernek is elég csak azt megtennie hogy elérje a célját, na ez az érdekes. Lehet, hogy más is volt ott. ;] :DDD

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#39924) Steady74 válasza tween (#39920) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Cm?

Bakker Imi, lehetek a barátod? Léééeccciiiii :DD

(#39925) Ibituba válasza sityupityu (#39923) üzenetére


Ibituba
aktív tag

Nem vagyok hajlandó belegondolni hogy mi más is lehetett ott. :Y Amúgy márkától függetlenül borzasztó az a kavalkád ami napjainkban a horgászatot körülvesz a-z ig. Áldom a sorsom hogy megmaradtam a jó öreg csonti, giliszta, csemegekukorica triónál. mondjuk vadvízen nem is látok értelmét mással próbálkozni. Ez bevált minek mennék bele az etetők, csalik útvesztőjébe.

(#39926) Steady74 válasza Ibituba (#39925) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Azért vannak alakváltók rendesen ebben a szakmában is. Illés Method, alias Illés Zoltán. 2 éve még Dömének készített saját kézzel ajándékot, ott feszített tudjukkiImre mellett a HD pomtyhorgász napkon, lelkesen istenítette a HD-t, kommentelt és lájkolt fejvesztve a kék oldalon, most meg Bait-tech szponzorált a Horgász-zóna színeiben.

(#39927) Steady74


Steady74
Topikgazda

Mára ennyi.

(#39928) gban válasza Steady74 (#39927) üzenetére


gban
Közösségépítő

Azt hittem az a háttered :DDD

Postázást nem vállalok.

(#39929) tween válasza Steady74 (#39927) üzenetére


tween
őstag

Én meg bíztam benne, hogy legalább én vagyok a háttere....... Üdv. H. Imre :(((

(#39930) csƵ válasza Steady74 (#39927) üzenetére


csƵ
őstag

Te sem vetted meg Józsi bácsi előketartóját? Hisz "lehetetlen 2 ugyanolyan hosszú előkét kötni". :D

(#39931) Interceptor válasza csƵ (#39930) üzenetére


Interceptor
addikt

Két egyforma fluorocarbon előkét én is tudok kötni pergetéshez, ha nagyon akarok, pedig nem vagyok nagy előkekötő. Az a kérdés akarok e :D

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#39932) joe979


joe979
aktív tag

Bait-Tech cuccai milyenek ? Mik a tapasztalatok ?

Szissz

(#39933) csƵ válasza joe979 (#39932) üzenetére


csƵ
őstag

Bait-Tech, megvenni vétek. :DDD

(#39934) joe979 válasza csƵ (#39933) üzenetére


joe979
aktív tag

Kackackac :)

Szissz

(#39935) sityupityu válasza Steady74 (#39927) üzenetére


sityupityu
veterán

Dobjál már egy linket erről a videóról légyszives. De most komolyan. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#39936) Steady74 válasza sityupityu (#39935) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Yt-n találtam, majd megkeresem. Igyekeztem olyan hátteret keresni ami visszaadja azt amit a horgászat jelent számomra :DD

(#39937) sityupityu válasza Steady74 (#39936) üzenetére


sityupityu
veterán

Ez valami nagyon korai videója lehet...Kövezetek meg, de a régi videói nem voltak szerintem rosszak. Voltak rakósbotos, spiccbotos, matchbotos videói is. És a régi feederes videói is jók voltak, amikor még a klasszikus feederezést művelte. Amikor Ipolytölgyesnél volt, meg valami duzzasztónál. Szerintem azok még jók voltak. Mondjuk akkoriban eleve kevés horgászászvideó volt még egyébként is. A spiccbotos videóinál ha jól emlékszem még a Triana támogatta őt. Gondolom ezek mind fenn vannak a youtube-n. :)

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#39938) csƵ válasza sityupityu (#39937) üzenetére


csƵ
őstag

(#39939) sityupityu válasza csƵ (#39938) üzenetére


sityupityu
veterán

Köszi.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#39940) Steady74 válasza sityupityu (#39937) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Azt hiszem ez a legelső ami volt neki. Mivel hiány volt ilyen anyagokban, nem volt internet sem nagyon, valóban hiánypótló videók voltak ezek, és voltak benne tényleg hasznos dolgok. Aztán elhajlott ez a történet, bár a helyében (saját márka, saját cég, stb) nyilván én sem tennék másként.

(#39941) hermanyi


hermanyi
őstag

Nekem Andy May a kedvencem jelenleg a horgász videosok közül.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#39942) Steady74 válasza hermanyi (#39941) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Vidám gyerek, nem feszül bele nagyon :)

(#39943) tween válasza hermanyi (#39941) üzenetére


tween
őstag

Nekem Michelle Wild volt a kedvenc videósom.

(#39944) Steady74 válasza tween (#39943) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Vadvirágnak volt horgászós videója? Mondjuk sok kukaccal találkozott az is biztos :DD

(#39945) hermanyi válasza tween (#39943) üzenetére


hermanyi
őstag

Erre nem írok sok mindent. Van aki csinálja és van aki csak.... :P .
De ha nekifutsz mégegyszer akkor fogsz találni egy horgász szavacskát a mondatban .
Ne tévesszen meg az off. :DDD :P

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#39946) galervin93


galervin93
őstag

Kockató ide, rossz idő oda, holnap megkezdem a szezont Dunakeszin. :-) Egy édes meg egy halas(abb) finomszemcsés kaja, csonti, pinki, lebegő cuccok... Meglátjuk, mire lesz elég. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#39947) sityupityu válasza galervin93 (#39946) üzenetére


sityupityu
veterán

Forró teát is vigyél magaddal :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#39948) galervin93 válasza sityupityu (#39947) üzenetére


galervin93
őstag

Két literes családi termosz jön velem. :D Meg talán egy kis pályinka. :DD

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#39949) tween válasza galervin93 (#39948) üzenetére


tween
őstag

Sohasem értettem, miért kell alkoholt fogyasztani a parton :(

(#39950) Grillo válasza tween (#39949) üzenetére


Grillo
senior tag

Legyen valami élmény is. :DDD Jobb, mintha vadászathoz inna. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.