Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14051) pvt.peter válasza Alexios (#14050) üzenetére


pvt.peter
őstag

Okés, köszi a választ.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#14052) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

pénteken b vizsga, hehe :C

(#14053) Gyula84 válasza BUZZLGHTYR (#14052) üzenetére


Gyula84
veterán

taposs a gázba :DDD

(#14050) adam014
nkhhoz azt hiszem nem kell, de én se nagyon emlékszem rá pedig nem rég múlt 1 éve, hogy megvan a jogsim :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#14054) NeoPampalini


NeoPampalini
aktív tag

Az elsősegélyes igazolás az NKH-hoz még nem kell, csak az okmányirodánál. De azért legyen nálad, sosem lehet tudni... :D

(#14055) rumos XIII válasza rumos XIII (#14048) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Azvolt, még jó hogy megvettem, mert kb 100%ban azok voltak, 73pontom lett. :C

(#14056) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sziasztok,

Megcsináltam az e-titan (edukresz, elearning) tanagyagot. Meg is kaptam az emailt (amit ki kell nyomtatnom), hogy mehetek vizsgázni. Mik a tapasztalatok a vizsgafelkészítőjükkel kapcsolatban? Azzal gyaroklok. Mivel nincs meg a Kreszvizsga progi ami a vizsgán lesz.

Csináltam egy képet hátha valaki csak így ismerné fel: [kép]

Szóval, mik a tapasztalatok? Jók a kérdések ebben? Ezek lesznek a vizsgán is?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14057) Sanki válasza .LnB (#14056) üzenetére


Sanki
addikt

Ugyanezt csinálom most én is, remélem jön rá válasz. :)

(#14058) .LnB válasza Sanki (#14057) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van egyébként válasz a kérdésre elvileg, ebben a kommentben: [link]

Csak én már meg vagyok zavarodva annyi féle név van. Ezért is linkeltem a képet, hogy tuti legyen.
Remélem valaki megerősíti, hogy ez a jó.

Sajna elég sok az ismétlődő kérdés a próbavizsgán, de csinálom azért.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14059) kicsako válasza .LnB (#14058) üzenetére


kicsako
őstag

Sok kérdés ugyan az, 1-2 szó más de ugyan az a lényege. Valszeg szövegértést is tesztelnek egyben. A vizsga nagyon egyszerű, amiről beraktad a képet tökéletesen megfelel gyakorolni a vizsgára. Én anno 10perc alatt megírtam a vizsgát gond nélkül :D szóval nem kell félni tőle

(#14060) SUPREME7 válasza .LnB (#14058) üzenetére


SUPREME7
őstag

Szóról szóra ugyanazok a kérdések, képesek is ugyanazok, tehát ha végigtolod jópárszor, nem nagyon érhet meglepetés. kevesebb mint 10 perc után már jöttem kifele.

(#14061) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszönöm a visszajelzéseket srácok! :R

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14062) Sanki


Sanki
addikt

Én is köszönöm! :R

(#14063) NeoPampalini válasza BUZZLGHTYR (#14052) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Sikerült? :)

(#14064) rumos XIII válasza .LnB (#14058) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Ezen nyomtam énis, 5 órát töltöttem az oldalon, 73 ponttal átmentem. :)

(#14065) BUZZLGHTYR válasza NeoPampalini (#14063) üzenetére


BUZZLGHTYR
senior tag

igen :C

(#14066) marakuja


marakuja
csendes tag

Sziasztok!
Szerdán én is forgalmi vizsgát tettem a Vass Gerebenben :C Szentül hittem,hogy nem fog sikerülni :) viszont egy komolyabb lefulladáson kívül mást nem csináltam rosszul. Szerencsém volt a vizsgabiztossal, elég kimért, hideg ember volt, csak a legfontosabbakat mondta el. Pozitívan csalódtam benne. Az oktatóm próbált a vizsga alatt is "súgni" bár nem nagyon kellett. A vizsgabiztos "lefizetése" szóba sem jött,míg én nem kérdeztem :D de az oktatóm válasza ez volt: "azért annyira nem megy rosszul,hogy le kelljen fizetni" még én éreztem magam kellemetlenül,h felhoztam a témát :D
Szóval ne féljetek,csak bátran! Mindenkinek sok sikert a vizsgához! Balesetmentes közlekedés kívánok!
:))

:)

(#14067) Gyula84 válasza marakuja (#14066) üzenetére


Gyula84
veterán

gratula :C

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#14068) HoaryFox válasza marakuja (#14066) üzenetére


HoaryFox
őstag

Gratula, sok-sok balesetmentes kilométert! :)

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#14069) marakuja válasza HoaryFox (#14068) üzenetére


marakuja
csendes tag

Köszönöm szépen Gyula84,llwynog!

Aki mostanság csináltatta a jogosítványát attól kérdezném,hogy az itt felsoroltak közül az az egészségügyi alkalmassági vélemény az mit is jelent? Az eü vizsgán kapott igazolást vagy a papírt,amit az orvos állított ki?
Lehet hülye kérdésnek tünik,de minket az autósiskola nem küldött el orvosi vizsgálatra :-/ csak anniyt kérdeztek,h használunk-e szemüveget a mindennapokban. Szóval nagy segítség lenne,ha valaki megtudná mondani,hogy mit is "takar az egészségügyi alkalmassági vélemény"

Ezt a kormányablakos weboldalról másoltam ki:
Milyen adatokat kell megadni?

A vezetői engedély első alkalommal történő kiállítására irányuló eljárás során
a) be kell mutatni:
- a személyazonosság igazolására alkalmas érvényes okmányt,
- a személyi azonosítót és lakcímet igazoló hatósági igazolványt, külföldi esetén a szokásos tartózkodási hely országát igazoló okmányt,
- a közlekedési hatóság által kiállított vizsgaigazolást.

Milyen iratok szükségesek?

Új, kezdő vezetői engedély esetén csatolni kell:
- az egészségügyi alkalmassági véleményt.

Elnézést még1x azoktól,akiket idegesít a kérdésem :B

:)

(#14070) Sanki válasza marakuja (#14069) üzenetére


Sanki
addikt

Én a háziorvosnál csináltattam egy alkalmassági vizsgát. Ha így mondod tudni fogják.

(#14071) Gyula84 válasza marakuja (#14069) üzenetére


Gyula84
veterán

személyes okmányokat az eü vizsgán kapott papírt a közlekedési hatóság által kiállított vizsgaigazolást meg az egészségügyi alkalmasságot igazoló orvosi véleményt amit a háziorvos meg tud csinálni, ami fura mert szerintem nekem az iskola ezt kérte mikor jelentkeztem na mindegy ezt szerezd be legalább tovább tart a jogsi :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#14072) marakuja válasza Gyula84 (#14071) üzenetére


marakuja
csendes tag

Köszönöm Sanki és Gyula84! :R

:)

(#14073) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Most járok vezetni, még az elején vagyok (10 óra volt meg) Kíváncsi lennék, hogy Ti mit tapasztaltatok, a kötelező 30-on kívül hány órát vettetek, mire sikerült levizsgázni? Tudom, egyénfüggő is :)
Illetve mennyire várják el a vizsgabiztosok, hogy csúsztassunk valamennyit? (nagyon nem vagyok híve ennek, ha nem muszáj nem élnék vele)
Köszi előre is!

(#14074) updog válasza fausto (#14073) üzenetére


updog
senior tag

Attól függ hol :DDD Helyileg / sulilag.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#14075) NeoPampalini válasza fausto (#14073) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

+20 óra, leginkább azért, mert Bp-n tötymörögtünk össze-vissza Újpesten, és a 30 órába sehogy se fért bele a kötelező 580 km... "Megsegítés lehetősége" (ahogy az oktató fogalmazott) felmerült, de nem éltem vele, egyrészt, mert nem volt pénzem, másrészt meg csak. :D
Egyébként a fővárosi "megsegítési árfolyam": 20e Ft... :)

(#14076) marakuja válasza fausto (#14073) üzenetére


marakuja
csendes tag

Az oktatás elején rákérdeztem,hogy meg lesz-e 30 óra alatt az 580 km. Azt a választ kaptam,hogy ne aggódjak,szerintem nem is vezettünk éjszaka,sem pályán..
Így +10 órával,azaz 40 óra után mentem vizsgázni és meg is lett!
Sok sikert neked!

:)

(#14077) fausto


fausto
addikt

Köszi a válaszokat! Én is úgy sejtem, hogy +10 óra minimum fog kelleni. Még csak a kötelezők első harmadánál tartok, szerintem egész jól megy, a kormányt kezelem kicsit bizonytalanul. Ha a parkolás menni fog, akkor semmi nem okozhat gondot :D
Az azért megnyugtató, hogy nem "kötelező" fizetni a vizsgán

(#14078) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

Ha kérek, fixen kapok új oktatót? Van rá valamilyen kötelességük?
Tegnap oktatómra rákellett szólni, hogy vegyen vissza magából, túltolta a kretént.. ;]

(#14079) Gyula84 válasza rumos XIII (#14078) üzenetére


Gyula84
veterán

fullba nyomta? :D biztosan lehet váltani

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#14080) marakuja válasza rumos XIII (#14078) üzenetére


marakuja
csendes tag

Sajnos én nem tudom Rumlika! Viszont mikor bementem az autósiskolába,akkor mindig kérdezték hogy minden rendben van-e az oktatómmal....szóval meg kell próbálni! Bár,ha szóltál neki akkor biztos változtat! Reméljük a legjobbakat! :DD

:)

(#14081) tranceplanet válasza rumos XIII (#14078) üzenetére


tranceplanet
addikt

Bármikor válthatsz oktatót, akár iskolát is. Tudom, mert én is így jártam. Sulit váltottam és a második oktatómmal minden rendben volt. Oktatóhiány van, de nem szabad hagyni, hogy se**fejek oktassanak. Lepattan pár tanuló az oktató mellől, akkor majd visszavesz az arcából, így működik. A kifizetett pénzért minőségi szolgáltatás jár, ennyi.

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#14082) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

Kösz all! Szóltam a főnöknek, mondta beír egy másikhoz, ennyi. :R

(#14083) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na nekem is sikerült a kresz vizsga. 10prrc volt kb. 72/75. Nem is izgultam mondjuk.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14084) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Ha a webjogsin/e-titán -on keresztül csinálom a jogsit és befizettem a forgalmi vizsgát, akkor magára a forgalmi vizsgára való jelentkezés folyamatát hol kell elindítanom?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#14085) Alexios válasza pvt.peter (#14084) üzenetére


Alexios
veterán

Oktatónál, nekem legalábbis ő volt aki intézte, és etitánon megjelent utána az időpont

(#14086) pvt.peter válasza Alexios (#14085) üzenetére


pvt.peter
őstag

Okés, köszi.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#14087) kiszi07


kiszi07
senior tag

Heyy, sikeres forgalmi utan vagyok, mindenem megvan. Azt mondtak nekem, hogy elektronikusan kuldik at az okmanyirodaba a vizsgaigazolast, ez lehetseges? Mi kell meg nekik ?(eü kartya?) Tavaly kezdtem.

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#14088) SUPREME7 válasza kiszi07 (#14087) üzenetére


SUPREME7
őstag

Grat :) Jó sokáig elhúzódott tavaly október óta :F

(#14089) kiszi07 válasza SUPREME7 (#14088) üzenetére


kiszi07
senior tag

Koszonom. Igen, mert kulfoldon elek es nem tudtam megoldani a haza jarogatast.. :(

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#14090) Sanki


Sanki
addikt

Mai nappal nekem is meglett a KRESZ vizsga (75/75). ;)

(#14091) NeoPampalini válasza kiszi07 (#14087) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Passz... Nekem az okmányiroda előtt az NKH-ba kellett bemennem, onnét valóban elektronikusan küldték át az okmányirodába, de adtak egy kódot is (papíron...), mert anélkül állítólag nem találják meg az embert a rendszerben. Az NKH-nál a forgalmi vizsga papírját kellett leadnom, mást nem.

Én úgy tudom, ezt az NKH kört azok spórolhatják már meg, akik az egész jogsi mizériát idén kezdték (én szintén tavaly startoltam).

Az okmányirodában kell: eü vizsga kártya, eü alkalmassági papír, meg az említett kód. Itt az ügyintézés amúgy gyors, kb. 2x kellett aláírnom, készítettek egy fényképet, ennyi, 5 perc alatt végeztem, abból 2 percig vártuk a fényképezőgépet, hogy feléledjen. :D Aztán kb. egy hét múlva küldték postán a jogosítványt.

Ja, és ugye mindkét helyen be kell mutatni az érvényes személyit és lakcímkártyát.

(#14092) kiszi07 válasza NeoPampalini (#14091) üzenetére


kiszi07
senior tag

Koszi, es hetvegen is lehet intezni, ha addigra kiengednek a fertozo osztalyrol?:D

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#14093) NeoPampalini válasza kiszi07 (#14092) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Tudom, hogy költői volt a kérdés, de: állami intézmény + hétvégi ügyfélfogadás = no go! :DDD

(#14094) kiszi07 válasza NeoPampalini (#14093) üzenetére


kiszi07
senior tag

:D En ugy emlekeztem, hogy nalunk hetvegen is nyitva volt az egyik. :o

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#14095) Andris837


Andris837
senior tag

Ma megvolt az első gyakorlati óra. Az oktató megkérdezte, hogy vezettem e már. Mivel még nem vezettem, ezért kivitt a rutin pályára és ott beszélgettünk. Elmondta, hogy mire számítsak, mit vár el, közben megismerkedtem az autóval és vele is. Utána átültem a jobb egybe és vezethettem. Azt mondta, hogy átlagos vezetési készségem van, és hogy a következő alkalommal már ki visz a forgalomba. :) Annyit mondott még, hogy kicsit kapkodok, de ezen lehet és kell is változtatni.

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#14096) kiszi07 válasza Andris837 (#14095) üzenetére


kiszi07
senior tag

Bal egy inkabb, nem? 😂😂 Szerintem mindenki kapkodik az elejen, majd rogzul es finomodik.

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#14097) Gyula84 válasza kiszi07 (#14096) üzenetére


Gyula84
veterán

lehet angolba van :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#14098) Andris837


Andris837
senior tag

jajj, igen. Bal 1 :D Még ezt is meg kell szokni! :D

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#14099) kiszi07


kiszi07
senior tag

Mennyi ido utan tudom kovetni a folyamatokat a nyilvantarton? Penteken voltam okmanyirodaban.

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#14100) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

tesom nemrég iratkozott be a2 jogsi tanfolyamra. minden flottul ment viszont a kreszt otthonról gyakorolná neten keresztül. erre adtak vmi logint ami 12 órás tartamra érvényes... ez normális? én pár éve csináltam az A-t de akkor bőven korlátlan volt az időtartam. természetesen lehet venni a12 óra felett de nem tudom hogy most más ez lett a trendi? :U :U mi a pontos neve a kresz programnak amit a vizsgán használnak A kategóriára? ez publikus?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.