Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14001) aaadicsek válasza dkaro (#14000) üzenetére


aaadicsek
csendes tag

Üdv!
Kell stabil oldalfektetés, újraélesztés mellkaskompressziókkal, lélegeztetéssel.
A tételekre meg úgy készültem, hogy elolvastam egy elsősegélykönyvet, nem túl hosszú. Voltam egy tanfolyáson, ahol a mentős emberke 1 alkalomban eldarálta, hogy mi fontos mi nem, és átnéztem a pár tételt, ami a neten található.
A lényeg, hogy van pár sérülés típus, amik mindenféle kombinációban szerepelnek egy kis körítéssel (vérzések, törések, eszméletlen ember, shockos ember, stb...) és azokat kell jó sorrendben, és megfelelően ellátni, meg a baleset helyszínéből következtetni a lehetséges sérülésekre (Ha a motoros több métert repült, akkor feltételezhető a súlyos sérülés, gerinc, nyak, medence).

(#14002) Gyula84 válasza dkaro (#14000) üzenetére


Gyula84
veterán

[link] [link]
mind a kettő kell kompresszio majd befuvás [link]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#14003) dkaro


dkaro
őstag

Köszönöm a válaszokat. Stabilnál most melyik az aktuális? Ebből is tanultam kettőt:) Amikor fej mellett kinyújtjuk a karját?

(#14004) pvt.peter válasza dkaro (#14003) üzenetére


pvt.peter
őstag

Inkább az, amikor derékszögben behajlítjuk:
https://www.youtube.com/watch?v=Gh3x9ppxPts

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#14005) tmskvcs


tmskvcs
tag

Tudom, hogy nem jogsis téma, de ha szereték venni egy új bal első ajtót az autómra akkor úgy letud majd vizsgázni, vagy nem? :R

(#14006) Shade45 válasza tmskvcs (#14005) üzenetére


Shade45
senior tag

(#14007) Lifer092


Lifer092
senior tag

Sziasztok!

Valahol megvannak az aktuális EÜ vizsga tételek, válaszokkal? Mert amit itt egyszer láttam belinkelve, az elvileg nem az aktuális? :F Legalábbis az oktató nálunk nem azokat olvasta fel papírról...

(#14008) Shade45 válasza Lifer092 (#14007) üzenetére


Shade45
senior tag

Mi ezek alapján vizsgáztunk:

Elsősegély

(#14009) Lifer092 válasza Shade45 (#14008) üzenetére


Lifer092
senior tag

Köszönöm szépen ezt is! :)

Időközben megtaláltam amit kerestem! :)

Elsősegély - 2008

(#14010) tmskvcs válasza Shade45 (#14006) üzenetére


tmskvcs
tag

Köszi :R

(#14011) kiszi07 válasza Lifer092 (#14007) üzenetére


kiszi07
senior tag

Szia!
Jelenleg ezek a hivatalos vizsgatételek!

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#14012) Lifer092


Lifer092
senior tag

Fu köszönöm szépen! :)
Megtaláltam ezt is, és ezt kezdtem átolvasni! :)

Köszönöm még egyszer! :) :R

(#14013) Lifer092


Lifer092
senior tag

Tegnap sikerült az EÜ vizsgám is! :) :) Mostmár hálistennek megvan minden, és már csak a papír intézés maradt hátra. Ma délután megyek a NKH-hoz, elkérem a vizsga igazolást. Csütörtökre meg foglaltam időpontot okmányirodába is. :)

- A vizsgához annyit, hogy túl idegeskedtem nagyon. Így utólag már tényleg nagyon könnyű volt, ha picit is átolvassa az ember a tételeket meg elmegy 1-2 foglalkozásra akkor csípőből megvan. Egy fiatal srác volt a vizsgabiztos, négyen mentünk be. Kezdtem az újraélesztést, majd átvette a másik, aztán harmadik és így tovább. Húztam egy tételt, elmondtam, megköszönte, kiállította a papírkát, aláírta aztán ennyi volt. Én kb. 5 perc alatt letudtam. Nem bánom hogy ezt "utoljára" hagytam, mert ez levezetésnek pont jó volt. Nem irigylem a többieket akiknek még csak most kezdődik a vezetés, meg a forgalmi vizsga... :N

Szóval aki most készül majd EÜ vizsgára, az ne parázzon, mert nagyon könnyű. :) Pedig nem vagyok agysebész. :D

(#14014) kiszi07 válasza Lifer092 (#14013) üzenetére


kiszi07
senior tag

Gratulálok, akkor jó volt a tétel? :) Amúgy elvileg 3-4 munkanap alatt megszokott érkezni a jogsi én azt hallottam.

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#14015) magyar1997 válasza kiszi07 (#14014) üzenetére


magyar1997
tag

Körülbelül valóban 3-4 nap. Jobban jár az ember, ha nem a címére kéri, hogy vigyék a jogsit, hanem az egyik okmányirodába.. Úgy hamarabb megvan. Szállítással plusz 1-2 nap. :)

FTTB 1000/300

(#14016) Lifer092


Lifer092
senior tag

Igen, jók voltak, köszönöm szépen! :) :R

- Hát, bízom benne hogy jövőhét végére megérkezik mert ha már van, akkor használatba is venném. :) Nem akarom sokáig húzni az időt vezetés nélkül ha nem muszáj. - Persze egyenlőre max. városon belül csavarognék hogy szokjam a dolgokat. Utána majd fokozatosan nagyobb távokat is bevállalnék. :)

Ui.: Igen, ezt hallottam én is hogy okmányirodába kérve még hamarabb megvan. :) Azt tervezem majd én is!

[ Szerkesztve ]

(#14017) kiszi07 válasza Lifer092 (#14016) üzenetére


kiszi07
senior tag

Nincs mit, csináljátok srácok. Nekem jövőhét csütörtökön lesz a forgalmi vizsgám, ha sikerül, akkor hamarosan a jogsi a kezembe lesz. Én 1 éve kezdtem, de jó néhány hónapot nem voltam itthon. Egyébként eddig többet vezettem oktató nélkül, mint vele. :D Ma azt mondta, ha így vezetek, akkor 1000%, hogy átmegyek, élvezet volt mellettem ülni - kijelentette.

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#14018) Lifer092


Lifer092
senior tag

Szánalmas az ügyintézés itt... Egyszerűen katasztrofális. Már kb. negyedjére buszozom be az NKH-hoz, hogy kiadják azt a szerencsétlen vizsga igazolást, amiről nem is kapok papírt mert már elektronikus. Csak azért menjek be, hogy lefénymásolja az iskolai bizonyítványomat. - Vagy nem volt ügyfélfogadás, vagy nem voltak nyitva. Ugyanis a weboldalukról néztem az ügyfélfogadási időt, ott ma is 8-tól van 16-ig, bementem, hozzáteszem melóból, odaérek és akkor látom hogy hát bizony 13-tól vannak 16-ig. Szánalmasnak tartom hogy egy állami intézmény saját weboldalán tévesen (vagyis gondolom én, régebbi) ügyfélfogadási idők szerepelnek.

- Ma felhívom az illetékes vezetőt, és megkérdezem hogy ugyan faxolva jó -e elküldeni a fénymásolatot, mert ha egy mód van rá, nem nagyon szeretnék hatodjára is bebuszozni (lehet hogy feleslegesen), plusz gyalogolni 1 órát, egy fénymásolat, meg egy Köszönöm! Viszlát! miatt. - Az itteni okmányirodás nő sem értette hogy mi a bánatnak kell ezért személyesen megjelenni, mikor az igazolást már elektronikusan töltik fel, úgysem kapnék semmi papírt. Na mindegy, ma telefonálgatok egy sort, mert ma elegem lett ezekből itt. :((( :((( :W

Nem elég hogy az ember kifizet egy rahedli pénzt mindennel együtt, még a kiadással, ügyintézéssel is szívatják az embereket.... Legalábbis engem.

(#14019) NeoPampalini válasza Lifer092 (#14018) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Ezt én sem értem, hogy mi a francért kell bemenni az NKH-ba, ha már egyszer "minden digitális/elektronikus"... Beestem a Petzvál utcai irodába, 45 perccel zárás előtt, és már akkor elkezdtem aggódni, amikor láttam, hogy csak két ügyintéző van, és várunk vagy tucatnyian. Aztán a kettőből egy kivette magát az üzemből, és nekiállt falatozni. :DDD
Szerencsére sorra kerültem, és az egész bisz-basz megvolt kb. 2 perc alatt. "PAPÍRT" nem kaptam, ellenben a nő fogott egy A4-es lapot, ollóval levágott belőle egy csíkot, és ráírt egy kódot, amivel az okmányirodában majd meg fognak találni "A RENDSZERBEN". :D Komolyan, vicc az egész... És még nem volt időm bemenni az okmányirodába, az még egy érdekes menet lesz, úgy érzem. :)

(#14020) kiszi07 válasza Lifer092 (#14018) üzenetére


kiszi07
senior tag

Mikor kezdted a jogsit ?

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#14021) Lifer092


Lifer092
senior tag

Így van, valóban nevetséges az ügyintézés az NKH-nál, itt az okmány irodában semeddig nem tartott az egész... Azóta már elintéződött a dolog, most már a jogsi érkezéséről várom az sms-t. :) Remélem a héten megérkezik, okmány irodai átvételre kértem direkt. :U

(#14022) tmskvcs válasza Lifer092 (#14021) üzenetére


tmskvcs
tag

Nekem szerencsém volt, az nkhval együtt szerintem egy hét alatt a kezembe volt.

(#14023) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

sziasztok,
péntek reggel levizsgáztam sikeresen gyakorlatból is, mindenem megvan már, 3-4napot mondott az oktatóm, h mehetek a Petzválba. kérdésem, mennnyi az esély arra, hogy a jövő hét végére kezemben legyen a jogsim?
gondolom, kb nulla..

(#14024) SUPREME7 válasza Tibiajax (#14023) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nem sok, de végülis nem reménytelen, kb kedden mehetsz be az NKH-ba és onnan az okmányirodába, és ha szerencséd is van, akkor 4-5 munkanap. De alapvetően 8 munkanapot mondanak. Nekem hétfői intézéssel csütörtökön jött meg.

(#14025) Tibiajax válasza SUPREME7 (#14024) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

köszi, így fogok tenni. hátha szerencsém lesz
majd megpróbálok gyorsítani kicsit némi suskával. vagy bonbonnal

(#14026) SUPREME7 válasza Tibiajax (#14025) üzenetére


SUPREME7
őstag

Hát szerintem ez nem az ügyintézőn múlik, ők elküldik az igényt, aztán amikor legyártják...

(#14027) Lifer092


Lifer092
senior tag

Én március 31. -el (pénteki nap) igényeltem okmányirodában a jogsit. Rá következő hét szerdán (04.05) már továbbították az okmányirodába. Most hétfőn (04.10) kaptam kézbe. :)
Vidéken lakom szóval ebben benne volt a "posta" is amíg az okmányirodába leküldték.

Igaz, már március 1.-el levizsgáztam, de amilyen sz*rakodás ment az NKH-nál, csak most kaptam meg a jogsit.... :((( De sebaj, megvan és kész. :) Szóval nálad sem lehetetlen hogy relatíve hamar megkapd majd.

Amúgy, nem tudom mondták -e, vagy fogják -e mondani majd, de itt nyomon tudod követni az igénylés státuszát: KEKKH

(#14028) Tibiajax válasza Lifer092 (#14027) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:R
tegnap előtt (szerda) du adtam le Petzvál, majd kormányablakban, rákérdeztem hölgyre, mennyi esélyt lát arra, h még a héten.. érdekes módon nem mondta azt, h áh, zéró. azt mondja, ígérni nem tud semmit, de elméletileg, ha visegrádira kérem, még lehet belőle valami vasárnapra mondjuk
most az előbb ránéztem az oldalon, amit linkeltél, azt írja: Tájékoztatjuk, hogy az Ön által benyújtott, xxx számú kérelmen igényelt vezetői engedély elkészült,2017.04.13.-án/-én továbbításra került az igénylő adatlapon szereplő kézbesítési helyre.

most akkor öröm, bódogsá? :) elvileg szombaton 8.30-tól átvehetőek elkészült okmányok

(#14029) Lifer092


Lifer092
senior tag

Az szuper! :)) Innentől kezdve már nem sok idő mire megkapod. - Bár most ugye ünnepnap péntek és hétfő is. De nincs kizárva hogy megérkezik még a héten! :K - Viszonylag elég gyors a kiállítás mostanában, nem ülnek rajta heteket már.

Ui.: Kellett megadnod telefonszámot? Mert küldenek sms értesítést ha átvehető az okmány. (Ha okmányirodába kérted)

[ Szerkesztve ]

(#14030) Tibiajax válasza Lifer092 (#14029) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

sms-t még nem kaptam.
holnap reggel megyek, nyitva lesz azt írja, ügyeleti üzemmódban, csak elkészül okmányokat adnak ki.
a remény még él.

(#14031) Tibiajax válasza Lifer092 (#14029) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

sajnos nem jött össze a múlt hét.. hiába magyarázkodtam szombat reggel, h a lekérdezett állapot szerint már elkészült nem adták ide. "amíg az sms-t nem kapja meg, nem tudják kiadni"
természetesen ma reggel már jött az sms, már át is vettem

mindegy lényeg, h végre a végére értem ennek a jogsiszerzés mizériának, túl vagyok ezen is

(#14032) KisTé


KisTé
tag

Sziasztok! Én is levizsgáztam, oktató és vizsgabiztos is mondta, hogy okmányirodába menjek, plusz nem csak ők, megkérdeztem rendőrt, fórumot, google a jóbarátomat mindenkit! Erre a kerületi okmányirodába mondják, hogy kell valami igazolásszám amit a petzválba adnak! Hát bekuláztam ezen az országon, ráadásul ahogy ti is írjátok digitálisan töltik fel és mondta a faszi, hogyha szombaton vizsgáztam kizárt hogy fel lesz töltve, nem is volt....okádék anyátokat egy 10milliós országba levizsgáznak egy nap 200an azoknak nem tudnak feltölteni egy sorszámot a rendszerbe....egy ember csinálja az is vak meg félkezű vagy mi a turha...Most akkor hogy kapom meg ezt a sorszámot csak személyesen vagy telefonon is kérhetem hogy töltsék fel vagy ha várok biztos feltöltik de lehet egy fél év múlva??? Ezt a rendszert Banános Joe tudná csak helyretenni rakás idióta az országba, de még hogy nem is tudja senki aki levizsgáztat az se pontos infót senki csak kb.-ra néhányat de nem pontos valami mindig kimarad, dehogy ezt a vizsgaigazolószámot egyik se mondta az hót ziher azt ezzel kezdődik minden, na ezen tényleg véreset kulázok! Hardveren meg itt a király fórum hálisten itt talán választ kapok, mert egy másikba szintén kaptam kb-s választ....na ennyi.

(#14033) NeoPampalini válasza KisTé (#14032) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Szerintem a nyomorult oktatók/vizsgabiztosok is megbolondulnak a sok, egymásnak ellentmondó infónak...

Ez - mármint a vizsga utáni teendő - elvileg úgy van, hogy aki IDÉN KEZDI EL az EGÉSZET, neki már nem kell bemenni az NKH-ba, hanem mehet az okmányirodába. Aki még tavaly/korábban kezdett bele, annak meg kell járnia az NKH -> okmányiroda kört...

De igazad van, kritikán aluli az egész eljárás a forgalmi vizsga után (egyik hozzászólásom).

Nem mellékesen ez az egész okádék rendszer akkor sincs a helyzet magaslatán, amikor betegség miatt orvosi igazolást kell leadni 1. rész, 2. rész. Ilyen sz*rságok miatt hetek mennek el érdemi történés nélkül.

Mindenesetre ma kézhez vettem a kis vezetői engedély kártyámat, ááájeeemmm szóóóóó heeeppiii!! :D

[ Szerkesztve ]

(#14034) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Előre is bocsi a hosszú kérdés lajstromért, most jutottam gép elé :D

1. Adott ez a gyönyörű szép kereszteződés, az egyértelműség kedvéért megjelöltem a képet.
Tegyük fel, hogy az 1 -es számmal jelölt sávon közlekedek. Nyilván, ha a 3 -as helyen jelzett átkelőhelyen kíván jobbról balra (v. balról jobbra) átmenni egy gyalogos, akkor elsőbbsége van.
De mi a helyzet a 2 -essel jelölt hellyel? Számít-e az, hogy az a "zebra" ketté van vágva egy járdaszigettel?
Elsőbbséget kell-e adnom annak, aki a 2 -essel jelölt zebrán jön balról jobbra?

2. Belehet-e hajtani egy "kicsit" egy behajtani tilos utcába megfordulás céljából?
Tehát pl. jobbra van egy behajtani tilos tábla és tegyük fel, hogy behajtok az utcába annyit, hogy visszafele tolatva megtudjak fordulni. Bocs, ez lehet, hogy láma kérdés :D

3. Lehet-e az úttesten autót szerelni ott ahol nincs jelezve semmiféle arra jogosító burkolati jel (pl. "BÉRELT")?
Lsd. itt.
Konkrétabban: állhat-e szétszerelve egy autó a "BÉRELT" jelzés előtt/után?

4. Köteles vagyok-e elengedni autópályán a belső sávban 130Km/h -val haladva, a mögöttem levő bármiféle megkülönbözető jelzés nélkül közlekedő járművet, ha épp szeretne engem megelőzni?
Ez gyakorlatilag kimeríti a szándékos lassítás fogalmát az én részemről, amennyiben nem engedem el.
Viszont a mögöttem levő sem mehetne gyorsabban mint én, ha én a megengedett max. sebességgel megyek.
(Tekintsünk most el attól, hogy jobbra kellene tartanom.)

Köszönöm a válaszokat, és elnézést, ha némelyik hülyeség.

[ Szerkesztve ]

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#14035) Gyula84 válasza pvt.peter (#14034) üzenetére


Gyula84
veterán

1 szerintem mindegy az de vizsgán tuti átengedném :DDD
2 behajtani tilos, ha hátrafelé mész akkor se fog ez változni szóval szerintem nem :D
3 ezt meg nem tudnám mondani :F
4 (Tekintsünk most el attól, hogy jobbra kellene tartanom.)ne tekintsünk el ettől szóval tarts csak jobbra autópályán

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#14036) HoaryFox válasza pvt.peter (#14034) üzenetére


HoaryFox
őstag

1. Nem, hiszen pont valószínű azért van kettévágva a járdaszigettel, mert 2 sáv van.
2. Nem, egyirányú úton meg pláne nem lehet tolatni sem, kivéve, ha parkoláshoz készülsz
3. Ahol a rizsrakéta áll, oda igen, utána már nem, hiszen kereszteződés. A bérlés meg csak vonaltól vonalig terjed :)
4. Mivel a felhajtónak van macisajt táblája, ezért neked nem kötelességed, de ha a forgalmi viszonyok engedik (magyarul belső sáv szabad), akkor én udvariasságból be szoktam menni, hogy egyből be tudjon sorolni a pályára

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#14037) pvt.peter válasza Gyula84 (#14035) üzenetére


pvt.peter
őstag

Köszönöm a választ :)

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#14038) pvt.peter válasza HoaryFox (#14036) üzenetére


pvt.peter
őstag

Köszönöm a választ.

Már múltkor is hallottam ezt a "macisajt" kifejezést, de egészen idáig nem kerestem rá :D
De a "rizsrakéta" kifejezés eddig ismeretlen volt számomra :D elég találó elnevezés :D

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#14039) Lacc


Lacc
aktív tag

Üdv!

Ha már van B jogosítványom, és szeretnék csinálni egy A jogosítványt, akkor a Kresz-t újra kell csinálnom?
Anno amikor volt ilyen képzés (10 éve), akkor a B-s és A-s tanfolyam összevolt vonva, nem igazán volt különbség, csak egy kevés, de az nonszensz.

(#14040) HoaryFox válasza Lacc (#14039) üzenetére


HoaryFox
őstag

Igen, újra kell járni az egész folyamatot, kivéve az EÜ vizsgát.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#14041) kr1st0f


kr1st0f
újonc

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni. Debrecenben élek és szeretném megcsinálni a jogosítványomat. Februárban elkezdtem a KRESZ tanfolyamot sikerült is, azután megcsinaltam az EÜ vizsgát is.

Annál az iskolánál, ahol elkezdtem 4-5 hónapos várakozási idő után a váltás mellett döntöttem. A következő autóiskolánál jól kezdődött, de az oktató 10 óra vezetés után kijelentette, hogy 50 óra alatt fog felkészíteni és keményen zsebbe nyúlós történetről volt szó.

Jelenleg nem tudom mit kellene tennem, vakon nem szeretnék beleugrani egy másik ilyen történetbe.
Valaki tudna nekem segíteni, esetleg van ismerőse, aki Debrecenben oktató, vagy az ő oktatója kiváló volt?

[ Szerkesztve ]

(#14042) SUPREME7 válasza kr1st0f (#14041) üzenetére


SUPREME7
őstag

Mire fel jelentett ezt ki? Annyira rosszul ment? Ha köcsög az oktató akkor iskolának jelzed, nem mindenki születik fittipaldinak, az a dolga, hogy türelmesen álljon hozzád. Ha nem jöttök ki, akkor nehogy végig szívd vele a gyakorlatot, kérj másik oktatót.

[ Szerkesztve ]

(#14043) kr1st0f válasza SUPREME7 (#14042) üzenetére


kr1st0f
újonc

Nem vagyok Hamilton, de tényleg nem vezettem rosszul. Hatalmas problémát okozott nekem, hogy mikor lakott területen belül 50 helyett 46-tal megyek. Lámpa előtt látom sárga a lámpa már nem nyomom a gázt ő meg fogja ad egy kövér gázt és mikor felfogja, hogy nem megyünk át, hacsak nem rongyolunk bele a kereszteződésbe felengedi a gázt és semmit nem csinál, én meg satufék, hogy vonal előtt 1 mm-re meg tudjunk állni és mondja, hogy "erős a fék". Ordít, telefonál, mindig mennie kell valami ügyet intéznie. Ezeket minden egyes alkalommal eljátszottuk.

[ Szerkesztve ]

(#14044) SUPREME7 válasza kr1st0f (#14043) üzenetére


SUPREME7
őstag

Az ilyet jelezni kell az iskolának, és kérni másik oktatót. Az én oktatóm is tróger volt, de nekem jól ment a vezetés, amennyit kellett elmondott, de egyébként ő is csak telefonálgatás, meg ügyintézés és még az óráimból is lecsippentett.

[ Szerkesztve ]

(#14045) Bicskás


Bicskás
tag

Sziasztok, tapasztalataitok alapján melyik Kaposvári Autós Iskola a legkorrektebb ?

A választ előre is köszönöm. :R

Üdv: Bicskás

(#14046) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

Sziatok!
Láttam, hogy a webjogsin lehet venni ilyen 12órás B vizsgafelkészítő
B kategóriás képzés hatósági vizsgára felkészítő tesztalkalmazásást, 4500 ft-ért, ami az e-Titánon van. Valakinek van ezzel tapasztalata? Ez olyan, mint a vizsgán?

(#14047) rumos XIII válasza rumos XIII (#14046) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Ill. ezt akkor is megvehetem, ha az Én autósiskolám nicns szerződve az e-titánnal?

(#14048) rumos XIII válasza rumos XIII (#14046) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Megvettem, küldöm vele. Viszont ami érdekes nekem, hogy ezt írja: B” kategóriás vizsgafelkészítő – Közlekedési alapismeretek. Ez akkor még csak egy low változat, vagy mi? :)

(#14049) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Mi a teendőm a sikeres elsősegély vizsga után kapott igazolással kapcsolatban?
Be kell mutatnom a webjogsinál? Ugyanis náluk csinálom a jogsit.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#14050) Alexios válasza pvt.peter (#14049) üzenetére


Alexios
veterán

Elrakod magadnak, majd mikor mész az okmányirodába mikor minden vizsga megvan(vagy talán az nkh-hoz is kellett, pontosan nem emlékszem már), akkor viszed magaddal

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.