Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14501) Johnny_vT


Johnny_vT
senior tag

Ha valaki tapasztaltabb erre jár, esetleg válaszolna az én gondom-bajomra is? :)) (#14492) Johnny_vT

Autós-motoros iskoláknak már írtam, válasz nuku :/

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#14502) molnarpeter válasza Johnny_vT (#14501) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Van valami villám jogsi hely, régen láttam. Telefonálj, ha nem szeretik a mailt :)

(#14503) TD87 válasza molnarpeter (#14499) üzenetére


TD87
újonc

Milyen autóra megyek gyakorolni? Kisebb benzines márkát még nem tudom mindegyik kocsijuk benzon

(#14504) TD87


TD87
újonc

Ertem. Csak ha faterral gyakorolni próbáltam egyreszt stresszel másreszt 10 percet ha hagyott

(#14505) Rick3D


Rick3D
senior tag

Mennyi idő mire helyet kapok KRESZ vizsgára ?

Hamarosan értesíteni fogom az oktatómat hogy készen vagyok mindennel, a hivatalos e-learninges papírt már kinyomtattam illetve a vizsgafelkészítő tananyagot elkezdtem. Gondoltam míg a vizsgafelkészítő anyagot nyúzom addig szólók hisz nem következő nap mehetek vizsgázni.

Hallottam jobbról és balról is furcsaságokat ez ügyben ..... Egyfelől volt aki 2 hét alatt kapott időpontot vagy 3 , míg másoktól azt hallom hogy az oktató csúszása miatt csak 2-3 hónapra rá adott volna neki időpontot.(több helyről is, jobbára biztos az infó)

Van ennek egy hivatalos helykérvényezési folyamata ? Például az NKH jelöl ki neked időpontot és az fix nem az oktatótól függ. (Az nkh helyett lehet akármi) Lényeg a lényeg , az oktatón múlik hogy mikorra kapok időpontot ?

Fontos lenne , szóval ha valaki tud valamit ne kíméljen ! :)

Továbbá egy kissé jelentéktelenebb kérdés. Az elsősegélyt végezhetem KRESZ vizsga előtt vagy csak utána szabályos ?

[ Szerkesztve ]

(#14506) kory24 válasza Rick3D (#14505) üzenetére


kory24
őstag

Nekem úgy volt, mikor megvolt elearning.
Bementem iskola.
Ott a hölgy pedig számítógépen rögtön nézte az nkh táblázatban, hogy mely napokon lesz vizsga és melyikre van még hely. És melyik időpont felel meg nekem.

Kb 2 hét múlva volt első.

Elsősegélyt akár forgalmi vizsga után is végezheted.
Csak amíg nincs meg, addig nem kapsz jogsit. (hiába van meg elméleti+forgalmi vizsga is.)

[ Szerkesztve ]

(#14507) Rick3D válasza kory24 (#14506) üzenetére


Rick3D
senior tag

Köszi , így fogok tenni :) Ma be is megyek , nem várok hétfőig.
Az elsősegélyt leginkább azért kérdeztem mert szeretném a lehető legpraktikusabban kihasználni az időmet. Miközben várakozom a vizsgára elkezdtem azt is.

(#14508) Baga1983


Baga1983
senior tag

Sziasztok. Hàtha valakinek van ilyen tapasztalata, a jogsihoz szükséges orvosi alkalmassàgit csak a sajàt körzeti orvosomnál tudom megcsináltatni vagy bàrmelyiknél? Mert most egyszerübb lenne a második változat.

(#14509) NeoPampalini válasza Baga1983 (#14508) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Elvileg bármelyik megcsinálja, ha van rá jogosultsága, legalábbis így tudom. Nekem az autósiskolában megcsinálták helyben, kijött egy doki, és futószalagon végigpörgetett mindenkit.

(#14510) pockhome válasza Baga1983 (#14508) üzenetére


pockhome
senior tag

Most jött egy szabályozás (elvileg) hogy ha a bejelentett lakcímed közel van, akkor a körzetihez kell menni.
Lásd: nekem csak azért csinálták meg Pesten egy random helyen, mert az állandó lakcmem Debrecenben van.
Azt mondta ha Bp-i lennék, akkor nem csinálhatná meg.

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#14511) bundli


bundli
tag

Sziasztok!

A héten megyek forgalmi vizsgára. Pár segítő tippet tudtok mondani, mi az amire érdemese figyelni úgy igazán? :D

Mit érdemes átismételni előtte, hogy biztos legyek a tudásomban? :D

A vb.-nek nyújtott ajándékról kinek mi a véleménye, mennyire szükséges BP-n?

(#14512) NeoPampalini válasza bundli (#14511) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

:D

- az elindulás előtti ellenőrzést érdemes átismételni, valamennyit fognak belőle kérni (vagy nem...)
- ne az oktató mellett megszokott rutinból vezess, próbálj tényleg figyelni
- lehetőleg ne fulladj le a kocsival
- látványosan érdemes a tükrökbe nézni, meg a holttereket is
- szinte biztos, hogy lesz hirtelen változás, nekem pl. egy Y fordulót kellett beiktatni az egyik ismert útvonalról nyíló utcában :D
- esetleg street view-ban nézd végig az útvonalakat, jegyezd fel, hol mire kell figyelni, mert a vizsgán a stressz miatt könnyű átsiklani dolgok felett
- +1 tipp: ha parkolás téma van, az oktatóm szerint az a "mutatvány vége" jelzés az oktatónak is, ha a sikeres parkolás végén behúzod a kéziféket :D

A borítékban átadható "MNB kajautalvány" opcionális, én nem adtam, de elsőre át is mentem lyól. :D

(Amúgy teljesen esetleges, hogy milyen VB-t kapsz, aki előttem vizsgázott, neki annyi volt az egész, hogy az Autóklub telephelyről elmentek egy Lidl-be pár doboz sütiért, meg vissza ("Gratulálunk a sikeres vizsgához")... Én meg egy szigorú öregembert kaptam, de nem volt para. :DDD )

Sok sikert! :)

(#14513) kicsako válasza bundli (#14511) üzenetére


kicsako
őstag

Anno én sem terveztem 1 ft-ot sem adni a vizsgabiztosnak, de utolsó órámon rám szólt az oktató hogy vigyek X összeget a vizsgára. Szerintem már teljesen összehangoltan dolgoznak ezen az oktatók a vizsgáztatókkal..

(#14514) pvt.peter válasza bundli (#14511) üzenetére


pvt.peter
őstag

Minden egyes részével egyetértek amit NeoPampalini mondott, főleg ezzel a részével:
- látványosan érdemes a tükrökbe nézni, meg a holttereket is

A kenőpénzről meg annyit, hogy ahány VB illetve oktató annyi féle válasz létezik erre.
Nálam már az elejétől kezdve világos volt, hogy az oktatóm nem kenőpénz párti.
(Óbudán kocsiztam, illetve vizsgáztam.)

[ Szerkesztve ]

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#14515) zolokas


zolokas
aktív tag

Sziasztok! 20 óra vezetés utáni stressz szerintetek ez normális? Állandóan stresszelek, hibázok sokat, főleg a kuplung és váltás nehezen megy, a kuplung gázos elindulás nagyon elrontom sokszor, ez a probléma elmúlik vagy nem?

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#14516) Rick3D


Rick3D
senior tag

Jövő héten megyek kresz vizsgázni. E-titanon belül gyakorlok, az alap képzésnél minden modult 100% valamint a részvizsgákat 95%+ ra teljesítettem. Pár napja elkezdtem a konkrét vizsgafelkészítő anyagot - a témakörökön végig mentem illetve a próbavizsgáim jelenleg minimum 58(egyszeri alkalom) a többi 70+ felett van, külön a szituációk 11/11 mindig maxos.
Kezdem elég stabilnak érezni a tudásom , valós az elgondolásom vagy ez még mindig nem elég ? Mik a tapasztalatok ?

Lényegtelenebb kérdés de azért foglalkoztat , vizsgán is folyamatosan látni fogom a pontszámomat jobb fent ? Illetve lesz ott is ? gomb ami azonnal mutatja hogy jól válaszoltam avagy sem ? (vagy csak a végén kiértékelő lap ? )

[ Szerkesztve ]

(#14517) NeoPampalini válasza zolokas (#14515) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Gyakorolni kellene - sokat. Mondjuk ez valahol az oktatót minősíti, ha nem foglalkozott/foglalkozik ezzel, mert pár óra alatt bőven ki lehet ismerni egy kocsit a nulláról is. (Én akkor izgultam emiatt, amikor a jogsi megszerzése után jópár hónappal - ergo még a kevés rutin is apadt - megvettem a saját kocsimat. Addig dízelen ment az oktatás, kicsit féltem, hogy a benzinessel állandóan le fogok rohadni, de sikerült megugrani a dolgot. :D )

Igaz, az nem segít, hogy stresszelsz, 20 óra után már bőven nem kellene, hogy "rád telepedjen" a vezetés... :F Mi az, amitől beüt a stressz?

[ Szerkesztve ]

(#14518) zolokas válasza NeoPampalini (#14517) üzenetére


zolokas
aktív tag

megyeget de a kuplung váltás folyamatosan az nem megy, lassan indulok feltartom a sort stb azért stresszelek hogy a másikat feltartom vagy nem is tudom mi! De oktató segít mert mindig mondja mit csináljak mondta is nem érti miért nem megy a normális elindulás! kuplung kezelésnél szerintem lent van a sarkam akkor amikor benyomom azt! későn reagálok a kuplung váltásra, csak megtanulom 1x! De van olyan nap amikor megy rendesen! Érdekes!

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#14519) kicsako válasza zolokas (#14518) üzenetére


kicsako
őstag

Oktatód mondta, hogy lassan indulsz? Nem lehet, hogy csak régi az autó és már a végét járja?
Én kb. 25-30éves Mercedesen tanultam vezetni, ami nemhogy nekem, de az oktatómnak is csak lassan sikerült elindulni :))

[ Szerkesztve ]

(#14520) zolokas


zolokas
aktív tag

2 éves suzuki Swift 1,6 benzin én vagyok balfasz ennyi majd kinövöm valahogy a stresszt! még veszek majd 30 Óra után órát azt remélem jobb lesz! úgy látszik én nehezebben tanulok!

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#14521) pockhome válasza Rick3D (#14516) üzenetére


pockhome
senior tag

Hali,

Ha tisztességgel, és nem 1 hét alatt veretted végig a tananyagot, akkor lehetsz biztos nyugodtan a tudásodban.
Én kimaxoltam a 3 hónapos időt ami volt rá.
A pontszámos kérdésre pedig: ne is nézd hogy hány pontod van, attól nem fogod jobban tudni a következőkre a választ.
Ha jól emlékszem amúgy nincs ilyen, majd a végén van piros X-elve amit elrontottál, ill. zölddel pipálva ami jó.
Btw, ugyan azok a kérdések/válaszok (max a sorrend más) mint az e-titánban, nem lesz más megfogalmazás vagy hasonlók, szerintem ez nagyon pozitív.

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#14522) Rick3D válasza pockhome (#14521) üzenetére


Rick3D
senior tag

Köszi a visszajelzést !

12 nap alatt (majdnem 2hét) mentem végig az anyagon, mindent elolvastam , megnéztem (tippek+hasznos tudnivalók) stb... Lassan 1 hete gyakorlok rendszeresen a vizsgafelkészítő anyagból , hétvégére terveztem ahol érzek még üresebb részeket újra átveszem az anyagot. Mivel 2hét telt el így vannak részek ahol a speciálisabb kérdésektől tartok pl túlkormányzás alul kormányzás :D ( na ezt pont tudom mert azóta megnéztem.) Általános kérdésekkel nincs gond de van hogy pl bementem az erdőbe , szabad-e kereszteződésben megállni :DD Amiket hibáztam holnap már kigyűjtögetem és újra átnézem az anyagot hogy tuti legyen. Amivel meggyűlt a bajom az a villamos de már az is tiszta meg a ködfényszóró :DD

Fejezetenként sőt modulonként hagytam időt és gyakoroltam is hogy ne csak vizsgáig hanem gyakorlatban is tudjam amit kell.

Az nagyon tuti hogy nem lesz más hanem amiket gyakorlok azok lesznek :C Na majd hétfőn írok hogy sikerült :)

(#14523) pockhome válasza Rick3D (#14522) üzenetére


pockhome
senior tag

sok sikert! ;)

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#14524) Rick3D válasza pockhome (#14523) üzenetére


Rick3D
senior tag

Köszi !! Megvolt :)) Kissé elnéztem a naptárat mert Hétfő - Április 2. volt , Május 2. pedig szerda a mai nap. Relative elég gyorsan végeztem úgy ahogy itthon bár azért volt nyomás rendesen de a vizsgabiztos jó fej papóka volt. Szóval sikerül :C 74 pont. Egyetlen 1 pontosat rontottam ami elenyésző szerintem. Tükrözte azokat az eredményeket amiket itthon vezettem fel excelbe 71-74 pont közöttiek. De ami nagyon fontos hogy nem rontottam 3 pontosat és gyorsan eltudom dönteni a szabályokat kivétel a villamos azzal annyit szívtam hogy legalább 3x átgondolom :DD . Előttem már 5en készen voltak , csak hallottam nem láttam a fülkém helyzetéből de azért meglepődtem hogy én aki max 6 sec alatt válaszoltam szinte mindenre (villamosos max 15) hogyan végeztek jó válasszal ennél gyorsabban. Mikor írtam alá a lapot én kaptam M betűt a többek nem szóval sehogy , valszeg nem sikerült nekik ezek szerint. Mondta is a vizsgabiztos hogy itt 2 ember lesz aki átmegy nagyon maximum :F Abszolút megérte az E-learning és az a legjobb hogy maradt még 24~ órám szóval ha valami megkopik a forgalmi vizsgáig azt át tudom nézni. Elégedett vagyok de azért a 99% nem 100% :D és általában arra törekszem főleg vizsgáknál. Innentől fog indulni a móka és majd kiderül hogy mennyire van érzékem a vezetéshez.

[ Szerkesztve ]

(#14525) kicsako válasza Rick3D (#14524) üzenetére


kicsako
őstag

Én kb. 10-15perc alatt végeztem a Kresz vizsgával, szóval nem lehetetlen hamar befejezni. Asszem 68ponttal mentem át, de nekem volt olyan kérdés, amivel előtte 1x sem találkoztam pedig kb. 100x megcsináltam a próbatesztet.

És természetesen gratulálok a vizsgádhoz! :C

[ Szerkesztve ]

(#14526) Gyula84 válasza Rick3D (#14524) üzenetére


Gyula84
veterán

Gratula :C

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#14527) Rick3D válasza Gyula84 (#14526) üzenetére


Rick3D
senior tag

+ (#14525) kicsako : Köszönöm :) 10-15 perces átlagaim voltak nekem is de vizsgán szándékosan lassítottam magamon nehogy felületes legyek. Sajna én is kaptam olyat , vizsga előtt csináltam 2 próbát és 2 szituációt hogy egy kicsit ráálljon az agyam a kreszre. Nyilván itt mindenki tudja de én elsőre meglepődtem mikor gyakorlás közben pl 2-3 próba után ráállt az agyam a kresz logikára olyan kérdéseket válaszoltam meg helyesen amit előtte sosem láttam. Egyébként szerencsén is múlik , simán kaphattam volna szívatósabb kérdéssort ami csak pl ~70 körüli de az még úgy is megvan.

Olvastam már időközben minden félét hogy 10-12k körüli a kérdésbank és mivel van hogy ugyan azokat adja max esélyeket lehet számolgatni hogy mennyi próba kéne. Amiket elhibáztam lightshottal kimentettem és újra átvettem. Ami rossz volt hogy nem tudtam kérdezni senkitől , magamnak kellett rájönni és újra + újra átvenni a leckéket hogy maradandó legyen.

Vizsga előtti napokban azért gugliztam rendesen milyenek a visszajelzések , ledöbbentem mikor azt olvastam/láttam nagyon sokadik helyen hogy csoportosan mennek bukni :DDD Pár perccel kezdés előtt a vizsgabiztos is ezt támasztotta alá aztán úgy voltam vele max kicsengetek újabb 4600at. Kell rá készülni de én nem vágom hogy ilyen jó oktató programban hogyan lehet elhasalni, max ha nem készül az ember eleget. Na mindegy ettől függetlenül lehet két ballábas sofőr lesz belőlem :DDD Amire itt van 1 percünk azt élesbe tized másodpercek alatt kell eldönteni , baromira nem mindegy.
De mindenkit megnyugtathatok ha találkozunk majd az utakon már nem kell félni tőlem azért visszagondolva örülök neki hogy nem tízen évesen szereztem jogsit :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14528) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Nyáron megyünk nyaralni Montenegróba és azt szeretném megkérdezni, hogy kell-e vmilyen extra engedély az EU-s jogosítványon kívül ahhoz, hogy vezethessek autót?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#14529) pvt.peter válasza pvt.peter (#14528) üzenetére


pvt.peter
őstag

azóta megtaláltam, elméletileg kell egy Nemzetközi vezetői engedély -nek nevezett dolog

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#14530) pvt.peter válasza pvt.peter (#14529) üzenetére


pvt.peter
őstag

de a konzuli szolgálat szerint meg nem feltétlenül szükséges :D

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#14531) molnarpeter válasza pvt.peter (#14528) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Biztosítás zöldkártya van?

(#14532) pvt.peter válasza molnarpeter (#14531) üzenetére


pvt.peter
őstag

bocsi, lemaradt az az infó, hogy bérelni fogjuk az autót, nem saját
gondolom ez ebben esetben nem releváns

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#14533) energy4ever


energy4ever
addikt

Orvosi, es a kresz megvan mar. 18.-a korul jon meg a kartonom elvileg, de sajnos nagyon ugy nez ki, hogy az az autos iskola, ahova beiratkoztam, oktato hianyban szenved, es elore lathatolag honapokig nem lesz idopont, ha megis, akkoris csak heti 2x, azis ossze-vissza. :(

XV. kerulet kornyeken tud valaki jo autos iskolat, ahol van idopont is, es heti 4 alkalommal mehetek is vezetni?

Nem kepesek biztositani oktatot, es ahhoz, hogy kiiratkozzak 24ezret kell fizetnem! :W

(#14534) molnarpeter válasza energy4ever (#14533) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Kiiratkozás mitől fizetős?

(#14535) energy4ever válasza molnarpeter (#14534) üzenetére


energy4ever
addikt

Szerzodesben van: tanfolyam dij: 126.000Ft kedvezmenyesen.(150.000Ft kedvezmeny nelkul)

Idezem a szerzodesbol: "Amennyiben a tanulo a jelen szerzodest az elso forgalmi vizsgaja elott felmondja, akkor koteles a kedvezmenyeket a kepzo szervnek megfizetni." Ami ugy 24.000Ft kiiratkozasi dij. :(

(#14536) aaadicsek válasza energy4ever (#14533) üzenetére


aaadicsek
csendes tag

Hát igazából mindenhol hiány van. A nyáron kétlem, bárhol is tudnál 4szer menni egy héten, pláne Bp-n. A heti három még éppenhogy de a 2 alkalom az reális.
Iskolat sajnos nem tudok ajánlani, mert én rögtön oktatóhoz mentem és ő iranyított oda ahová jó volt. Egyébiránt az SOS Jogsinál csináltam, nem voltak fennakadások, gördülékeny volt minden. Viszont nem a legolcsóbb.

(#14537) zsnorbi21 válasza energy4ever (#14533) üzenetére


zsnorbi21
tag

Én a Delfin autósiskolában csináltam a jogsit, azon belül is Bertalan volt az oktatóm. Nem tudott ő sem heti 2 napnál többet vállalni, sőt volt, hogy 1 hét ki is maradt vezetés nélkül. Ezzel együtt tavaly Júniusban kezdtem el vezetni tanpályán, Október 6.-án volt az első forgalmi vizsgám ami sikerült is.

Összességében gyorsan ment náluk minden, tudom ajánlani őket, a Hubay térnél vannak.

(#14538) energy4ever válasza zsnorbi21 (#14537) üzenetére


energy4ever
addikt

:R

Kozben megoldodott szerencsere minden! :)

Ha tovabbra is ugy megy minden ahogyan igertek, akkor 7.ho vegen vizsgazok is!

Mennyi ido sikeres vizsgat kovetoen ameddig kezhez kapom a jogsit?

(#14539) zsnorbi21 válasza energy4ever (#14538) üzenetére


zsnorbi21
tag

Nagyjából 2 hét.

4 munkanap mire mehetsz intézkedni, utána kb egy hét mire kézhez kapod.

Én 10.06-án pénteken vizsgáztam, 10.12.-én csütörtökön mehettem intézni a papírokat. Aznap el is intéztem mindent, 10.20.-án pénteken hozta a postás, ez így pont 2 hét volt :)

(#14540) Yasuo válasza zsnorbi21 (#14539) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Én úgy tudom, már a vizsgát követő napon el lehet kezdeni rendezni a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

S9+

(#14541) Rick3D válasza energy4ever (#14533) üzenetére


Rick3D
senior tag

Hasonló helyzetben vagyok én is ... Május 2 meglett a kresz , 15. EÜ és még azt sem tudják megmondani hogy 1 vagy 5 hónapot kell várnom arra hogy egyáltalán eltudjak kezdeni vezetni tanulni ! Érdeklődők jobbra balra , már szinte mindenkit végigtelefonáltam és ez a helyzet. Ráadásul még drágább is 5000-5500 forintra módosul az órák díja az alap 3,5-4król. Nem mintha lassan 1 hónapos várakozás után bármit is számítania az a plusz pénz ... Azért ezt nem egészen így képzeltem el :(((

(#14542) energy4ever válasza Rick3D (#14541) üzenetére


energy4ever
addikt

Ez sajnos ilyen. Csigavernel allitolag 12000embert kell megvarni mire vegez, es csak utana vezethetsz... :( Szoval van ahol epphogy nem csuszol ki a torvenyileg az idokeretbol!

E.U.-t hol erdemes csinalni? Esetleg pay to win-es lehetoseg van ra valahol? :F

(#14543) kicsako válasza energy4ever (#14542) üzenetére


kicsako
őstag

Vöröskereszt. Ha saját oktatásukra mész, akkor még a vizsgán is elnézőbbek. 1 nap tananyag, aztán mehetsz vizsgázni. asszem 15ezer a tananyag+vizsga együtt.

(#14544) energy4ever válasza kicsako (#14543) üzenetére


energy4ever
addikt

A suli asszem a Mester u.-t mondta, ahogy neztem azis a voroskereszthez tartozik! Remelem akkor nem lesz gond! :R

(#14545) kicsako válasza energy4ever (#14544) üzenetére


kicsako
őstag

Mester utcában voltam én is, az oktató hatalmas arc volt. Ha te is őt kapod, akkor nem lesz gond.

(#14546) pockhome


pockhome
senior tag

Én a pallagiportánál voltam (Pallagi autósiskola, bátran ajánlom bárkinek) ott megmondták kb mire lehet számítani mire az oktató tud fogadni. Az EÜ 16k volt (8 az elmélet + 8 a vizsga) múlthét csütörtökön vizsgáztam forgalomból, tegnap (hétfőn) voltam az okmányirodában, úgy hogy sehova nem lehetett időpontot foglalni kormányablakban online. Bementem, kb 5p volt az egész.
Szerintem másnap is mehettem volna csináltatni, de biztos ami biztos vártam még.

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#14547) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Érdemes elolvasni ezt a cikket.
Gellért tér: itt a KRESZ-világ nyolcadik csodája
Nap mint nap látom, ahogy a biciklisek pont ott közlekednek ahol az első képen a bicajos.
Általában bicikliútról mennek le, ahogy pirosat kapnak :D

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#14548) ratobi


ratobi
senior tag

Sziasztok!

Gyermekem frissen vizsgázott B kategóriából. Az igaz, hogy ha megy A2-re, kreszből újra vizsgáznia kell?

(#14549) aaadicsek válasza ratobi (#14548) üzenetére


aaadicsek
csendes tag

Igy van

(#14550) ratobi válasza aaadicsek (#14549) üzenetére


ratobi
senior tag

Köszi, azt hittem, ide is érvényes a két éves dolog...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.