Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13801) sityupityu válasza pvt.peter (#13800) üzenetére


sityupityu
veterán

Ti tudjátok, "vérprofik" vagytok. :)

szerk: "De ennyi erővel már az első jogsi megszerzésénél is szanaszét szopathatnák az embereket, nem gondolod?"

Amiket itt olvasok nekem az jön le, hogy pontosan ez folyik. :) Egy-másfél év alatt megszerezni (többen beszámoltak itt ilyenről) egy szaros B kategóriás jogosítványt már eleve egy szopatás.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#13802) Shade45 válasza sityupityu (#13799) üzenetére


Shade45
senior tag

Talán épp ezért élünk ilyen országban amilyenben, mert hasonlóan inkompetens emberkék ülnek bizonyos helyeken, mint ahogyan minden jött-ment hülyének a kezébe vágják a jogsit csak pengessen.

De ne menjünk bele politikai kérdésekbe, nem tartozik a topik fő profiljához.

"Vérprofinak" egyáltalán nem tartom magam, még a volán mögött sem ültem, de úgy gondolom ez nem tiltja, hogy véleményem/elképzelésem legyen a dolgokról.

Nekem megérne 5-10 évente az a 4-5.000 Ft-os vizsgadíj annyit, hogy tudjam a férgesét kivonták az utakról.

(#13803) pvt.peter válasza sityupityu (#13801) üzenetére


pvt.peter
őstag

Én nem vagyok "vérprofi" és nem is leszek az :D de ebbe ne menjünk bele, 2 különböző dologról beszélünk most.

Képességeimhez mérten fogok majd közlekedni autóval is, nem vagyok az a "taposd a gázt" ember.
Úgy gondolom, hogy ha általam az alapvető szabályok, sebesség, elsőbbségadás, biztonsági feltételek be vannak tartva, akkor nem én rajtam fog múlni, hogy balesetet okozok-e vagy sem.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#13804) NeoPampalini


NeoPampalini
aktív tag

Egyetértek, sok idióta van a volán mögött. :DDD Utasként nem is tűnt fel, hogy mennyi. :D

BTW, január 24-én megyek forgalmi vizsgára, ha sikerül, akkor elmondhatom, hogy röpke 7-8 hónap alatt meg is szereztem a jogsit... :) Ami egy vicc, de ez van. Eddig még nem mertem összeszámolni, mennyi forintomba került, pedig nem húztak meg semmiből...

(#13805) Gyula84


Gyula84
veterán

nekem kb 4hónap lett volna ha itthon vagyok folyamatosan

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#13806) marakuja válasza DiVaD (#10511) üzenetére


marakuja
csendes tag

Szia!
Esetleg emlékszel ki volt a tanárod a forgalmi oktatáson? Kellene választanom tanárt, de semmi információm kik vannak vagy hogy milyenek. Persze az autós iskola vezetője azt mondja, hogy majd ajánlanak, ha bemegyek. Szeretnék valaki értelmeset és rendeset. Az autós iskolavezetője szerintem egy "fura nő" és nem is ismer minket, majd pofára eldönti kit ajánl nekem. Vannak kétségeim....

Illetve, ha valakinek van véleménye az Atilos Autósiskoláról (más néven Horus) az ne tartsa magában!

Köszi!

[ Szerkesztve ]

:)

(#13807) szilchi válasza SUPREME7 (#13791) üzenetére


szilchi
őstag

Még egy kérdésem lenne.Milyen bizonyítvány kell oda?Jelentkezéskor az érettségi bizonyítványomat vittem.De azt már egy hónapja keresem mert nem találom :O :B .Az általános iskolai meg a középiskolai bizonyítványom megvan.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#13808) sityupityu válasza szilchi (#13807) üzenetére


sityupityu
veterán

Az általános iskolai bizonyítvány a kötelező szint. Egyenlőre. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#13809) szilchi válasza sityupityu (#13808) üzenetére


szilchi
őstag

Ok,köszi. :)

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#13810) kicsako


kicsako
őstag

Sziasztok!
Webjogsinal megcsinaltam a kresz vizsgat, de 135ezret akarnak leakasztani rolam a kotelezo 30orara. Nevetsegesen soknak talalom, ismerosomnek 95ezer..
Ha at szeretnek menni masik iskolaba mit kell tennem? Kresz eredmenyem fent van valami kozponti szerveren (semmit sem kaptam rola) es a masik iskola latja hogy mar elvegeztem es rogton gyakorlatot kezdhetnem?
Ha igen, akkor tudna valaki ajanlani normalis oktatot a 11. Kerulet kornyeken aki nem huz le ennyire?
Koszi!

(#13811) marakuja válasza kicsako (#13810) üzenetére


marakuja
csendes tag

Szia!
Én azt olvastam, hogy ha iskolát váltasz, akkor fizetned kell valami regisztrációs költséget. Szerintem ez inkább a "büntetés" akar lenni, hogy ott akarod hagyni őket :(( Nem az autósiskolában érdeklődtem csak úgy mindenféle fórumokon olvasgattam utána. Szóval nem biztos, hogy helytálló az információm. Általában 20 000 Ft-ról szóltak a hozzászólások, szóval én le is tettem erről. Plusz órát nagy valószínűséggel kell majd venni, így nem váltok, hanem arra szánom a 20 000 forintot.
Ha sikerül bármilyen pontosabb vagy hitelesebb információt szerezned, akkor oszd meg velünk. Én kíváncsi vagyok a váltással járó költségekre.

:)

(#13812) pvt.peter válasza kicsako (#13810) üzenetére


pvt.peter
őstag

Hali,

Ismerősöd melyik sulinál csinálta?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#13813) SUPREME7 válasza kicsako (#13810) üzenetére


SUPREME7
őstag

Szia, sajnos azt kell mondjam, hogy rákeféltél a webjogsival. Saját sztorim

Mivel a jogsiszerzés alapvetően az oktatóknak zsebrepénzelés, és a webjogsinál nem az oktatódnak fizetsz, így nem tud zsebre dolgozni, ezért horror óradíjak vannak, és még annyiért se akarnak vállalni max heti 1 alkalmat.

Végighívtam az összes dél-budapesti iskolát akkor, hogy milyen feltételekkel mehetek át, sajnos vagy szintén magasabb óradíjjal vesznek át, és/vagy van egy egyszeri 20-35K-s költsége az átigazolásnak. Sajnos sehogy se lehet jobban kihozni.

Átiratkozási szándékot jelzed a webjogsi üfsz-nak, pár nap múlva mehetsz be aláírni amit kell, és megkapsz minden igazolást ami kell a másik iskolába. Természetesen fizetni ezért nem kell. (postai úton is lehet intézni, de mivel írtad, hogy 11. Kerületbe vagy, gondolom be tudsz menni személyesen.)

[ Szerkesztve ]

(#13814) kicsako válasza SUPREME7 (#13813) üzenetére


kicsako
őstag

Ha raszamolom azt a 25/30ezret akkor mar ugyan ott vagyok penzben. Ez rohadt gaz.
Engem az zavar igazan hogy ismeroson keresztul megy az egesz, es meg igy is ennyire lehuz. Az mar csak mellekes hogy 2hete hivogattam az oktatot hogy mikor mehetnek mar stb mindig mondta hogy visszahiv. Nem tette... ma vegre kaptam idopontot es ekkor mondta hogy vigyem az elso 10ora arat, 45ezer ft-ot. Ismerosom 15orara fizetett 48ezret. Van kulonbseg.

(#13815) Alexios válasza kicsako (#13814) üzenetére


Alexios
veterán

Vigyed? Biztos webjogsi ez? Mert ott a feluletukon kell fizetni, illetve eleve te választod az oktatot és egyből latod mennyi az oradij

[ Szerkesztve ]

(#13816) kicsako válasza Alexios (#13815) üzenetére


kicsako
őstag

Igen tuti. Mint irtam ismeros ajanlotta, igy en rogton az oktatot hivtam es o intezett nekem eddig mindent. Kresz anyagot es vizsgadijat is kp-ba fizettem. Az epulet ahova elsonek bementem az adataimmal is a webjogsi epulete volt(asszem :D ). Nem az van a foldhivatal mellett? Budafoki uton.

(#13817) SUPREME7 válasza kicsako (#13816) üzenetére


SUPREME7
őstag

De, az az. Nem nagyon tudsz mit tenni, vagy itt fizetsz, vagy váltassz, de sokkal jobban átigazolt tanulóként máshol se jársz. Én azért váltottam, mert beígérték a heti 3 alkalmat, és nekem fontos volt, hogy ne húzzam el, de meg volt az ára. Az a baj, hogy az oktatódról is ha nem ismerőshöz mész, akkor már csak jópár óra után derül ki, hogy mennyire tróger, kb mindegyik az, max vannak akik kevésbé, de a lóvé a lényeg. Ha teheted olyan oktatót keress aki régi lepusztult autóval oktat, azok annyira nem féltik az autót, nem próbálnak talán annyira lecsípni a vezetésből, hogy kíméljék.

(#13818) kicsako válasza SUPREME7 (#13817) üzenetére


kicsako
őstag

Munkatarsam rakerdez jovoheten oktatojanal hogy es smint lenne ha atmennek oda. Ha nem kellene +penzt fizetnem rogton ugranek.
Asszem egy regi mercedesen oktat a pasas, ugy 15-20eves lehet az auto.
Mellesleg en is orulnek ha nem heti egy oram lenne, ''kepeznem'' magam tovabb utana de igy penzugyileg nehez elore tervezni.

(#13819) pvt.peter válasza kicsako (#13810) üzenetére


pvt.peter
őstag

Érdekes ez a webjogsi.

Itt úgy írja, hogy:
"Gyakorlati vezetés díja: 3 500 Ft/órától oktatótól függően (a pótóra díja megegyezik az alapóra díjával)"

Persze, ebbe belefér az a kijelentés is, hogy 4500 Ft -ba kerül óránként a vezetés.

Esetleg egy listát / képet tudsz linkelni a jelenleg rendszerben levő oktatók óradíjáról?

Arra lennék kíváncsi, hogy mennyire parasztvakítás a fentebb linkelt oldalon levő infó.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#13820) Alexios válasza pvt.peter (#13819) üzenetére


Alexios
veterán

Mivel csak oktatóválasztásig van a lista, így nem tudom megmutatni, nekem spec 3500 volt tényleg az óradíj webjogsinál

(#13821) kicsako válasza pvt.peter (#13819) üzenetére


kicsako
őstag

Nem tudok mutatni, mivel ismerősön keresztül történt én a honlapjukkal nem foglalkoztam. Mint írtam simán találkoztam az oktatóval kifizettem a kresz elmélet+vizsga árát. megkaptam az anyagot, aztán kaptam vizsgaidőpontot, most meg simán felhívtam ismét az oktatót mikor mehetnék és akkor közölte velem hogy 45e ft az első 10 óra vigyem magammal első órára.

(#13822) pvt.peter válasza Alexios (#13820) üzenetére


pvt.peter
őstag

Értem.

Te am. mennyire vagy elégedett velük?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#13823) kreszjogsi


kreszjogsi
újonc

Szeretnék pár infót ismét helyre tenni, és segíteni nektek. Az infók hitelességét tekintve, elhihetitek, ha nem akkor írjatok az info@webjogsi.hu-ra és ott is ezt fogják mondani :) .
A webjogsi egy országos online autósiskola hálózat, mely mögött szerződött regionális partnerek vannak. Hiszen egy autósiskola sincs az országban aki akkora, hogy egyedül lefedje az országot gyakorlati oktatókkal, ezért vannak helyi partnerek.. A területi adottságok miatt van ahol 5000 Ft és van ahol 3500 Ft egy gyakorlati óra (B kat esetén). Abba nem mennék bele, hogy miért, de több 100 km lévő városok és fejlettségi és kereseti viszonyok miatt alakult ez így. No meg a környéken működő autósiskolák miatt. Ezért van az, hogy egységesen az szerepel a honlapon, h B kat esetén 3500 Ft/órától…mikor weben keresztül jelentkezel, kiválasztod a megyét és csak az ott szereplő oktatókat látod az általuk beállított óradíjakon. A pótóra minden esetben megegyezik az alapórák díjával, ez azért lényeges, mert sok iskola trükközik ezzel: alacsony alapdíj és magasabb a pótóra…és ekkor már nem vált szívesen az ember mert szeretné letudni és inkább fizet. Ez szerintem inkább korrekt, hogy előre garantálják. Vannak olcsóbb és drágább oktatók aki magasabb díjakon mennek…ez mindig az oktató döntése mit állít be és a helyi viszonyoktól is függ. Ami fix minden esetben „országosan”, az elméleti díj. Ami fontos!! A képzés során bármikor azt mondhatod, hogy váltani akarsz iskolát (jogszabály adta lehetőség) a webjogsinál ennek díja nincs! Ha mégis vki kérne írjátok meg a fenti e-mail címre és kivizsgálják, mert nem tehetik! Ha weben keresztül jelentkezel a webjogsiba nincs áthelyezés díj!!!!
Ami fontos! Oktatónak készpénzt ne adj! Azért van ott az e-Titán, mert ott be tudod fizetni óránként is akár és látod a saját gyűjtőszámlád pénzügyeit. Ha oktató kezébe kpt adsz megadod az esélyt, neki a trükközésre!
Más: KRESZ vizsgán edukresz kérdések vannak! Ők szállítják a hatóságnak! Ha e-learningben tanultál (akár webjogsi, akár a más iskola) a tananyag mellé megkapod a vizsgafelkészítőt! Azt toljad azzal mész át! Elhiheted! Ha tanteremben tanultál akkor meg tudod venni csak a vizsgafelkészítőt…
Ha bárkinek kérdése lenne, írjatok itt vagy akár a fenti e-mail címre!
Remélem segítettem!

(#13824) Alexios válasza pvt.peter (#13822) üzenetére


Alexios
veterán

Én teljesen, valószínűleg jó oktatót fogtam ki, de elsőre meglett minden, az óra vezetés 60 perc volt, és néhány órán volt pár perces szünet, de amúgy mindig rendesen le lett vezetve a 2 óra, stb.

(#13825) pvt.peter válasza Alexios (#13824) üzenetére


pvt.peter
őstag

Köszi a választ.

Még egy kérdés :D
Neked mennyiből jött ki összvissz?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#13826) Alexios válasza pvt.peter (#13825) üzenetére


Alexios
veterán

34 órát vezettem, szóval vizsgákkal, kresszel, mindennel együtt 150100 volt, plusz a vöröskereszt vizsga, abból tanfolyamon nem voltam, azt hiszem az 6850

(#13827) pvt.peter válasza Alexios (#13826) üzenetére


pvt.peter
őstag

Az elég barátságos ár. :)

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#13828) Andris837


Andris837
senior tag

Webjogsinál nektek az oldalon kellett választanotok gyakorlati oktatót?
Nekem (fejér megyei lakosként) más a helyzet. Engem alapból besorolt egy NeTCar autósiskolába, ahol majd a gyakorlati részét fogom csinálni a vezetői engedély megszerzésének. Felhívtam egy oktatót, aki szimpatikusnak tűnt és ő elmondta, hogy az iskolában kell fizetnem az órákért, vagy 2 óránként, vagy 10 óránként, vagy akár óránként is fizethetek. Az ár pedig elmondása szerint 3400 Ft/óra de ezt bent még azért megérdeklődöm az iskolánál.

Az EÜ vizsgát oktatás nélkül is meg lehet csinálni? Az anyagot honnan szerezted? Vagy volt ismerős? :)

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#13829) NeoPampalini válasza Andris837 (#13828) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

"Tévhitek és "legendák" a vizsgáról

A közúti elsősegélynyújtó vizsga előtt kötelező tanfolyamon részt venni.

Tévhit, mert a vizsgán bárki részt vehet, akinek van érvényes arcképes igazolványa (diák, személyi, útlevél, stb.) és befizette a vizsgadíjat (esetleg mentesül a vizsgadíjfizetzés alól). A vizsga nem tanfolyamköteles. "

Itt: [link]

De azt gondolom, hogy nem csak a budapesti Vöröskeresztnél van így.

(#13830) jerry311


jerry311
nagyúr

Ez csak úgy szembe jött velem a neten. :DDD

(#13831) tranceplanet válasza Andris837 (#13828) üzenetére


tranceplanet
addikt

"A vizsga nem tanfolyamköteles."

Valóban nem kötelező tanfolyamon résztvenni, de erősen ajánlott! Elméleti anyagot persze otthon is elsajátíthatod. Az én véleményem szerint még az elméletet is érdemes végigülni. Az oktató kiemeli a lényeget az elsősegély ismeretekből és csak azt tanulod meg, ami a vizsgán is kelleni fog, így képben leszel az elsősegély alapjaival. Anno a melóhelyen is elvégeztem az EÜ tanfolyamot, de vannak azért változások az évek alatt, könnyen felejt az ember, ha nem használ valamit. Én pár évente kötelezővé tenném, hogy felfrissítsük a tanultakat, ha úgy adja a sors tudjuk alkalmazni is a dolgokat, ezt KRESZ esetén méginkább szorgalmaznám. A legfontosabb viszont, a gyakorlati oktatáson tanulod meg az újraélesztést, stabil oldalfekvés kivitelezését... A vizsgán a gyakorlat a legfontosabb, ha nem tudsz szabályosan újraéleszteni, akkor nem engednek át a vizsgán, ez pedig gyakorlás nélkül nem fog menni! Nyilván akinek már papírja van erről vagy EÜ dolgozó az mentességet élvez, csak a papírt kell beszereznie. Mellesleg a üzemi dolgozói EÜ tanfolyamot nekem nem fogadták el, mert az kicsit eltér a közúti EÜ tanfolyamtól, az újraélesztés és hasonló dolgok ugyanazok. Röhej, de még a tanfolyam oktató mentős is ugyanaz volt nekem, nagyon jó fej fószer, szuperül elsajátította mindenki az ismereteket.

[ Szerkesztve ]

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#13832) NeoPampalini válasza tranceplanet (#13831) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

+1 :R

(#13833) tmskvcs


tmskvcs
tag

Sziasztok!

Ma voltam közúti elsősegély tanfolyamon, elméleti és gyakorlati oktatáson.
Azt mondták elküldik a tananyagot és a tételeket emailben, de sajnos még nem jött meg, attól félek hogy nem is fog :Y
Bár jegyzeteltem, de mindent nem tudtam leírni és átnézném az anyagot, nem tud valaki esetleg friss tétel sort, vagy tananyagot? Kedden délelött mennék vizsgázni. :U

[ Szerkesztve ]

(#13834) SUPREME7 válasza tmskvcs (#13833) üzenetére


SUPREME7
őstag

Szia.

Például:

A közúti elsősegélynyújtás tételsora (kérdések és válaszok)

Videó "alapszintű elsősegélynyújtás", stabil oldalfekvés, újraélesztés stb.

[http://www.youtube.com/playlist?list=PLa3kXW4zAiiHWtkAUn2PN_CMnsT6m4avl]

[ Szerkesztve ]

(#13835) tmskvcs válasza SUPREME7 (#13834) üzenetére


tmskvcs
tag

Köszönöm a segítséget :R

(#13836) kicsako válasza SUPREME7 (#13834) üzenetére


kicsako
őstag

Ez komoly? Közúti elsősegélynyújtó vizsgán tudnom kell mi van ha valaki megvágja magát láncfűrésszel? :F
Ki az az idióta aki a hátsó ülésen unalmába nekiáll tüzelőt fűrészelni? :W

(#13837) updog válasza kicsako (#13836) üzenetére


updog
senior tag

"Társa favágás közben láncfűrészével véletlenül saját lábszárába vágott" Hol van itt hátsó ülés? :) Valóban fura példa, és ebben a formában semmi köze a közlekedéshez. De a valóságban sem találkozol olyan esetekkel, hogy azt üvölti az ember, "lásd el az ütőeres vérzésemet", hanem azt látod, hogy a combjából dől a vér, és ott egy félredobott láncfűrész, és neked kell összerakni a képet, és megfelelően reagálni.

Másrészt kb. 3 tétel lenne összesen a vizsgán, ha nem illusztrálnák valahogy a külöböző eseteket.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#13838) jerry311 válasza kicsako (#13836) üzenetére


jerry311
nagyúr

Nem, ez nem közúti elsősegélynyújtó vizsga. Csak simán elsősegélynyújtó vizsga.
Egyébként sem a mese számít, hanem a sérülés leírása. Kicsit vérzik vagy nagyon, világos vagy sötét piros, levágta a lábát vagy csak belevágott...

(#13839) NeoPampalini


NeoPampalini
aktív tag

Na, a 01.24-e ugrott (éljen a vírusos hasmenés), helyette 02.22-én fogok izgalmat okozni az utakon a vizsgával. :D

(#13840) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Az e-titán oldalán levő oktatókról van esetleg vmi véleménynyilvánító oldal?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#13841) Andris837


Andris837
senior tag

Végeztem az online tanulással, nyomom a próbavizsgákat ezerrel. A kérdésem azokhoz, akik szintén a webjogsin tanulták a kresz-t online, hogy a vizsgán valóban ezekkel a kérdésekkel találkozhatunk majd?
Jövőhéten megyek be az iskolába, ahol bejelentenek vizsgára, vinnem kell a vizsgadíjat és a papírokat. Elsősegély tanfolyamon és vizsgán még nem voltam, de gondolom az nem feltétele a kresz vizsgának, csak a vezetésnek.

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#13842) SUPREME7 válasza Andris837 (#13841) üzenetére


SUPREME7
őstag

Igen, egy az egyben azok a kérdések. Nekem volt időm tanulni, 1,5 hónappal azutánra kaptam időpontot, hogy befejeztem az E-learning-et. 1 hibapontom lett és kb 8 perc után befejeztem a vizsgát :D

(#13843) pvt.peter válasza SUPREME7 (#13842) üzenetére


pvt.peter
őstag

Tehát annak aki most csinálja online a KRESZ tanfolyamot, annak már érdemes lenne akár már most jeleznie a vizsgára való jelentkezést?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#13844) Andris837 válasza pvt.peter (#13843) üzenetére


Andris837
senior tag

Csak akkor jelentkezhetsz vizsgára, ha megvan az igazolásod arról, hogy elvégezted a tanfolyamot. :)

supreme7: Köszönöm, akkor csak a próbavizsgával gyakorlok! :)

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#13845) SUPREME7 válasza pvt.peter (#13843) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nem tudom most mekkora a "várólista", én csúcsidőben csináltam. Most talán annyira nem vészes. De ahogy Andris837 is írja, kell a képzési igazolás.

[ Szerkesztve ]

(#13846) kicsako


kicsako
őstag

En december elejen szoltam hogy mennek vizsgara(persze a tananyagot mar kivegeztem) es dec 21ere kaptam idopontot.
Ohogy kabbe. Meg azt hittem jo vagyok a 10perces kreszvizsgammal :D nekem 5hibapont lett. Volt par kerdes ami a tananyag probakerdesei/probavizsga alatt egyszer sem jott szembe.

(#13847) pvt.peter válasza Andris837 (#13844) üzenetére


pvt.peter
őstag

Értem, köszönöm a választ :) (supreme7 -nek is)

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#13848) Andris837 válasza kicsako (#13846) üzenetére


Andris837
senior tag

Jövőhéten tudok csak jelentkezni vizsgára, mert akkor van ügyfélfogadás az iskolában. :( Remélem nem február végére kapok időpontot vizsgázni...

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#13849) kicsako válasza Andris837 (#13848) üzenetére


kicsako
őstag

Pesten csinaltad?
Ha igen akkor keszulj az utazasra. Engem szigetszentmiklosra kuldtek vizsgazni..

(#13850) Andris837 válasza kicsako (#13849) üzenetére


Andris837
senior tag

Nem, fejér megye. Székesfehérváron lesz a vizsga. Így is utaznom kell majd...

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.