Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13551) updog válasza sityupityu (#13550) üzenetére


updog
senior tag

Áh egész könnyű összehozni :DDD

Kresz vizsga után 4(!) hónappal sikerült egy oktatót összevadászni**, vele havi 1 max 2 alkalmat tudtam csak vezetni munkaidőn kívül, aztán fél év után lebeszéltem inkább a melóban, hogy akkor napközben is hadd menjek már el vezetni.

Tavaly szeptemberben lett volna első vizsgám, lebetegedtem. November elejére tudtak 2. időpontot adni (többször írtam, heti 2 vizsganap van csak a kerület összes tanulójára), azt buktam. Hasonló okokból innentől kezdve kb. 1,5-2 hónap átfutás minden vizsga között (jó, talán nem kellett volna megbukni minden alkalommal :DDD) +1 alkalmassági, szintén hasonló csúszással, meg is van az az idő.

**tök off, de pont ugyanaz volt az oktatókkal, mint most a lakásfelújításban a szakikkal, ha 1-1,5 hónapon belül nem tud időpontot adni valaki, akkor nem az van hogy felír várólistára, vagy beír a 1,5-ik hónap végére újként, hanem "sajnos most nincs kapacitásom". Pont. Ha akarod, keresd újra valamikor, ugyanezt fogja mondani.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#13552) negyedes


negyedes
addikt

sziasztok!

baratnom nemreg kezdett el vezetni. a kotelezo 34bol mar 15 megcsinalt, de meg mindig nem tudja hasznalni a kuplungot rendesen. Nagyon el van keseredve, mert sokszor lefullad, megugrik a kocsi alatta.

a sok gyakorlason kivul, hogy tudnek neki segiteni? elvittem mar a ceges kocsival is egy kietlen parkoloba, de 10- indulasbol 8szor lefullad(eleg csunyan).

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#13553) negyedes válasza negyedes (#13552) üzenetére


negyedes
addikt

*a kotelezo 34 orabol mar 15 orat megcsinalt,

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#13554) sityupityu válasza updog (#13551) üzenetére


sityupityu
veterán

Megáll az eszem, nonszensz számomra amiket írsz. :N Így nem csodálkozom, hogy ennyi ideig tartott. De ez nem normális. Én vidéki vagyok (Esztergom), a mi környékünkön elfogadhatatlan lenne ez a helyzet. Nálunk úgy vadásznak a tanulókra az autósiskolák, egymással versenyeznek.
Nekem a D kategóriát leszámítva minden megvan. Legutoljára 4 évvel ezelőtt jártam oktatásra az "A" kategória miatt (nagymotor), ami nem egész két hónap alatt megvolt! Igaz, hetente legalább háromszor jártam vezetni, de ha van az embernek ideje akkor szerintem ez a normális.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#13555) updog válasza sityupityu (#13554) üzenetére


updog
senior tag

Nekem is mondták hogy menjek vidékre vezetni, de legalábbis vizsgázni (több szabad oktató, gyakoribb vizsgaidőpontok, kisebb forgalom, engedékenyebb vb.), de nyilván pont arra lett volna még időm*

*nem ;]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#13556) sityupityu válasza negyedes (#13552) üzenetére


sityupityu
veterán

Sajnos meglehet, hogy a barátnőd vagy állandóan nagyon feszült állapotban van a gyakorlás során, vagy fejben nem stimmel valami és alkalmatlan a vezetésre. Félre ne értsd, nem sértegetni akarom, hogy fogyatékos lenne vagy hasonló, de sajnos vannak emberek akiknek semmi érzékük nincs ehhez. Az, hogy valaki a vizsgán izgul és ideges az teljesen normális. Ha feszültség van az oktató és a tanuló között még akkor is megeshet az ilyen. De hogy a jelenlétedben is tíz alkalomból nyolcszor lefullad az már szerintem nem normális dolog. Ennyi idő alatt rá kellet volna éreznie. Hogyha ekkora probléma már az elindulás is neki akkor mi lesz a többi vezetéstechnikai részlettel? A forgalomban történő vezetésről már nem is beszélve. Automata vizsga autó meg ugye nincs nálunk.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#13557) Gyula84 válasza negyedes (#13553) üzenetére


Gyula84
veterán

34? 30 a kötelező nem?

15óránál én is fullasztgattam még, mióta megvan a jogsim a benzinest se fullasztom le

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#13558) kiszi07 válasza F_Gergely (#13502) üzenetére


kiszi07
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#13559) sityupityu válasza Gyula84 (#13557) üzenetére


sityupityu
veterán

"15óránál én is fullasztgattam még"

Azért remélem, hogy erre nem vagy büszke. :D

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#13560) HoaryFox válasza negyedes (#13552) üzenetére


HoaryFox
őstag

A kuplung speciel pont az a dolog, amit "érezni kell", saját magának kitapasztalnia. Persze, el lehet látni jó tanácsokkal, de ha egyszerűen nem érzi, hogy "hol fog" a kuplung, hogy kell csúsztatni elindulásnál, akkor (és itt ezt a legnagyobb jóindulattal és alázattal mondom) lehet alkalmatlan autóvezetésre. Főleg, ha élesben, forgalomban vezet, mert akkor már nem szabad a kuplungolásra figyelni, annak ösztönösen mennie kell.

Oké, nekem is van még mit gyakorolnom, bár a lefulladás már nagyon ritka, de azért tudok néha én is érdekesen kuplungolni :DDD

[ Szerkesztve ]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#13561) Gyula84 válasza sityupityu (#13559) üzenetére


Gyula84
veterán

kit érdekel ha tanultam? :U vizsgán már simán ment szóval nem tudom mit kell parázni még van ideje tanulni ezt akartam mondani.. de te mond meg neki a tutit :R

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#13562) negyedes válasza sityupityu (#13556) üzenetére


negyedes
addikt

Tudom, ismerek olyat aki nem tul tehetseges a vezeteshez. Az oktato autojaval nem fullad, de nem is tul szep az elindulasa(ezert kellett volna gyakorolnia), de beult a ceges automba es el sem tudott indulni(ezzel fulladt sokat).

Nem hiszem hogy ennyi kulombseg lenne egy Corolla es egy clio kozott(mindketto dizel).

Tegnap delutan volt megint vezetni, most azt mondta hogy jobban ment, miutan elmagyaraztam en is a kuplung-gaz osszefuggest.

ami viszont nem tetszett hogy az oktato nem mondta neki hogy elindulas elott illene a fekete is nyomi, veletlenul elgurul valamerre....

necsakaz oktato neki csak annyit mondott hogy finoman engedje fel a kuplungot es utanna finoman nyomja a gazt. tolem hallota azt elsore hogy hol fog a kuplung es mit es hogyan kellene csinalnia utanna.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#13563) HoaryFox válasza negyedes (#13562) üzenetére


HoaryFox
őstag

Akkor meg benne van még az oktató is a buliban... Hát igen, nem mindegy az oktató sem, szerencsére nekem jó oktatóm volt, mások sajnos rosszabbul járnak...

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#13564) atila4


atila4
senior tag

31 órával ma sikeres forgalmi vizsgát tettem :) 3 hiba pontom lett a végére.

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#13565) Gyula84 válasza atila4 (#13564) üzenetére


Gyula84
veterán

gratula szép :R mennyi idős vagy?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#13566) atila4 válasza Gyula84 (#13565) üzenetére


atila4
senior tag

25 éves

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#13567) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Ti mennyire viselitek/viseltétek jól az oktatótok apró kummantásait? Én elég magas óradíjat fizetek azért, hogy sűrűn mehessek, nagyon jól is megy, az oktató is jól magyarázza amit kell, de óra előtt az előző tanulóval az én időmből beszélget, meg akkor intézik a paraszolvenciát, néha 1-2 5 perces telefonálgatás stb. Lehet, hogy nálam "pihenteti" a kocsit, mert látja, hogy tényleg egész jól megy, és le tud csipegetni az órákból. Engem ez baromira bosszant, de egyelőre nem akarok szólni miatta, mert nem akarok vele feszkót.

(#13568) updog válasza SUPREME7 (#13567) üzenetére


updog
senior tag

Maradjunk annyiban, hogy állítólag hallottam már olyat, hogy lazán késik 15-20 perceket az oktató, és amúgy is 1,5 órás beosztással vezetnek a tanulók, de a lapokon 2 órás időtartamok szerepelnek, illetve pár vezetés csak úgy felkerült a tanuló lapjára, pár tucat kilométerrel pluszban, "na akkor ezt írd alá". Egy népmesében hallottam, hogy lehet hogy valahol így működik.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#13569) SUPREME7 válasza updog (#13568) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ez már ki lett tárgyalva, nekik a 2 óra az 2x45 perc, erre "készültem", bár ez se túl korrekt, de akkor legalább abból a krva 90 percből ne vegyen le.

(#13570) updog válasza SUPREME7 (#13569) üzenetére


updog
senior tag

Szerintem ha jól megy, akkor örülj neki :) Nyilván leosztva drága az a minden alkalommal -20-40-... perc, de nekem pl. még többet ért hogy annyival kevesebbet hiányoztam a melóból, ergo "vissza is termeltem" gyorsan :) Ráadásul a pesti forgalomban idegőrlő volt az a kb. 70-90 perc is. Mármint annak akitől hallottam, ahol én voltam, nyilván minden rendesen működött ;]

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#13571) tzimash válasza SUPREME7 (#13567) üzenetére


tzimash
őstag

Még nem is hallottam olyan oktatóról, aki nem óra közben intézte a dolgait :)
Csak pár példa saját tapasztalatból:
- elmentünk tápért a közeli faluba, aztán vissza a városba és átraktuk a zsákot egy vb autójába :)
- gumis műhelyben is voltunk felniért
- 3. órán utánfutót is vontattam (mikor ráakasztotta, reklamáltam, hogy ilyet nekem még 2 évig nem lehet. Válasz: balra megyünk :D )
- autósbolt
- gazdabolt
- autószerelő (megvártuk a szerelést, kb 1 óra volt - emiatt kicsit pipa voltam, de később pótoltuk az órát)
- volt, hogy más diák is ült az én órámon hátul, és én is ültem más mögött.
- telefonálás, evés éthordóból már teljesen természetesnek tűnt ezek mellett. Örültem, hogy vezethettem pláne az elején, olyan mindegy volt, hová megyünk.
Összességében nem volt bajom az oktatómmal a fentiek ellenére sem. Rugalmas volt, vasárnap is vállalt egyszer még az elején, hogy kezdjük már el végre, pedig vasárnap nem dolgozik amúgy. Mindig értem jött, ha nem a lakáshoz, akkor munkahelyre, az órák is ott értek véget ahol előre megbeszéltük - általában ott ahol nekem kedvezőbb volt. Ha úgy nézett ki, hogy késik, mindig felhívott előtte.
Szerintem ne húzd fel magad ilyen "apróságokon", gondolom ha nem menne jól a vezetés, akkor jobban figyelne rád. Levezeted a kötelezőt aztán örökre elfelejtitek egymást :)

(#13572) jerry311 válasza SUPREME7 (#13567) üzenetére


jerry311
nagyúr

Nálam csak minimálisan fordult elő B kategórián. Nem késett, de előfordult, hogy ide-oda elmentünk a gépjárművezető oktatással kapcsolatos papírokat leadni/felvenni. Viszont egyik ilyen megállónál sem vártam rá többet 10-12 percnél. Nem ideális, de pont mert nekem is jól ment a vezetés, nem nagyon érdekelt, hogy az a pár perc kimaradt.
C kategórián meg egyáltalán nem volt ilyen. Odamentem, elindultunk, megtettük a vizsgakört, kiszálltam.

(#13573) marsu. válasza SUPREME7 (#13567) üzenetére


marsu.
senior tag

Asszem összerakhatom a két kezem... Én amikor anno vezetni jártam, volt olyan hét, hogy hétfőtől péntekig, minden nap vezettem 2 órát (90p).
Oktatóm egyszer ha késett, akkor is néhány percet, mert pont vizsgázni volt egy tanonccal. Egyszer mentünk egy vízvezetékboltba, de ott is bent volt max. 10 percet és mondta, hogy azt levezetjük (így is volt). Plusz egyszer mosta le az autót, de az is ha volt 2-3 perc. Meg 1-2 tankolás, 2 perc.
Mondjuk vidéki városban tanultam vezetni, nem is volt olyan sok tanuló, lehet ezért se nagyon szórakozott ilyennel. De ha több tanuló lett volna akkor se gondolnám róla (aztán lehet).

(#13574) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Engem csak az zavar, hogy külön fizetek azért, hogy sűrűbben járjak (természetesen zsebbe), és még így is csak a lehúzás. :(

(#13575) tzimash válasza SUPREME7 (#13574) üzenetére


tzimash
őstag

Ebben igazad van, ha külön fizettem volna a gyakoribb órákért lehet jobban idegesített volna.

(#13576) sityupityu válasza SUPREME7 (#13567) üzenetére


sityupityu
veterán

Gyerekek én négy kategóriából vizsgáztam már az életem során (A,B,C,E), de a 2 órákból 1,5 óránál többet sosem vezettem egyik kategóriából sem. :) Ez ilyen. Bár mondjuk ilyet sem hallottam még, hogy fizetni kelljen, hogy sűrűbben járhassak. Nálunk vidéken pont fordítva van, az oktatók buzerálnak, hogy minél gyakrabban menjél, csak hogy végre túl legyen rajtad. :D

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#13577) jerry311 válasza sityupityu (#13576) üzenetére


jerry311
nagyúr

Altalanossagban elmondhato, hogy 1 ora vezetest 45 percnek tekintenek, mint az iskolai tanorakat. Tehat a 2 oras vezetesed igazabol csak 1.5 ora. Ebben nincs semmi meglepo.
A masik fele: Sok iskola tart intenziv (esetleg szuperintenziv) tanfolyamokat. Ezek jellemzoen dragabbak, mint a normal menetuek. Itt is ervenyes, ami nagyon sok mas agazatban, ha gyorsan es rovid ido alatt akarod, akkor tobbet kell fizetni.
Nyilvan kisebb terheltsegu sikolaknal, oktatoknal ez kb. mindegy mert mindenhogy van idopont.

(#13578) sityupityu válasza jerry311 (#13577) üzenetére


sityupityu
veterán

Igen, ez így van. Mint mondtam, én egyik kategóriánál sem vezettem 2 órát soha.
Hogy egy intenzív tanfolyam drágább lenne erről én még nem hallottam. Nálunk vidéken nincs ilyen. Itt gyorsan mennek alapból az ilyen dolgok. Budapesten biztos másképp van, ott azért nehezebb lehet a helyzet.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#13579) jerry311 válasza sityupityu (#13578) üzenetére


jerry311
nagyúr

Hat igen, Budapesten sok autosiskola van es megtobb tanulo.
Vizsgakra siman lehet 1 honapos a varolista, van amikor az elmeleti vizsga es a gyakorlati orak megkezdese kozt is eltelik 4-6 het (vagy tobb). Igy itt az emberek hajlamosak tobbet fizetni a gyorsabb jogositvanyert.

(#13580) SUPREME7 válasza sityupityu (#13578) üzenetére


SUPREME7
őstag

Mivel nem akartam már tovább húzni az időt - áprilisban megcsináltam a kresz tanfolyamot e-learninggel, júniusra kaptam vizsgaidőpontot, július-augusztusban nem lett volna időm vezetni járni mert sűrű volt a meló, úgyhogy most direkt olyan sulit kerestem ahol van lehetőség heti legalább 3x vezetni, hogy ne szarakodjak decemberig (és azért nem valami ismeretlen, sz@r suli suli legyen - és ne is a csigavér - mondjuk felhívtam a csigavért is végül, azt mondták írjak kérelmet az igazgató úrnak és ha elfogadja a kérelmemet átvesznek, és egyszer sorra kerülök akkor majd szólnak :DDD)

Az etitan.hu-n csináltam a kreszt, amivel jól rá is keféltem, ugyanis marha jó, marha modern rendszer, csilli.villi, az oktatót is magadnak választod a bemutatkozása-autója-időbeosztása szerint, viszont mivel itt nem az oktatónak fizetsz, hanem online az iskolának, mint ahogy a kresz tanfolyam-vizsgadíjat, így sajnos már csak akkor derült ki számomra, hogy 5000Ft-os óradíjak vannak megadva szinte az össszes oktatónál, amikor elvégeztem a kreszt, és elkezdtem nézegetni az oktató listát.

Mivel az oktatók így nem tudnak zsebre dolgozni, ezért ennyi az óradíj szinte mindegyiknél, és ez heti 1 max 2 alkalom (felhívtam párat, de eleve nem is nagyon akartak velem foglalkozni, gondolom nem biznisz így nekik)

Szóval muszáj voltam sulit váltani, de átigazolt tanulóként eleve 4000Ft-os óradíjjal indult a dolog, intenzíven, azaz heti 3x vezetéssel 4500Ft, mire az oktató már 4800Ft-ot mondott, mivel már nem akartam variálni, belementem mert már így is vagy 6 sulival beszéltem, és nem nagyon van jobb választék, hiába Budapest, tömve vannak.

[ Szerkesztve ]

(#13581) sityupityu válasza jerry311 (#13579) üzenetére


sityupityu
veterán

"Vizsgakra siman lehet 1 honapos a varolista, van amikor az elmeleti vizsga es a gyakorlati orak megkezdese kozt is eltelik 4-6 het (vagy tobb)."

Besz@rás. :N Itt nálunk Esztergom környékén ha valakivel ezt eljátszaná egy autósiskola, szerintem a hírének annyi is lenne.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#13582) sityupityu válasza SUPREME7 (#13580) üzenetére


sityupityu
veterán

"felhívtam a csigavért is végül, azt mondták írjak kérelmet az igazgató úrnak és ha elfogadja a kérelmemet átvesznek, és egyszer sorra kerülök akkor majd szólnak"

Itt meg az autósiskolák nyalnak be csontig neked, csak hogy hozzájuk és ne a konkurenciához menjél. :) Pont fordítva mennek ott nálatok a dolgok. Elvégre ti vagytok az "ügyfelek", nekik kéne versenyezniük értetek.
Egyébként szinte biztos az lehet a háttérben, hogy a fővárosban baromi kevés az autósiskola a tanulók létszámhoz képest. Amikor Pesten járok szinte csak ezt a csigavér-es tanulókocsikat látom.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#13583) jerry311 válasza sityupityu (#13582) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ez igaz, csak annyi az ügyfél, hogy megfordult a világ és ezt el lehet játszani. Akkora a kereslet, hogy bármilyen kritikán aluli szolgáltatást elfogadnak az ügyfelek és még várnak is rá.
Meg kb. minden autósiskola ezt ilyen Budapesten, szóval aki elmegy az egyik szar iskolától, az megy a másikhoz és fordítva. :(((

(#13584) Drenadar


Drenadar
veterán

Helló!

Van Budapesten olyan rutin pálya ami látogatható és nem kell hozzá oktató?

(#13585) Garada


Garada
őstag

Üdvözletem! :)

Pomázi lakos vagyok és eljött az idő, hogy végre lerakjam a B kategóriát. Hozzám legközelebb eső város Szentendre így mindenképp őt választanám meg helyszínnek a közelsége miatt, főleg azért mert sokszor látom hogy itt járkálnak tanulók meg van is rutinpálya itt a bekötő útnál a két helység között. Ha ismert valaki Szentendre és környéke terén érdekelne, hogy van esetleg olyan autós iskola amit szívesen ajánl. Megnéztem a kínálatot és szép számban vannak iskolák közel azonos 150k-s végső árban. Illetve iskola mellett általánosságban megoldható az, hogy főként hétvégén foglalkozzon vele csak az ember mondjuk péntek-szombat esetleg vasárnap? És így mennyi idő lenne lerakni? Esetleg megéri megvárni a tavaszt hogy ezt a téli időszakot elkerülje az ember? Láttam, hogy vannak online lehetőségek is ezek mennyire könnyítik meg az ember dolgát? Így hirtelen ennyi kérdés jutott eszembe majd útközben még biztos beugrik ez-az. :R

(#13586) SUPREME7 válasza Garada (#13585) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nagy mázli kell szerintem, hogy hétvégékre találj oktatót. Persze van az a pénz gondolom, de nem lesz egyszerű. Az, hogy meddig tart azt könnyen ki tudod számolni, ha pl péntek-vasárnap vezetsz akkor az heti 4 óra, a kötelezőt alapul véve 7 hét + előtte a kresz attól függően, hogy mennyit kell várnod időpontra 2hét-1hónap is lehet ha nem buksz meg.

Kresz- nél van sok iskolánál lehetőség E-learning oktatást választani,ami azt jelenti, hogy X ideig hozzáférsz a teljes tananyaghoz online, és ha végigértél rajta - a saját tempódtól függően kipörgethető néhány nap alatt - akkor jelentkezel vizsgára, amit már természetesen vizsgaközpontban végzel el. Ha jól tudsz tanulni oktató nélkül, és nem lazázod el, akkor érdemes ezt választani,mert ugyanazokkal a kérdésekkel fogsz találkozni a vizsgán.

[ Szerkesztve ]

(#13587) jerry311 válasza Garada (#13585) üzenetére


jerry311
nagyúr

Menjél csak télen, legalább nem úgy mész bele a következő teledbe, hogy előtte még nem láttál havat és jeget.
Meg amúgy is hasznos az eső és a hó, ha nem látszik rendesen a vonal, akkor azért húznak hibát a vizsgabiztosok. :DDD
Meg egyébként is tavasszal, nyáron többen akarnak vezetni tanulni.

(#13588) updog válasza updog (#13547) üzenetére


updog
senior tag

Elsősegély pipa, végre túl vagyok mindenen.

Reszkess Budapest :DDD Hát ha még autó is lesz. ;]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#13589) sityupityu válasza updog (#13588) üzenetére


sityupityu
veterán

Tegyél majd kék megkülönböztető jelzést az autóra ha meglesz. Akkor félreáll mindenki és nem lesz gond. :D
Gratulálok. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#13590) updog válasza sityupityu (#13589) üzenetére


updog
senior tag

Kék megkülönböztető jelzés :DDD

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#13591) SUPREME7 válasza updog (#13590) üzenetére


SUPREME7
őstag

Kicsit egyértelműbb jelzést :DDD

Grat :)

Én is jól haladok, 10 óra után lejelentett vizsgára, elég jól megy a vezetés, apróbb dolgok vannak amire többet kell figyelnem. Van egy csaj tanulója, most megy valamikor vizsgázni, párhuzamos parkolást 5 perc alatt hozta össze némi segítséggel szegény. ;]

[ Szerkesztve ]

(#13592) sityupityu válasza updog (#13590) üzenetére


sityupityu
veterán

Nem pont erre gondoltam, de ezt se hagyd ki. :D

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#13593) jerry311 válasza sityupityu (#13592) üzenetére


jerry311
nagyúr

Kék vödör? :D

(#13594) updog válasza SUPREME7 (#13591) üzenetére


updog
senior tag

thx.

"párhuzamos parkolást 5 perc alatt hozta össze némi segítséggel szegény."

Egyik utolsó alkalommal amikor beszéltem az oktatómmal telefonon, sorolja az időpontokat, egyszer csak üvölt, hogy "xy, most miért kellett felmenni a járdára b+, mondd már meg nekem". Aztán sorolja tovább az időpontokat, mintha mi sem történt volna. :DDD

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#13595) Gyula84 válasza updog (#13588) üzenetére


Gyula84
veterán

grat :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#13596) sityupityu válasza jerry311 (#13593) üzenetére


sityupityu
veterán

Zsír. :D

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#13597) thEndeR


thEndeR
tag

Valaki csinalta mar a kamion jogsit az OFA-n keresztul?

(#13598) sityupityu válasza thEndeR (#13597) üzenetére


sityupityu
veterán

Olyan nincs, hogy kamion jogsi. Van C kategória+hozzácsatolva az E (a vontatmány miatt).

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#13599) jerry311 válasza thEndeR (#13597) üzenetére


jerry311
nagyúr

Apám próbálkozik vele, de még csak PÁV-nál tart, ami ugye az első lépés.

(#13600) thEndeR válasza sityupityu (#13598) üzenetére


thEndeR
tag

Igen, egyszerubb lett volna ha azt irom, hogy C+E. :D

Jerry: En meg csak tegnap voltam a csoportos tajekoztaton, most jon az, hogy keresek egy munkaltatot. Az erdekelne igazabol, hogy aki mar volt ezen annak mennyi ideig tartott. Itt Nogradba azt mondtak, hogy 4-5 honap is lehet....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.