Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13251) jerry311 válasza Mela Kehes (#13248) üzenetére


jerry311
nagyúr

Mi a drágább?
Csonttörés. kórházi kezelés, utókezelés, járműjavítás...
vagy
Vezetéstechnikai tréning, baleset elkerülés.

Van motoros kollégám, aki minden szezon elején elmegy egy ilyen tréningre gyakorolni. Minden szezon végén el is mondja, hogy megérte. :))

(#13252) Mela Kehes válasza jerry311 (#13251) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Hát igen. Nézőpont kérdése.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#13253) Gyula84 válasza jerry311 (#13251) üzenetére


Gyula84
veterán

na ne azért ez nem ilyen egyszerű :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#13254) Gyula84


Gyula84
veterán

hali

sikeres vizsgát tettem forgalmiból is elsőre meglett minden így annyi, hogy plusz órában voltam alapból 30nál még nem ment annyira :)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#13255) marsu. válasza Gyula84 (#13254) üzenetére


marsu.
senior tag

Grat hozzá.

Akkor most már csak ki kell várni még kiküldik. :)

(#13256) Gyula84 válasza marsu. (#13255) üzenetére


Gyula84
veterán

köszi igen a várakozás :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#13257) takessz válasza Gyula84 (#13254) üzenetére


takessz
senior tag

Gratula hány óránál vittek el vizsgára kíváncsiságból :)

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13258) Gyula84 válasza takessz (#13257) üzenetére


Gyula84
veterán

köszi :) 44. volt a vizsga biztos öreg vagyok már :D soha nem érdekelt a kocsi meg a vezetés most döntöttem el hogy leteszem mégis :)

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#13259) Mela Kehes válasza Gyula84 (#13258) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Az mondhatni átlagos óraszám.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#13260) Gyula84 válasza Mela Kehes (#13259) üzenetére


Gyula84
veterán

oktató mondott olyanokat, hogy volt neki aki kb115 óra után ment át, de volt olyan aki 30nál, de ők fiatalabbak is voltak vagy vezettek már. Én arra gondoltam ezzel nyugtat, hogy nem vagyok ám annyira hülye :D vizsgabiztos azt mondta jól kezelem az autot én meg úgy gondolom, hogy még nem érzem. Ismerősöm 60óránál tart most bukott meg 2.-ra nő és 45felett van gondolom ez is rájátszik

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#13261) takessz válasza Gyula84 (#13260) üzenetére


takessz
senior tag

52 nél buktam elsőre most megyek majd megint :)

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13262) Gyula84 válasza takessz (#13261) üzenetére


Gyula84
veterán

majd most sikerül ;)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#13263) marsu. válasza Gyula84 (#13260) üzenetére


marsu.
senior tag

Mondjuk ez a 115 ora szerintem brutalisan sok... Kivancsi vagyok mi lehet a rekord oraszam, ami utan vegul atment a tanulo.

(#13264) takessz válasza Gyula84 (#13262) üzenetére


takessz
senior tag

Remélem mert már így is brutális összegbe van a jogsi kiszámolva eddig! Hát én eddig 86 órárol halottam itt Veszprémbe srác 2 oktatott pusztított be 115 az brutális :Y

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13265) F_Gergely


F_Gergely
őstag

"A" korlatlanra csinal valaki jogsit vagy csinalt mostanaban?

(#13266) Gyula84 válasza marsu. (#13263) üzenetére


Gyula84
veterán

igen az már nagyon sok :)

(#13264) takessz
nekem olyan 200k körül van így + a buszozás

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#13267) Mela Kehes válasza F_Gergely (#13265) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Mire vagy kíváncsi?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#13268) takessz válasza Gyula84 (#13266) üzenetére


takessz
senior tag

Most a pótorákal meg pótvizsgával lesz 255 kb :)

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13269) F_Gergely válasza Mela Kehes (#13267) üzenetére


F_Gergely
őstag

En meg a "regi" rendszerben csinaltam a B jogsit nekem mindennel egyutt volt masfel honap. Most uj rendszer van, allitolag lassu, nagy a varakozasi ido stb. Egyfelol erdekelne mennyibe kerul a jogsi ugy cakk-pakk, (neten irnak 80-90 ezret de autobal is van ahol irjak hogy 90 ezer mindennel egyutt de az se all meg annyiban) illetve mennyi ido? Viszga gondolom kreszbol meg forgalombol van.

(#13270) Mela Kehes válasza F_Gergely (#13269) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Nálunk 140 körül van. Elmélet, járműkezelés és forgalmi vizsga van. E-learning-gel elvégzed a tanfolyamot és levizsgázol. Ez attól függ, mennyi ideig csinálod. Kresz vizsgát kb. másfél-két hét után tehetsz, mert nem nagyon lesz előbb időpont. Utána a gyakorlati oktató elfoglaltságától függ. A gyakorlatot egy hónap alatt meg lehet csinálni.
Helyileg merre szeretnél vezetni?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#13271) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Adjatok valami tippet,mit csináljak...
2015 augusztus 10 körül meglett a kresz vizsgám,rá pár napra már telefonáltam is az oktatóknak,ki ér rá hamarabb. Akit választottam, szeptember 10-et ígért. Valamikor októberben el is kezdtük,december végére meglett 10 órám. Jan.,februárt csúsztattam,mert nem volt pénzem,márciusban fizettem,1 hét alatt lett +4 órám, és azóta 1 sem.. 3 hetet vártam sms-re (hiába) aztán felhívtam,azt mondta mindjárt visszahív. 6 napig vártam ma felhívtam,most meg beteg,majd hétfőn hív... :U

(#13272) takessz válasza BRIKLY (#13271) üzenetére


takessz
senior tag

Kérj új oktatót velem is ezt csinálták előszór én kértem újat igaz akkor +10 órát számolj mire megszokod a járművet de valahogyan így éreztem jónak én mondjuk azóta csak szívok elsőre nem sikerült és stb és stb... De helyedbe nem hagynám annyiba mert így nem lehet megtanulni az alapokat meg semmit sem!

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13273) Mela Kehes válasza BRIKLY (#13271) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Nem értem ezeket. Nálunk max. 3 hetet kell várni és folyamatos vezetés van.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#13274) BRIKLY válasza takessz (#13272) üzenetére


BRIKLY
veterán

Korábban már majdnem váltottam oktatót (kár,hogy nem tettem), írtam is az ikolavezetőnek,de azt mondta ha váltok,az alapból 2-3 hónap várakozás.
Az autó megszokásával nem is lenne gond,ezalatt a 14 óra alatt is már kétfajta autóval vezettem,1 óra után fel sem tűnt,hogy más.
Még 1 lehetőséget kap,de annyi biztos,hogy megmondom neki,hogy ha így megy tovább,keresek más oktatót..
Na meg az sem nyerő,hogy 1 alkalom = 1 óra.. Még egyszer sem vezettem 2 órát egybe.. Oké,az első 10 órában nem is baj,akkor még 1 óra is lefárasztott,de most már nem remegek a kormány mögött :DDD

(#13273) Mela Kehes: Én is olyan tapasztalatokat hallottam, 11 hónappal ezelőtt,mikor elkezdtem a kresz-el,féltem is,hogy nem lesz időm összeszedni a pénzt a vezetésre... Azóta már párszor el is költöttem :O

Akit érdekel eme szolnoki iskola és az oktató neve,keressen privátban..

(#13275) dirteen28 válasza BRIKLY (#13274) üzenetére


dirteen28
csendes tag

Én március 7.-én kezdtem a kreszt április 11.-én vizsgáztam tegnap pedig már vezettem és ha minden jól megy május 11.-én vizsgázom de hozzáteszem, hogy én már bőven vezettem a suli előtt tehát nekem nem új az autó és nagy szerencsém volt a sulival is

(#13276) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Mivel itt már inkább forgalmi vizsga tapasztalatok vannak, így inkább nem itt kérdezősködtem, de akik mostanában, vagy közelmúltban csinálták a kreszt-elsősegélyt, jöhetnek tapasztalatok.

Kresz E-learning?

(#13277) Mela Kehes válasza SUPREME7 (#13276) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Valahová pedig be kell íratkoznod, ez csak úgy működik.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#13278) F_Gergely válasza Mela Kehes (#13270) üzenetére


F_Gergely
őstag

Leginkabb kelet-pest, a idorol azert erdeklodtem mert nyaron szeretnem lezavarni amig jo ido van, nem osszel vagy telen. De neten meg mindenhol azt olvasom fel eveket kell varni mire tovabbjut az ember.

(#13279) SUPREME7 válasza Mela Kehes (#13277) üzenetére


SUPREME7
őstag

Pedig ha jól értelmezem, akkor nem kell.

- Háziorvos, alkalmassági papír.
- Megcsinálom E-learning-en a kresz tanfolyamot, kapok róla igazolást, elmegyek kresz vizsgára.
- Kérek időpontot EÜ tanfolyamra a vöröskereszttől, és utána ugyanott levizsgázok.

Ehhez nem kell autósiskola ha jól informálódtam. Ősszel meg amikor már több időm lesz, keresek egy jó oktatót és ha beiratkozok a suliba már csak vezetnem kell.

(#13280) Gyula84 válasza SUPREME7 (#13279) üzenetére


Gyula84
veterán

és kinek igazolod, hogy nem 14éves vagy?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#13281) SUPREME7 válasza Gyula84 (#13280) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ez a kérdés fizikailag fáj. Ha más nem, a kresz vizsgán elkérik a személyit. :D EÜ vizsga meg nem hiszem, hogy életkorhoz van kötve.

Egyébként meg az eTitan-on még mielőtt jelentkezhetne az ember tanfolyamra bekérnek minden adatot, személyi igazolvány szám stb,

[ Szerkesztve ]

(#13282) F_Gergely válasza SUPREME7 (#13281) üzenetére


F_Gergely
őstag

EU vizsga nem korfuggo, mar altalanos suliban is levizsgazhatsz. Ott csak azt nezik mennyire tudod az anyagot.

(#13283) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Sőt, most nézem, hogy ezen az eTitan rendszeren még gyakorlati oktatót is lehet keresni, választani. Lehet, hogy egyáltalán nem is kell autósiskolával szerződnöm. Ez lenne a legjobb.

(#13284) Gyula84 válasza SUPREME7 (#13281) üzenetére


Gyula84
veterán

szerintem ez miatt kell mindenképp de kérdezd meg ja... hol? :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#13285) Mela Kehes válasza SUPREME7 (#13279) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Az e-learning-es tanfolyamot is egy képző szerv (autósiskola) csinálja. Onnan ingyen elengednek majd bárhová. Normál iskoláknál ezért pénzt kérnek.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#13286) HoaryFox válasza SUPREME7 (#13283) üzenetére


HoaryFox
őstag

Dehogyisnem kell :)

Csak olyanokhoz tudsz beiratkozni, akik szerződésben állnak az Etitán rendszerrel.

Szerk.: Itt tudod megyére lebontva megnézni az aktuális szerződéses autósiskolát: [link]

[ Szerkesztve ]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#13287) Mela Kehes válasza HoaryFox (#13286) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Azért ez közel sem teljes lista. A megyénkben csak egyet ír, ami vicc.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#13288) SUPREME7 válasza HoaryFox (#13286) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ez így szerintem teljesen értelmetlen amit mondasz. Az eTitan rendszer olyan mint egy online autósiskola, miért kellene hagyományos értelemben "leszerződnöm" velük? Online megtanulom a kreszt, online kapok időpontot, levizsgázok, online választok oktatót aki az eTitan mögött álló céggel szerződve van, ő meg szintén ebben az online rendeszerben vezeti, hogy mikor-mennyit vezettem nála, és online kapok vizsgaidőpontot.

Tulajdonképpen ezzel is egy autósiskolával vagyok kapcsolatban, de mindent én intézek amikor én akarok, nincsenek felesleges körök. :U

(#13289) Mela Kehes válasza SUPREME7 (#13288) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Addig rendben van, hogy amíg levizsgázol kreszből. Utána kérned kell egy képzési igazolást, amivel elmész egy autósiskolához és ott folytatod a gyakorlati vezetést.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#13290) Gyula84 válasza SUPREME7 (#13288) üzenetére


Gyula84
veterán

még most sem értem mi a gondod az iskolával? :U nem az iskolával van szívás inkább az oktatókkal, mert túlvállalják magukat és kevés idő jut egy tanulóra, de ez sem mindenhol van így

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#13291) atila4


atila4
senior tag

Sziasztok! KRESZ vizsgám megvan már. Mivel külföldön élek ezért online csináltam és csak vizsgázni mentem haza. Közbe már vezettem is. Most mennék haza megint befejezte a forgalmit + elsősegélyből vizsgázni. Mivel nincs időm bejárni oktatásra ezért vettem ezta könyvet. Ha ezt Meg tanulom menni fog igaz és nem kell az oktatás?

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#13292) F_Gergely válasza atila4 (#13291) üzenetére


F_Gergely
őstag

persze, én se jártam oktatásra csak vizsgázni mentem. Nem egy nagy durr, csak tudd mit hogy merre hogyan. Én marhára féltem tőle megvolt minden vizsgám már csak ez kellett de vagy 2-3 hónapot vártam mire rászántam magam. De nem vészes, kicsit túl van misztifikálva. Könyvet tanuld meg, tudd mit hogyan és simán menni fog.

(#13293) nOvOp


nOvOp
senior tag

Sziasztok!
Azoktól kérdezem akik E-learning-et választottak. Mennyi idő alatt végeztek vele?

(#13294) SUPREME7 válasza nOvOp (#13293) üzenetére


SUPREME7
őstag

Én pár napja csinálom, 40%-nál tartok ~9 órányi tanulással összesen. De egyébként 5 óra a kötelező, szóval azután már kérheted az igazolást és mehetsz vizsgázni.

Egyébként szerintem 25-30 óra alatt át lehet menni rajta normális tempóban úgy, hogy tényleg odafigyelsz. Persze nem egyhuzamban, hanem mondjuk 2 hét alatt napi 2 óra tanulással. De aki vérprofinak gondolja magát az mehet gyorsan vizsgázni, csak aztán lehet többe kerül a többszöri vizsgadíj meg várakozás a következő időpontra ha annyira mégse megy. Szóval szerintem érdemesebb kipörgetni.

[ Szerkesztve ]

(#13295) alex devil


alex devil
senior tag

Sziasztok, Pesten hol találok rutinpályát? Egy régi kedves nőismerősömet kéne megtanítanom parkolni, szépen elindulni....

S23

(#13296) nOvOp válasza SUPREME7 (#13294) üzenetére


nOvOp
senior tag

Köszi a választ.
Mielőtt elkezdtem volna azt hittem, hogy gyorsabban fog menni, de igazából én is így számoltam ki a tempóm alapján. Akkor megnyugodtam, hogy nem a felfogásommal van gond :)

(#13297) SUPREME7 válasza nOvOp (#13296) üzenetére


SUPREME7
őstag

Szerintem felesleges lenne gyorsabban mennie, úgyse tudsz gyorsabban memorizálni egy nagyobb modult.Engem inkább az bosszant(ott az elején), hogy a modulzáró tesztekbe beleraktak olyan kérdéseket is, amikre csak egy későbbi témakörben van leírás, vagy olyan, ugyan a modulhoz tartozó kérdéseket, amikre konkrét választ nem találni, max következtetni lehet. És ha rosszul válaszolsz, nincs kifejtve még a végén se az eredmény áttekintésénél, hogy miért az a jó, ami.

(#13298) Gyula84 válasza SUPREME7 (#13297) üzenetére


Gyula84
veterán

lesz benne hiba is :) ha ki nem javították

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#13299) jerry311 válasza alex devil (#13295) üzenetére


jerry311
nagyúr

Van jogosítványa?
Ha igen, akkor kerestek egy kihalt parkolót vagy eldugott kis utcát...
Fék utca
Mindig üres parkoló Újpesten

Magyar Autóklub újpesti pályája
nádasdy utcai gyakorlópálya

(#13300) nOvOp válasza SUPREME7 (#13297) üzenetére


nOvOp
senior tag

Melyik könyvet érdemes megvenni? Utazás közben azért forgatnám, úgy talán jobban rögzülnek az információk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.