Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13451) takessz válasza HoaryFox (#13450) üzenetére


takessz
senior tag

Nem tudom 5. csak meg kell csinálnom ma is a végén csesztem el eddig mindig!

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13452) F_Gergely válasza HoaryFox (#13448) üzenetére


F_Gergely
őstag

Hetvegen volt fent egy debreceni baratom, total le volt dobbenve hogy "uristen hogy vezetnek itt" en ezeket fel se vettem, megszoktam semmi extraba nem futottunk bele csak a szokasos elsobbsegadas elmulasztasa, index nuku, piroson athajtas satobbi. Ez semmi ahhoz kepest mikor en is ordibalok meg dudalok mert kivag elem, szembe jon velem a sajat savomban, zarovonalt atlep satobbi. En pesti vagyok, total megszoktam, nameg 10+ evig bringaztam forgalomban :D van rutin :P

(#13453) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Van egy tanuló, aki vezetett már 2 órát rutin pályán A kategóriában. Most leminősítették A2-re. A kérdés, hogy az a két óra beleszámít az A2-es óraszámába vagy újra kell kezdeni?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#13454) takessz válasza updog (#13446) üzenetére


takessz
senior tag

Egy volt baj hogy lehet véletlen de ha egyszerre érünk a zebra elé hogy aljak meg?? vicce az egész tuti arra ment ki hogy meghúzzon azt csá szerintem! :)

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13455) F_Gergely válasza takessz (#13454) üzenetére


F_Gergely
őstag

Zebrat/gyalogatkelohelyet ugy kell megkozelitened hogy meg tudj allni es elsobbseget kell adj. Nincs olyan hogy nem tudtal megallni meg hirtelen kilepett eled. Ugy es olyan sebesseggel kell megkozelitened hogy biztonsagosan es idoben megtudj allni.

(#13456) takessz válasza F_Gergely (#13455) üzenetére


takessz
senior tag

épp ez vicc nem lépet le a gyalogos de igazából nem ezért buktam meg hanem mert 2 utcával feljebb szólt hogy utca elején nem engtem el a gyalogost vicces itt kiakadtam!

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13457) F_Gergely válasza takessz (#13456) üzenetére


F_Gergely
őstag

Elvileg nem kell lelepjen hogy megallj eleg ha olyan viselkedest tanusit mely azt sugallja hogy akar kelni. (De lehet nem igy van, en valami ilyesmire emlekszem azota tobbszor modosult a kresz)

(#13458) takessz válasza F_Gergely (#13457) üzenetére


takessz
senior tag

Nem tudom én még tanultam azóta lehet módosították hogy ha lelép no mindegy 5. vizsgára új oktató val lehet más lesz a dolog!

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13459) F_Gergely válasza takessz (#13458) üzenetére


F_Gergely
őstag

Persze ettol fuggetlenul tudnak minden szarsagert buktatni csak hogy szivassanak...
Mikor en vizsgaztam pl 70es tablanal mentunk en ennyivel is mentem erre szolt tul gyorsan megyunk, nem kell ugy sietni, mert nem sietunk sehova. Hat mondom wazz ha 70es tabla van miert ne mehetnek 70el? Nem irt hibapontot de nem ertettem a beszolasat.

[ Szerkesztve ]

(#13460) takessz válasza F_Gergely (#13459) üzenetére


takessz
senior tag

Iegn pl én se ha elbaszok valamit miért 2 jobb kezes utca után szól na mindegy új idősebb oktatóval remélem jobb lesz! :) No igen meg a tábla azt jelölni menyi maximális sebesség limit! :)

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13461) jerry311 válasza takessz (#13458) üzenetére


jerry311
nagyúr

Rosszul tanultad.
Gyalogosnak nem kell lelépnie. Elsőbbsége van. Pont.
Neked sem kell behajtani egy kereszteződésbe, hogy elsőbbséged legyen, elég ha a kereszteződésnél a többieknek háromszög van. Ugyanígy elég, ha a gyalogos a zebra felé megy.

(#13462) F_Gergely válasza jerry311 (#13461) üzenetére


F_Gergely
őstag

Na akkor csak jol emlekszem :))

(#13463) takessz válasza jerry311 (#13461) üzenetére


takessz
senior tag

Hát mindegy is kár rágódnom rajta mert már megtörtént és nem tudok ellene mit tenni! :)

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13464) tzimash


tzimash
őstag

Kedden nekem is sikerült a B forgalmi vizsga :)
Volt azonban egy érdekessége: Olyan útvonalat húztam, amelyben lakott területen kívüli rész is volt. Székesfehérvárról át kellett mennem Szabadbattyánba, majd Úrhida felé kanyarodni és vissza Fehérvárra. Legalábbis hivatalosan ez volt az útvonal. De alighogy átértünk Sz.battyánba szólt a vb, hogy forduljak vissza (ekkor már túl voltam ezen a manőveren, még fehérváron megcsináltuk)... Az oktatóm azt gondolta azért, mert vége a vizsgának, bevallom nekem ez meg sem fordult a fejemben, érzésem szerint akkora hibát sehol sem vétettem. Majd már Fehérváron derült ki, némi párbeszéd után, hogy még tart a vizsga, és csak azért fordított vissza a vb, hogy legyen idő megcsinálni a parkolásokat... Végül nem lett gond ebből, mivel nem kezdtem el "lezserkedni", miután megfordultunk :) az oktatóm azt mondta ilyet nem csinálhat egy vb, hogy belenyúl az útvonalba. Később négyszemközt elmondta az oktató azt is, hogy ugyanez a vb húzott meg azért tanulót, mert a lakott terület tábla előtt túl korán csökkentette a sebességét, és mivel én is elég óvatosan közelítettem a tábla felé, arra gondolt, hogy engem is emiatt kaszált el és ezért fordultunk meg... mindegy, lényeg, hogy megvan :)

(#13465) takessz válasza tzimash (#13464) üzenetére


takessz
senior tag

Gratula!!! amúgy belenyúlhat a útvonalba nekem pl 4 vizsgám most volt és le kelet volna mennem Felsőörs-re de órára nézet és mondta nem megyünk :D de aztán végül megbukatott amit még mindig nem jogosnak itálek meg de ez van!

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13466) jerry311 válasza tzimash (#13464) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ha onnan nézzük, hogy a sikeres vizsga után gyakorlatilag bármerre mehet az ex-tanuló egyedül, nemcsak begyakorolt útvonalakon oktatóval, akkor szerintem jogos elvárás, hogy a vizsgázó bármilyen útvonalon jól teljesítsen már a vizsgáján is.

(#13467) updog válasza tzimash (#13464) üzenetére


updog
senior tag

"ugyanez a vb húzott meg azért tanulót, mert a lakott terület tábla előtt túl korán csökkentette a sebességét" ennek indoklására vajon tudott volna mondani a vizsgabiztos úr konkrét passzust a kreszből?

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#13468) Gyula84 válasza updog (#13467) üzenetére


Gyula84
veterán

nem tudjuk mennyi volt az a túl korán :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#13469) takessz


takessz
senior tag

Sziasztok ugye megbuktam 4 szer eddig sajna szerintetek új oktató új kocsi kb menyit kell ilyenkor venni órát hogy már 68 at vettem máshol meg mentem 1175 km?? Előre is köszi! :) Apropó szerintem jól vezetek figyelek mindenre! órán sosem hibázok olyat ami bukás lenne! :)

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13470) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Szeretném lerakni a B kategóriás jogsit és szeretném a segítségeteket kérni 1-2 kérdésben.
- Van A kategóriás jogosítványom, mit tudok „megspórolni”? Úgy tudom, ilyenkor nem kell újra elsősegély és orvosi alkalmassági, van még valami, amit kihagyhatok?
- A legfontosabb :) Melyik autós iskolát ajánljátok? Az A-s jogsit évekkel ezelőtt a Csigánál tettem le, nem volt velük semmi gond, de most azt hallom több helyről, hogy hónapokat kell várni a kresz vizsga után a gyakorlatra. Budapesten járnék gyakorlatra.
- Van olyan iskola, ahol az elméleti anyagot meg lehet csinálni e-learning-ben?
- Tudtok ajánlani vizsgára felkészítő progit, android app-ot, honlapot?
Köszi előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#13472) tzimash válasza takessz (#13465) üzenetére


tzimash
őstag

Köszi! Hajrá a köv. vizsgádra. Valahogy próbáld elfelejteni vizsgán, hogy vizsga van, én annyira a vezetésre koncentráltam, hogy sokszor meglepődtem, mikor belenéztem a tükörbe, hogy ül valaki hátul :)

jerry:
Nekem igazából mindegy volt, hogy merre megyünk, de kifejezetten örültem, hogy nem a belváros felé vesszük az irányt. A sok maszek út miatt, bőven jártunk másfelé is az órák során, mint a vizsgaútvonalak.

doeeg és G4ula84:
Passz... azt tudom, hogy én olyan 30-50m-rel a tábla előtt már 50 körül voltam. :)

Más.
Okmányirodába mit kell magammal vigyek a személyi, lakcímkártyán és a vizsgaigazoláson (vagy minek hívják) kívül?

(#13473) freeknight válasza tzimash (#13472) üzenetére


freeknight
őstag

Az orvosi alkalmassági papírt és az eü-vizsgaigazolást ("vöröskeresztes kártya")

(#13474) fausto válasza fausto (#13470) üzenetére


fausto
addikt

Sziasztok,

Ez előző kérdésem még aktuális, de közben egy itteni kolléga ajánlotta a webjogsi iskolát
Szeretném megkérdezni, hogy van valakinek velük kapcsolatban tapasztalata? Nekem szimpatikus, amit olvastam és árban sem rosszak. Pl. azt nem tudom, hogy hogyan fogadják más iskolák, ha pl. itt elvégzem a kreszt, de náluk akarok vezetni.

(#13475) takessz válasza tzimash (#13472) üzenetére


takessz
senior tag

Köszi hát megpróbálom 5. re sikerülni kell neki nem szeretnék egy pávot végig csinálni hisz volt bent ellenörizni egy kedves ismeröse volt oktatómnak aki amúgy vb és mondta hogy nagyon jól kezelem az autót és kisebb hibák amiket vétettem akkor azok belefértek!

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13476) BRIKLY


BRIKLY
veterán

2015 májusában nekiugrottam a jogsinak. augusztusban vizsgáztam le KRESZ-ből,mára eljutottam odáig,hogy az oktatóm leadta a kérelmet vizsgaidőpontért.. Állítása szerint 2 héten belül vizsga.
27 órám van meg, hétvégén ha le nem mondja az oktató,meglesz a maradék 2 óra.

Már az előző órákon azt mondta,hogy már simán átmennék vizsgán,ma szintén azt,hogy minden szuper,100% hogy átmegyek,de csak vegyek még pár órát,hogy vizsga előtt pár nap folyamatosan menjek. Szerintetek? :F

(#13477) takessz válasza BRIKLY (#13476) üzenetére


takessz
senior tag

Javasolt én pl mindig vettem elötte és most 5. vizsgám előtt is fogok! :)

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13478) BRIKLY válasza takessz (#13477) üzenetére


BRIKLY
veterán

Csak nem tudom,mennyire éri meg. Ugyebár órán már jó vagyok,tehát vizsgán ha bukok,akkor az kb a para miatt,az meg akkor is lesz,ha most veszek még órát.. Ami miatt erősebben gondolkodom rajta,az az,hogy eddig össze-vissza vezettem,volt mikor 1 héten 3 órát,az már rekord volt,máskor havonta 2 órát.. Most meg ha már meglesz a vizsga időpont,és veszek órát,akkor az oktató kénytelen lesz levezettetni sorozatban,mert már nincsenek rá hónapok.

(#13479) takessz válasza BRIKLY (#13478) üzenetére


takessz
senior tag

Hát igen nem tudom nekem javasolták mindig és hát látod én pl tavaly szeptemberbe lett meg a kresz vizsga azóta sincs jogsim és én pl szorgalmasan vettem plusz órákat meg minden ment a pénzem de ha meglesz végre 5. remélem akkor majd jót nevetek magamon miért nem elsőre csináltam na de visszatérve ha úgy érzed és van rá pénzed akkor vegyél 5 órát pl abból baj nem lehet! :)

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13480) BRIKLY válasza takessz (#13479) üzenetére


BRIKLY
veterán

Abból a szempontból irigyellek,hogy szeptember óta még a + óráidat is levezethetted. Én meg a szuper oktató miatt még az alap 30-at se..
A többire (olvastam a történeted) pedig azt mondom,próbáld meg kizárni a tudatodból,hogy vb ül mögötted. Gondold azt,hogy csak egy sima órán vezetgetsz. Persze,tudom,mondani könnyű,de én így tervezem. :D

Én meg még alszok párat a + órára. Van rá pénz,de jó lenne az másra is. :B

(#13481) takessz válasza BRIKLY (#13480) üzenetére


takessz
senior tag

Persze majd meglátod első oktatóm nekem is ilyen volt heti 1 óra 10 órát majdnem 3 hónap alatt nyomata le akkor mondtam hogy köszönöm de nem kérek ebből ismertem rég óta mérges is volt rám de nem érdekelt váltottam mert a vezetésben az alapok nagyon fontosak azóta meg ugye a dupláját is le toltam 0 eredmény :(

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13482) atila4


atila4
senior tag

Én minden héten vezettem 8-10 órát (napi 2-vel), de én meg is mondtam hogy nekem kell a jogosítvány (mivel külföldön élek) erre , pont a vizsga időpontom szivatott meg és haza kellett előtte jönnöm. Most várhatok 2-3 hónapot mire újra haza tudok menni ..... :(

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#13483) takessz válasza atila4 (#13482) üzenetére


takessz
senior tag

Hát az se rossz sajna ilyen ez 2 okatóm nekem volt heti 6 órát mentem vagy 5 de átlagba 4 csak öö meg hát 4 szer megbuktattak nála nemtudom úgy érzem valahol ö is ludas :)

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13484) atila4 válasza takessz (#13483) üzenetére


atila4
senior tag

Volt egy ismerősöm amelyik városban lakom öt is 5-szor megbuktatták. Már 5-szerrel az apja is be ült és ő is mondta hogy mindent jól csinált. De még is meg bukott. El küldtek Pestre. Pav elsőre sikerült neki és utána Pesten elsőre le vizsgázott. Érdekes az ilyen.....

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#13485) takessz válasza atila4 (#13484) üzenetére


takessz
senior tag

Én se tudom már mit tegyek! :)

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13486) freeknight válasza takessz (#13485) üzenetére


freeknight
őstag

Fú ennyit szenvedni a jogsival... Nekem meglett elsőre, de az oktatómnak már jó előre megmondtam, ha nem lesz meg első nekifutásra, másodikra már szeretném "bebiztosítani" magam...
Szólt volna vizsga előtt, lehet-e a vb-al "beszélni", mondja a tarifát, én meg csengetek. Annál még mindig olcsóbb, mintha 4-5 pótvizsgát+rengeteg pótórát tolom értelmetlenül, az elvesztegetett időről nem is beszélve.

Szerintem nálad is inkább a "borítékokat" hiányolták a vb-k :U

(#13487) takessz válasza freeknight (#13486) üzenetére


takessz
senior tag

Hát én nekem azt mondták veszprémben nem vevők erre a vbk :(

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13488) updog válasza freeknight (#13486) üzenetére


updog
senior tag

Nem feltétlenül értek egyet ezzel a módszerrel, engem az 5. vizsga után (amikből szerintem legalább 2,5 igazságtalan bukás volt) kb. már mindenki hergel hogy "toljál már nekik 1-2 szt.istvánt".

Szerintem borzasztó veszélyes dolog ez, én is azt hiszem magamról, hogy 2.-3. alkalommal meglehetett volna, de őszintén, a vizsgabiztosnak meg az a dolga, hogy a veszélyes/figyelmetlen/gyakorlatlan ügyetlen tanulókat még ne engedje ki a forgalomba. Objektíven nézve, a vizsgalapon szereplő bukási kritériumokat mindig teljesítettem, tehát valahol "jogos" hogy megbuktattak.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#13489) freeknight válasza updog (#13488) üzenetére


freeknight
őstag

Te magad is azt mondod, volt már, hogy jogtalanul buktattak meg...
Innentől nincsen miről beszélni, a hálapénz ezt az opciót kizárja legalább. Nekem azt mondta az oktatóm, hogy a komolyabb hibákat ugyanúgy figyelembe veszik akkor is, tehát ami rajta van az azonalli bukások között a lapon.
Én sem értek vele egyet, dehát az ilyen borítékok csúsztatásáról szól ez a rohadt ország...

takessz: mindenhol vevők rá, csak a legtöbb helyen nem csinálják olyan pofátlanul. Ha megkéred az oktatódat, hogy ő beszéljen a vb-vel, akkor ő tudni fogja, kivel lehet egyáltalán beszélni, meg ő oda fogja adni a borítékot is, neked semmit sem kell tenned.
Persze oktatója válogatja, van aki nem hajlandó ilyennel foglalkozni, de a kérdezésbe nem halsz bele :)
Szerintem inkább ez, minthogy pávra menjél, meg még kitudja mennyi pénzt dobj ki az ablakon de te tudod.

(#13490) takessz válasza freeknight (#13489) üzenetére


takessz
senior tag

Előző oktatóm nem volt hajlandó erről hallani 3 után kérdeztem azt mondta felejtsem el ezt de nagyon gyorsan Hnap megyek az új hoz majd kiderül :)

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13491) tolmik válasza takessz (#13490) üzenetére


tolmik
csendes tag

Én azt gondolom, hogy ha valami miatt mindig megbuktatnak, akkor az nem feltétlenül a te hibád, hanem az oktatódé. Én elsőre átmentem, viszont nálam az oktató úgy indított, hogy jó, akkor itt álljon is félre. Magyarázza el nekem, hogy maga szerint miért bukott meg.

Én azt gondolom, hogy a jó oktató szigorú és mindenért lebasz. Cserébe ha jól csinálod a dolgokat, akkor elsőre átmész. Fontos dolog még, hogy az oktatódnál mekkora arányban buknak az emberek. Én kifogtam valakit, akinél abban a hónapban amikor vizsgáztam 6 emberből 5 átment. A hatodik azért bukott meg, mert belerongyolt a pirosba...

(#13492) takessz válasza tolmik (#13491) üzenetére


takessz
senior tag

Hát mondta sok átlag olyan hogy nála 1 buknak de azok átlag át mennek 2. ra most váltottam majd kiderül mit lesz :)

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13493) takessz


takessz
senior tag

5. Vizsgára mit javasoltok,szeretitek suli váltás oktató váltás tudják hogy 5.re megyek esetleg engedékenyebbek leszek vagy sem??

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13494) SUPREME7 válasza takessz (#13493) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ha olyan hibád van ami azonnali bukást jelent, akkor szerintem nincs az a vizsgabiztos aki "elnéző" lenne. Esetleg az apróbb hibákkal lehet elnézőbb, ha látja, hogy egyébként nem vagy közveszélyes :)

(#13495) takessz válasza SUPREME7 (#13494) üzenetére


takessz
senior tag

Aham remélem sikerülni fog igaz nem tudom mikor lesz mert új oktató val eddig 1 órát mentem de remélem 5. re meglesz most már nem akarom abba hagyni van kocsim is meg hát közel 300 felett járok pénzben amiből 2 jogsi is kijön :F :F

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13496) tolmik válasza takessz (#13495) üzenetére


tolmik
csendes tag

Én azt javaslom, hogy az 5--ik vizsgának neki se kezdj, amig az oktatód nem mondja azt: biztosan megvan a vizsga.

Az ötödik bukás után már elküldenek egy PÁV alkalmasságira, és onnantól szigorított forgalmi vizsgákkal kell számolnod (mint a hivatalos sofőröknek). Amúgy mi volt az ok, ami miatt megbuktál az előző 4 vizsgán?

(#13497) updog válasza tolmik (#13496) üzenetére


updog
senior tag

"onnantól szigorított forgalmi vizsgákkal kell számolnod (mint a hivatalos sofőröknek)" erre mutass már egy forrást :)

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#13498) jerry311 válasza updog (#13497) üzenetére


jerry311
nagyúr

Az 5. vizsgán 2 vizsgabiztos ül be az autóba és (remélhetőleg) egymástól függetlenül pontozzák a teljesítményed.
Ha az 5. is sikertelen, akkor elküldenek PÁV 4-re, ha az sikerül akkor tovább próbálkozhatsz. Ha nem, akkor vezetésre alkalmatlannak nyilvánítanak.

(#13499) updog válasza jerry311 (#13498) üzenetére


updog
senior tag

Ez rendben van*, csak azt írta, "Az ötödik bukás után már elküldenek egy PÁV alkalmasságira, és onnantól szigorított forgalmi vizsgákkal kell számolnod", erről én nem tudok :)

* nekem 5.-re is csak egy vb volt

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#13500) jerry311 válasza updog (#13499) üzenetére


jerry311
nagyúr

Jó, hát van akinek a 2 vizsgabiztos meg a PÁV = szigorított vizsga.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.